PlayStation Plus

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من رچت دانلود کردم اما اتوماتیک زبون بازی عوض شد
کسی همچین مشکلی داشته؟
من کامل تو جریان مشکل شما نیستم اگه زبان بازی از اول انگلیسی بود بعد عوض شد . احیانا اگه نتونستی کاریش کنی سیو بازی از تو کنسول کامل پاک کنی گمونم بازی برگرده به تنظیمات اصلی بازی

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
رفقا الان مطمئن ترین جا برای اینکه اکانت ترکیه خودمون بسازیم بدیم با کردیت کارت ترکیه برامون پلاس شارژ کنن کجاست ؟
من اکانت از قبل ساخته و اشتراکی و ظرفیتی نمیخوام .
ترجیها این کانال های تلگرام که بچه های 15 ساله با کردیت کارد هکی ترکیه اکانت شارژ میکنن هم نباشه .
اون اولا که ترکیه مد شده بود فکر کنم ترکیه کالا یه اکانت برام شارژ کرد . اگه همون خوبه که بازم بدم همون .
راستی میشه بجای یک سال بگیم دو سال برامون شارژ کنن ؟ منطقی هست ؟

• Like
Reactions: SepehrR

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
قیمت لیر 2100 تومنه و پلاس دیلاکس هم 460 لیر هست که میشه کمتر از یک میلیون بعد به این کانال دوکی دوکی پیام دادم میگه 1700 . ماشالا .
خب چه کاریه بریم پول بدیم این سایت های دلاری برامون بگیرن خب .

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
قیمت لیر 2100 تومنه و پلاس دیلاکس هم 460 لیر هست که میشه کمتر از یک میلیون بعد به این کانال دوکی دوکی پیام دادم میگه 1700 . ماشالا .
خب چه کاریه بریم پول بدیم این سایت های دلاری برامون بگیرن خب .

دقیقا...داره لیر میخره و شارژ میکنه اما افزایش قیمتشو میاره بر اساس دلار و میگه چون دلار گرون شده اینجوریه قبل سال که واسه خودم گرفتم یکساله رو با حسب قیمت لیر حدود 100 تومن اضافه گرفت . الان لیر اومده پایین تر اما این گرون کرده.

یه سایت دیگه بود gamepermium1 دوستم ازش گرفته قیمتش به لیر نزدیکتره

• Like
Reactions: Scαrface

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
سلام کسی سراغ داره شارژ اکانت ترکیه با قیمت مناسب؟ ایران گت و دوکی هستن ولی قیمت لیر ۲ تومنی رو ۳۵۰۰ حساب میکنن!!
سلام
دوستان اشتباه برداشت نکنید دلار وقتی میاد پایین قیمت کالا و خدمات پایین نمیاد به این زودی ها ...
ولی وقتی قیمت دلار بالا میره قیمت اجناس خدمات با دلار بالا میره .
بازار به این شکل هست پس نباید انتظار داشت که خیلی زود قیمت ها بیاد پایین البته اگه دلار پایین بمونه ..

• Smile
Reactions: milad2mars

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام
دوستان اشتباه برداشت نکنید دلار وقتی میاد پایین قیمت کالا و خدمات پایین نمیاد به این زودی ها ...
بازار به این شکل هست پس نباید انتظار داشت که خیلی زود قیمت ها بیاد پایین البته اگه دلار پایین بمونه ..
درسته ولی اخه ۷۵ درصد گرون تر از قیمت واقعی لیر؟!! الان گیفت ۲۰ دلاری ۹۲۰ تومن هستش، یعنی پایین اومده و به قیمت اصلی دلار رسیده

• Like
Reactions: Scαrface

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
درسته ولی اخه ۷۵ درصد گرون تر از قیمت واقعی لیر؟!! الان گیفت ۲۰ دلاری ۹۲۰ تومن هستش، یعنی پایین اومده و به قیمت اصلی دلار رسیده
خلاصه بازاری که براش درست کردن
کسی هم ارزون نمیده ...
البته من گیفت کارت امریکا میگردم و اونم الان چک کردم با دلار 50 تومن هستش ولی دلار بازار 47 تومن

• Smile

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
کسی هم ارزون نمیده ...
البته من گیفت کارت امریکا میگردم و اونم الان چک کردم با دلار 50 تومن هستش ولی دلار بازار 47 تومن
اینی که شما میگی فرقش نهایتا ۷ درصده، ولی گیفت ترکیه فرقش ۷۵ درصد!!! خیلیه تفاوتش اصلا قابل مقایسه نیستن

• Like

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
اینی که شما میگی فرقش نهایتا ۷ درصده، ولی گیفت ترکیه فرقش ۷۵ درصد!!! خیلیه تفاوتش اصلا قابل مقایسه نیستن
خب تو تجارت چیزی هست به نام عرضه و تقاضا
یعنی این که وقتی ارزش پول ملی کم شده و همه رفتن سمت خرید از ترکیه اونی که ترکیه هست قیمت میبره بالا و میشه اینی که شما میگی .
من که هیچ وقت از این کانال ها خرید نکردم نمیکنم .بهترین کار خرید قانونی و رسمی هستش ...

• Smile

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
خب تو تجارت چیزی هست به نام عرضه و تقاضا
یعنی این که وقتی ارزش پول ملی کم شده و همه رفتن سمت خرید از ترکیه اونی که ترکیه هست قیمت میبره بالا و میشه اینی که شما میگی .
من که هیچ وقت از این کانال ها خرید نکردم نمیکنم .بهترین کار خرید قانونی و رسمی هستش ...
قانونی که خب همین سایتها هم قانونی هستن، چون گیفت کارت ترکیه وجود نداره

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام

کسی هم ارزون نمیده ...

حرف های شما کاملا درسته.
کسی هم قرار نیست محض رضای خدا کار کنه.
من خودم حسابدارم و عرضه و تقاضا رو متوجه میشم .
اما اینها دارن با صرافی کار میکنن و دلار و لیر پس به ریال و قیمت های ریالی کار ندارن اون چیزی که 60 دلار هست رو دلار حساب میکنن و اون چیزی که 400 لیر هست رو لیر.
شما دلاری خرید کردی اون 3 تومن اختلاف سودش هست که منطقی هم هست. اومده درصدی رو حساب کرده که نه سیخ بسوزه نه کباب و مشتریش هم از دست نمیده.
اما وقتی میان لیر 2040 رو 3700 حساب میکنه چون دلار بالاست پس طرف چیزی از بازار نمیدونه.
و تنها در صورتی هم درست میشن که مشتری خرید نکنه اما متسافانه بعضیا میخرن
صرافی هم 47 یا 2040 حساب نمیکنه میزنه مثلا 47200 یا 2100

• Like
Reactions: navid_x360

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
قانونی که خب همین سایتها هم قانونی هستن، چون گیفت کارت ترکیه وجود نداره
این حرقای من در حد یک حرف زدن عادی چون منم کاربرم نه خریدارم نه فروشنده ((البته دوستانی هستن اینجا که این کارا رو میکنم ))
ولی منظور از قانونی میشه خرید مستقیم از خود فروشنده اصلی که اینجا میشه شرکت سونی ولی ما تو ایرانیم چنین دسترسی که ندارم پس میشه گیفت کارت از شخص و شرکت هایی که این کارو میتون انجام بدن و پول حواله میزنن و میخرن ..تا اینجا قانونی ولی این که بگی یکی حسابت شارژ کنه اونم نشناخته و مشخص نیست با چه حساب بانکی این کارو میکنه پس میشه گفت این قانونی نیست ...
حالا این که شما دنبال این باشی که اونی که اونجا نشسته و به شما قیمت مناسبی بده یکم غیر ممکنه چون اونم میخواد سود خوبی کنه و تا بتونه به شما گرون میفروشه

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
حرف های شما کاملا درسته.
کسی هم قرار نیست محض رضای خدا کار کنه.
من خودم حسابدارم و عرضه و تقاضا رو متوجه میشم .
اما اینها دارن با صرافی کار میکنن و دلار و لیر پس به ریال و قیمت های ریالی کار ندارن اون چیزی که 60 دلار هست رو دلار حساب میکنن و اون چیزی که 400 لیر هست رو لیر.
شما دلاری خرید کردی اون 3 تومن اختلاف سودش هست که منطقی هم هست. اومده درصدی رو حساب کرده که نه سیخ بسوزه نه کباب و مشتریش هم از دست نمیده.
اما وقتی میان لیر 2040 رو 3700 حساب میکنه چون دلار بالاست پس طرف چیزی از بازار نمیدونه.
و تنها در صورتی هم درست میشن که مشتری خرید نکنه اما متسافانه بعضیا میخرن
صرافی هم 47 یا 2040 حساب نمیکنه میزنه مثلا 47200 یا 2100
چیزی از بازار نمیدونه !!!
من فکر کنم چیزی خیلی زیادی از بازار میدونه که دارن با این قیمت ها میفروشن ..چون مشتری زیاد دارن و تا بتونن گرون میدن ...
راهی که طرف پیدا کرده و ازش درامد داره شما خودتم میتونی این کارو انجام بدی خب انجام بده از شر این گرون فروشی خلاص شو

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rezahajizadegan

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
یکساله پرمیوم با دلار۴۷۲۰۰ میشه ۵۶۴۴۰۰۰نمیدونم چقدر میفروشن اما یکساله دلوکس ۴۶۹لیر که میشه ۹۵۶۰۰۰ هزارتومن کمترین جا داره میده ۱۳۵۰۰۰۰ تومن خب نمیشه انتظار داشت بگین نخرید مردم خب نخرن باید ۵برابر us بخرن خب با پول یکسال اون ۴ سال دلوکسش میتونه تمدید کنه.
الان از کی میتونیم انتظار داشته باشیم ما همینیم ایرانی همینه یعنی این نبودیم اینجوریمون کردن متاسفانه اون طرفی که قدرت دستشه تا فعلا دستشه باید از این سودش بگزره که نمیگزره تو ترکیه نشسته از هموطناش داره سود نکرده قبلش میگیره از کی شکایت دارین دوستان از خودمون ما هرکدوممون اونجا بودیم بالا۹۹ درصد همینکارو میکردیم اون یک درصد واسه اینکه هنوز شاید امیدی باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر