Playstation VR Offical Topic

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
برای خرید این vr نیاز هست که ps4رو عوض کنیم ازین جدیدا pro بگیریم؟؟؟
راستی این دوربینی که داریم فرق میکنه ؟؟؟ یعنی اونم باید عوض کنیم

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576

نیازی به pro نیست
pscamera اه خود ps4 جواب می ده، نیاز به pscamera جدید نیست

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
همین الانشم خریدن طرف عکسشم گزاشته تو گروه پز داره میده :|
کلا رو فرهنگ سازی دل خوش نکنید
از یه فروشنده باندل کامل 500 دلاری رو پرسیدم قیمت 3100دادن قیمتا فعلا تغیر نمیکنه تا زمانی که موجودی بازار کاملا کافی باشه
قدرت پلی4 نسخه استاندارد برای اجرای بازی های وی آر کافی هست اما روی پلی 4پرو گفته شده جزئیات وکیفت بهتری میتونه ارائه بده (( ولی بازی ها روی نسخه استاندارد ساخته میشن و نیاز به تهیه پرو ندارید )
دوربین جدید با قبلی فرقی نمیکنه فقط ظاهرش هست فرقیی نمیکنه از کدوم نسخه استفاده کنید
PSCamera هم حتما باید بخریم ؟ یعنی 400$ که پول VR هست هزینه PS CAMERA هم باید جدا بدیم ؟ اون چنده قیمتش؟
قیمت پلی استیشن کمرا حدود 200 تومن هست ! شما میتونید باندل کامل همراه دوربین و موو رو تهیه کنید که بصرفه تر هست دوربین و 2 تا موو و یه بازی پلی استیشن ورلد 100 دلار روتون در میاد که خیلی به صرفه هست
دوستان آیا ژیروسکوپ توی دستگاه وجود داره یا ps camera وظیفش رو بر عهده گرفته ؟
هدست واقعیت مجازی سونی داری 6 سنسور ژیرسکوپ و شتاب سنج هست و همچینین با کمک ال ای دی های که روش قرار گذاشته شده مکان بای کن تشخیص میده

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
اینقدر قیمتای فضایی میدن یکی هم که قیمت درست میده آدم شک میکنه طرف کلاه برداره
8adab8f1ac1a3f9beffa13c21f5b1141.jpg

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
من اینجا (نیویورک) psvr رو پری اوردر کردم و 13 اکتبر پست اورد در خونه . فقط می خواستم بگم که زیاد دلتون رو خوش نکنین با این قیمت اصلا نمی ارزه و درسته که از اچ تی سی وایو و ریفت کیفیتش بهتره ولی تکنولوژی وی ار الان تازه ابتدای راه هست . مهمترین مشکلس از نظر من mura effect هست که توی psvr به مراتب کمتر از بقیه هدستهاست ولی وجود داره.
mura مثل اینه که از پشت یه پلاستیک یا پارچه دارین تصویر رو میبینین و واقعا عادت کردن بهش سخته.
مشکل دوم کیفیتی هست که توی هدست میبینید که به نطر من در حد سگا یا پلی 1 هستش و همچنین مات بودن بعضی از قسمت ها
به نطر من صبر کنید تا چند نسل بعد وی ار و یا اگر خیلی مشتاقین صبر کنید که قیمت ها بیاد پایین تر

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
الان سوالی که ذهن من رو درگیر کرده اینه که به فرض مثال من میخوام الان UNCHARTED 4 بازی کنم....میخوام هدست رو بزارم رو سرم بازی کنم..از اونجا که UNCHARTED 4 از vr پشتیبانی نمی کنه میخوام بدونم تصویر گرافیکی بازی رو مانیتور VR چطور هست ؟ کیفیت تصویر رو میتونه مثل led نشون بده ؟ یا تصویرش خوب نیست ؟ اونوقت تصویری که نشون میده از بازی هایی که پشتیبانی نمیشه در کل چطور هست ؟ یعنی جذابیت داره همه بازی هارو هدسترو بزنیم با اون ببینیم تصویر رو ؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من اینجا (نیویورک) psvr رو پری اوردر کردم و 13 اکتبر پست اورد در خونه . فقط می خواستم بگم که زیاد دلتون رو خوش نکنین با این قیمت اصلا نمی ارزه و درسته که از اچ تی سی وایو و ریفت کیفیتش بهتره ولی تکنولوژی وی ار الان تازه ابتدای راه هست . مهمترین مشکلس از نظر من mura effect هست که توی psvr به مراتب کمتر از بقیه هدستهاست ولی وجود داره.
mura مثل اینه که از پشت یه پلاستیک یا پارچه دارین تصویر رو میبینین و واقعا عادت کردن بهش سخته.
مشکل دوم کیفیتی هست که توی هدست میبینید که به نطر من در حد سگا یا پلی 1 هستش و همچنین مات بودن بعضی از قسمت ها
به نطر من صبر کنید تا چند نسل بعد وی ار و یا اگر خیلی مشتاقین صبر کنید که قیمت ها بیاد پایین تر
داداش یه لطفی میکنه یه بازی گرافیک بالا که روی led خونتون تصویر خیلی خوبی داررو روی vr تست کنی ببینی نمایش تصویرش چطور هست ؟ ممنون...تصویر UP SCALE میشه ، نمیشه !

--------------

اکثر سوالات در لینک زیر به صورت کامل توضیح داده شده.

هر آنچه که باید در مورد پلی استیشن VR بدانید - زومجی

نکته جالبش :

حالت سینمایی پلی‌استیشن VR چیست؟

حالت سینمایی برای مشاهده‌ی رابط کاربری پلی‌اسیتشن 4 و اجرای بازی‌های غیر واقعیت مجازی در هدست پلی‌استیشن VR است. صفحه‌ی مجازی این حالت دارای سه اندازه‌ی کوچک (۱۱۷ اینچ)، متوسط (۱۶۳ اینچ) و بزرگ (۲۲۶ اینچ) است که در فاصله‌ی ۱.۸ تا ۳ متری بیننده قرار گرفته است.
------

اصلا کاری به بازی های اختصاصی VR ندارم...ولی تجربه یه بازی ترسناک تو فاصله 3 متری با انداره 226 اینچ حیرت انگیزه :D

فقط میمونه بحث کیفیت تصویر و جزئیات که خدا کنه عینا مثل تلویزون های خوب led بتونه جزئیات رو نمایش بده.

آخرین ویرایش:

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
داداش یه لطفی میکنه یه بازی گرافیک بالا که روی led خونتون تصویر خیلی خوبی داررو روی vr تست کنی ببینی نمایش تصویرش چطور هست ؟ ممنون...تصویر UP SCALE میشه ، نمیشه !

--------------

اکثر سوالات در لینک زیر به صورت کامل توضیح داده شده.

هر آنچه که باید در مورد پلی استیشن VR بدانید - زومجی

نکته جالبش :

حالت سینمایی پلی‌استیشن VR چیست؟

حالت سینمایی برای مشاهده‌ی رابط کاربری پلی‌اسیتشن 4 و اجرای بازی‌های غیر واقعیت مجازی در هدست پلی‌استیشن VR است. صفحه‌ی مجازی این حالت دارای سه اندازه‌ی کوچک (۱۱۷ اینچ)، متوسط (۱۶۳ اینچ) و بزرگ (۲۲۶ اینچ) است که در فاصله‌ی ۱.۸ تا ۳ متری بیننده قرار گرفته است.
------

اصلا کاری به بازی های اختصاصی VR ندارم...ولی تجربه یه بازی ترسناک تو فاصله 3 متری با انداره 226 اینچ حیرت انگیزه :D

فقط میمونه بحث کیفیت تصویر و جزئیات که خدا کنه عینا مثل تلویزون های خوب led بتونه جزئیات رو نمایش بده.

دوست عزیز من همین الان انچارتد رو روی وی ار چک کردم کیفیتش در حدود 480 بود, برای اینکه ببینی کیفیتش در چه حد هست توی تنطیمات ps4 کیفیت تصویر رو روی 480p بزار, چیزی که توی هدست میبینی کیفیتش یکم کمتر از اون هست و البته از پشت یه پلاستیک به تلویزیون تگاه کن و یکم مات بودن رو هم بهش اضافه کن و همچنین این رو بدون که بیشتر از 30 دقیقه نمی تونی بازی کنی چون به دلیل motion sickness حالت استفراغ بهت دست میده

تا الان تنها بازیی که مشکلاتش کمتر بوده kitchen resident evil 7 و همچنین مضخرفترینشون driveclub که همه چی ماته و افتضاح

در اخر هم بگم که ترکینگش نسبت به اون دو هدست دیگه تعریفی نداره و shattering زیادی داره امیدوارم بتونن تو اپدیتهای بعدی درستش کنن

تنها دلیلی که من پسش ندادم یکی اینه که برای بهتر شدن این تکنولوژی حداقل دو سه سال یا بیشتر باید صبر کرد و همچنین دموی kitchen و بازی london heist و shark بهم ثابت کرد با وجود همه مشکلاتی که داره ولی جای امیدی هست و میتونه یه تجربه منحصر به فرد رو بهتون بده

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
پس کلا بیخیالش بشیم خیلی بهتره..همون pro بگیریم کافیه...با این چیزی که شما گفتی من فعلا منصرف شدم..شاید re 7 بیاد خوب باشه بگیرم..ممنونم.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
پس کلا بیخیالش بشیم خیلی بهتره..همون pro بگیریم کافیه...با این چیزی که شما گفتی من فعلا منصرف شدم..شاید re 7 بیاد خوب باشه بگیرم..ممنونم.
داخل neogaf خيلي ها هم نظر مثبت داشتن شما خودت تحقيق كني بهتره ، بعضي ها هم سرشون گيج ميره موقع بازي تا حد زيادي بستگي به طرفش داره اما رضايت مردم خيلي بالا بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر