PlayStation Plus

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
تو نقد بعضی از بازیها میخوندم که منتقد مینوشت بازی سریع روند تکراری میگیره و بازیکن زده میشه.
این مورد رو قشنگ تو این بازی حس کردم و با اینکه اولش جذاب شروع شد ولی اون نوشته بالا رو کامل میشه حس کرد که چقدر بعد از ۵-۶ ساعت بازی این حس تکرار و عدم جذابیت بازی رو خفه میکنه.
با این که عاشق سبک نوبتی هستم ولی از معدود مواردی بود که بی خیالش شدم.
البته مفت بودن و تست کردن خیلی متفاوت هست با اینکه شما بری ۱۵۰۰-۱۸۰۰ بدی و بازی کنی و تو ذوقت بخوره.
خوشبختانه دیروز دیسکش رو فروختم و به نوعی شانس اوردم که فروش رفت....
برای من که خود مبارزات اصلا تکراری نشد و حتی مراحل فرعی رو هم تا حدی رفتم. ولی حجم زیاد دیالوگ ها واقعا حوصله سربر شده بود واقعا و میزدم همه رو رد میکردم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
داداش روش کارشون واضحه دیگه:

ظرفیت ۲ رو گذاشتن تو یه طرح دیگه تا پول بیشتری بدست بیارن. اگه کسی ظرفیت ۲ بخواد باید بیشتر پول بده. بقیه ی طرح ها هم رندومه و احتمالا بیشتر هم با ظرفیت ۳ اکانت همون ظرفیت ۲ ها پر شدن. اگه ظرفیت ۲ خالی باشه اون لحظه که درخواست می کنی می ده بهت اگه نه ظرفیت ۳ می ده. یعنی غیر از آلتیمت که ظرفیت ۲ اش قطعی هست بقیه ی طرح ها رو باید یجورایی ظرفیت ۳ حساب کنی مگه اینه شانس بیاری ظرفیت ۲ بهت بدن که احتمالش کمه.
سلام
_طرح مشکلی نیست، این مدلی کردن و هر کی خواست میخره
_مشکل من باهاشون تو اکانت تک بازی ظرفیتی هست، همه ی سایت ها اکانت قانونی بازی که میفروشن ،
مینویسن مثلا (ظ1: *** تومن) (ظرفیت 2: ***تومن) و (ظرفیت 3: ***تومن)
_ولی اینا اینطوری نکردن
مثلا نوشته اکانت spider man 2 ***تومن،
هرچی هم میپرسی نمیگن کدوم ظرفیت هست،. و میگن بعد خرید هرکدوم موجود بود تحویل میدیم. اکثرا هم ظ3 میدن،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: jdepp

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
سلام
_طرح مشکلی نیست، این مدلی کردن و هر کی خواست میخره
_مشکل من باهاشون تو اکانت تک بازی ظرفیتی هست، همه ی سایت ها اکانت قانونی بازی که میفروشن ،
مینویسن مثلا (ظ1: *** تومن) (ظرفیت 2: ***تومن) و (ظرفیت 3: ***تومن)
_ولی اینا اینطوری نکردن
مثلا نوشته اکانت spider man 2 ***تومن،
هرچی هم میپرسی نمیگن کدوم ظرفیت هست،. و میگن بعد خرید هرکدوم موجود بود تحویل میدیم. اکثرا هم ظ3 میدن،

تکی شو من نمی دونستم اگه اینطوریه که دیگه نباید ازشون خرید. چون اکانت تکی باید مشخص باشه که مشتری حق انتخاب داشته باشه و جدا از اون پولشون هم فرق داره باهم. نمی شه پول ظ ۲ بدیم ۳ تحویل بگیریم.

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
اشتراک التیمیت من یکساله دارم هر دو اکانت همیشه ظ2 بوده احتمالا اشتراک دیگه ای مد نظرتون بوده
شما که آلتیمیت دارید راضی هستید؟ تاحالا مشکلی داشته؟ منم میخوام آلتیمیت بخرم

• Like
Reactions: Arash-S212

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
به جر التیمیت که همشون ظ2 هستن، بقیه شانسیه
حتی تک بازی خواستم بخرم، گفتن داریم ولی معلوم نیست ظ2یاظ3 بدیم،
خوب تو تک بازی مشتری باید انتخاب کنه چی میخواد، ولی اینا تو تک بازی هم گفتن شاید 3 بدیم، این که نشد
حالا شاید الان درست شده،

اگه همین التیمیت رو تک بازی میکردن (ظرفیت2 ) با قیمت پایین تر مشتریهای خودشونم بیشتر میشد
البته بازم برای کسی که قصد خرید پلاس ظرفیت کامل داشته باشه بصرفه تر هست

آخرین ویرایش:

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
شما که آلتیمیت دارید راضی هستید؟ تاحالا مشکلی داشته؟ منم میخوام آلتیمیت بخرم
بله من راضی بودم ، از پلاس به صرفه تره و همه گیما روز عرضه میاد روش به غیر از بعضی بازیهای خاص مثل remnant 2 و ... ، همه گیمایی که تحویل میگیرین هم ظ۲ هست (التیمیت)

• Like
Reactions: db07

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
یه سوال دیگه، کسی اکانت اوکراین داره؟ من میخوام پلاس بگیرم با دوستم شیر کنیم ، روی ریجن اوکراین خیلی به صرفه تره (یک ساله دیلاکس حدود 5 میلیون). کلا محدودیت خاصی نداره این ریجن؟

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
یه سوال دیگه، کسی اکانت اوکراین داره؟ من میخوام پلاس بگیرم با دوستم شیر کنیم ، روی ریجن اوکراین خیلی به صرفه تره (یک ساله دیلاکس حدود 5 میلیون). کلا محدودیت خاصی نداره این ریجن؟
من اخیرا تو کانال سی دی استاپ خوندم پلاس اکراین مشکل پیدا کرده و دیگه نمیفروشن...حالا نمیدونم دقیقا مشکلش چیه...دوستان اگه میدونن راهنمایی کنن

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
جدیدا یه سری از فروشگاه ها ریجن برزیل و هندوستان هم میفروشند که قیمتاشون از اروپا و آمریکا مناسب تره ، خودم تا حالا پلاس ظرفیتی نگرفتم و ترجیح میدم اکانت خودمو شارژ کنم .
فقط جهت اطلاع رسانی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر