PlayStation Plus

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
از وقتی این مدل جدید پلاس اومده هم‌ خیلی عالیه که کلی بازی روشه هم خیلی بده چون آدم دیگه نمیتونه نصمیم بگیره کدوم بازی رو بخره یا نخره :-s
برا چندتا ایندی منتظر تخفیف بودم حالا میگم نکنه رایگان بشن :-SS
من یه مشکل دیگه دارم ، قبلاً بازی می‌خریدم تا تهش میرفتم دیگه حتی اگه خیلی هم مورد پسندم نبود سعی میکردم لذت ببرم ، الان دیگه اینجوری نیست مثلا فارکرای ۵ تا وسطاش رفتم دیگه دوست ندارم ادامه بدم ، هر وقت کنسول روشن میکنم اولین فکری به ذهنم میزنه پاک کردن بازیه:D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
دوستان بازی های ماه قبل برای کسایی که اکسترا دارن باقی میمونه یا بعد یه ماه حذف میشه؟

هنوز Alan Wake رو شروع نکردم می‌خواستم بدونم میپره یا نه.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان بازی های ماه قبل برای کسایی که اکسترا دارن باقی میمونه یا بعد یه ماه حذف میشه؟

سلام
بازیا اسنشیال که اد تو لایبرری میکنید تا زمانی که پلاس داشته باشین روی همون اکانتی که اد کردین میمونه مثله اکسترا نیست شش ماه بعد مثلا حذف بشه!

• Like
Reactions: NaRiiMaN

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
یکی از بدترین ماههای پلاس بود .
احتمالا سونی بخاطر محرم زیاد این ماه حرکتی نزده
باحال بود :D

ولی Dreams و Death's Door بازی های شدیدا خفنی هستند و حتما خیلی ها خوشحال میشند، هرچند جفتشون احتمالا برای خیلی ها هم تکراری باشند، ولی برای اضافه شدن به لایبرری کسی که هنوز اینارو نخریده یا بازی نکرده، حقیقتا خفن هستند..

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
دوستان هر بازی میخوام از پلاس دانلود کنم ارور something Wentworth میده
نت رو یکبار خاموش روشن کن یا کنسول ریست کن یا نت اگه میتونی عوض کن برای اد کردن
و در آخر اگه نشد dns بزن
2021-12-03-23.04.18-1024x974.jpg Screenshot_20230119_155738_Telegram.jpg Screenshot_20221024-194211_Chrome.jpg

بازیهای اکسترا و پرمیموم بعد از مدتی حذف میشن شاید ۶ماه تا یسال ولی بازیای اسنشال یک ماه فرصت داری اد کنی که تا وقتی پلاس داری میتونی پلی بدیشون.الن ویکم هنوز میتونی اد کنی تا هفته دیگ فرصت هست

• Love
Reactions: Rohshen

imilad

کاربر سایت
May 14, 2015
3
درود دوستان 2 تا سوال داشتم
ظرفیت های پلاس که برای ترکیه هستش بنی چیزی نداره از این نظر میگم فروشنده ها به چند نفر نفروشن...
و یک سوال دیگه اینه ک ظرفیت دوم افلاین انلاین میشد و سوم هم فقط انلاین درسته؟(نظر خودم بیشتر اینه یک اکانت بسازم و بگم روی اکانت خودم فعال کنه چون ترس بن دارم)
یک فروشگاه خوب اگه میشه معرفی کنید
پیش پیش سپاسگزارم برای پاسختون ♥

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
درود دوستان 2 تا سوال داشتم
ظرفیت های پلاس که برای ترکیه هستش بنی چیزی نداره از این نظر میگم فروشنده ها به چند نفر نفروشن...
و یک سوال دیگه اینه ک ظرفیت دوم افلاین انلاین میشد و سوم هم فقط انلاین درسته؟(نظر خودم بیشتر اینه یک اکانت بسازم و بگم روی اکانت خودم فعال کنه چون ترس بن دارم)
یک فروشگاه خوب اگه میشه معرفی کنید
پیش پیش سپاسگزارم برای پاسختون ♥
سلام.
سوال اول خیر.
سوال دوم درسته. ظرفیت دوم آنلاین آفلاین. رو اکانت اصلیتون شیر میشه و تو همون اکانت اصلیتون پلی میدین. ظرفیت ۳ فقط فقط آنلاینه و تو همون اکانت ظرفیت ۳ باید بازی کنین.
Game City Ps5&Ps4
Cd stop playstion
Doctor Game | دکتر گیم
PlayBox | فروشگاه اکانت‌های ظرفیتی
اینا خودم شخصا ازشون خرید داشتم و دارم و خواهم داشت :D
فقط درمورد دوتا اخری پلی باکس اکانت اجاره هم میده .
پلی باکس و دکتر گیم قبلا هم گفتم تک ادمینه هستن یکم دیر جواب میدن یا شاید نیاز باشه چند دفعه پیام بدین تا ببینه. گپ هم دارن.از لحاظ اعتبار خیالت راحت.

از کانالای
گلدن گیمز
ایکس گیمز
گاما لوپ
گیم سنتر اصلا خرید نکنید حواست باشه.کلاه بردارن

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
اساتید من رفیقم پلاس گرفتیم ظرفیت کامل
فقط برای من تو اطلاعات بازیایی که دانلود کردم تایم ۱۳ روز زده که باید هر ۱۳ روز وصل شم که قفل نشه بازی چرا اینجوری شده قبلا اینجوری نبود یه کمکی برسونید دمتون گرم

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
فقط برای من تو اطلاعات بازیایی که دانلود کردم تایم ۱۳ روز زده که باید هر ۱۳ روز وصل شم که قفل نشه بازی چرا اینجوری شده قبلا اینجوری نبود یه کمکی برسونید دمتون گرم
سلام.
پلاس کلا قانونشه هر ۱۵ روز باید لایسنسش چک بشه.مشکلی نیست

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
برای بازی هایی پلاس نیاز هست که هر 14 روز یک بار آنلاین بشی
بازی هایی که که خریده باشی شامل این موضوع نمیشن (به شرطی که offline play فعال شده باشه روی اون کنسول)

Adelkh

کاربر سایت
Mar 29, 2015
27
برای بازی هایی پلاس نیاز هست که هر 14 روز یک بار آنلاین بشی
بازی هایی که که خریده باشی شامل این موضوع نمیشن (به شرطی که offline play فعال شده باشه روی اون کنسول)
خب بر فرض مثال یه بازی اکسترا قراره فردا حذف بشه
اگه از امروز تا دو هفته بعد آنلاین نشی میمونه تو اون دو هفته یا همون فرداش قفل میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر