PlayStation Plus

tonystark

کاربر سایت
Apr 26, 2011
96
نام
به تو هیچ ربطی نداره
خودت میگی یه اکانت دیگه

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
فکر کنم منظور من را اشتب فهمیدید
من روی اکانت a که ژاپن 15 روز رایگان را میداد کیلزون را گذاشتم روی دانلود(یعنی من روی کلمه دانلود کلیک کردم)بعد باید توقف هنگام دانلود نخوره برای همین از لیست دانلودام پاکش کردم(من که تازه پلی استیشن نخریدم که، من انواعش را داشتم،و هر وقت هر بازی یا دمویی که روی کلمه دانلود کلیک میشه به صورت اتوماتیک وارد لابرری میشه حالا چه دانلود شروع شده باشه و چه نشده باشه
حالا من یک اکانت b ژاپن درست کردم و روی تموم اکانت ها از جلمه a شیر کردم و حالا که میخوام از لیست لایبرری اکانت a کیازون را دانلود کنم نیست،نیست،نیست ....
موضوع خیلی ساده هست،من نمیدونم یا من موضوع را نامفهوم گفتم یا شما خیلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فکر کنم منظور من را اشتب فهمیدید
من روی اکانت a که ژاپن 15 روز رایگان را میداد کیلزون را گذاشتم روی دانلود(یعنی من روی کلمه دانلود کلیک کردم)بعد باید توقف هنگام دانلود نخوره برای همین از لیست دانلودام پاکش کردم(من که تازه پلی استیشن نخریدم که، من انواعش را داشتم،و هر وقت هر بازی یا دمویی که روی کلمه دانلود کلیک میشه به صورت اتوماتیک وارد لابرری میشه حالا چه دانلود شروع شده باشه و چه نشده باشه
حالا من یک اکانت b ژاپن درست کردم و روی تموم اکانت ها از جلمه a شیر کردم و حالا که میخوام از لیست لایبرری اکانت a کیازون را دانلود کنم نیست،نیست،نیست ....
موضوع خیلی ساده هست،من نمیدونم یا من موضوع را نامفهوم گفتم یا شما خیلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:d
متوجه منظورت من میشم عزیز
اولا که اکانته a شما اگر 14 روزش تمام شده باشه دیگه دسترسی به killzone نخواهی داشت . حتی اگر دانلودش هم بکنی قفل میمونه و با داشتن پلاس روی اکانت b شما این بازی باز نخواهد شد ! چون اکانت b باید نسخه پلاس Killzone براش ثبت شده باشه . اگر نشده که خب نمیاد ! الانم دیگه kz برای پلاس japan موجود نیست
دوم اگر پلاس اکانت a شما تموم نشده و killzone رو قبلا اطمینان دارید که اضافه کردید به Library و به هر دلیلی نیست یکی از راهش این هست که وارد وب بشی و اونجا از استوره سونی killzone رو کلیک کنی بخری . بعضی موقها به صورت باگ نشون داده میشه قیمت ولی به هنگام checkout شدن 0 میشه و توی library عد میشه ( این زمانی هست که فقط این باگ پیش اومده باشه که اصولا توی بازیهای cross buy و dlc های cross buy دیده شده ) -
سوم اینکه این نکته رو در نظر داشته باشه که پلاس وقتی primary میشه و share میشه به معنای این نیست که همه اکانتها پلاس میشن ... فقط به این معنا هست که مابقی اکانتها بدون نیاز به پلاس میتونن انلاین بازی کنن و از بازیهای دانلود شده اکانت primary استفاده کنن

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوست عزیز مال شما شگفتی سازه!
سرعت تون چنده؟
بنده با سرعت ١٢ مک هربار بازی یک ٢ گیگ به فنا میره بقیه دوستان cod باز هم که تو لای و هستند حرف بنده رو تایید میکنن
خوش به حالتون

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوست عزیز ، شگفتی ساز حجمیه که از شما میره!
چه خبره 1.5 تا 2 گیگ تو هر بار بازی!!!:|مگر اینکه هر بار بازی شما 8-10 ساعت طول بکشه!
من اینترنت ماهیانم 1 مگ محدوده و زیر 10 گیگ حجمشه با این حال یک ماه باهاش آنلاین بازی میکنم!

دوست عزیز اینطوریه بقیه دوستان بیان بگممیفهمید
برای بیشتر دوستای بنده هم اینطوری شدید مصرف میکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

مطمن باش مشکل جایی دیگست من خیلی انلاین نمیزدم ولی بازی ندیدم از کال کمتر حجم بخوره اصلا نگاه میکردم بعد یکی دوساعت انگار چیز خاصی مصرف نشده بود

درسته چنین حجمی برای cod اعجاب انگیزه :d

ممکنه اون پشت مشتا داره اپديتي چیزی یواشکی دانلود میشه و شما هم داري بازی میکني ;;)چون سرعت بالا هست اینترنت مشکلی تو بازی کردن ایجاد نمیشه اما بعد که ميري چک میکنی میبینی کلی حجم خورده شده :))

در مورد مشكل حجم مصرف بالاي اين دوستمون بايد بگم اشون CoD بازي ميكنه و اگر خودش هاست و سرور بشه و ISP ايش هم ميزان اپلود رو از حجم كم كنه مقداري حجمي كه مي پره تصاعدي ميره بالا خصوصا كه همه ملت هم اطلاعات بازي رو از ايشون دانلود مي كنن و ايشون هم بايد هي دانلود اپلود اطلاعات انجام بده

مثلا" من خودم TLOU كه ميزدم اگر شانسكي هاست ميشدم مصرف بيشتر ميشد كلا" فكر كنم بازي هايي كه سرور ندارن و سيستم شون به صورت هاست ه حجم بيشتر مصرف مي كنن
نمونه اش هم DESTINY بود كه خوره حجم بود راحت 500-600 مگ براي يه CO-OP ساده سه نفره مصرف مي كرد البته مشكل DSETINY اين بود كه همش توي BACKGROUND بازي و به طوري كه ما نفهميم داشت اطلاعات پلير ها و دشمن هارو رد و بدل مي كرد

اما اين ساعتي 1-2 گيگ شما ديگه خيلي ه بايد يه نرم افزار ترافيك مانيتوري چيزي نصب كني احتمالا داره كه ISP ايت داره ازت دزدي مي كنه چون هر چي هم كه باشه در اين حد نبايد بشه

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
در مورد مشكل حجم مصرف بالاي اين دوستمون بايد بگم اشون CoD بازي ميكنه و اگر خودش هاست و سرور بشه و ISP ايش هم ميزان اپلود رو از حجم كم كنه مقداري حجمي كه مي پره تصاعدي ميره بالا خصوصا كه همه ملت هم اطلاعات بازي رو از ايشون دانلود مي كنن و ايشون هم بايد هي دانلود اپلود اطلاعات انجام بده

مثلا" من خودم TLOU كه ميزدم اگر شانسكي هاست ميشدم مصرف بيشتر ميشد كلا" فكر كنم بازي هايي كه سرور ندارن و سيستم شون به صورت هاست ه حجم بيشتر مصرف مي كنن
نمونه اش هم DESTINY بود كه خوره حجم بود راحت 500-600 مگ براي يه CO-OP ساده سه نفره مصرف مي كرد البته مشكل DSETINY اين بود كه همش توي BACKGROUND بازي و به طوري كه ما نفهميم داشت اطلاعات پلير ها و دشمن هارو رد و بدل مي كرد

اما اين ساعتي 1-2 گيگ شما ديگه خيلي ه بايد يه نرم افزار ترافيك مانيتوري چيزي نصب كني احتمالا داره كه ISP ايت داره ازت دزدي مي كنه چون هر چي هم كه باشه در اين حد نبايد بشه
منم میگم یکی داره ازش سو استفاده میکنه.دیگه خیلیه مصرفش خیلی زیاد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

شایدم حدسی یه چیزی گفت ×_× به نظرم باید Traffic monitor استفاده کنه !

من دیگه 4-5 ساعت پشته سره هم MMO میزدم بازم به 1 گیگ نمیرسید ....

به هر حال هر بازی باشه از 200kb تا نهایتا 1.5 مگ اکثریت بازیا هر دقیقه مصرف میکنن که مجموعه ساعتیش 40 الا 70 هست. بازیهایی ممکنه باشه که بیشتر مصرف کنن اما متوسطش همین قدرها هست

در مورده host که bf هیچی ولی حتی قبلا توی pc که host میشدم خیلی فرقه زیادی ایجاد نمیکرد. شاید به جای ساعتی 70 اینا میشد 100 ×_× اگر اشبتاه نکنم ! الان کنجکاو شدم دوباره امتحان کنم . به هر حال تو این تیپ بازیا میبینی خیلی موقها خوده ادم همیشه پشته سره هم هاست نمیمونه !

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
دوستان راست میگن منم اینترنت مصرفیم همون ساعتی فوقش هفتاد مگه برو یه اینترنت محدود ۵۱۲ بگیر خیالتو راحت کن هم واسه دانلود مناسبه هم واسه گیم

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
isp چنین کاری نمیکنه شاید مثل من شدی مودم من adsl و وایرلسه که الان بیشتر اینجوریه که دوستم همسایمون بود اومده بود از pcخونمون رمز پیداکرد وچون وایرلس بود استفاده میکرد خوب فکر کن ببین از همسایه هات دوستی فامیلی چیزی دورورت نیستن؟؟؟؟اگه بود که مثل من lan به pc بزن و وایرلس برای کنسول چون در غیراینصورت باز بیاد خونتون میفهمه رمز چیه...
آخه من هی شارژ میکردم سایت مخابرات 5 گیگ ولی 3روزه تموم میشد بعد کنسول و کامپوتر وموبایلمو خاموش کردم ولی دیدم چراغ وایرلس و نت داره میزنه از اونجا دگه مطمن شدم چون وایرلس من تا 50 متر امتحان کردم برد داشت تا سرکوچمون...حواست باشه;)

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
سلام. دوستانی که اهل تروفی گرفتن هستند برای بازی swapper باید تو بازی یک سری ترمینال مخفی هست، انها رو پیدا کنید. میتونید از لینک زیر جاهاشونو تو مپ و نحوه گرفتنشونو ببینید. بازی برای 100% کردن احتیاج به تموم کردن نداره و نود و خورده ای از orb ها رو که بگیرید میتونید تمام تروفی هاشو بگیرید. فقط حواستون باشه از همون اول از روی مپ ترمینال مخفی ها رو بگیرید تا مثل من مجبور نشید تمام راه رو برگردید:d.
The Swapper Trophy Guide & Road Map - PS3Trophies.org
موفق باشید.

oilameti

کاربر سایت
Jun 29, 2014
60
من میخوام پلاس رو اشتراک بزارم . اگه یه اکانت درست کنم و کد رو تو اون وارد کنم و پریمریش کنم بعد به یکی دیگه هم یوزر پس همون اکانت رو بدم اونم می تونه این کارو بکنه ؟ تا چن نفر امکانش هست؟

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
سلام. دوستانی که اهل تروفی گرفتن هستند برای بازی swapper باید تو بازی یک سری ترمینال مخفی هست، انها رو پیدا کنید. میتونید از لینک زیر جاهاشونو تو مپ و نحوه گرفتنشونو ببینید. بازی برای 100% کردن احتیاج به تموم کردن نداره و نود و خورده ای از orb ها رو که بگیرید میتونید تمام تروفی هاشو بگیرید. فقط حواستون باشه از همون اول از روی مپ ترمینال مخفی ها رو بگیرید تا مثل من مجبور نشید تمام راه رو برگردید:d.
The Swapper Trophy Guide & Road Map - PS3Trophies.org
موفق باشید.
از جونیت خیر ببینی ایشالا:d:d

- - -ویرایش - - -

من میخوام پلاس رو اشتراک بزارم . اگه یه اکانت درست کنم و کد رو تو اون وارد کنم و پریمریش کنم بعد به یکی دیگه هم یوزر پس همون اکانت رو بدم اونم می تونه این کارو بکنه ؟ تا چن نفر امکانش هست؟
شما میتونی پرایمری کنی اما کس دیگه نمیتونه نفر دوم فقط میتونه رو همون اکانت که پلاس‌ داره بازی کنه

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
سلام دوستان.
پلاس من 72 روز دیگه تموم میشه. وقتی توی اطلاعات بازی های مجانی میرم میزنه تا 72 روز دیگه بازی رو داری.
1. اگر پلاسم و بعد 72 روز شارژ کنم بازم بازیو دارم؟
2.اگر پلاس یکساله داشتم توی بازی میزد که تا 1 سال دیگه بازیو دارید؟
3.کی برای تمدید اشتراک پلاس، دست به کار بشم؟
ممنون.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان.
پلاس من 72 روز دیگه تموم میشه. وقتی توی اطلاعات بازی های مجانی میرم میزنه تا 72 روز دیگه بازی رو داری.
1. اگر پلاسم و بعد 72 روز شارژ کنم بازم بازیو دارم؟
2.اگر پلاس یکساله داشتم توی بازی میزد که تا 1 سال دیگه بازیو دارید؟
3.کی برای تمدید اشتراک پلاس، دست به کار بشم؟
ممنون.
سلام عزیز
1. بله بازیای پلاس تا زمانی که پلاس دارید در دسترس هست . همچنین اگر پلاس تموم بشه و شما مدتی پلاس نداشته باشید بازی قفل میمونه ولی از بین نمیره. دوباره با اپگرید اکانت به پلاس دسترسی به بازی ازاد میشه.
2. بله . کلا اون تعداد روزهای باقی مونده از زمان پلاس شدن رو میزنه ×_×
3. هر موقع که رو به اتمام هست. از روی که تموم میشد میتونی جدید رو بگیری .

oilameti

کاربر سایت
Jun 29, 2014
60
از جونیت خیر ببینی ایشالا:d:d

- - -ویرایش - - -

شما میتونی پرایمری کنی اما کس دیگه نمیتونه نفر دوم فقط میتونه رو همون اکانت که پلاس‌ داره بازی کنه

هر دو نفر میتونن از بازی های رایگان پلاس استفاده کنند ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر