PlayStation Now

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
PlayStation Now یک سرویس ابری اشتراکی است که در سال 2014 توسط Sony Interactive Entertainment عرضه شده و با خرید آن، میتوانید بیش از 800 عنوان مختلف که شامل بازی‌های PS3 ،PS2 و PS4 می‌شوند را تجربه کنید. این سرویس از آگوست 2016 برای رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار گرفت. آقای جیم رایان (مدیر عامل شرکت تعاملی و سرگرمی سونی) اعلام کرده است که پشتیبانی از این سرویس تا سال‌های آینده و پس از عرضه کنسول PS5 نیز ادامه خواهد داشت.

=========================================

لیست عناوین این ماه (مارچ 2022):
ezgif-2-365cf63d58.jpg

• Shadow Warrior 3 (تا تاریخ 13 تیر 1401)

• Crysis Remastered

• Relicta

• !Chicken Police – Paint It Red

زمانبندی دقیق خارج شدن بازی‌ها از سرویس:

PlayStation Now Countdown

=========================================​

لیست قیمت‌ها:

اشتراک یک ماهه، 9.99$
اشتراک سه ماهه، 24.99$
اشتراک یک ساله، 59.99$

=========================================​

لیست تمام عناوین موجود در سرویس PS Now به تفکیک حروف الفبا:

سیستم پیشنهادی برای استفاده بر روی رایانه‌های شخصی:
Windows 7 (SP 1), 8.1 or 10
Core i3 2.0 GHz
300 MB of available storage
2 GB of RAM
Sound card; USB port
پرسش‌های متعدد:

سوال: آیا میتونم بازی‌های موجود در سرویس رو بجای استریم، دانلود کنم؟

پاسخ: کاربران کنسولی میتونند تمام بازی‌های PS2 و PS4 (که شامل بیش از 300 عنوان میشه) رو دانلود کنن؛ اما تنها راه تجربه بازی‌های PS3، چه بر روی کنسول و چه PC، استریم کردن هست.

سوال: امکان دانلود بازی‌ها برای PC هم وجود داره؟

پاسخ: خیر، این قابلیت در حال حاضر برای PC در دسترس نیست.

سوال: وقتی که عنوانی را روی PS4 دانلود کردم، میتونم اون رو به شکل آفلاین اجرا و بازی کنم؟

پاسخ: بله، اما شما باید هر 7 روز یکبار برای شناسایی شدن اشتراک، به PSN متصل بشید.

سوال: آیا برای تجربه بخش آنلاین بازی‌های سرویس PS Now، به سرویس PS Plus هم نیاز دارم؟

پاسخ: خیر، شما میتونید تنها با خرید اشتراک PS Now به بخش آنلاین تمام بازی‌های موجود در سرویس، که از بخش چند نفره (مولتی پلیر) پشتیبانی می‌کنند، دسترسی داشته باشید.

سوال: چند وقت یکبار بازی‌های جدید به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: هر ماه، بازی‌های جدیدی به سرویس افزوده میشه که تعدادی از اون‌ها مدت زمان محدود و معینی دارن.

سوال: آیا خریدهای درون برنامه‌ای و DLCها هم روی بازی‌های PS Now کار میکنن؟

پاسخ: بله، اما وقتی که مهلت اشتراک به پایان برسه دسترسی شما به محتوای DLC و خریدهای درون برنامه‌ای که انجام دادید هم قطع میشه. اگر مجددا اشتراک رو بخرید، میتونید دوباره ازشون استفاده کنید.

سوال: عناوین PS VR هم به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: خیر، درحال حاضر برنامه‌ای برای اضافه کردن عناوین PS VR به این سرویس وجود نداره.

سوال: آیا امکانش هست بازی‌های PS Now رو از طریق گوشی‌های هوشمند، تلویزیون یا تبلت تجربه کنم؟

پاسخ: خیر، سرویس PS Now درحال حاضر تنها روی PS4، PS5 و PC در دسترس هست.

سوال: آیا میتونم از کنترلرهای ترد-پارتی برای PC استفاده کنم؟

پاسخ: کنترلرهایی که از Xlnput استفاده میکنند قابل استفاده هستند، اما سونی برای بهترین تجربه کنترلر Dualshock 4 رو پیشنهاد میکنه.

سوال: تروفی‌هایی که از بازی‌های PS Now میگیرم روی حساب کاربریم ثبت میشن؟

پاسخ: بله، تمام تروفی‌هایی که دریافت میکنید در پروفایل شما ثبت خواهند شد.

پ.ن1: تشکر از @Timeless One و همچنین @.Amirone عزیز
برای کارهای گرافیکی تاپیک

Attachments

• IMG_20200304_193528_514.jpg
    IMG_20200304_193528_514.jpg
    135.7 KB · مشاهده: 6,327
آخرین ویرایش:

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
آقا این نشد! :D ۱۰ دلار ریختم توی حساب و بعدش که خواستم PS Now یه ماهه بگیرم، گفت کردیت کارت می‌خواد. ولی برای سه ماهه و یک ساله نمی‌خواد و دیگه رفتم بیشتر پول ریختم توی حساب و سه ماهه گرفتم.
معلوم نیست دردشون چیه که برای یک ماهه انقدر گیر میدن و نمی‌ذارن با همون پول توی حساب بگیریم! :| دیگه وقتی اکانت رو شارژ کردم، نمی‌خوام ازت کلاهبرداری کنم که انقدر گیر میدی به کردیت کارت! :|
البته این قضیه یه جورایی توفیق اجباری بود و بعدش که لیست بازی‌ها رو نگاه کردم، یه سری چیزها هست که شاید توی یه ماه نمی‌تونستم تموم‌شون کنم. ایشالا بازی‌های سه ماه آینده هم خوب باشن! :D
عجیبه
من پلاس دارم و کم کم دارم وسوسه می شم psnow رو هم بگیرم تو یکسال گذشته به واسطه یکی از دوستان که اشتراک داشت شدیدا آلوده شدم و متاسفانه ۱۴ روز دیگه اشتراکش تموم می شه من می مونم و کلی بازی که قفل می شن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dinosaur

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
عناوینی که از امروز به ps now اضافه شدند:

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition = تا 15 شهریور 1400
Team Sonic Racing
Sonic Mania
Sonic Forces
Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown
Slay the Spire = تا 15 آذر 1400
Car Mechanic Simulator

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
825
سلام
دوستان اشتراک این سرویس رو چطوری تهیه می کنید؟ 7 روزه وجود داره؟

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
سلام
دوستان اشتراک این سرویس رو چطوری تهیه می کنید؟ 7 روزه وجود داره؟

7 روزه که باید کردیت کارت بهش بدی ، ولی خب 3 ماه و 6 ماه و 12 ماه داره که بصرفه اش 12 ماه هستش ، تا چند وقت پیش 25% تخفیف هم خورده بود ، نمیدونم هنوز هست یا تخفیفش رو برداشتن

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
552
نام
کامران
دوستان این هفت روزه ها جمع شده دیگه سایتی نمیفروشه؟؟

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
825
دوستان من به تازگی psnow یک ماهه خریدم...حالا می خواستم بدونم پیشنهادتون واسه این یک ماهه کدوم بازی هاست که حداکثر استفاده رو کرده باشم؟! میدونم خیلی سوالم کلیه اما شما بودین سراغ کدوم بازیا می رفتین اول؟

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,377
نام
رامین

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
`دوستان چند سوال دارم چونکه هیچ اطلاعی از این سرویس ندارم:
1-این سرویس نیاز به دانلود کردن دیتاهای بازیها داره؟
2-اشتراکش رو چجور میشه تهیه کرد و قیمت اشتراک 1 سالش چنده؟
3-بازیهایی که میاد روی این سرویس دائمی هست؟
4-بازیهای نسل قبل که اپدیت نسل نهمی گرفتن روی این سرویس هم هستن؟

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
`دوستان چند سوال دارم چونکه هیچ اطلاعی از این سرویس ندارم:
1-این سرویس نیاز به دانلود کردن دیتاهای بازیها داره؟
2-اشتراکش رو چجور میشه تهیه کرد و قیمت اشتراک 1 سالش چنده؟
3-بازیهایی که میاد روی این سرویس دائمی هست؟
4-بازیهای نسل قبل که اپدیت نسل نهمی گرفتن روی این سرویس هم هستن؟
1. اگه قرار باشه استریم کنید که نه نیازی نیست، اما خب نت خیلی از ماها داخل ایران جواب نمیده برای استریم در نتیجه مجبوریم به شیوه سنتی دانلود کنیم.

2. همه قیمت های ماهانه و سالانه و... داخل پست اول هست، اما یکساله که پرسیدید همون 60 دلاره. بابت تهیه کردنش هم میتونید گیفت کارت بخرید.

3. یه تعدادیشون دائمی هست اما یه تعدادیشون فقط چند ماه میمونن. مثلا پست بالایی دوستمون رو ببینید، تاریخ برداشته شدن بازی های جدید رو گذاشتن.

4. این مورد رو من دقیقا مطمئن نیستم. اما برای مثال اونجرز و بوردرلندز 3 که چند مدت پیش اضافه شدن به سرویس و آپدیت نسل نهمی رایگان هم براشون داده بودن، کاربرای PS5 امکان دریافت آپگرید رایگان رو نداشتن متاسفانه.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
- Red Dead Redemption 2 تا یک نوامبر (تا ۱۰ آبان)
- Judgment تا تاریخ ۴ اکتبر (تا ۱۲ مهر)
- Moving Out (دائمی)
- God of War (دائمی)
- Olympic Games Tokyo 2020 (دائمی)
- Nascar Heat 5 (دائمی)
لیست بازیها تا الان

IMG_20210706_113350.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
دوستان من به تازگی psnow یک ماهه خریدم...حالا می خواستم بدونم پیشنهادتون واسه این یک ماهه کدوم بازی هاست که حداکثر استفاده رو کرده باشم؟! میدونم خیلی سوالم کلیه اما شما بودین سراغ کدوم بازیا می رفتین اول؟
بازی هایی که خودم دوست دارم رو میگم:-"

Ni Oh 1 خیلی حال داد(با اینکه هیچ سولزبورنی نزدم، به خاطر تم ژلپنش رفتم سراغش:-" ) و شماره 2 هم حتما بهم حال میده:D (چون تاریخ نداره،صبر میکنم سیزن پس اینم تخفیف بخوره که با سلاح های جدیدش اگر از همون اول حال کردم برم جلو:-" )

Judgment بر اساس یاکوزاهایی که زدم و تعریف ملت، حتما داستان جذابی خواهد داشت و میزنم:-" (من که ژاپنی میزنم، اما اگر اهل ژاپن نیستید، میگن دوبله انگلیسیش قابل قبوله)

For Honor مدت ها بازی محبوب آنلاینم بود! الانم دوست دارم بزنم، ولی حجمش زیاده و مزاحم:(
بخش داستانیشم خدایی خوب بود و چسبید:-"

Vampyr هم شدیدا دوست داشتم! بازی شدیدا حس تاریک و غم باری داره(قشنگ بس که بدبختی ریخته افسرده میشی:-" ) انتخاب های خوبی داره، سیستم بازی جالبه... ولی آخراش یه مقدار سخت میشه اگر آدم خوبی باشی:-" ترجیح میدی فرار کنی تا مبارزه کنی:-"

اگر پلتفرمر پازل میطلبی، Trine 4 رو از دست نده!

بین اینا جاجمنت تاریخ داره فقط، برای همین به نظرم بزار تو اولویت:-"
بردرلندز و ... هم هستن البته:-"
----

فرض میگیرم بازی های AAA مثل RDR و GOW و ... رو زده باشی:-"
از بازی های بالا هم... هیچکدومش رو نمیتونم بگم 100% همه خوششون میاد:-" همشون سلیقه ایه:-"
ولی اون FH فقط برای دیدن سیستم مبارزه جذابشم که شده حتما تست کنید:p

---

یه توصیه هم مخصکصا به دوستان انیمه بین:

به هیییییییچ وجه سمت Jump Force نرید...
خیلی بازی های انیمه ای بازی کردم ، که خودتون جیدونید از نظر کیفی در چه حدین و باید خیلی فن باشی تا حال کنی:-"

ولی این جامپ فورس به تمام معنا آشغاله!!!!! :|
طراحی که مشخص بود...آشغال...
داستان مضحک! "اوه این یارو تحت کنترل" ==> مبارزه==> خطاب به شخصیت اصلی که میسازید : "با فلان وسیله از تحت کنترل بودن درش بیار! "

افتضااااح! برای lvl up اینا فارم میطلبه!
همه ی کاراکترها کلا از اول باز هستن تو همون بخش داستانی هم، پس ایده ی فلانی رو از تحت کنترل نجات بدیم، حتی این رو هم نداره یکم آدم هایپ بشه بگه خوب برم جلو طرف رو باز کنم ببینم چجوریاست! :|

کلا یه چیز ناااااابود! نااااااابود!!!!
با اقتدار بدترین بازی انیمه ای که بازی کردم :D J-Stars که نسل قبل اومد، قشنگ 10 هیچ از این جلوهه:-"

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
بازی هایی که خودم دوست دارم رو میگم:-"

Ni Oh 1 خیلی حال داد(با اینکه هیچ سولزبورنی نزدم، به خاطر تم ژلپنش رفتم سراغش:-" ) و شماره 2 هم حتما بهم حال میده:D (چون تاریخ نداره،صبر میکنم سیزن پس اینم تخفیف بخوره که با سلاح های جدیدش اگر از همون اول حال کردم برم جلو:-" )

Judgment بر اساس یاکوزاهایی که زدم و تعریف ملت، حتما داستان جذابی خواهد داشت و میزنم:-" (من که ژاپنی میزنم، اما اگر اهل ژاپن نیستید، میگن دوبله انگلیسیش قابل قبوله)

For Honor مدت ها بازی محبوب آنلاینم بود! الانم دوست دارم بزنم، ولی حجمش زیاده و مزاحم:(
بخش داستانیشم خدایی خوب بود و چسبید:-"

Vampyr هم شدیدا دوست داشتم! بازی شدیدا حس تاریک و غم باری داره(قشنگ بس که بدبختی ریخته افسرده میشی:-" ) انتخاب های خوبی داره، سیستم بازی جالبه... ولی آخراش یه مقدار سخت میشه اگر آدم خوبی باشی:-" ترجیح میدی فرار کنی تا مبارزه کنی:-"

اگر پلتفرمر پازل میطلبی، Trine 4 رو از دست نده!

بین اینا جاجمنت تاریخ داره فقط، برای همین به نظرم بزار تو اولویت:-"
بردرلندز و ... هم هستن البته:-"
----

فرض میگیرم بازی های AAA مثل RDR و GOW و ... رو زده باشی:-"
از بازی های بالا هم... هیچکدومش رو نمیتونم بگم 100% همه خوششون میاد:-" همشون سلیقه ایه:-"
ولی اون FH فقط برای دیدن سیستم مبارزه جذابشم که شده حتما تست کنید:p

---

یه توصیه هم مخصکصا به دوستان انیمه بین:

به هیییییییچ وجه سمت Jump Force نرید...
خیلی بازی های انیمه ای بازی کردم ، که خودتون جیدونید از نظر کیفی در چه حدین و باید خیلی فن باشی تا حال کنی:-"

ولی این جامپ فورس به تمام معنا آشغاله!!!!! :|
طراحی که مشخص بود...آشغال...
داستان مضحک! "اوه این یارو تحت کنترل" ==> مبارزه==> خطاب به شخصیت اصلی که میسازید : "با فلان وسیله از تحت کنترل بودن درش بیار! "

افتضااااح! برای lvl up اینا فارم میطلبه!
همه ی کاراکترها کلا از اول باز هستن تو همون بخش داستانی هم، پس ایده ی فلانی رو از تحت کنترل نجات بدیم، حتی این رو هم نداره یکم آدم هایپ بشه بگه خوب برم جلو طرف رو باز کنم ببینم چجوریاست! :|

کلا یه چیز ناااااابود! نااااااابود!!!!
با اقتدار بدترین بازی انیمه ای که بازی کردم :D J-Stars که نسل قبل اومد، قشنگ 10 هیچ از این جلوهه:-"
Nioh سخت نیست ؟

تیکه های Trine 4 رو توی یوتوب دیدم ، بنظر باحال حتما تجربش میکنم

اگه اهل بازی های پازل هستی One Upon Light هم بازی کن باحاله

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر