PlayStation از همه طرفداران و بازیسازان تشکر می نماید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Sony-PlayStation-PS4-Thank-You-670x376.jpg

شرکت Sony فقط یک حرف را در رابطه با سازندگان و طرفداران خود دارد:
"متشکریم"
اتفاقات زیادی باعث شد تا پلی استیشن به چنین موفقیت هایی دست پیدا کند. به همین خاطر سونی از تمامی طرفداران و بازیسازان که باعث شدند Playstation به چنین موفقیتی دست پیدا کند تشکر می کند. شش میلیون مصرف کننده در بیش از 57 کشور مختلف که 13.7 قسمت آن مربوط به عرضه بازی ها در خرده فروشی ها و یا از طریق عرضه دیجیتالی در بیشتر نقاط جهان بوده است. 1000 بازیساز و توسعه دهنده دارای مجوز که قرار است عناوین خود را به عرضه جهانی منتشر نمایند. که تقریبا بیش از 200 آنها از آمریکای شمالی هستند و از زمان معرفی PS4 در ماه فوریه سال پیش مجوز خود را به ثبت رسانده اند. و قرار است که در سال 2014 بیش از 100 عنوان برای این پلتفرم عرضه شود.
این واقعا یک رکود فوق العاده برای PS4 به حساب می آید. به ویژه برای کنسولی که از زمان عرضه آن "نیم سال" هم نگذشته است. پس باید برای طرفداران باوفای Playstation بگوییم که:
از کنسول خود و بازی هایی که قرار است در آینده برای آن عرضه شود لذت ببرید. و به بازیسازان شگفت انگیز خود نیز می گوییم که باز هم بهترین ها را خلق نمایند و به این کار خود ادامه دهند.
برای تماشای ویدئو کلیک نمایید.

Last edited by a moderator:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
ما هم سپاس گذاریم که این همه اخراجی و استعفا رو در یک ماه برامون به ارمغان آورد

امیدوارم فقط E3 سونی دست پر بیاد تا نشون بده واقعن این خبرهای مزخرف اخراجی و کناره گیریو استعفا هیچ نقشی منفی ای تو برنامه های این شرکت نذاشته

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
نه نمیداره ب هیچ عنوان... سونی بیدی نیست ک با چنتا اخراجی بلرزه...
امسال E3 خون ب پا میشه ... و واقعا حیاتی خواهد بود برای هر یک از شرکت ها...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
با فروش فوق العاده ای ک کنسول سونی داشته میتونه با همکاری نزدیک و یکم شل.کردن سر کیسه از Developer ها بخواد بازیشونو انحصاری یا انحصاری زمانی کنن!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
ما هم سپاس گذاریم که این همه اخراجی و استعفا رو در یک ماه برامون به ارمغان آورد

امیدوارم فقط E3 سونی دست پر بیاد تا نشون بده واقعن این خبرهای مزخرف اخراجی و کناره گیریو استعفا هیچ نقشی منفی ای تو برنامه های این شرکت نذاشته

سپاس گذار باش اما اینا ربطی به ما نداره
ما لذتمون و میبریم از بهترین کنسولی که ساختن و بازی های فوق العادش!

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
ماهم مچکریم که کنسول به این خوبی ساختید قیمت مناسبی روش گذاشتید و با DRM و anti user policy بهمون توهین نکردید.

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
من برای تمام زحمات استودیوهای سونی تشکر میکنم مخصوصا مدیران آقای هیرای و یوشیدا بخاطر اینکه یک بازی 100 میلیون دلاریو هیچ استودیویی نمیاد کنسلش کنه حتی اگه شبیه قارچ خور باشه ! ولی شما همیشه به شعور گیمرها احترام گذاشتید و روی بازیهاتون نشون دادید از لحاظ کیفی بسیار حساسید . اخراجها هم بجا بوده چون باعث میشه حساب کار دست بعضیا بیاد و تلاششونو دو چندان کنن .

یقین دارم سال باشکوهی هم برای استودیوهای سونی خواهد بود هم برای ما .

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
چه e3 داریم امسال. پر از بازی انحصاری.بهترین نمایش اویل ویتین استاد میکامی هم بر روی ps4 است. نمیدانید بازی کردن این بازی چه لذتی بر روی ps4 داره:bighug:
اقا صنعت بازی بدون سونی لذتی نداره و البته بدون بازیسازهای ژاپنی!

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
من برای تمام زحمات استودیوهای سونی تشکر میکنم مخصوصا مدیران آقای هیرای و یوشیدا بخاطر اینکه یک بازی 100 میلیون دلاریو هیچ استودیویی نمیاد کنسلش کنه حتی اگه شبیه قارچ خور باشه !
بله؟؟؟:-o
الان اگر کسی بازی ذر حد ماریو خلق کنه بهتره کنسلش کنه؟؟خدایا توبه

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من برای تمام زحمات استودیوهای سونی تشکر میکنم مخصوصا مدیران آقای هیرای و یوشیدا بخاطر اینکه یک بازی 100 میلیون دلاریو هیچ استودیویی نمیاد کنسلش کنه حتی اگه شبیه قارچ خور باشه ! ولی شما همیشه به شعور گیمرها احترام گذاشتید و روی بازیهاتون نشون دادید از لحاظ کیفی بسیار حساسید . اخراجها هم بجا بوده چون باعث میشه حساب کار دست بعضیا بیاد و تلاششونو دو چندان کنن .

واقعا این روحیه سلحشوری فن بوی بودن شما جای تقدیر داره، تا این شرکت ها شما رو دارن غم ندارن.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo

you are not just a fan you are a freaking liquid master cooler kiddo..

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
مچکریم یا متشکریم ؟! :D سپاسگذاریم قشنگتره بهرحال ماهم سپاسگذاریم :love: :D
ویدئو رو ببینید حتما تو 1 دقیقه و 30 ثانیه بدبختی و فلاکتِ سونی و سونی فن رو خلاصه کرده :))

آخرین ویرایش:

Dark PS

کاربر سایت
Mar 14, 2014
59
دیگه چی کار کنیم عیده باید کینه و کدورت ها رو کناهر بذاریم،من هم از شما متشکرم که دارید مایکروسافت رو به تکاپو می اندازید. . .

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,595
نام
محمدرضا
you are not just a fan you are a freaking liquid master cooler kiddo..
I am a BLACKBOARD!!!:d
سر در سايت اسمشو به چه زبونى نوشتن؟! زبان اصليه سايت چيه؟! الان خيلى احساس كول بودن بهت دست ميده مياى ٤ تا كلمه انگليسى تايپ ميكنى؟!؟ تو اگه ميخواى به انگليسى پست بدى برو يه سايت انگليسى زبان، اينجا يه سايت فارسيه، بايدم فارسى پست بدى!!! اشتباه اومدى...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر