PlayStation Plus

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
پلی باکس کلا بی اعصاب هست شما خرید داشتین بازی ازش ؟!
خودشون باز خرید میکنن ؟!
سلام و درود
من یک بار خرید کردم و بالای 10 بار اکانت بازی اجاره کردم ازشون، و خیلی خوش برخورد و با مرام هستن، فقط دیر سیین میکنه پیامها رو، (احتمالا سرش شلوغه)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
سلام دوستان بخوام اکانت ترکیه رو پول شارژ کنم بعدا خودم بازی یا اکانت پلاس شارژ کنم مشکلی نداره؟به چیزشکن ترکیه نیازه یا راحته؟

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
سلام دوستان بخوام اکانت ترکیه رو پول شارژ کنم بعدا خودم بازی یا اکانت پلاس شارژ کنم مشکلی نداره؟به چیزشکن ترکیه نیازه یا راحته؟
سلام.مشکلی نیست فقط برای خرید اره به چیز شکن ترکیه نیازه

• Like
Reactions: ezio love

al'ar

کاربر سایت
Sep 21, 2022
22
سلام
ریجن ترکیه قیمتش خودش کمه واسه همین هروقت ریجنای دیگه تخفیف میزنه برای ترکیه تخفیفی اعمال نمیکنه حتی بعضی بازیاشم که قبلا قیمتش کم بود زیادش کرد مثله اساسین میریج یا الانویک2 استریت فایتر 6 شاید حتی پلاسشم زیاد کنه من خودم ریجن ترکیه رو دلوکسش تا 2030 تمدید کردم به نظرم اگر میخوای بگیری ترکیش بگیر خیالتم راحت تخفیف نمیزنه مگه اینکه قیمتش مثله بازیا ببره بالا بعد روی اون قیمت بالاش تخفیف بزنکه خب چکاریه الانکه قیمتش مناسب بخرید
به نظر شما، بازی هایی مثل Hades و Sekiro ممکنه به پلاس بیان؟
چون الان تخفیف های خوبی خورده، موندم بخرم یا نه

• Like
Reactions: navid_x360

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
به نظر شما، بازی هایی مثل Hades و Sekiro ممکنه به پلاس بیان؟
چون الان تخفیف های خوبی خورده، موندم بخرم یا نه
سلام
اینکه ممکنه بیاد یا نیاد یا اصلا کی بیاد که من نمیدونم و اینجا هیچ عزیز دیگه ایم نمیدونه این و فقط خود سونی میدونه دوسته عزیز.
اما اگر نظر من میخوای اگر پلاس داری طولانی مدت به نظرم مثله من صبر کن هرچی سونی داد گذاشت رو پلاسش دستش درد نکنه بازی میکنیم هزینه اضافی دیگه ای نمیکنیم بجز سالی یک فیفا و یکدونه گرند توریسمو برای کل نسل.
اما اگر پلاستون ظرفیتی هرسال باید عوضش کنی مثلا سکیرو هیدیس تو اسنشیالش داد که اعتبار پلاس تمام شد بپره و شما این دوتا بازیو خیلی دوست داری داشته باشیش خب بخرید.
اگرم رو اکسترا یا دلوکس همون پرمیوم بده که فرقی نداره ظرفیتیم پلاس خریده باشید تمامم بشه یک اکانت ظرفیتی دیگه ام بخری میتونی بازیش کنی تا زمانیکه قراردادش تمام بشه برش داره از سرویس.

• Like
Reactions: al'ar

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
من سالهاست پلاس آمریکا روی اکانت خودم دارم. اگر الان پلاس ترکیه بگیرم بازیهای ماهیانه ای که روی پلاس خودم داشتم قابل استفاده هستند ؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
من رچت دانلود کردم اما اتوماتیک زبون بازی عوض شد
کسی همچین مشکلی داشته؟
توی تنظيمات ی گزینه هست برای اینکار مشخص میکنی زبان پیشفرض و زیرنویس و گرافیک مود چی باشن شاید اونجارو دست زدی

• Like
Reactions: Arash-S212

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
منم رفتم تا 2025 :D
هرچی فک کردم دیدم واقعا بهتر از این تخفیف نمیخوره دیگه. تا دو روز دیگه وقت هست واسه این تخفیف 25% ی. اگه میخواید چیزی پری اوردر بزنید به نظرم اینو بذارید تو اولویت خیلی به صرفه تره :D

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
من رچت دانلود کردم اما اتوماتیک زبون بازی عوض شد
کسی همچین مشکلی داشته؟
به زبون کرواسی تبدیل شده
بعد از انتخاب سیو گیم
گزینه دوم انتخاب کن
بعد گزینه آخر رو