PlayStation Home

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
بچه ها امروز به 1.35 آپديت كردم .صفحه كاربري قشنگ شده ولي بعد از چند ثانيه ارور كانكشن ميده از HOME مياد بيرون.خواستم ببينم واسه كسي اين مشكل پيش اومده يا نه!

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
نه من با home مشکلی ندارم
الان شما آپدیت 1.35رو دارین؟بدون هیچ مشکلی وصل میشین؟
نمیدونم چرا واسه من اینجوری شده ,:( الان یه ایمیل زدم ببینم چی میشه!(واقعا نمیتونم بدون home هیچکاری کنم,ای کاش اصلا این آپدیت نمیومد:mad:

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
الان شما آپدیت 1.35رو دارین؟بدون هیچ مشکلی وصل میشین؟
نمیدونم چرا واسه من اینجوری شده ,:( الان یه ایمیل زدم ببینم چی میشه!(واقعا نمیتونم بدون home هیچکاری کنم,ای کاش اصلا این آپدیت نمیومد:mad:

آره عزیزم آپدیت هم 1.35 هستش
مشکلی نداره هر شب بولینگ میزنیم :biggrin1:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
آره عزیزم آپدیت هم 1.35 هستش
مشکلی نداره هر شب بولینگ میزنیم :biggrin1:
وقتی این مشکل رو توی فروم PS گفتم دیدم خیلی ها این مشکلو داشتن ولی با حذف HOME و دوباره دانلود کردنش,HOME درست شده!ماهم اینکارو کردیم درست شد!ولی خوب چون اکثر مکانارو دانلود کرده بودیم مجبور شدیم همشو دوباره از اول دانلود کنم که شارژم دیگه تهش موند

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
وقتی این مشکل رو توی فروم PS گفتم دیدم خیلی ها این مشکلو داشتن ولی با حذف HOME و دوباره دانلود کردنش,HOME درست شده!ماهم اینکارو کردیم درست شد!ولی خوب چون اکثر مکانارو دانلود کرده بودیم مجبور شدیم همشو دوباره از اول دانلود کنم که شارژم دیگه تهش موند

آره راست میگی شاید
من حواسم به این نبود که بعد آپدیت HOME رو دانلود کردم
یعنی قبلش نداشتم
حالا شکر مشکلت حل شد
تو هم بولینگ بازی میکنی؟:biggrin1:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
آره راست میگی شاید
من حواسم به این نبود که بعد آپدیت HOME رو دانلود کردم
یعنی قبلش نداشتم
حالا شکر مشکلت حل شد
تو هم بولینگ بازی میکنی؟:biggrin1:
قبلا بازی نکرده بودم ولی امشب با 2 نفر دیگه بازی کردم آبرو شرفمون رفت :d حالا اینجا جاش نیست ولی هرکی پایس بیاد قرار بزاریم بریم علافی...

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
من هم همین مشکل رو دارم! البته آخرین آپدیت رو دانلود نکردم ولی قبل از اینکه این آپدیت بیاد وصل نمی شد و ارور میداد! اگه این آپدیت رو نصب کنم درست میشه؟

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
دوستان یه سوال مسخره من که تا حالا نیومدم
کلا حال میده باحاله جالب هست ؟ نظرتون رو بگید ممنون میشم و جواب این سوال رو بدید ممنون میشم!

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
من براحتی به Home وصل میشم و کلی هم بولینگ و ایت بال زدم (حریف میطلبم)، اصلا هم دیسکانکتی نداشتم با آخرین ورژن نرم افزارولی وقتی میخوام وارده این دستگاهها بشم تو دو تا اتاقه کناری (شبیه دستگاه بازی هستن) تو همون بولینگ روم، نمیدونم چرا یهو صفحه می ایسته (موزیک در حاله پخشه ولی هیچ دکمه ای رو نمیشه زد). شده 10 دقیقه هم صبر کردم ولی از آخر مجبورم ریست کنم کنسولو. نمیدونم مشکل از چیه!

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
مشه یکی هم جواب منو بده خوبه همتون رفتید Home بعد نمیتونید 2 خط جواب منو بدید ؟ !!!!

نظر دیگران ممکنه با روحیه شما یکی نباشه
60 هزار تومان که نمیخواهید بدید 50 MB میخواهید دانلود کنید
بهتره یک بار خودتون امتحان کنید
دنیای مجازی زیبایی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر