PlayStation Plus

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
رو اکانت خودم پلاس بود که تمام شد
با ساخت اکانت و گرفتن پلاس میشه رو اکانت جدید هم بازی کرد

بالاخره کسی پلاس دو روزه رو جدیدا گرفته؟؟
دیروز میدونم یکی از بچه ها گرفته
شدن میشه بازی کرد، ولی اگر اون بازی تو لیست اکانت جدیدت نباشه(یعنی بازی های ماه های قبل باشه) خیر نمیتونی استفاده کنی! اون دو روز فقط به درد بازی هایی که همون موقع هم پلاس هستن میخوره

• Like
Reactions: mgh2225

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
دوستان بازی رایگان این ماه چرا هنوز معرفی نشدن ماه پیش زودتر معرفی کردن
بنا به یه اسکرین شات لو رفته بازیای پی اس 4 worms و PlayerUnknown's Battlegrounds که البته خیلیا می گن فوتوشاپه

It apparently comes from the German PlayStation site, and confirms that Worms: Battlegrounds and Bound will be available to download on P.S4.

However, there are plenty of people who are disputing this, with some believing the picture to be photoshopped.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,094
نام
MohammadAli
بنا به یه اسکرین شات لو رفته بازیای پی اس 4 worms و PlayerUnknown's Battlegrounds که البته خیلیا می گن فوتوشاپه

It apparently comes from the German PlayStation site, and confirms that Worms: Battlegrounds and Bound will be available to download on P.S4.

However, there are plenty of people who are disputing this, with some believing the picture to be photoshopped.
البته اینجا نوشته بازی‌های Worms: Battlegrounds و Bound نه اون دوتایی که گفتین. زیادم بعید نی چون این دو تا بازی‌های ایندی ارزونن.

• Like
Reactions: Emperor visari

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
البته اینجا نوشته بازی‌های Worms: Battlegrounds و Bound نه اون دوتایی که گفتین. زیادم بعید نی چون این دو تا بازی‌های ایندی ارزونن.
ای بابا ! یعنی پس از عنوان AAA خبری نیس :(

خیلی دوس داشتم PlayerUnknown's Battlegrounds رو تجربه کنم یه جوری جزو پرفورش ترین بازیای آنلاین بوده

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,094
نام
MohammadAli
خیلی دوس داشتم PlayerUnknown's Battlegrounds رو تجربه کنم یه جوری جزو پرفورش ترین بازیای آنلاین بوده
متاسفانه فعلا فقط واسه ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر شده :D هنوز حتی واسه‌ پلی‌استیشن 4 نیومده که بخوان فریش کنن :D

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
کسی از دوستان پلاس میخواد بخره بیاد شریکی بخریم البته فکر کنم شریکی بخریم فقط یه نفر میتونه بازیای فریشو دانلود کنه و بازی کنه به هر حال میخوام بخرم
اگه سوالی بود نه جفتتون میتونین از بازیاش استفاده کنین مشکلی نداره !

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,809
نام
حامد
ضمن عرض تسلیت به مردم غیور طوفان زده اخیر فلوریدا و تبریک به کسانی که فلوریدا را به عنوان ریجن انتخاب کردن ، یک ماه اکانت پلاستون تمدید شد
اره طوفان خیلی سختی بود. کلی اذیت شدیم. یک ماه پلاس حقمونه.

asded.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر