PlayStation Plus

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,962
نام
امین پاشاپور
دقیقا، فقط بازی های free2play پلاس لازم ندارن
بدتر از اون اینکه هنوز سونی آپشن کپی کردن سیو توی usb رو نذاشته
یعنی نامردی ترین کاری که کرده سونی اینه که این نسل نمیزاره از سیوت بکاپ برداری، خیلی لاشی بازی کرده
حالا شاید بعضی ها بگن بخاطر هک و اینجور چیزا نمیزاره کپی کنی تو فلش مموری، این درست و منطقی، ولی میزاشت همینطوری بدون پلاس تو کلاود بکاپ بگیریم، دیگه نامردی که یه کنسول چند صد دلاری بگیری، بعد 60،70 دلار پوی بازی بدی، بعد برا ابتدایی ترین امکانات و حقوق گیمری یه هزینه ی دیگه هم بگیره از گیمر جماعت، یعنی نامردیه یکی که میخواد فقط سینگل بازی کنه و هیچ نیازی به پلاس نداره از این قابلیت محروم بشه
بدترش اینه که باید تو حساب خودت پلاس داشته باشه، منی که واسه یکم قیمت معقول تر مجبورم پلاس اشتراکی بخرم باز نمیتونم از سیوم بکاپ بگیرم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,962
نام
امین پاشاپور
پلاس نداشته باشید یعنی آنلاین بازی کردن و سیو شدنه آنلاین تعطیل ؟؟؟؟
بله تعطیل
البته یه سری بازی های f2p رو میشه بدون پلاس بازی کرد ( مثل، وارزون، فورتنایت، فالگایز، گنشین اینپکت و.....)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: vahidasadi

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
305
بدترین چیزش که حاله منو گرفت، اینه که نمیشه از دیتای بازی ها بک آپ گرفت، فقط میشه انتقالش داد، خب لامصب من الان روی m.2 حدود ۱.۵ ترابایت بازیه نصب شده دارم، اومدیم شانس زدشو این سوخت، خودش جهنم، این ۱.۵ ترابایت دوباره دانلود کردمش دهن سرویس میکنه، ولی اگر یه کپی ازش توی هارد اکسترنال داشتم خیالم راحت بود

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,346
نام
مهدی
🔴 حجم بازی های اکسترا May

▫️Red Dead Redemption 2
- PS4 : 110.846 GB

▫️Deceive Inc.
- PS5 : 9.044 GB

▫️The Sims 4 City Living
- PS4 : ~2.420 GB

▫️Crime Boss: Rockay City
- PS5 : 72.724 GB

▫️The Settlers: New Allies
- PS4 : ~13.000 GB

▫️Stranded: Alien Dawn
- PS4 : ~15.000 GB
- PS5 : ~10.500 GB

▫️Cat Quest
- PS4 : 682 MB

▫️Cat Quest II
- PS4 : 1.223 GB

▫️The LEGO Movie 2 Videogame
- PS4 : 9.295 GB

▫️Watch Dogs
- PS4 : 19.471 GB

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,562
سلام.سوالم تکراریه ولی خب میپرسم. کاش بذاریدش توی صفحه اول:D
الان من یک اکانت ظرفیت دو سه ماهه خریدم. بازی هایی که دانلود کردم رو میتونم بعد از تموم شدن پلاسم هم بازی کنم؟ بعدش که میخوام تمدید کنم باید همون ریجن باشه؟ چون اکانت پلاس رو جدا بهم میدن و روی اکانت خودم فعال نمیشه. ممنون

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
881
سلام.سوالم تکراریه ولی خب میپرسم. کاش بذاریدش توی صفحه اول:D
الان من یک اکانت ظرفیت دو سه ماهه خریدم. بازی هایی که دانلود کردم رو میتونم بعد از تموم شدن پلاسم هم بازی کنم؟ بعدش که میخوام تمدید کنم باید همون ریجن باشه؟ چون اکانت پلاس رو جدا بهم میدن و روی اکانت خودم فعال نمیشه. ممنون
بازی هایی که از پلاس اکسترا می گیری برای اینکه بتونی بعد از تموم شدن اشتراکت دوباره بازیشون کنی فقط کافیه اکانت جدید همون ریجن اکانت قبلی باشه. اما اونایی که ادد میشن داخل اکانت فقط از طریق همون اکانت قابل بازی ان و اگه بعد از تموم شدن پلاس بهشون نیاز داری باید حتما همون اکانت رو تمدید کنی.
درسته اکانت پلاس رو جدا بهت می دن ولی چون ظرفیت ۲ هست بعد از اکتیو کردنش می تونی تمام بازی های پلاس رو از اکانت خودت پلی بدی.

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,562
بازی هایی که از پلاس اکسترا می گیری برای اینکه بتونی بعد از تموم شدن اشتراکت دوباره بازیشون کنی فقط کافیه اکانت جدید همون ریجن اکانت قبلی باشه. اما اونایی که ادد میشن داخل اکانت فقط از طریق همون اکانت قابل بازی ان و اگه بعد از تموم شدن پلاس بهشون نیاز داری باید حتما همون اکانت رو تمدید کنی.
درسته اکانت پلاس رو جدا بهت می دن ولی چون ظرفیت ۲ هست بعد از اکتیو کردنش می تونی تمام بازی های پلاس رو از اکانت خودت پلی بدی.
مرسی. الان فرق ادد و دانلود بازی چیه؟:D

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,684
نام
Kasra
فرقی نداره. در هر دو صورت به لایبرری اضافه میشن. البته add to library زیاد برای اکسترا مهم نیست. چون اگر بازی از رو سرویس بره دیگه بهش دسترسی نخواهی داشت. ولی براس اسنشیال بازی ها به صورت دائمی میمونم و اگر که روی همون اکانت پلاس داشته باشی قابل بازی هستن.

• Like
Reactions: Anakin

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,559
مرسی. الان فرق ادد و دانلود بازی چیه؟
یکیه.
بازیای اسنشال یادمه add داره و بعدش گزینه دانلود میاد و بازیای پلاس همون اول دانلوده.
بعد تموم شدن پلاس چه آفلاین باشی چه آنلاین اتومات بازی قفل میشه. و باید اکانت همون ریجن رو بخری تا قفل باز بشه اما دیگه بازیایی که از اسنشال دانلود کردی قابل بازی نیستن

• Like

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
881
فقط بازی های اسنشیال که ۳ تا معمولا هستن رو می شه اد کرد. وقتی اد میشن یعنی به اون اکانت اضافه می شن و تا ابد تو اون اکانت می مونن و هر موقع پلاس داشته باشی می تونی پلیشون بدی ولی دانلود منظورم همون بازی های اکسترا بود که دیگه اد ندارن و وقتی از سرویس خارج بشن دیگه با هیچ اکانتی قابل بازی نیستن.

• Like

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,684
نام
Kasra
یکیه.
بازیای اسنشال یادمه add داره و بعدش گزینه دانلود میاد و بازیای پلاس همون اول دانلوده.
بعد تموم شدن پلاس چه آفلاین باشی چه آنلاین اتومات بازی قفل میشه. و باید اکانت همون ریجن رو بخری تا قفل باز بشه اما دیگه بازیایی که از اسنشال دانلود کردی قابل بازی نیستن
باید همون اکانتی که بازی ها رو توش اد کردی تمدید کنی. اگر اکانت جدید با ریجن یکسان بگیری بازیایی که از اون به بعد رو اسنشیال میاد و میتونی اد و بازی کنی نه بازیای قبلی رو یه اکانت دیگه.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,559
باید همون اکانتی که بازی ها رو توش اد کردی تمدید کنی. اگر اکانت جدید با ریجن یکسان بگیری بازیایی که از اون به بعد رو اسنشیال میاد و میتونی اد و بازی کنی نه بازیای قبلی رو یه اکانت دیگه.

اره همینو گفتم دیگه.
بازیای اکسترا قفلشون باز میشه اما اسنشال دیگه نه

• Like
Reactions: Kasra-M

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
333
بعد یه سوال. اگه ظرفیت ۲ همون ریجن آدم بگیره که واسه همین بازی‌های اکسترا و چیزمیزهای آنلاین سرویس باشه، وقتی از اون به بعد، بازی‌های ماهانه اسنشال معرفی بشن و اد رو بزنی، به همون اکانت ظرفیت ۲ اضافه می‌شن؟ قابل بازی هستن؟
اون اکانت اصلی هم که حالا هر وقت شد و تمدید کنی، دوباره اون اسنشال‌های قبلی رو می‌تونی بری.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
آقا این Resident Evil 3 را چرا میرم دانلود کنم میگه Upgrade to Permium ? ورژن For the Plus را میزنم تازه، بازم ارور میده

@malek911

چجوری حل کردی مشکل را؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر