Playstation Plus | PS Vita

ERFANMIJANY

کاربر سایت
Jul 30, 2013
183
نام
عرفان
با سلام به دوستان گل بازی سنتر
من چند روز مانده به پایان اکانت پلاسم "چند بازی برای ویتا رو دانلود کردم وچند تا free دیگه هم چون وقت نداشتم به دانلود لیستم فرستادم تا دانلود کنم یعنی بازی رو خریدم)
اما چند روز روز بعد بنا به دلایلی ویتا و مموری کارتم رو فرمت کردم . و دیروز پلاسم تموم شد. حالا که اکانتم رو وارد کردم و می خواهم بازی های free پلاس رو دانلود کنم ولی توی دانلود لیستم قرار ندارن . نمی دونم قضیه چیه ؟
حالا اگه من دوباره پلاس تهیه کنم و بخواهم بازی های قدیمی و بازی هایی که توی دانلود لیستم قرار دادام رو دوباره دانلود کنم" می تونم ؟یا اینکه فقط بازی های جدید پلاس رو می تونم دانلود کنم وبازی هایه قدیمی که دانلود کردم به فنا رفتن؟یا اینکه بازی هایی که دانلود کردم رو می تونم دوباره دانلود کنم ولی بازی هایی که توی دانلود لیستم قرار دادم رو نمی تونم دانلود کنم؟
خواهشا یکی به این سوالاتم پاسخ بده .
(شرمنده زیاد سوال پرسیدم" ببخشید)

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
با سلام به دوستان گل بازی سنتر
من چند روز مانده به پایان اکانت پلاسم "چند بازی برای ویتا رو دانلود کردم وچند تا free دیگه هم چون وقت نداشتم به دانلود لیستم فرستادم تا دانلود کنم یعنی بازی رو خریدم)
اما چند روز روز بعد بنا به دلایلی ویتا و مموری کارتم رو فرمت کردم . و دیروز پلاسم تموم شد. حالا که اکانتم رو وارد کردم و می خواهم بازی های free پلاس رو دانلود کنم ولی توی دانلود لیستم قرار ندارن . نمی دونم قضیه چیه ؟
حالا اگه من دوباره پلاس تهیه کنم و بخواهم بازی های قدیمی و بازی هایی که توی دانلود لیستم قرار دادام رو دوباره دانلود کنم" می تونم ؟یا اینکه فقط بازی های جدید پلاس رو می تونم دانلود کنم وبازی هایه قدیمی که دانلود کردم به فنا رفتن؟یا اینکه بازی هایی که دانلود کردم رو می تونم دوباره دانلود کنم ولی بازی هایی که توی دانلود لیستم قرار دادم رو نمی تونم دانلود کنم؟
خواهشا یکی به این سوالاتم پاسخ بده .
(شرمنده زیاد سوال پرسیدم" ببخشید)
وقتی پلاس تموم میشه از لیست دانلود بازی های فری حذف میشن و وقتی دوباره پلاس شی بازی ها بر میگردن و قابل دانلود میشن

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
من پلاس 12 ماهه خریدم ولی تو بخش اطلاعات بازی که میزنم همون تعداد روزهایی که برای پلاس قبلیم مونده رو نشون میده کسی همچین تجربه ای داره؟

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
من پلاس 12 ماهه خریدم ولی تو بخش اطلاعات بازی که میزنم همون تعداد روزهایی که برای پلاس قبلیم مونده رو نشون میده کسی همچین تجربه ای داره؟
رزرو شده وقتی پلاس فعلی تموم شد یک ساله خود به خود شروع میشه;)

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
سلام بچه ها کسی میدونه بازی های سال پی اس پلاس کی معرفی میشه از سال 2014 پهار ماه هست میگذره ولی اون سه تا بازی فری سال گذشته هنوز هستش و بازی جدید جایگزین نکردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر