PlayStation Plus

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
257
PS Plus Essential - March 2024

- EA Sports F1 23 | PS4, PS5
- Sifu | PS4, PS5
- Hello Neighbor 2 | PS4, PS5
- Destiny 2: Witch Queen | PS4, PS5

- The Finals S.O Sleek Bundle

View attachment 329929
Sifu و hello neighbor خوبن پلاس هم خداییش بازیای خوبی داره بنظرم چیزی کمتر از گیم پس نداره اگه بازیای جدیدی که روز عرضه رو گیم پس میان رو فاکتور بگیریم

• Like
Reactions: Destro

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان یک سوال دارم . من پلاس ظرفیت دو استفاده میکنم . دو ماه مونده تا تموم بشه الان بازیهایی که روی پلاس هستش رو دانلود کنم بعدا که پلاسم تموم بشه دوباره پلاس ظرفیتی بخرم میشه ادامه بدم ؟ یا باید دوباره بازی رو دانلود کنم ؟؟

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
دوستان یک سوال دارم . من پلاس ظرفیت دو استفاده میکنم . دو ماه مونده تا تموم بشه الان بازیهایی که روی پلاس هستش رو دانلود کنم بعدا که پلاسم تموم بشه دوباره پلاس ظرفیتی بخرم میشه ادامه بدم ؟ یا باید دوباره بازی رو دانلود کنم ؟؟
اگه بازم ظرفیت ۲ و همون ریجن بخری می شه.

• Like
Reactions: Seventy One

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
جایی هست که متوجه بشم تاریخ دقیق اتمام پلاس م کی هستش ؟

اکانتی که پلاس داری وارد استور شو و برو گزینه های پلاس روی پرمیوم نوشته تعداد روز رو .

واسه بازیای پلاس هم فک کنم همون اکانتی که باهاش ادد کردی باید پلاس داشته باشه

• Like

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
سلام اگه پلاسی که میخری ظرفیت دو باشه بله بازم میتونی دوباره استفاده کنی بدون اینکه بخوای از اول دانلود کنی فقط باید با پلاس جدید یه بار دیگه بازی رو ادد کنی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر