PlayStation Plus

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
فاینال فانتزی رو دانلود کردم dlc اش اجرا شد البته شنیدم قبلا کسانی که خود فاینال فانتزي و پی اس پلاسو داشتند الان نمیتونن وارد بازی بشن باید منتطر باشین تا باگ برطرف شه
دقیقا این مشکل‌ رو‌‌ دارم نمیتونم دی ال سی رو اد بزنم

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
روش اجرای dlc های بازی اسپایدر من برای اکانت اروپا

از قسمت تنطیمات دستگاه وارد قسمت اکانت و گزینه restore liscene رو بزن تموم که شد بازی رو اجرا کن و از قسمت dlc ها میتونی اجرا کنی
این روش برای اکانت های اروپا جواب میده

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
الان اوکیه میتونی ادشون کنی برا اکسترا هم هست فکر میکنم به خاطر ساعت انتشار بود معمولا 21:30 اد میشن
درسته الان اوکی شد
فقط الان یک مشکلی که هست نمی‌دونم چرا ریمیک اینترگیتو نمیزاره دانلود کنم
کسی می دونه چطوری میشه انجامش داد
قبلاً رو پلاس ریمیک ۷ گرفته بودم

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
از قسمت تنظیمات دستگاه در بخش اکانت restore liscene رو انتخاب کن حل میشه
این مشکل فاینال فانتزی برای کساییه که از قبل داشتند بازیو من خودم نمیتونم وارد dlc اسپایدرمن شم این روشو قبلا انجام دادم و درست نشد

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
این مشکل فاینال فانتزی برای کساییه که از قبل داشتند بازیو من خودم نمیتونم وارد dlc اسپایدرمن شم این روشو قبلا انجام دادم و درست نشد
بدون داشتن بازی که اصلا نمیشه چون وابسته به کمپین اصلی بازی هست . من الان همین روش رو خودم تست کردم جواب داد که اومدم اینجا گفتم

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان رستور لیسانس زدم مشکل حل نشد و نمیزاره دی ال سی رو دانلود کنیم
روی گزینه دانلودش نوشته لرن مور که میزنی روش میگه اول باید ریمیک ۷ خریده باشی
توضیحات بازی خواندم کامل توضیح داده میگه کسایی که نسخه ریمیک از پلاس گرفتن هزینه ندادن آپدیت نسخه ۵ رایگانه اما ۲۰ دلاردی ال‌سی باید بدن
کسانیکه بازی ریمیک۷ خریدن پول دادن جفتش رایگانه
الان هم که اومده روی اکسترا کسایی که میخوان دی ال‌سی بگیرن نسخه پلاسشو گرفته بودن نمیزاره دانلود کنن و اشتباه میگیره یجور باگه باید رفعش کنه
اگر کسی تونست درست کنه یا راهی پیدا کرد لطفاً به منم بگه

TheWhiteKnight

کاربر سایت
Jun 28, 2014
75
نام
Alireza
دوستان من روی اکانت امریکا اکسترا گرفتم و تعدادی بازی (با همون اکانت ریجن امریکا) دانلود کردم و حالا اشتراک داره به پایان میرسه
حالا سوالم اینکه اگه از این اکانت های اکسترای ترکیه بگیرم میتونم روی اکانت امریکای خودم همون بازی هارو مجدد ادامه بدم یا نیازه دیتا با ریجن ترکیه دوباره دانلود شه؟

DAVINCI

کاربر سایت
Jun 16, 2006
63
نام
javad
دوستان بهترین جا واسه خرید ترکیه کالاست من دیلاکسو ۱۱۵۰ گرفتم ظرفیت کامل .خیلی زود هم تحویل میده.بقیه جاها خیلی گرون میدن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
دوستان من روی اکانت امریکا اکسترا گرفتم و تعدادی بازی (با همون اکانت ریجن امریکا) دانلود کردم و حالا اشتراک داره به پایان میرسه
حالا سوالم اینکه اگه از این اکانت های اکسترای ترکیه بگیرم میتونم روی اکانت امریکای خودم همون بازی هارو مجدد ادامه بدم یا نیازه دیتا با ریجن ترکیه دوباره دانلود شه؟
باید دیتای ریجن ترکیه رو بگیری

• Like
Reactions: TheWhiteKnight

TheWhiteKnight

کاربر سایت
Jun 28, 2014
75
نام
Alireza
باید دیتای ریجن ترکیه رو بگیری

بازی های دانلود شدم روی کنسول نصبه ها. یعنی نیازی به انتقال با psx رو نداره. فقط اشتراک اکسترا میخواد برای اجرا.
با این حال بازم بخاطر اکانت ترکیه بودن باید دوباره دانلود شن؟

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
بازی های دانلود شدم روی کنسول نصبه ها. یعنی نیازی به انتقال با psx رو نداره. فقط اشتراک اکسترا میخواد برای اجرا.
با این حال بازم بخاطر اکانت ترکیه بودن باید دوباره دانلود شن؟
فکر کنم دوباره باید دانلود کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر