PlayStation Plus

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا وجدانا zombie بازی داغونی نیست
اتفاقا این ماه بازیهای به نسبت بهتری نسبت به قبل داده ولی خب فعلا تعداد بازیهای خوبش کمه و قطعا هرکدوم فروش خودشون رو در حد حتی ضعیفی دارن نمیتونه رایگان بزارتشون

• Like
Reactions: all4u

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,432
سلام
دوستان برای انلاین حتما باید پلاس گرفت ؟؟
بازی NFS و DIVISION هم که انلاینن باید حتما پلاس داشته باشی ؟
ممنون
سلام
DIVISION اگر نمیخوای با دوستات بازی کنی و فقط تکی بری .بدون پلاس میتونی بازی کنی

• Like
Reactions: minecraft

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان به من گیفت کارت 10 دلاری دارم وقتی کد رو وارد میکنم این ارور رو میده

CODE IS NOT CORRECT OR MAY BE NO LONGER VALID

چیکار باید بکنم ؟ دستگاه ریجن 1 هست و منم تو اکانتم آمریکارو انتخاب کرده بودم . کد رو هم درست وارد میکنم ! :((

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
سلام دوستان به من گیفت کارت 10 دلاری دارم وقتی کد رو وارد میکنم این ارور رو میده

CODE IS NOT CORRECT OR MAY BE NO LONGER VALID

چیکار باید بکنم ؟ دستگاه ریجن 1 هست و منم تو اکانتم آمریکارو انتخاب کرده بودم . کد رو هم درست وارد میکنم ! :((
اگه کد رو اشتباه نمیزنید مطمئن بشید ریجن گیفت کارت با اکانت تون یکی هست یا خیر اگه این مورد هم اوکی هست احتمالا کد قبلا استفاده شده

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان دقیقا چند روز دیگه بازیهای مجانی پلاس معرفی میشن؟
سونی کاملا حالی به حالیه ، یک وقت هایی شده دقیقا اخرین روز ماه یعنی 30 بازی را معرفی می کنه. بعدش هم یک عده توی این فروم ها و سایت های رسمی بهشون فحش می دن و تهدید می کنند که دیگه پلاس نمی خرن و دقیقا این چرخه دوباره در ماه بعد تکرار میشه.
-- البته در سایت playstationlifestyle.net در انتها خبر گفته شده که روز 27 آپریل بازی ها اعلام میشه و در 3 می هم قابل دانلود هستند.

آخرین ویرایش:

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
من نمیدونم سیستم آنلاین پس چه اشکالی داشت که برداشتن این سیستم مسخره رو جایگزین کردن الان تکلیف منی که فقط bo3 آنلاین بازی میکنم چیه ؟ با سیستم قبلی نهایتا 5 دلار واسه آنلاین پس بازی هزینه میکردم میتونستم تا ابد بازی کنم ولی الان باید به خاطر یه بازی مرتب هر ماه پلاس بگیرم
هر بازی که تو استور زیر 500 تا فروش داشته باشه به عنوان بازی رایگان ماه انتخاب میشه یعنی واقعا خجالت نکشیدن tabletop رو که یه بازی اندرویده معرفی کردن
با معرفی ps4.5 تو e3 منتظر ضد حال های بعدی سونی باشید

• Like
Reactions: Adidas95

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
سلام.
بچه ها Tropico 5 قشنگه؟؟؟ آخه 60 دلار هم قیمت داره و این ماه هم که رایگان شده.گقتم اگر باحاله بگید دانلودش کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر