PlayStation Plus

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
اینا میرن بعد چیزی جایگزینش نمیشه؟
هرماه جدید میده دیگ :D
کلا بازیای اسنشال اوایل هرماه میان که دائمی تا وقتی که پلاس داشته باشیشون داریشون

بازیای اکسترا و پریمیوم اواسط ماه میان که مدتشون محدوده شاید بین ۶ماه تا یسال باشه.
بازیا انحصاریشم که بیاد دیگ همیشه هستن

بازیای جدید اکسترا فک کنم امشب یا فردا معرفی بشن

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
دوستان من پلاس ترکیه دارم، تو بازیهای این ماه مافیارو نمیتونم دانلود کنم و میگه داریش، مافیای توی لایبرریم رو هم پولی محسوب کرده و البته حتی وقتی میخوای بخریش باگه و به جاش مافیا ۳ اضافه میشه!
ری‌استور لایسنس هم جواب نداد، راهی برای دانلودش وجود داره یا فعلا باگ استوره؟ (چون بازی ماهانه‌ست اگه نتونم اضافه کنم بعد از این ماه میپره)

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
دوستان الان این پلاس هایی که ظرفیت ۲ خریده میشه اکانت خود ما هم باید ترکیه باشه ؟
نه ربطی به اکانت خودت نداره میخواد امریکا باشه اصلا فرقی نداره.فقط بازیهایی که خرید درون برنامه ای داشته باشه نمیتونی از اکانت اصلی خودت که بر فرض امریکا باشه چیزی از استورش بخری.وگرنه هیچ مشکل دیگه ای نداره.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان من پلاس ترکیه دارم، تو بازیهای این ماه مافیارو نمیتونم دانلود کنم و میگه داریش، مافیای توی لایبرریم رو هم پولی محسوب کرده و البته حتی وقتی میخوای بخریش باگه و به جاش مافیا ۳ اضافه میشه!
ری‌استور لایسنس هم جواب نداد، راهی برای دانلودش وجود داره یا فعلا باگ استوره؟ (چون بازی ماهانه‌ست اگه نتونم اضافه کنم بعد از این ماه میپره)
باید با پشتیبانی صحبت کنید لایسنسشو حذف کنن بتونید از پلاس اضافش کنید کلا از وقتی این پلاس اکسترا/پرمیوم اضافه شد استور سونی مشکل دار شده

• Like
Reactions: Arash-S212

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

PS Plus Extra and Premium February 2023 games​

• Horizon Forbidden West (PS5, PS4)
  • The Quarry (PS5, PS4)
  • Scarlet Nexus (PS5, PS4)
  • Outriders (PS5, PS4)
  • Resident Evil VII Biohazard (PS5, PS4)
  • Borderlands 3 (PS5, PS4)
  • The Forgotten City (PS5, PS4)
  • Tekken 7 (PS4)
  • Ace Combat 7: Skies Unknown (PS4)
  • Earth Defense Force 5 (PS4)
  • Oninaki (PS4)
  • Lost Sphear (PS4)
  • I Am Setsuna (PS4)
  • Destroy All Humans (PS4) – Premium only
  • The Legend of Dragoon (PS1) – Premium only
  • Wild Arms 2 (PS1) – Premium only
  • Harvest Moon: Back To Nature (PS1) – Premium only

Attachments

• photo_2023-02-15_20-08-33.jpg
    photo_2023-02-15_20-08-33.jpg
    142.1 KB · مشاهده: 5
آخرین ویرایش:

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام، من اکانت خودم روش پلاس پریمیوم داره که ریجنش هم امریکاس، چن وقت دیگه تموم میشه، اگه بخام تمدیدش کنم فک کنم حدودا باید ۵۵۰۰ بدم، شنیدم که پلاس ترکیه رو میشه با زیر ۲ تومن گرفت، الان سوال من اینه که خب فرقی واقعا ندارن این دوتا با هم؟ چون اگه اینجوری باشه خب چه کاریه که امریکا رو بگیرم، همون ترکیه که به صرفه تره.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام، من اکانت خودم روش پلاس پریمیوم داره که ریجنش هم امریکاس، چن وقت دیگه تموم میشه، اگه بخام تمدیدش کنم فک کنم حدودا باید ۵۵۰۰ بدم، شنیدم که پلاس ترکیه رو میشه با زیر ۲ تومن گرفت، الان سوال من اینه که خب فرقی واقعا ندارن این دوتا با هم؟ چون اگه اینجوری باشه خب چه کاریه که امریکا رو بگیرم، همون ترکیه که به صرفه تره.
فرق خاصی ندارن یه بازی تو بازیای ماهانه خود پلاس اسنشیال ممکنه فرق کنه مثلا الان دی ال سی destiny 2 رایگان شده تو ریجن امریکا (شایدم یه ریجن دیگه بود نمیدونم) بجاش یچیز دیگه رایگان شده ولی درکل همونه تفاوتی ندارن
تنها فرقش اینه پلاس رو اکانت خودتون فعال نباشه نمیتونید از اپلود کردن سیو تو کلاود استفاده کنید که اونم واسه اکثریت چیز مهمی نیست قیمتشم اگه ظرفیت ۲ بخرید ۸۰۰-۹۰۰ تومنه یکسالش

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان اگه بازی خاصی میخواین که بیاد رو پلاس بگید من بخرمش ماه دیگه میاد رو پلاس
هورایزن-فالن اردر جدای-دویل می کرای رو خریدم اومدن رو پلاس:|:D
قربون دستت یه بتلفیلد ۲۰۴۲ و یه رگناروک و یه یاکوزا ایشین ( هنوز نیمده ولی میتونی پیش خرید کنی) بخری بیاد رو پلاس حله :D :D :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
قربون دستت یه بتلفیلد ۲۰۴۲ و یه رگناروک و یه یاکوزا ایشین ( هنوز نیمده ولی میتونی پیش خرید کنی) بخری بیاد رو پلاس حله :D :D :D
بتل که فکر کنم فقط رو نت شاتل بشه پلی داد زیاد بهش دل خوش نکن :D Ragnarok هم احتمال ریاد مثل هورایزن حدود یک سال بعد عرضه بیاد رو پلاس تقریبا ۸-۹ ماه دیگه

• Like
Reactions: Arash-S212 and db07

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بتل که فکر کنم فقط رو نت شاتل بشه پلی داد زیاد بهش دل خوش نکن :D Ragnarok هم احتمال ریاد مثل هورایزن حدود یک سال بعد عرضه بیاد رو پلاس تقریبا ۸-۹ ماه دیگه
من با td lteایرانسل هم تونستم پلی بدم توی اون چند روز مجانی شدنش ولی خوب می‌انداخت خاور میانه البته اذیت هم کرد که به زور dns و ۵۰ بار retry کردن شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر