PlayStation Flow معرفی شد

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
سلام!

PlayStation همواره محلی برای فراهم کردن تجربه های عمیق بوده و از ویژگی های نوآورانه ای مثل Remote Play و Share Play تا قابلیت های بی پایان Project Morpheus را شاهد بوده ایم. هم اکنون مهندسین سونی در گروه PlayStation Wearable Entertainment Technology (یا P-WET) با نوآوری جدیدی در خدمت شما هستند و آن هم چیزی نیست جز PlayStation Flow.
PS Flow قرار است دنیای بازی را با شنا کردن ترکیب کند و زمانی که بازیکن در عناوینی مثل The Last of Us: Remastered به بخش های زیر آب می رسد، تنها کافی است بازی را متوقف کرده و به نزدیک ترین استخر رفته و با استفاده از PS Flow بازی را ادامه دهد. به این شکل مراحل زیر آب حالتی واقع گرایانه پیدا کرده و تجربه ای متفاوت را ارائه می دهد.

این سیستم از 4 عدد سنسور Flow تشکیل شده که در ساخت آن ها از آخرین تکنولوژی های پوششی بهره گرفته شده و راحتی قابل ملاحظه ای دارد. به شکلی که با پوشیدن آن هیچ گونه احساس بدی در عضلات خود نخواهید داشت و اطلاعات مورد نظر نیز از طرف Remote Play به PS4 منتقل می شود.
همچنین PS Flow Goggle نیز روی صورت قرار گرفته و اطلاعات را به کمک Bluetooth از PS4 به عینک مخصوص بازیکن منتقل می کند. در کنار این ها هدفون های ضد آب مخصوصی نیز طراحی شده تا هرچه بیشتر حس غوطه ور شدن در اعماق آب را به بازیکن بدهد.
آخرین بخش نیز PS Flow Body Dryer خواهد بود که سرعت عمل بالایی برای خشک کردن بازیکن بعد از تجربه بازی در استخر داشته و او را در عرض چند ثانیه خشک می کند.

ویدئوی این محصول نوآورانه و خلاقانه را از دست ندهید و منتظر اطلاعات بیشتر در آینده نزدیک باشید: watch?v=9bPUaLpNcMY

لطفاً رعایت کنین! :|

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
Bate

دوباره سونی یه آشغالی معرفی کرد که خودش هم استفاده نمیکنه8-|معلوم نیست خسته نمیشن از این دری وریا

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,863
نام
Sajjad
رقیب جدی هالولنز :>:D
امیدوارم حرف های دوستان درست از آب دربیاد و این دروغی بیش نباشه :|

آخرین ویرایش:

P!nk Panter

کاربر سایت
Jun 2, 2012
38
نام
P!nk Panter
خوشم میاد اینقد واسه بعضیا پست هام مهمه که کارو زندگیشون رو ول کردن دنبال می‌کنن کی‌, چی‌ گفتم.
به همین خاطر من هم از طرف بچه ها ازت التماس میکنم دیگه پست نده!
تورو خدا مارو راحت بذار ، با پست نذاشتنت بذار ما زندگیمون رو از سر بگیریم
الکی مثلا من عاشق پستات شدم
yahoo_21.gif

آخرین ویرایش:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
اون متن پنهان پست اول واسه شماست :) زشته اول سالی .....:-*

خوشم میاد اینقد واسه بعضیا پست هام مهمه که کارو زندگیشون رو ول کردن دنبال می‌کنن کی‌, چی‌ گفتم.
به همین خاطر من هم از طرف بچه ها ازت التماس میکنم دیگه پست نده!
تورو خدا مارو راحت بذار ، با پست نذاشتنت بذار ما زندگیمون رو از سر بگیریم
الکی مثلا من عاشق پستات شدم:))

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
چقدر سر ویدیو این خندیدم
245.gif

قیافه طرف خود ترول بود
2qcmh45.gif

حالا مثلا تو اب های کثیف tlou شنا میکنه که چی؟بره تو استخر های GOW 2 شنا کنه
d.gif

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
خب اینو میشه یه کاریش کرد ولی فقط برای یه سری جاهای خاص میشه استفاده کرد مگه اینکه بازی مخصوصش بیاد
اگه با قیمت مناسب عرضه بشه و فروش خوبی داشته باشه، بقیه بازیسازها هم ازش حمایت میکنن و میشه بازی های مخصوصش رو دید. :D مثلاً مسابقات شنای المپیک یا غواصی و حتی فضانوردی و ...
ولی اصل حالش به اینه که توی بازی های معمولی وقتی به بخش های شنا میرسیم، بازی رو نگه داریم و بزنیم به استخر و دریا! :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,497
نام
امین
اگه با قیمت مناسب عرضه بشه و فروش خوبی داشته باشه، بقیه بازیسازها هم ازش حمایت میکنن و میشه بازی های مخصوصش رو دید. :D مثلاً مسابقات شنای المپیک یا غواصی و حتی فضانوردی و ...
ولی اصل حالش به اینه که توی بازی های معمولی وقتی به بخش های شنا میرسیم، بازی رو نگه داریم و بزنیم به استخر و دریا! :D
موافقم خصوصن اگه بازیهاش بیشتر سبک فضانوردی باشه از نوع فضانوردیهایی که تو مارمولک بهش اشاره شد :d
---
در کل من هیچ وقت از این جنگولک بازیها خوشم نیومده و ترجیحم همون دسته و ولو شدن رو تشک پای تی وی بوده :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

البته برای دریا احتمالا الان پشتیبانی نمیشه و بعدا باید با یه آپدیت جدید قابلیتش رو اضافه کنند. چون همونطوری که میدونی توی دریا یهویی توی عمق نمیری و کم کم وارد عمق میشی که ممکنه از لحاظ کالیبره شدن دستگاه با PS4 و شناسایی بازی مشکل ایجاد کنه :-" :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر