PlayStation Plus

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
لیست بازیای پرمیموم که بدلیل سرعت وحشتناک بالای نت بدردمون نمیخورن:|
View attachment 276274

لیست بازیای که بزودی از پلاس خارج میشن
View attachment 276275
بر فرض اجرا هم بشن، با وضعیت اشتراک های این تــِر نت که در ماه واسه هیچو پوچ می پردازی هزینش بیشتر از خرید PS3 در میاد

• Smile
Reactions: HIGH VOLTAGE

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
دوستان سلام . یه جا برای تهیه پلاس پرمیوم با اکانت ترکیه معرفی کنید که خودتون هم ازشون خرید کرده باشید و راضی بوده باشید . ترجیحا رو اکانت خودم فعال کنه که ریجن ترکیه هست
دوستان کم لطفی نکنن و پاسخ بدن ممنون میشم

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
دوستان سلام . یه جا برای تهیه پلاس پرمیوم با اکانت ترکیه معرفی کنید که خودتون هم ازشون خرید کرده باشید و راضی بوده باشید . ترجیحا رو اکانت خودم فعال کنه که ریجن ترکیه هست
برای ترکیه تا چند وقت پیش ورژن پرمیوم نداشت و به جاش دلوکس بود.
پرمیوم تنها چند تا کشور رو فعلا ساپورت میکنه

پیشنهادم اینه که اول نسخه تست ۷ روزه رو فعال کنید اگه جواب داد و اینترنت شما استریم رو به خوبی ساپورت میکرد پرمیوم رو بگیرید.

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
من از ترکیه کالا خریدم مشکلی هم نداشت مراحل خریدش هم همینجا سرچ کن بچه ها توضیح دادن.

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام داداش توی پی وی پیام بده برات کانال تلگرامشو بفرستم

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
لیست بازیای پرمیموم که بدلیل سرعت وحشتناک بالای نت بدردمون نمیخورن:|
View attachment 276274

لیست بازیای که بزودی از پلاس خارج میشن
View attachment 276275
مسخره بازی سونی ادامه داره! سو‌استفاده یعنی همین! یه مشت بازی ماقبل تاریخ و رسما مضخرف میشه پرمیوم!؟؟؟ واقعا توهین به شعور کاربراس! الان مقایسه کنید با گیم پس‌ که واقعا مغز ادم سوت میکشه! دیگه ی دلار هم برای پلاس خرج نمیکنم ! هکی میزنم بره کیف کنه

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
مسخره بازی سونی ادامه داره! سو‌استفاده یعنی همین! یه مشت بازی ماقبل تاریخ و رسما مضخرف میشه پرمیوم!؟؟؟ واقعا توهین به شعور کاربراس! الان مقایسه کنید با گیم پس‌ که واقعا مغز ادم سوت میکشه! دیگه ی دلار هم برای پلاس خرج نمیکنم ! هکی میزنم بره کیف کنه
گیف تموم شد خیلی تاثیر گذار بود.gif

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
با این که از لاین آپ پریمیوم ابدا راضی نیستم ولی جدا انتظار داشتی گاو رگنوراک بیاد روی سرویس ؟ عرضه بازی انحصاری روز اول رو منم دوست دارم ولی همه دیدیم نتفیلیکسی شدن فیلم ها چه بلایی سر کیفیت سینما آورد الان همینطوری خلاقیت توی بازی ها مرده از اون طرف هم بازی ها دارن به سمت آنلاین سرویس محور میرن وای به حال روزی که انحصاری های داستانی مثل گاو هم نتفیلیکسی بشن در ضمن مایکرو هم نمیتونه تا ابد به این سیاست پول پاشیدنش ادامه بده چون تعداد مشترکینش اونطور که انتظار داره بالا نمیره
موفق باشید

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
سلام
یک اکانت ظرفیت ۳ ریجن ترکیه ۱۲ماهه ک فکر کنم ۱۱ ماهش مونده دقیق نمیدونم ،پلاس پرمیوم موجوده ( دستگاه پلی رو فروختم لازم ندارم) می‌خوام بفروشم کسی خواست پیغام خصوصی بده

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
با این که از لاین آپ پریمیوم ابدا راضی نیستم ولی جدا انتظار داشتی گاو رگنوراک بیاد روی سرویس ؟ عرضه بازی انحصاری روز اول رو منم دوست دارم ولی همه دیدیم نتفیلیکسی شدن فیلم ها چه بلایی سر کیفیت سینما آورد الان همینطوری خلاقیت توی بازی ها مرده از اون طرف هم بازی ها دارن به سمت آنلاین سرویس محور میرن وای به حال روزی که انحصاری های داستانی مثل گاو هم نتفیلیکسی بشن در ضمن مایکرو هم نمیتونه تا ابد به این سیاست پول پاشیدنش ادامه بده چون تعداد مشترکینش اونطور که انتظار داره بالا نمیره
موفق باشید
چنین انتظاری داشتن ایراد داره !؟
بحث من این نیست بازی رو روز عرضه برای پرمیوم! این همه بازی خوب و به روز ! همه این عناوین به جز یکی دوتا همگی برای ناو عرضه شده بودن ! دقیقا همون پلی استیشن ناو هست کمی با عطر بوی متفاوت! امیدوارم تغییر رویه بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر