PlayStation Plus

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام و درود
یه نظر بدین
برا کوآپ بین
Warhammer Vermintide 2
Back 4 Blood
Rainbow six extraction
کدوم بهتره،
تحریم که نیستیم توشون
من خودم نظرم وارهمر هست، چون متفاوت هست

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

از نظر سرور بخوای بدونی که وارهمر بهترین انتخابه البته تا اون زمانی که من بازی میکردم. امیدوارم الانم بدون مشکل باشه.
بک۴بلاد که داستان داره سروراش ولی بازی خیلی خووبیه.
رینبو سیکس هم آش دهن سوزی نیست کلا.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
از نظر سرور بخوای بدونی که وارهمر بهترین انتخابه البته تا اون زمانی که من بازی میکردم. امیدوارم الانم بدون مشکل باشه.
بک۴بلاد که داستان داره سروراش ولی بازی خیلی خووبیه.
رینبو سیکس هم آش دهن سوزی نیست کلا.
ممنون نوید جان
من خودم هلدایورز 2 میگم بخریم ولی دوستم میگه نمیخوام هذینه کنم و از بازیهای پلاس میخوام انتخاب کنیم، مرسی راهنمایی کردی، زور کرد برام تا ولفناشتاین یانگ بلاد رو زدیم اولش نمیخواستم ولی خیلی حال داد

• Like
Reactions: NaViiDii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد

اطلاعات مختصر و مفیدی میده در مورد سه تا بازی که فردا میان رو پلاس اسنشال.
متای ایمورتال ۶۹عه و نمیدونستم. کنجکاوتر شدم.
امیدوارم کمتر از کالیستو پروتکل و ایول وست ضد حال بزنه بهم با اینکه بدون هیچ انتظاری رفتم سمت اون دو تا :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,020
نام
احمد
دوستان الان این اکانت پلاسی که رو کنسول هست ریجنش ترکیه هست، و اکانت خودم هم ریجن امریکا
الان من پلاس اکانت ریجن ترکیه تموم بشه، تموم بازی هایی که دارم رو اکانت اصلی خودم میرم اگر در اینده دوباره پلاس دیگه ای بگیرم بازم میتونم ادامه بازی های خودم از جمله تروفی ها و سیو ها رو برم؟ یا فقط باید اکانت پلاس ریجن ترکیه برم؟
اخه قبلا رو اکانت خودم لست رو داشتم ریجن امریکا اخراش بودم ، دوباره از اکانت ریجن ترکیه گذاشتمش دانلود نتنها سیو خودم رو نیاورد بلکه لیست تروفی جدید اضافه کرد :||

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
دوستان الان این اکانت پلاسی که رو کنسول هست ریجنش ترکیه هست، و اکانت خودم هم ریجن امریکا
الان من پلاس اکانت ریجن ترکیه تموم بشه، تموم بازی هایی که دارم رو اکانت اصلی خودم میرم اگر در اینده دوباره پلاس دیگه ای بگیرم بازم میتونم ادامه بازی های خودم از جمله تروفی ها و سیو ها رو برم؟ یا فقط باید اکانت پلاس ریجن ترکیه برم؟
اخه قبلا رو اکانت خودم لست رو داشتم ریجن امریکا اخراش بودم ، دوباره از اکانت ریجن ترکیه گذاشتمش دانلود نتنها سیو خودم رو نیاورد بلکه لیست تروفی جدید اضافه کرد :||
چون اکانت ترکیه (رجین 2) هست، باید اکانتی که بعدا میگیری هم رجین 2 (ترکیه، انگلیس، المان و.....) باشه
غیر این باشه سیو هات قابل استفاده نیست،

• Like
Reactions: Paradise Lost

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
چون اکانت ترکیه (رجین 2) هست، باید اکانتی که بعدا میگیری هم رجین 2 (ترکیه، انگلیس، المان و.....) باشه
غیر این باشه سیو هات قابل استفاده نیست،

نه حتی با اکانت ترکیه هم نمی تونه مگر اینکه اون بازی ها در اون ماهی که اومدن به اکانت جدید هم اضافه شده باشن
کلا اکانت دومی که روش بازی می کنید مهم نیست
اکانتی که شر کردید باید پلاس + بازی رو داشته باشه تا بشه روی اکانت دوم بازی کرد
وقتی اکانت ترکیه جدید بگیره پلاس داره ولی بازی رو نداره که بتونه روی اکانت دوم ادامه بده

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
نه حتی با اکانت ترکیه هم نمی تونه مگر اینکه اون بازی ها در اون ماهی که اومدن به اکانت جدید هم اضافه شده باشن
کلا اکانت دومی که روش بازی می کنید مهم نیست
اکانتی که شر کردید باید پلاس + بازی رو داشته باشه تا بشه روی اکانت دوم بازی کرد
وقتی اکانت ترکیه جدید بگیره پلاس داره ولی بازی رو نداره که بتونه روی اکانت دوم ادامه بده
ارل این که بحثش جداست،
اگه از کاتالوگ اکسترا باشه که مشکلی نیست، مگر اینکه بازی اکسترا رو ترک کرده باشه،
ولی بازی های ماهانه اسنشال باشه که دیگه نمیشه بازی کرد

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
۲ تا بازی day 1 این ماه رو پلاس اکسترا میاد
Dave the diver
Tales of kenzera
اولی که خداست از دستش ندید
دومی هم سبک مترویدوینیا شبیه این پرنس جدیدس :x
بهترین بازی دی وان اکسترا بنظرم همین dave the diver هست به هیچ وجه از دستش ندید فوق‌العاده هست

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
Dave the diver
Tales of kenzera
خیلی هم عالی، اینا کی میان رو اکسترا
تاریخ

• Like
Reactions: ashe

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد
Dave the diver
Tales of kenzera

خوش خبر باشی :D
حالا بعد دیدن تریلر کنزرا خوشحال‌تر هم شدم! برای کسانی که ممکنه مثلمن یادشون نباشه این بازی کدومه. یکی از سورپرایزای TGA اخیر بود. ابوباکار سلیم اومد رو استیج و از پدرش که فوت کرده گفت و همینطور علاقش به گیم و گیمینگ. یادمه بعد صحبتاش، منتظر یه بازی خیلی ساده و دیالوگ محور بودم ولی وقتی تریلر پخش شد واقعا پشمام ریخت. خوشحالم که میتونم روز اول بازیش کنم.

دیو د دایور هم که باهاش آشنا بود ولی خب توی آخری سوپ بیشتر آشنا شدم و دیدم چقدر فرق داره با تصویری که ازش داشتم. تریلر سوپشم عالی بود. رونمایی از گادزیلا :D

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
ممنون نوید جان
من خودم هلدایورز 2 میگم بخریم ولی دوستم میگه نمیخوام هذینه کنم و از بازیهای پلاس میخوام انتخاب کنیم، مرسی راهنمایی کردی، زور کرد برام تا ولفناشتاین یانگ بلاد رو زدیم اولش نمیخواستم ولی خیلی حال داد

کلا بازی Helldivers 2 گروهی هستش دیگه حداقل باید یکنفرو داشته باشی که بخوای بازی کنی تکی نمیشه با خارجیا هم بازی کنی سرخود بازی میکنن ولی بسیار بازی معتاد کننده ای هستش تازه من خودم تنها بازی میکنم

• Like
Reactions: ps34

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
سلام عزیزم این سوالت اول بستگی به ریجن پلاست داره بعد به بازی که بازی میکنی . مثال میزنم .مدرن وارفیر 3 اکانت ریجن عربش با ریجن اروپا هم تا اونجا که یادمه و با ریجن ترکیه میخونه یعنی شما اگه رو اکانت خودت که یکی از این ریجنا باشه بازی رو بازی کنی که بازی هم مال یکی از این ریجنا باشه هیچ مشکلی بعدا پیش نمیاد اگه یه وارفیر 3 دیگه بگیری باز رو همین ریجنا و همچنان سیوات قابل استفادست ولی اگه همین الان بری رو ریجن امریکا اکانت بسازی و وارفیر رو بازی کنی دوباره دیتارو دانلود میکنه . حالا در مورد سوال شما بیشتر بازیا سیو هاشون رو همون اکانت هست و شما حتی میتونی بری فضا و مقدار ذخیره شده سیو رو روی هر اکانت از قسمت استوریج ببینی پس قاعدتا مشکلی پیش نمیاد ولی به شرطی که وقتی بازی رو با اکانت جدید دوباره اد تو لایبرری میزنی و میری تو اکانت اصلیت که ادامشو بازی کنی نخواد دوباره دیتارو دوباره از یه استور جدید دانلود کنه . مخلص کلام سعی کن بازیایی که واست مهمن که سیوشون نپره رو پاک نکنی که دیتای بازی جدید رو نخوای از استور جدیدت دانلود کنی. ولی بازم وقتی اد تو لایبرری میزنی اگه بخواد از اول دانلود کنه (یعنی بازی قبلی رو نشناسه) تو اکانت اصلیت فکر نمیکنم دیگه سیوات قابل استفاده باشن چرا ؟ چون این همون بازی قبلی نیست یه بازی جدید دانلود کردی با اسم قبلی ... امیدوارم منظور رسونده باشم

• Like
Reactions: Paradise Lost

amir4829

کاربر سایت
Sep 20, 2019
56
سلام من پلاس اکسترا رو ps5 دارم چطوری باید شیر کنم تا دوستم که ps4 داره هم بتونه استفاده کنه مثل همین اکانت های ظرفیتی ، اگه یکی از دوستان کامل توضیح بده که چی رو باید تو کنسول فعال کنم مرحله به مرحله ممنون میشم ، خیلی گشتم درست توضیح نمیدن یا من متوجه نمیشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر