Playstation Now

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
سلام دوستان من چند دفعه پلاس گرفتم ولی اولین باره می‌خوام ps now بگیرم ولی وقتی یک ساله رو زدم نزدیک ۵ دلار ام مالیات خواست؟ خوب استفاده از پی پال یا کارت ها مالیات میخواد اینو می‌دونم ولی اگه گیفت کارت بگیرم بعد درخواست برم بازم مالیات باید بدم؟ اکانت ام هم برای آمریکا اس، لطفاً اگه کسی گرفته یه کمکی به من بکنه، ممنون

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,567
سلام دوستان من چند دفعه پلاس گرفتم ولی اولین باره می‌خوام ps now بگیرم ولی وقتی یک ساله رو زدم نزدیک ۵ دلار ام مالیات خواست؟ خوب استفاده از پی پال یا کارت ها مالیات میخواد اینو می‌دونم ولی اگه گیفت کارت بگیرم بعد درخواست برم بازم مالیات باید بدم؟ اکانت ام هم برای آمریکا اس، لطفاً اگه کسی گرفته یه کمکی به من بکنه، ممنون
اشتراک PS NOW متمایزه و باید حتما از طریق حساب مستقیم شارژ بشه مثل پلاس نیست اکانتتو شارژ کنی بخریش، بی دردسرترین راه شارژ از طریق گیفت کارته، اشتراک PS NOW رو از سایت های معتبر فروش گیفت کارت خریداری کن، کدی که در اختیارت می ذارن رو وارد کن و تمام، اکانتت شارژ می شه، فقط در جریان باش قیمت گیفت کارت PS NOW از PLUS گرونتره

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
اشتراک PS NOW متمایزه و باید حتما از طریق حساب مستقیم شارژ بشه مثل پلاس نیست اکانتتو شارژ کنی بخریش، بی دردسرترین راه شارژ از طریق گیفت کارته، اشتراک PS NOW رو از سایت های معتبر فروش گیفت کارت خریداری کن، کدی که در اختیارت می ذارن رو وارد کن و تمام، اکانتت شارژ می شه، فقط در جریان باش قیمت گیفت کارت PS NOW از PLUS گرونتره
آخه این دوست امون تو همین انجمن گیفت کارت معمولی رو با قیمت خوبی میده ولی اکانت ps now نداره میخواستم از این دوستمون خرید کنم، ولی مثل اینکه نمیشه، ممنون از راهمناییت

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
آخه این دوست امون تو همین انجمن پلاس رو با قیمت خوبی میده ولی اکانت ps now نداره میخواستم از این دوستمون خرید کنم، ولی مثل اینکه نمیشه، ممنون از راهمناییت
برای مالیات باید از تنظیمات اکانت سونی psn آدرس ایالتت رو عوض کنی
five states currently have no sales tax: Alaska, Delaware, Montana, New Hampshire, and Oregon
https://boardgamestips.com/destiny-2/what-state-has-no-tax-on-ps4

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
آخه این دوست امون تو همین انجمن گیفت کارت معمولی رو با قیمت خوبی میده ولی اکانت ps now نداره میخواستم از این دوستمون خرید کنم، ولی مثل اینکه نمیشه، ممنون از راهمناییت
نه ، آقا خود من با گیفت کارت 60 دلار شارژ کردم راحت یه اول یه 1 ماهه و بعد یه 3 ماهه خریدم که هنوز تموم نشده

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,567
نه ، آقا خود من با گیفت کارت 60 دلار شارژ کردم راحت یه اول یه 1 ماهه و بعد یه 3 ماهه خریدم که هنوز تموم نشده
اکانتم شارژ داره ولی موقع تمدید PS NOW می گه فقط از طریق حساب هایی که معرفی کرده باید مستقیم شارژ بشه، من که نتونستم از طریق اعتبار حسابم شارژش کنم

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
اکانتم شارژ داره ولی موقع تمدید PS NOW می گه فقط از طریق حساب هایی که معرفی کرده باید مستقیم شارژ بشه، من که نتونستم از طریق اعتبار حسابم شارژش کنم
حتما داری تریال 7 روزه رو امتحان میکنی که برای اون حتما باید کردیت کارت داشته باشی
وگرنه واسه خریدنش مشکلی نیست و مثل پلاس هست.من خودم یک ماه دیگه قصد تمدیدش به یک ساله رو دارم میخوای فیلم بگیرم بفرستم

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,567
حتما داری تریال 7 روزه رو امتحان میکنی که برای اون حتما باید کردیت کارت داشته باشی
وگرنه واسه خریدنش مشکلی نیست و مثل پلاس هست.من خودم یک ماه دیگه قصد تمدیدش به یک ساله رو دارم میخوای فیلم بگیرم بفرستم
خیر، فرق نسخه تریال و 1 و 3 و 12 رو هر کسی می فهمه، برای خودمم عجیبه چرا با اعتبار حسابم شارژ نتونستم بکنم

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
نميشه خريد من با ٣٠ دلار نه يكماهه و نه سه ماهه رو نتونستم بخرم

براي همينم سايتها اكانت يكماهه و سه ماهه رو گرون تر ميدن
اما در مورد پلاس ميشه با گيفت كارت خريد و قيمتشونم فرق نداره .

• Like
Reactions: .Amirone

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
برای مالیات باید از تنظیمات اکانت سونی psn آدرس ایالتت رو عوض کنی
متاسفانه ایمیل اکانت به اسم برادرم عه که باهم حرف نمیزنیم و تا مجبور نشم بهش زنگ نمیزنم، تفاوت اش کلا ۱۰۰ تومن، همون ps now رو میگیرم، ولی ممنون از راهنمایی تون

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
نميشه خريد من با ٣٠ دلار نه يكماهه و نه سه ماهه رو نتونستم بخرم

براي همينم سايتها اكانت يكماهه و سه ماهه رو گرون تر ميدن
اما در مورد پلاس ميشه با گيفت كارت خريد و قيمتشونم فرق نداره .
بله متاسفانه قبل گرفتن گیفت کارت خواستم تست کنم نوشت ۶۵ دلار، حالا خوب شد قبلش چک کردم چون داشتم گیفت معمولی میگرفتم

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
متاسفانه ایمیل اکانت به اسم برادرم عه که باهم حرف نمیزنیم و تا مجبور نشم بهش زنگ نمیزنم، تفاوت اش کلا ۱۰۰ تومن، همون ps now رو میگیرم، ولی ممنون از راهنمایی تون
احتیاجی به ایمیل نداری که. برو تو تنظیمات کنسول بخش اکانت بعد قسمت ادرس ازت رمز اکانت سونی رو میخواد بزن و میتونی عوضش کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر