PlayStation Plus

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
سلام
بچه ها میخوام اکانت ریجن ترکیه بسازم اجازه نمیده.مشکلی پیش اومده ؟
چیکار کنم ؟
Something went wrong میزنه

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
این ظرفیت 2 های اکانت های پلاس که برای اکراینو و ترکیه هست چطوریه ؟ یعنی مثلآ ظرفیت 2 ترکیه رو بگیریم میتونیم روی اکانت PSN خودمون که برای آمریکاس استفاده کنیم ؟ خیلی به صرفه تره . یه ماهه روی اکانت خودمون میشه 500 تومن این یک ساله ترکیه یا اوکراینو میده 850

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
828
این ظرفیت 2 های اکانت های پلاس که برای اکراینو و ترکیه هست چطوریه ؟ یعنی مثلآ ظرفیت 2 ترکیه رو بگیریم میتونیم روی اکانت PSN خودمون که برای آمریکاس استفاده کنیم ؟ خیلی به صرفه تره . یه ماهه روی اکانت خودمون میشه 500 تومن این یک ساله ترکیه یا اوکراینو میده 850
ظرفیت ۲ که باشه بقیه اش مهم نیس واسه کجاست. چون ظرفیت ۲ که اکتیو کنی بین تموم اکانت هات پلاسش شیر می شه.

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
دوستان من یک اکانت ۳ ماهه پلاس دارم، هنوزم حدود ۵۰ روز از مدتش مونده، الان میتونم تو بلک فرایدی یدونه یکساله تمدید کنم که بعد از پایان این شروع بشه؟؟ هر کاری میکنم نمیتونم پیدا کنم تو کنسول، ممنون میشم کمکم کنید

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,245
نام
یونس
دوستان من یک اکانت ۳ ماهه پلاس دارم، هنوزم حدود ۵۰ روز از مدتش مونده، الان میتونم تو بلک فرایدی یدونه یکساله تمدید کنم که بعد از پایان این شروع بشه؟؟ هر کاری میکنم نمیتونم پیدا کنم تو کنسول، ممنون میشم کمکم کنید
تخفیف بلک فرایدی فقط برای خرید جدید هست برای تمدید تخفیف اعمال نمیشه

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
707
مطمئنی ظ2 اوکراین واسه ps5 850؟من نزدیک 3 تومن گرفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر