PlayStation Plus

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
از همه مهمتر لودینگاشه. لودینگای چند دقیقه‌ای رسیده به زیر ۱۰ ثانیه :D
امیدوارم همگی ۵ داشته باشن و بتونن رو این کنسول تجربش کنن چون خیلی فرقشه واقعا
کاشکی نسخه گلدش رو میذاشت تو کاتالوگ چون خود بازی رو من تجزیش کردم😁
ولی تجربه دوباره روی فایو میتونه جذاب باشه امتحانش میکنم حتما

• Love
Reactions: Arash-S212

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
به‌به مترو اگزودوس. عجب تجربه‌ی عالی و جذابی بود. پیشنهاد میکنم اگه از خود بازی خوشتون اومد، حتما dlcهاش رو هم بخرید چون خیلی خوبن.

UNO هم من خیلی سال پیش گرفتمش ازونجایی که عاشق این بازیم. بازی کارتی شدیدا دوس داشتنی که قطعا آشنایی دارید باهاش.

Trials of Mana هم تو ویش لیستم بود. یکی از عناوین قدیمی هستش که دوران کودکی رو سوپر نینتندو بازی میکردم و هنوزم گیج زدنام تو بازی رو یادمه :D

دد بای دی‌لایت هم اگه خواستید دانلود کنید حواستون به کامیونیتی سمی و خطرناکش باشه :D

خب در مورد Everspace کنجکاو شدم و سرچ کردم و سبک بازی روگ‌لایت داخل فضا هستش. کنترل یه شیپ‌ جنگی رو در دست میگیرید و باید با به دست آوردن آیتمای جدید و قوی‌تر، راه خودتونو باز کنید و در نهایت بتونید تمومش کنید. ازونجایی که روگ‌لایت هستش، وقتی بمیرید هم میتونید خودتون رو آپگرید کنید و دور بعدی رو قوی‌تر شروع کنید. خیلی خیلی مشتاقم برای بازی کردنش :D سال دیگه هم نسخه دومش میاد ظاهرا
عجیبه everspace همین الانم روی اکسترا هست نمیدونم چرا دوباره لیستش کردن من بازیش کردم خوبه فقط خیلی سخته باید حوصلشو داشته باشید

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
حجم بازی های پلاس اکسترا که از روز سه شنبه 25 مردادماه حدود ساعت 9 شب برای دانلود در دسترس قرار میگیرند:

🟦 Bugsnax
- PS4 : 6.612 GB
- PS5 : 10.733 GB

⬜ Metro Exodus
- PS4 : 66.071 GB
- PS5 : 70.130 GB

🟫 Dead by Daylight
- PS4 : 34.550 GB
- PS5 : 48.386 GB

🟥 Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
- PS4 : 66.919 GB

🟧 Monopoly Plus
- PS4 : 1.603 GB

🟨 Monopoly Madness
- PS4 : 3.3 GB

🟩 UNO
- PS4 : 4.737 GB

⬛ Yakuza 0
- PS4 : 24.167 GB

🟫 Yakuza Kiwami
- PS4 : 20.622 GB

🟪 Yakuza Kiwami 2
- PS4 : 38.785 GB

🟨 Trials of Mana
- PS4 : 15.685 GB

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
دوستان من پلاس ترکیه دارم، Ghost of Tsushima و Blasphemous و چند تا بازی که از پلاس برداشته نشدن، برام قفل شده. میدونید مشکل چیه؟ (خیلی از بازیها بازن و مشکلی ندارن)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
دوستان من پلاس ترکیه دارم، Ghost of Tsushima و Blasphemous و چند تا بازی که از پلاس برداشته نشدن، برام قفل شده. میدونید مشکل چیه؟ (خیلی از بازیها بازن و مشکلی ندارن)
در جریان باش اگر از اکانت US قبلا بازی رو دانلود کردی و الان با پلاس ترکیه بخوای بازی کنی امکانش وجود نداره، باید دیتای ترکیه رو دوباره دانلود کنی، اگر غیر اینه ریستور لایسنس کن. اگر بصورت هفتگی آنلاین نشی بازی ها قفل میشن. با توجه به اینکه می گی بازی های دیگه اجرا میشن مشکل باید همین باشه

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
در جریان باش اگر از اکانت US قبلا بازی رو دانلود کردی و الان با پلاس ترکیه بخوای بازی کنی امکانش وجود نداره، باید دیتای ترکیه رو دوباره دانلود کنی، اگر غیر اینه ریستور لایسنس کن. اگر بصورت هفتگی آنلاین نشی بازی ها قفل میشن. با توجه به اینکه می گی بازی های دیگه اجرا میشن مشکل باید همین باشه
ممنونم. اکانتم آمریکاس ولی بازیها از استور ترکیه دانلود شدن. احتمالا همون مشکل آنلاین شدن و ریستور لایسنس باشه، ولی چون بعضیا کار می‌کردن برام عجیب بود، منطقا باید همه از کار می‌افتادن. دی‌ال‌سی‌های اسپایدرمنم با ریستور لایسنس درست شدن، احتمالا اینم با این راه درست بشه.

برای گیمرای دوران سوپر نینتندو هم بازی Wild Guns: Reloaded رو پیشنهاد میکنم. همون بازیه اما دو تا شخصیت بهش اضافه و اچ دی شده. البته نمی‌دونم چرا انقدر سخته! و چطوری تو ۹، ۱۰ سالگی بازیش می‌کردم! الان مرحله اولشم به زور رد کردم :))
AB2DEB8E-9F31-4FAA-BA95-1323FC71F24F.jpeg

آخرین ویرایش:

DAVINCI

کاربر سایت
Jun 16, 2006
63
نام
javad
سلام منم قبلا پلاس یک ماهه اکسترا آمریکا داشتم چندتا بازی دانلود کردم الان که پلاس دیلاکس ترکیه گرفتم بازی‌ها کارمیکنن واحتیاج به دانلود دوباره نداشتم

ArashMiniStar

کاربر سایت
Jun 25, 2011
24
دوستان من پلاس DELUXE یا همون پرمیوم ترکیه گرفتم ولی بازی های کلاسیکش خیلی کمتر از ریجن آمریکاست! علتش چیه؟ مثلا Devil May Cry 4 در ریجن ترکیه نیست ولی در آمریکا هستش...:-s

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان من پلاس DELUXE یا همون پرمیوم ترکیه گرفتم ولی بازی های کلاسیکش خیلی کمتر از ریجن آمریکاست! علتش چیه؟ مثلا Devil May Cry 4 در ریجن ترکیه نیست ولی در آمریکا هستش...:-s
خب چون DMC4 بازی PS3 هست و فقط با استریم قابل بازی هست که اصلا ریجن ترکیه قابلیت استریم نداره پلاسش

• Like
Reactions: ArashMiniStar

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
خیلی ممنون.بعد از ایران با این اینترنت اصن میشد استریمم کرد حالا؟
ترکیه نتش نمیکشه برای استریم بخاطر همین نذاشته بعد میگی استریم با اینترنت ایران :-"

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خیلی ممنون.بعد از ایران با این اینترنت اصن میشد استریمم کرد حالا؟
شما دعا کن نت ایران تا چند وقت دیگه حداقل توان دانلود فیلم رو داشته باشه دیگه استریم بازی پیش‌کش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر