PlayStation Plus

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,527
ممنون دوست عزیز
فقط اینکه من هیچ دسترسی به اون شخص ندارم
دو سه ساعت قبل از یه فروشگاه اینترنتی اکانت پلاس خریداری کردم (ظرفیت سه)
وارد شدم و بتلفیلد رو اجرا کردم ، ایمیل و پسورد خواست ... ایمیل و پسوردی که بازی میکردم رو دادم این پیغام اومد: (ضمیمه میکنم عکس رو)

الان باید چیکار کنم؟!
و آیا ظرفیت سه کار رو راه مینداخت یا باید ظرفیت دو و اکتیو میگرفتم؟ خیلی گرون بود البته ):
چون الان شما گفتین خوشبختانه سطح میمونه رو اکانتی که بازی میکردم، ولی خب مسئله اینجاست که ظرفیت سه فقط میشه روی خودش بازی کرد و نمیشه بیام رو یوزر خودم
درست میگم؟ کلا ببخشید زیاد سر در نمیارم...

فقط ظرفیت 2 به کارت میاد.
ظرفیت 3 میره روی اکانت اون طرف .
unlink کردن فایده نداره چون هر اکانت ea فقط روی یه اکانت psn لینک میشه.
اون پیغام هم همینو میگه تو میتونی unlink کنی و یه اکانت ea دیگه رو روی اکانت psn لینک کنی اما نمیتونی اون اکانت ea قبلی رو روی اکانت psn دیگه ای لینک کنی

yas67

کاربر سایت
May 23, 2014
33
فقط ظرفیت 2 به کارت میاد.
ظرفیت 3 میره روی اکانت اون طرف .
unlink کردن فایده نداره چون هر اکانت ea فقط روی یه اکانت psn لینک میشه.
اون پیغام هم همینو میگه تو میتونی unlink کنی و یه اکانت ea دیگه رو روی اکانت psn لینک کنی اما نمیتونی اون اکانت ea قبلی رو روی اکانت psn دیگه ای لینک کنی

چند ماه امتیاز و سطح و ... همه پرید پس ):
ممنون بابت توضیحات خوبتون دوست عزیز

فقط الان من ایمیل جدید از خودم بسازم و psn جدید ، یک سال هم با این اکانت پلاس ظرفیت سه بازی کنم، بعد از یک سال بالاخره باید تمدید کنم یا مجدد بخرم درسته؟
اون زمان بازم تمام این امتیازاتی که جمع کردم میپره؟!

راستی یه چیزی هم دیدم در مورد ادغام ایمیل در ea دیدم و ... با اونم نمیشه ایمیل جدید داد و با اون وارد بتلفیلد شد؟
البته فکر کنم اصل قضیه psn هست نه ایمیل

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
سلام دوستان
متاسفانه کلی تایپ کردم و توضیح دادم آدم #### اومد حذف کرد تاپیک رو که بخش مربوطه بپرسم! همش پرید... نمیدونم دیگه سوال مربوط به ps5 رو باید کجا میپرسیدم!

دوستان من به شهر دیگه ای اومدم و از اکانت پلاسم 9 ماه مونده بود هنوز
اکانت هم اکتیو بود و با یوزر خودم داشتم بتلفیلد 2042 بازی میکردم و سطحم خیلی بالا رفته بود.
بعد از سفر تا روشن کردم دستگاه رو یه پیام اومد داخل محیط بازی که باید اکانت پلاس تهیه کنید!
فیفا هم داشتم اونم رفتم قسمت آنلاینش و اونم همینطور ... پیام اومده بود که باید وارد اکانت پلاس بشین یا تهیه کنید و ...

جالب اینکه داخل یوزری که اکانت پلاس فعال بود هم بتلفیلد هم فیفا آنلاین باز میشدن! بدون هیچ مشکلی...

dns عوض کردم و ... اصلا درست نشد. چند ساعت گذشت باز شد بتلفیلد تو یوزر خودم و بازی کردم باز فرداش همون ارور و...!

الان به کسی که پلاس رو فعال کرده دسترسی ندارم (چند میلیون هم گرفته بود و هیچ کدی چیزی به من نداد) کنسول رو دادم و گرفتم ...

اومدم از اکانت های داخل یوزرها log out زدم (از همشون)
الان یوزر و پسوردم رو میدم وارد نمیشه
ارور میده که با حساب کاربری دیگری نمیتوانید وارد شوید
باز ارور دیگه این هست که یوزر و پسورد اشتباهه!
اپلیکیشن EA هم نصب کرد با QR code تست کردم یک ساعت ... ولی اونم ارور داد و وارد اون یوزرهایی که log out زدم نشد!

الان باید چیکار کنم دوستان؟
راهی هست بتونم وارد بشم؟ چرا با ایمیل و پسوردم وارد نمیشه!

یه یوزر هم خودم ساختم یک ساعت قبل
بدون مشکل ساخته شد و ارور نداد
فیفا و بتلفیلد اومدن ولی بازم پیام اومد که اکانت پلاس تهیه کنید!!!
اکانت پلاسم رو همین دو روز قبل چک کردم تاریخ اعتبارش 9 ماه مونده بود هنوز!
یا اینکه اکانت اکتیو بوده بعد یوزر دیگه که باهاش تا دو سه روز قبل بازی میکردم اکانت ازش حذف بشه عجیب نیست؟!

الان بتلفیلد تمام سطحی که رفتم پریده یعنی؟!
سلام . شما ظرفیت 2 خریده بودین یا 3 ؟ مشکل اول مال زمانی بوده که شخص دیگه ای ظرفیت رو فعال میکرده و شما میشدی ظرفیت 3 که این مشکل هیچ ربطی به دی ان اس نداره و فروشنده اومده اطلاعات اکانت رو به شخص دیگه ای داده ! مشکل دومت هم باز بر میگرده به فروشنده شما وقتی اینطوری خرید میکنی راه رو برای کلاه برداری باز میکنی . باید اگه ظرفیت 2 خریداری کردین بک اپ کد رو هم از فروشنده دریافت میکردین که وقتی ساین اوت میکنین و مجددا لاگین میکنین وارد کنین اون کدهارو . درهر صورت شما اگه فروشنده رو پیدا نکنی پولت پریده !از کی خریده بودین حالا ؟

• Like
Reactions: yas67

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179

فقط الان من ایمیل جدید از خودم بسازم و psn جدید ، یک سال هم با این اکانت پلاس ظرفیت سه بازی کنم، بعد از یک سال بالاخره باید تمدید کنم یا مجدد بخرم درسته؟

راستی یه چیزی هم دیدم در مورد ادغام ایمیل در ea دیدم و ... با اونم نمیشه ایمیل جدید داد و با اون وارد بتلفیلد شد؟
به نظرم اگه هدفت بلند مدت بازی کردنه اصلا این اشتباه رو نکن . یه اکانت بساز که مالکش باشی و روی اون اکانت ea رو لینک کن و بازی کن . پلاس هم ظرفیت دو بگیر یا کلا خودت بخر و یک سال راحت بازی کن به عنوان مالک !

• Like

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,527

نه دیگه نپریده.
یه اکانت ظرفیت 2 بگیری درست میشه .
اما فک کنم بازی زمانی که برای پلاس اسنشال رایگان شده بود ادد شده بوده اگه پلاس ظرفیت 2 دیگه ای بگیری که اونو ادد نکرده باشه فایده نداره .
و دو تا راه داری یا بازی رو روی اکانت خودت بخری و یه پلاس هکی براش بخری یا یه اکانت پلاس ظرفیت 2 پیدا کنی که بازی رو قبلا ادد کرده باشن.

تو اکانت طرف بازی کنی همه progress برای اون میوفته . تمدید هم بستگی به فروشگاه داره

• Like

yas67

کاربر سایت
May 23, 2014
33
سلام . شما ظرفیت 2 خریده بودین یا 3 ؟ مشکل اول مال زمانی بوده که شخص دیگه ای ظرفیت رو فعال میکرده و شما میشدی ظرفیت 3 که این مشکل هیچ ربطی به دی ان اس نداره و فروشنده اومده اطلاعات اکانت رو به شخص دیگه ای داده ! مشکل دومت هم باز بر میگرده به فروشنده شما وقتی اینطوری خرید میکنی راه رو برای کلاه برداری باز میکنی . باید اگه ظرفیت 2 خریداری کردین بک اپ کد رو هم از فروشنده دریافت میکردین که وقتی ساین اوت میکنین و مجددا لاگین میکنین وارد کنین اون کدهارو . درهر صورت شما اگه فروشنده رو پیدا نکنی پولت پریده !از کی خریده بودین حالا ؟
ممنون دوست عزیز دقیقا همینطوره ... اشتباه منم بود وقتی خریدم دستگاه رو بلافاصله بردم دادم بهش... الانم زنگ زدم مشکل رو گفتم گفت بهت خبر میدم
چند روز گذشته نه تلفن جواب میده نه پیام ... مشخصه چیکار کرده دیگه!
قشم زندگی میکردم اونجا باهاش آشنا شده بودم، الان اومدم زاهدان خونه پدری، چند ماه قراره اینجا باشم تا اومدم اینجوری شد ):

به نظرم اگه هدفت بلند مدت بازی کردنه اصلا این اشتباه رو نکن . یه اکانت بساز که مالکش باشی و روی اون اکانت ea رو لینک کن و بازی کن . پلاس هم ظرفیت دو بگیر یا کلا خودت بخر و یک سال راحت بازی کن به عنوان مالک !
دقیقا از وقتی اومدم ظرفیت سه رو خریدم از سایت یانگ سنتر ، برادرم گفت چرا خودت نمیخری؟
الان دارم تو پلی استیشن میگردم میبینم خودمم میتونستم اکانت بسازم و گیفت کارت بخرم و وارد کنم و صاحبش خودم باشم! درسته؟! یا اشتباه گفتم!
الان حتی اگر ظرفیت سه رو بخرم (خودم بخرم) بعد از یک سال بخوام تمدید کنم دیگه مشکل پیدا کردم شخصی که ازش خریداری کردم رو ندارم درسته؟
با همون حساب خودم راحت تمدید میشه؟

yas67

کاربر سایت
May 23, 2014
33
نه دیگه نپریده.
یه اکانت ظرفیت 2 بگیری درست میشه .
اما فک کنم بازی زمانی که برای پلاس اسنشال رایگان شده بود ادد شده بوده اگه پلاس ظرفیت 2 دیگه ای بگیری که اونو ادد نکرده باشه فایده نداره .
و دو تا راه داری یا بازی رو روی اکانت خودت بخری و یه پلاس هکی براش بخری یا یه اکانت پلاس ظرفیت 2 پیدا کنی که بازی رو قبلا ادد کرده باشن.

تو اکانت طرف بازی کنی همه progress برای اون میوفته . تمدید هم بستگی به فروشگاه داره
ممنون عزیز، من بازی رو از یانگ سنتر خریدم، ایمیل و پسورد بهم داد و دیتا رو هم خودم دانلود کردم.
الان کلا میخوام دغدغه خرید از این و اون رو نداشته باشم (ظرفیت سه هم خریدم از یانگ سنتر ولی خب ...)
خودم اکانت پلاس بخرم، راهی داره برگرده؟ ظرفیت دو باید باشه حتما؟

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
ممنون دوست عزیز دقیقا همینطوره ... اشتباه منم بود وقتی خریدم دستگاه رو بلافاصله بردم دادم بهش... الانم زنگ زدم مشکل رو گفتم گفت بهت خبر میدم
چند روز گذشته نه تلفن جواب میده نه پیام ... مشخصه چیکار کرده دیگه!
قشم زندگی میکردم اونجا باهاش آشنا شده بودم، الان اومدم زاهدان خونه پدری، چند ماه قراره اینجا باشم تا اومدم اینجوری شد ):

دقیقا از وقتی اومدم ظرفیت سه رو خریدم از سایت یانگ سنتر ، برادرم گفت چرا خودت نمیخری؟
الان دارم تو پلی استیشن میگردم میبینم خودمم میتونستم اکانت بسازم و گیفت کارت بخرم و وارد کنم و صاحبش خودم باشم! درسته؟! یا اشتباه گفتم!
الان حتی اگر ظرفیت سه رو بخرم (خودم بخرم) بعد از یک سال بخوام تمدید کنم دیگه مشکل پیدا کردم شخصی که ازش خریداری کردم رو ندارم درسته؟
با همون حساب خودم راحت تمدید میشه؟
هم میتونی خودت با گیفت کارت حسابتو شارژ کنی و پلاس رو مستقیم بخری از استور . البته اگه خواستی این کارو بکنی بزار تو تخفیف بخر . سالی دو بار فکر میکنم تخفیف میخوره یک بارش میدونم بلک فرای دی هست بار دوم رو یادم نیست تو گوگل سرچ کنی میاره . یه راه دیگه هم هست میتونی اکانت اوکراین و ترکیه بسازی بدی برن برات رو اون اکانت پلاس بخرن تو این حالتم باز مالک خودتی

• Like

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,527
ممنون عزیز، من بازی رو از یانگ سنتر خریدم، ایمیل و پسورد بهم داد و دیتا رو هم خودم دانلود کردم.
الان کلا میخوام دغدغه خرید از این و اون رو نداشته باشم (ظرفیت سه هم خریدم از یانگ سنتر ولی خب ...)
خودم اکانت پلاس بخرم، راهی داره برگرده؟ ظرفیت دو باید باشه حتما؟
آها .
اکانت بازی رو خریده بودی . یانگ سنتر فروشگاه بدی نیست یکم بیشتر پیگیر باش جوابتو میدن و زیر بار هیچی هم نرو و روی برگردونن اکانتت پافشاری کن. هر چقدر هم معتبر باشن وقتی ببینن پیگیر نیستی اهمیت نمیدن.
بهرحال اینکه بازی و پلاس رو روی اکانت خودت بخری با اینکه خیالت راحته اما هزینش خیلی زیاد در میاد .
شما همین الانش یه اکانت داری دیگه . یه ظرفیت 2 گرفته بودی و روی اکانت خودت بازی میکردی حالا روی اکانت خودت بازی رو بخر و یه پلاس هکی هم بگیر که قیمت چندانی نداره و بازی کن .
با توجه به ریجن اکانتت میتونی گیفت کارت بخری یا مشخصات اکانتت رو بدی به فروشگاه معتبر و بگی برات بخرن.

اما صبر کن ببین فروشگاه چیکار میکنه احتمال زیاد اکانت رو برگردونه . تا تخفیفات بهاره شروع بشه وقت داری برای خرید بازی .

• Like

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
الان بهترین بازی های پلاس به جز گوست اف سوشیما و اسپایدرمن و گاد و لست1 چی هست واسه بازی کردن؟اینارو که 500 سال قبل رو ps4 بازی کردم اگر لیستی دارین بدین

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
825
الان بهترین بازی های پلاس به جز گوست اف سوشیما و اسپایدرمن و گاد و لست1 چی هست واسه بازی کردن؟اینارو که 500 سال قبل رو ps4 بازی کردم اگر لیستی دارین بدین
retunal, demon's souls, days gone, blasphemous,hollow knight,legacy of thieves collection,doom eternal,forbiden west,bloodborne و... که اگه بخوایم با توجه به سبک بگیم زیادتر می شن.
اینارو باید هر گیمری علاوه بر اونایی که گفتی پلی داده باشه که احتمالا دادی.

• Like
Reactions: soorena

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
با سلام
دوستانی کسی تاحالا از نخل مارکت اکانت تهیه کرده چون من میخوام بگیرم نمیدونم کدوم مدل از اکانتاشو باید بگیرم اصلا ارزش خرید داره

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
با سلام
دوستانی کسی تاحالا از نخل مارکت اکانت تهیه کرده چون من میخوام بگیرم نمیدونم کدوم مدل از اکانتاشو باید بگیرم اصلا ارزش خرید داره
سلام. من میخواستم بخرم، ولی اصلا معلوم نشد ظ2 یا ظ3 میده، هیچ جوره هم جواب گوی اینکه کدوم ظرفیت رو میدن نبودن، هی طفره میرفت رو میگفت موقع تحویل مشخص میشه، میگفت هرکدوم موجود بود میدیم، ، منم چون اولویتم ظ2 نگرفتم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
410
نام
Ara$h
سلام. من میخواستم بخرم، ولی اصلا معلوم نشد ظ2 یا ظ3 میده، هیچ جوره هم جواب گوی اینکه کدوم ظرفیت رو میدن نبودن، هی طفره میرفت رو میگفت موقع تحویل مشخص میشه، میگفت هرکدوم موجود بود میدیم، ، منم چون اولویتم ظ2 نگرفتم

اشتراک التیمیت من یکساله دارم هر دو اکانت همیشه ظ2 بوده احتمالا اشتراک دیگه ای مد نظرتون بوده

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
اشتراک التیمیت من یکساله دارم هر دو اکانت همیشه ظ2 بوده احتمالا اشتراک دیگه ای مد نظرتون بوده
به جر التیمیت که همشون ظ2 هستن، بقیه شانسیه
حتی تک بازی خواستم بخرم، گفتن داریم ولی معلوم نیست ظ2یاظ3 بدیم،
خوب تو تک بازی مشتری باید انتخاب کنه چی میخواد، ولی اینا تو تک بازی هم گفتن شاید 3 بدیم، این که نشد
حالا شاید الان درست شده،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر