PlayStation Plus

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
خیلی تو مخمه یه سال دیگه تمدید کنم ولی میترسم تخفیف خفن تر بخوره بره تو پاچم :D
شخصا یادم نمیاد پلاس سالانه بیش تر از 25% تخفیف خورده باشه :D و با توجه به تورم ما معلومم نیست سال بعد چقدر باید بدیم :D
خودمم یکم این جیب اون جیب بگردم ببینم میشه تمدید کنم :D

al'ar

کاربر سایت
Sep 21, 2022
22
میشه بگید بهترین سایت برای خرید ps plus کدومه؟ (ریجن ترکیه)
الان تخفیف خورده، قیمت نسخه اکسترا باید چند باشه؟ چون بعضی سایتا دیدم انگار همون قیمته قبله

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
الان تخفیف خورده، قیمت نسخه اکسترا باید چند باشه؟ چون بعضی سایتا دیدم انگار همون قیمته قبله

من از cdkeyshare گرفتم راضیم..ظرفیت ۲ و ۳ و کامل داره...
فک نکنم ریجن ترکیه تخفیف خورده باشه

• Like
Reactions: al'ar

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام و درود، ترکیه تخفیف نخورده

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
ریجن ترکیه قیمتش خودش کمه واسه همین هروقت ریجنای دیگه تخفیف میزنه برای ترکیه تخفیفی اعمال نمیکنه حتی بعضی بازیاشم که قبلا قیمتش کم بود زیادش کرد مثله اساسین میریج یا الانویک2 استریت فایتر 6 شاید حتی پلاسشم زیاد کنه من خودم ریجن ترکیه رو دلوکسش تا 2030 تمدید کردم به نظرم اگر میخوای بگیری ترکیش بگیر خیالتم راحت تخفیف نمیزنه مگه اینکه قیمتش مثله بازیا ببره بالا بعد روی اون قیمت بالاش تخفیف بزنکه خب چکاریه الانکه قیمتش مناسب بخرید

• Like

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
سلام
ریجن ترکیه قیمتش خودش کمه واسه همین هروقت ریجنای دیگه تخفیف میزنه برای ترکیه تخفیفی اعمال نمیکنه حتی بعضی بازیاشم که قبلا قیمتش کم بود زیادش کرد مثله اساسین میریج یا الانویک2 استریت فایتر 6 شاید حتی پلاسشم زیاد کنه من خودم ریجن ترکیه رو دلوکسش تا 2030 تمدید کردم به نظرم اگر میخوای بگیری ترکیش بگیر خیالتم راحت تخفیف نمیزنه مگه اینکه قیمتش مثله بازیا ببره بالا بعد روی اون قیمت بالاش تخفیف بزنکه خب چکاریه الانکه قیمتش مناسب بخرید
نوید جان چقدر هزینه اش شد تا ۲۰۳۰؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
نوید جان چقدر هزینه اش شد تا ۲۰۳۰؟
حقیقتش بابک جان یک دفعه نگرفتم دقیقا روزای اولی که این پلاس اومد مصادف شد با دستگاه خریدن ما و خیلی از بازیا نسله قبلم قسمت نشد بازی کنم وقتی این طرح اومد فرصت مناسبی واسه من شد آمار گرفتم پرمیوم us بود 120دلار که اونزمان دلاری سی و خورده ای میشد چهارو دویست میشد ولی ترکیش بود سالی 460 لیر دقیقا پول یک سال اونو دادم 4سال اکانت ترکیه رو شارژ کردم درامد سالی 1 میلیون الانم قیمتش همینقدر 460لیر ولی الان سالی دلوکسش میشه یکو دویست با سودش بهت بدن یک و چهارصد پونصد باید بشه .
من هر بار اومدم بازی بخرم دیدم این شارژ کنم به صرفتر چون بازیم الان ظرفیتیش شده یک و خورده ای
4سال بعدشم یکبار یک و دویست دادم یکبار یکو هفتصد یکبارم اشتباه نکنم یک و چهارصد
به نظر من یک دفعه نگیرین هر چند ماهی یک سال شارژش کنین فشار نیاد یک دفعه ای.
فقط مشکل اینه شاید سونی قیمت پلاسم که الان دلوکسش 460 یک دفعه ای مثله بازیاش بکنه 899 لیر یا بالاتر

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
از دکتر گیم و پلی باکس بگیر ریجن ترکیه میاره قیمتاشم عالی. معتبرم هستن

• Like

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
262
حقیقتش بابک جان یک دفعه نگرفتم دقیقا روزای اولی که این پلاس اومد مصادف شد با دستگاه خریدن ما و خیلی از بازیا نسله قبلم قسمت نشد بازی کنم وقتی این طرح اومد فرصت مناسبی واسه من شد آمار گرفتم پرمیوم us بود 120دلار که اونزمان دلاری سی و خورده ای میشد چهارو دویست میشد ولی ترکیش بود سالی 460 لیر دقیقا پول یک سال اونو دادم 4سال اکانت ترکیه رو شارژ کردم درامد سالی 1 میلیون الانم قیمتش همینقدر 460لیر ولی الان سالی دلوکسش میشه یکو دویست با سودش بهت بدن یک و چهارصد پونصد باید بشه .
من هر بار اومدم بازی بخرم دیدم این شارژ کنم به صرفتر چون بازیم الان ظرفیتیش شده یک و خورده ای
4سال بعدشم یکبار یک و دویست دادم یکبار یکو هفتصد یکبارم اشتباه نکنم یک و چهارصد
به نظر من یک دفعه نگیرین هر چند ماهی یک سال شارژش کنین فشار نیاد یک دفعه ای.
فقط مشکل اینه شاید سونی قیمت پلاسم که الان دلوکسش 460 یک دفعه ای مثله بازیاش بکنه 899 لیر یا بالاتر
بزرگوار اعتبار پلاس رو کجا میتونیم ببینیم که تا چه تاریخی هست؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
بزرگوار اعتبار پلاس رو کجا میتونیم ببینیم که تا چه تاریخی هست؟
سلام
داخل ستینگ گزینه یوزر اند اکانت بعد اکانت انتخاب کنید بعد گزینه payment and subscription بعد اونم subscription اونجا مدت اعتبار و نوع پلاستون و قیمت سالیانش نوشته دوسته عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر