PlayStation Plus

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
PlayStation Plus Extra and Premium | Game Catalog

It Takes Two | PS4, PS5
Sniper Elite 5 | PS4, PS5
Snowrunner | PS4, PS5
World War Z | PS4, PS5
The Ascent | PS4, PS5
Undertale | PS4
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated | PS4
Melty Blood: Type Lumina | PS4
Dysmantle | PS4, PS5
Circus Electrique | PS4
Dynasty Warriors 9 | PS4
Samurai Warriors 5 | PS4
My Little Pony: A Maretime Bay Adventure | PS4, PS5
Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R | PS4, PS5
Monster Jam Steel Titans | PS4

PlayStation Premium | Classics

Gravity Crash Portable | PS4, PS5
Twisted Metal | PS4, PS5
Twisted Metal 2 | PS4, PS5
ezgif-3-2496a33730.gif

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,132
نام
حسین
مسخره ست
فقط همون ماه اول که سرویس اکسترا معرفی شد دوجین بازی خفن ریختن توش. بعدش هر ماه بازی بنجل. حداقل اون اسپایدرمن ریمستر رو میزاشتن :|

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
697
مسخره ست
فقط همون ماه اول که سرویس اکسترا معرفی شد دوجین بازی خفن ریختن توش. بعدش هر ماه بازی بنجل. حداقل اون اسپایدرمن ریمستر رو میزاشتن :|
ریمستر که از اول هم نبود.اون اسپایدرمن عادی رو برگردونن حداقل

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
مسخره ست
Across the Spider-verse + Spider-man 2
سونی سر همین دوتا اصلا اسپایدرمن رو از پلاس برداشت چون می دونست به خاطر هایپش مثل چی می فروشه.
الان Across the Spider-verse توی باکس آفیس ترکونده. معلومه بازی اسپایدرمن تحت تاثیر این بازم می فروشه.
امکان نداره تا این هایپ هست اسپایدرمن رو برگردونده. شاید بعد ریلیز یا نزدیک ریلیز Spider-Man 2 بازی رو بیاره روی پلاس که ملت بازی کنن برن نسخه دوم رو بخرن.

• Like
Reactions: m.a.t

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
به به! SW5 :x

اون it takes two هم اگر پایه دارید به هیچ وجه از دست ندید!!!
یادتون نره گوتی سال عرضه ش هم بودا:-"

آندرتیل هم از ایندی های خیلی معروف و بترکونه ( @Dinosaur به راه راست هدایت کردن ملت کار خودته) و در عین حال خودم بعیده حسم بیاد بزنم:)) ولس شما بزنید:D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,132
نام
حسین
ساعت ۷ اعلام میشه.
جی تی ای ۵ قطعا هست (دو هفته پیش خریدمش :| ) گرن توریزمو هم به احتمال زیاد هست. چیزی که واضحه این ماه خیلی پر بار هست.
دوستان نوبتی این پست رو میخونن و یه خنده زیرش میزنن :D
انصافا ریدم :lol:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
به به! SW5 :x

اون it takes two هم اگر پایه دارید به هیچ وجه از دست ندید!!!
یادتون نره گوتی سال عرضه ش هم بودا:-"

آندرتیل هم از ایندی های خیلی معروف و بترکونه ( @Dinosaur به راه راست هدایت کردن ملت کار خودته) و در عین حال خودم بعیده حسم بیاد بزنم:)) ولس شما بزنید:D
مرد مومن، وقتی نتونستم تو رو به راه راست هدایت کنم و هنوز سراغ Undertale نرفتی، دیگه برای بقیه هم تلاشم به جایی نمی‌رسه! :( :D
قبلاً یه سری پست در مورد این شاهکار زده بودم که اگه کسی قلبش پاک باشه، با خوندن همون‌ها باید به راه راست هدایت بشه! :-"

خیلی صبر کردم سومین دور رو هم تموم کنم و پست بدم، ولی یکی از باس‌های بازی به قدری سخت هست که رکورد قبلی بنده در مبارزه با باس ها در بین بازی‌های 2015 رو هم شکوند (شهید لگاریوس توی Bloodborne) و هنوز هم موفق نشدم ناکارش کنم و دیگه وقتش هست که پست رو بذارم! :D
این بازی واقعاً جزو عجیب ترین پدیده های چند سال اخیر هست و کسی که تجربه ـش نکنه، چیز معرکه ای رو از دست داده! بازی ای که کافیه یه کم درگیرش بشین تا انقدر جذبتون کنه که تا آخرش دست از سرش برندارین. پر از خلاقیت و ویژگی های محشر که بعضی جاها فقط و فقط میشه تحسینش کرد و به سازنده ـش تبریک گفت. کاراکترهایی که هرکدوم رو خیلی زیاد ملاقات نمیکنین، ولی برای همیشه توی ذهنتون باقی می مونن و عاشق تک تک ـشون میشین. گیم پلی متفاوت و جالبی که در ظاهر شبیه بازی های نوبتی قدیمی هست، ولی در باطن پر از نوآوری. از مبارزه با دشمن که خودش به دو بخش حمله و دفاع تقسیم میشه و در بخش دفاع، با مینی گیم های متنوع و جالبی طرف هستین. تا گذشتن از جون دشمن و رها کردنش که خودش ماجراهای خاصی داره. موسیقی های بازی به قدری زیبا و شنیدنی هستن که بعضی وقت ها مخصوصاً مبارزه رو کِش میدین تا موسیقی رو از دست ندین. داستان در کنار ساده بودن ظاهری، خیلی متفاوت هست و حتی میشه گفت ساختارشکنانه. کلاً این بازی معجونی هست که تک تک المان هاش به قدری عالی با هم ترکیب شدن که تا مدت ها ذهنتون رو مشغول نگه میداره.
همین الآن هرچی دم دستتون هست بذارین کنار و برین سراغ Undertale! مطمئن باشین از این تجربه کم نظیر پشیمون نمیشین و بیشتر از 5،6 ساعت هم وقتتون رو نمیگیره. البته تموم کردن بازی باعث میشه تازه سراغ 2 دست بعدی برین! :D 2 دستی که اصطلاحاً True Pacifist Route و Genocide Route نام دارن و توی یکی هیچ دشمنی رو نباید بکشین و توی اون یکی باید همه رو منهدم کنین (البته به همراه یه سری کارهای دیگه) و هرکدوم کلی تفاوت با اون یکی داره و کلاً داستان عوض میشه.

Undertale
بازی‌ای که همین‌طوری الکی شروعش کردم و مطمئن بودم بعد از یه ربع می‌ذارمش کنار، ولی باهام کاری کرد که کمتر بازی‌ای قادر به انجامش هست. بازی‌ای که هم حسابی من رو خندوند و هم اشکم رو درآورد، اون هم در قالب یه گرافیک به شدت ساده و درپیت که یادآور دهه‌ها قبل هست. داستان جالب و سورپرایزهای خفن و نحوه جلو بردن بازی که میشه به شکل‌های مختلف انجام داد و هرکدوم مسیر رو به شدت تغییر میده، کاری می‌کنه که Undertale یه جواهر فوق‌العاده توی دنیای بازی باشه. از نظر درجه سختی هم خیلی چالش برانگیز و جالب بود و یه بخش داشت که بی‌اغراق دست کمی از Soulsborneها نداشت! :D
یکی از بهترین موسیقی‌های نسل هم برای همین بازی هست که سیر نمیشم از شنیدنش!

کلاً اگه سراغ Undertale نرین، نصف عمرتون برفناست! :| متأسفانه ظاهر به شدت ساده بازی باعث میشه خیلی‌ها فکر کنن یه چیز مسخره و داغونی هست و هیچ جذابیتی نداره، در حالی که کافیه یه ذره جلو برین تا بفهمین به ساده‌ترین شکل ممکن هم میشه فراموش‌نشدنی‌ترین تجربه‌ها را به مخاطب ارائه داد.
این آهنگش هم که اصلاً هیچی، شاهکار قرن! :D

این هم یه لینک از آهنگ که حالت تصویری داره تا تبلیغ بیشتری برای بازی بشه! :-"

-------------------

برای دوستان امتیازپرست هم عرض کنم که متای بازی ۹۲ هست. :D توی استیم هم ۱۷۷ هزار نفر امتیاز دادن و ۹۶٪ امتیازها مثبت بوده و بازی Overwhelmingly Positive محسوب می‌شه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
مرد مومن، وقتی نتونستم تو رو به راه راست هدایت کنم و هنوز سراغ Undertale نرفتی، دیگه برای بقیه هم تلاشم به جایی نمی‌رسه! :( :D
قبلاً یه سری پست در مورد این شاهکار زده بودم که اگه کسی قلبش پاک باشه، با خوندن همون‌ها باید به راه راست هدایت بشه! :-"

کلاً اگه سراغ Undertale نرین، نصف عمرتون برفناست! :| متأسفانه ظاهر به شدت ساده بازی باعث میشه خیلی‌ها فکر کنن یه چیز مسخره و داغونی هست و هیچ جذابیتی نداره، در حالی که کافیه یه ذره جلو برین تا بفهمین به ساده‌ترین شکل ممکن هم میشه فراموش‌نشدنی‌ترین تجربه‌ها را به مخاطب ارائه داد.
این آهنگش هم که اصلاً هیچی، شاهکار قرن! :D

این هم یه لینک از آهنگ که حالت تصویری داره تا تبلیغ بیشتری برای بازی بشه! :-"

-------------------

برای دوستان امتیازپرست هم عرض کنم که متای بازی ۹۲ هست. :D توی استیم هم ۱۷۷ هزار نفر امتیاز دادن و ۹۶٪ امتیازها مثبت بوده و بازی Overwhelmingly Positive محسوب می‌شه.
من متاسفانه قلبم پاک نبود:( برای همین گفتم بیای تا شاید انسان قلب پاکی با خوندن پست هات بره سراغش:D

خیلی دوست دارم برم سراغشا و میدونم چقدر خفن و ماندگاره، و همین آهنگشم خیلی جاها ازش یاد میشه...
ولی این استارت اولیه ش بسی سخته برام:-"

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
ببخشید اینجا میپرسم.
it takes two حالت co-op آنلاین هم داره؟
کسی هست مایل باشه بازی رو با هم تموم کنیم؟
آره داره
منم مایلم بازی کنم ولی هفته دیگه میخوام اینترنت خونه رو عوض کنم و تا چند روز ممکنه نت نداشته باشم اگه تا اون موقع کسی رو پیدا نکردی با هم بازیش میکنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر