PlayStation Plus

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
820
نام
سید محمد حسین
ظلمی که به کاربرهای پلاس شده در تاریخ بی سابقه است :D اندازه کاربران قبلی now پول اشتراک بدی ولی دوباره مجبور باشی ارتقا بدی

نصف اکانت پلاسم مونده و با 20 دلار میشه به اکسترا ارتقا بدم که میشه 700 ناقابل. برای من که وقت بازی خیلی کمی دارم اصلا از نظر اقتصادی صرف نداره
بازیهای کلاسیک که عملا چیز خاصی نیستن و راحت میتونم رو 3 بازی کنم :D

نتیجه اخلاقی: روی همون حالت قبلی می‌مانم :-"
به نظرم روی اسنشال موندن اشتباهه مگر اینکه فقط برای انلاین بازی کردن پلاسو داشته باشی اکسترا انقدر بهت بازی میده که ارزش داره احتمالا از این به بعد هم اون 2 تا بازی که ماهانه برای اسنشال میاد شدیدا افت میکنه.ولی قبول دارم فعلا پریمیوم ارزش نداره چند تا بازی قدیمی گذاشته که با روش های دیگه هم قابل بازیه.
همون 20 دلاری که میگه برای ارتقا میخوای پول یه بازی stray هست که ماه بعد میاد روی سرویس اکسترا

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

بنظرم برای افلاین کردن بازیهایی که روی هر سه سرویس هست مشکل داشته باشیم : چون سرویس پایه که تو یه سایت خوندم که نوشته بود افلاین نمیشه -- اون دو سرویس دیگه هم هر هفته باید چک بشه لایسنسش

کسی تجربه ای داره و تست کرده ؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
جدی فرصت میکنید این همه بازی کنید؟ چه خبرتونه؟ :D
اشکال این سرویس و گیم پس همینه که هیچ کس فرصت نمیکنه بازی کنه ولی نگرانی هم بابت حذف بازی ها نباید داشت چون حداقل دوماه زودتر اعلام میکنن که میخواد چه بازی حذف بشه
تنها بازی که تا سه هفته دیگه حذف میشه SHADOW WARRIOR 3 هست که به همه توصیه میکنم بازیش کنن

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,583
نام
Mehrdad
چند تا بازی کلاسیک رو تست کردم (رو PS4)

چون سرویس (پلاس پریمیوم تبدیل شده از Now) دارم نمیتونم اینو امتحان کنم و 100% بگم، اما به نظر میرسه بازی های از قبل خریداری شده و الردی موجود در لایبرری (مثلا کلاسیک های خریداری شده رو PS3 یا VITA) لایسنسشون سنک شده و بدون سرویس هم میشه دانلود و اجرا کرد، چون برای مثال رو Toy Story 2 و RE که من قبلا رو PS3 خریده بودم، Included زرد رنگ (به معنای شامل سرویس پریمیوم) رو نزده، در حالی که رو کلاسیک های جدید (که تو لایبرری ندارم و هنوز نخریدم) همشون یک Included خورده. در واقع اگه قبلا خریدید و سرویس پریمیوم هم ندارید احتمالا نیاز به خرید دوباره نیست.
به این شکل:
20220614125207.jpg
که رو PS3 خریده بودم.

و ایشون یا کلاسیک هایی که نخریده بودم:
20220614125212.jpg

بازی ها 2 مد گرافیکی مدرن و ریترو دارند. مدرن یه حالت زیادی شسته شده داره ولی در مجموع بد نیست و از ریترو و حتی حالتی که رو PS3 و VITA اجرا میشند بهتره،
به این شکل:
مدرن

ریترو

بازی ها Rewind دارند که بد نیست اما به نظرم بازی های پی اس وان چون سیو گیم و چکپوینت دارند لزومی به ریوایند نبود و تمام چالش و طراحی که برای رسیدن بهش شده رو زیر سوال میبره، با این حال برای یک تجربه نوستالژیک کوتاه و کژال بد نیست شاید خوب هم باشه، کسی خوشش نمیاد استفاده نکنه :D

تعداد کلاسیک ها همونطور که میدونید خیلی اندک و محدوده اما طبق تجربه و کلاسیک های PS2 on PS4 و کلاسیک های پی اس ان در زمان PS3، میشه انتظار داشت لایبرری به مرور تکمیل شه، فقط امیدوارم خیلیییی چاق و گنده تر از ps2 on ps4 بشه... +95% بازی های خفن هنوز موجود نیستند، به شخصه منتظر خیلیا هستم از مدال اف هانر و کرش ها و درایور ها و تویستد متال 2 و غیره بگیر تا دو تا هری پاتر که به شدت مهم هستند، البته هری پاتر ها همین الان رو لپ تاپم نصب هستند ولی خب باید رو کنسول بیاد تا اون حال اصلی رو بده چون اینارو از اول رو کنسول (PSone) بازی کردم نه پی سی :-"

تروفی برای بازی های کلاسیک هم تا اینجا که من چیزی ندیدم :( امیدوارم بعدا اضافه شه یا رو PS5 باشه یا هرچی :( ولی در کل بد نیست فقط امیدوارم مثل تمام سرویس های پلی استیشن به مرور پیشرفت کنه و خیلی خفن تر بشه و حتی بشه بازی های PS3 رو دانلود و از رو سخت افزار اجرا کرد.

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
اشکال این سرویس و گیم پس همینه که هیچ کس فرصت نمیکنه بازی کنه ولی نگرانی هم بابت حذف بازی ها نباید داشت چون حداقل دوماه زودتر اعلام میکنن که میخواد چه بازی حذف بشه
تنها بازی که تا سه هفته دیگه حذف میشه SHADOW WARRIOR 3 هست که به همه توصیه میکنم بازیش کنن
nba 2k 22 تا دو ماه دیگه میره.

• Poker Face
Reactions: Wave 8500

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بنظرم ارتقا به اکسترا ارزش داره چند تا انحصاری خوب داره با اینکه قبلا دوس داشتم امتحانشون کنم ولی قیمتشون منصرفم میکرد الان بهترین موقعست که تجربشون کنم کلا سرویس خوییه مخصوصا واسه ما با این وضعیت پرنوسان ارز مقرون بصرفه‌اس.

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
دوستان حواستون باشه لیست بازیا رو کامل ببینید، رو تب All game برید (تب آخری) من دیشب فکر کردم همون گیم کالکشن همه ی بازی ها هستن ولی امروز فهمیدم خیلی بازی بیشتر هست ، مافیا 1 ریمیک رو دیدم ذوق مرگ شدم خیلی وقت بود میخواستم بازیش کنم جور نمیشد :D سریع هم زدم رو دانلود دیگه نشد ببینیم حتی که چه زمانی از سرویس خارج میشه, سریع بازیش کنم برم سراغ بعدی :x خیلی خوبه واقعا لیست بازیا (البته برای شخص من چون خیلی از این عناوین رو نشده بود بازی کنم که واقعا مهم بودم مثل مایلز مورالس و مافیا ریمیک. یه سری بازی مثل تنیس هم گذاشته نسخه ps5 که کلا 11 گیگه واسه وقت گذرونی باز ارزش داره چون بازی ای نیست که ادم پول بده جدا بخرش)
به مرور هم بازیای بیشتری میاد من که قطعا تمدید میکنم سرویس رو دمشون گرم 🤗

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
اگر اکانتی که روش پرمیوم/اکسترا هست رو اکتیو کنی، میتونی از اکانت خودت بازیارو دانلود کنی یا باید با همون اکانتی که پلاس روشه دانلود بزنی؟

MohaMad_SLH

کاربر سایت
May 30, 2017
151
دوستان چندتا سوال
بنظرتون ارزش داره ۱ ساله اکسترا بگیرم
جایی معتبر می‌شناسید شریکی ظ۲ بده
بعد درسته که ۲ هفته یه بار باید به نت وصل بشید لایسنس چک شه؟

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
از وقتی این پلاس جدید اومد نه به مولتی انچارتد وصل میشه نه لست جفتشون ارور میدن لست Error Authentication Failed انچارتد Error Initializing Session Manager تا پریروز و قبل وصل شدن پلاس جدید جفتشون اوکی بودن و راحت بازی میکردم کسی همچین مشکلی نداره ؟

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
منطق بازی‌های کلاسیک پریمیوم یکم عجیبه، ریمسترهایی که از کنسول‌های قبلی بر روی PS4 عرضه شده بودن رو هم جزو بازیهای کلاسیک محسوب کرده (مثلا ریمستر مافیا 1 و 2 اینجاست و ریمستر 3 تو اکسترا! چون 3 روی PS4 عرضه شده بوده)
و اینکه RDR2 چرا جزو بازیهای پریمیومه؟ ریمسترم که نیست. ینی قراره بازیهای خیلی مهم فقط بر روی پریمیوم بیان؟ اگر اینطوره و مثلا TLOU Part I هم به زودی به پریمیوم اضافه بشه، پس پریمیوم گزینه‌ی خیلی بهتری از اکسترا خواهد بود.

آخرین ویرایش:

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
قیمت پلاس پریمیوم ترکیه هم دراومد و حدود ۱ میلیون تا ۱۲۰۰ ت قیمتشه
خیلی راحت حساب ترکیه بسازین و فعالش کنید و ظرفیت ۲ رو برای اکانت اصلی استفاده کنید.
ظرفیت ۳ هم بفروشین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: DAVINCI

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
قیمت پلاس پریمیوم ترکیه هم دراومد و حدود ۱ میلیون تا ۱۲۰۰ ت قیمتشه
خیلی راحت حساب ترکیه بسازین و فعالش کنید و ظرفیت ۲ رو برای اکانت اصلی استفاده کنید.
ظرفیت ۳ هم بفروشین
حساب ترکیه رو چجوری شارژش کنیم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر