Pillars of Eternity | PC

Obsidian Entertainment سازنده Fallout : New Vegas و South Park : Stick of Truth می خواهد با Pillars of Eternity جادو ، عمق ، تخیل و حس نوستالژی عناوین
کلاسیک نقش آفرینی را بازگرداند.Eternity با قهرمان اصلی ، همراهان خاطره انگیز و جستجوی حماسی Baldur's Gate ، مبارزات Icewind Dale و داستانپردازی احساسی
Planescape : Torment خاطرات شما از بازیهای کلاسیک این سبک را زنده کند.در Obsidian جمعی از سازندگان گذشته این عناوین میخواهند رویای شما را به واقعیت بدل کنند.لازم به ذکر می باشد که به گفته Josh Sawyer ، بازی از حالت real-time برخوردار می باشد و در هر لحظه حتی در مبارزات مانند Baldur's Gate و Dragon Age Origins امکان
توقف بازی وجود دارد.

بازیکنان می توانند شخصیت خود را از بین شش نژاد قابل بازی Human ، Aumau ، Godlike ،Elf ،Dwarf و Orlan انتخاب کنند. همچنین تاکنون تایید شده است که 11 کلاس مختلف
Barbarian، Chanter ، Druid ، Fighter ، Monk ، Paladin ، Priest ، Rogue ، Wizard ، Cipher و Ranger در بازی وجود دارد.

سازنده: Obsidian Entertainment
ناشر: Paradox Interactive
سبک: نقش آفرینی
پلتفرم: PC
تاریخ انتشار: 26 مارس برابر با 6 فروردین

سیستم مورد نیاز:

cn1q1o7rnka8yrv9m61w.png

تصاویر :

Launch Trailer : Download

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آخه Origins عیبی که مبارزاتش داشت این بود که بالانس نبود!:D اکثر سختیش هم به خاطر همین بود. تنها Squad ـی که می تونستی توی مبارزات به خوبی باهاشون کار کنی داشتن 2 تا میج بود و یه تانک و یه پشت زن مثه Rogue یا واریوری که A.Speedـه بالایی داشته باشه. مثلاً من شخصاً انتظار داشتم بتونم یه ترکیب مناسب از یه Supp و یه Archer و یه تانک و یه پشت زن داشته باشم ولی اصلاً همچین چیزی امکان پذیر نبود و بازی تقریباً غیرممکن می‌شد.
این مبارزاتش چطوره؟ بالانس تره؟
پ.ن: من 2 تا Play-through اول توی اوریجنز رو با 2 تا واریور،1 rogue،یه mage و 2 تا rogue،یه واریور و یدونه mage تموم کردم اون باس آخر هم با باگ کشتم
کار خیلی بزرگی کردی چون باید هر فایت عظیمی رو بیشتر از 10 بار بازی می کردی:D

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
آخه Origins عیبی که مبارزاتش داشت این بود که بالانس نبود!:D اکثر سختیش هم به خاطر همین بود. تنها Squad ـی که می تونستی توی مبارزات به خوبی باهاشون کار کنی داشتن 2 تا میج بود و یه تانک و یه پشت زن مثه Rogue یا واریوری که A.Speedـه بالایی داشته باشه. مثلاً من شخصاً انتظار داشتم بتونم یه ترکیب مناسب از یه Supp و یه Archer و یه تانک و یه پشت زن داشته باشم ولی اصلاً همچین چیزی امکان پذیر نبود و بازی تقریباً غیرممکن می‌شد.
این مبارزاتش چطوره؟ بالانس تره؟
به نظر من مبارزات بازی با اینکه سختن ولی بالانسن :d یعنی اگه با هر کدوم از افرادتون درست حرکت کنید و از اسپل ها و قابلیت ها به موقع استفاده کنید برنده شدن خیلی آسونتر میشه.
در مورد کلاس ها هم،الان توی پارتی من همه کلاسشون متفاوت هست و تا الان مشکلی نداشتم،فقط چند بار به طرز تحقیر آمیزی نابود شدیم :d که اونم تقصیر خودم بود :| :d

پ.ن: من 2 تا Play-through اول توی اوریجنز رو با 2 تا واریور،1 rogue،یه mage و 2 تا rogue،یه واریور و یدونه mage تموم کردم :-j اون باس آخر هم هر 2 بار با باگ کشتم :-j

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
یه کلاس میج اوایل بازی به پارتی اضافه میشه که اسپل هاش محدودن.مثلا 4 بار اسپل کلاس 1.این 4 بار فقط با استراحت تو کمپ شارژ میشن؟ راه دیگه ای نیست؟
بعد اینکه جونش خیلی کمه.تیر و کمون که بدردش نمیخوره.اسپل هاشم که محدود میمونه فقط melee.اونم یه چوب دراز دادم دستش رنجشو نوشته 12 متر!!!:d اول فکر کردم 1.2 متره ولی همون 12 هه:d.ولی باز دشمنا راحت میزننش.چیکارش کنم اینقدر زود نمیره.
=======
من خودم اول rouge برداشتم مثل da origins ولی بعد نظرم عوض شد یه ranger برداشتم با یه خرس:d.
الانم یه زوبین پیدا کردم میزنم دشمن میوفته:d.

xfx1370

کاربر سایت
Jul 8, 2013
14
Kana که Chanter ـه!.
راستی Monk میگن damage زیاد میده شما نمیدونی کجاست؟ این Raedric Hold هم کجا باید بریم؟
ببخشید اشتباه شد:d
شما اول باید برید به esternwood بعد توی جاده به شرق حرکت کنید تا اون جهتای جغرافیایی بیاد روش که کلیک کنید Raedric hold تو نقشه به شما نشون داده میشه

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
یه کلاس میج اوایل بازی به پارتی اضافه میشه که اسپل هاش محدودن.مثلا 4 بار اسپل کلاس 1.این 4 بار فقط با استراحت تو کمپ شارژ میشن؟ راه دیگه ای نیست؟
بعد اینکه جونش خیلی کمه.تیر و کمون که بدردش نمیخوره.اسپل هاشم که محدود میمونه فقط melee.اونم یه چوب دراز دادم دستش رنجشو نوشته 12 متر!!!:d اول فکر کردم 1.2 متره ولی همون 12 هه:d.ولی باز دشمنا راحت میزننش.چیکارش کنم اینقدر زود نمیره.
=======
من خودم اول rouge برداشتم مثل da origins ولی بعد نظرم عوض شد یه ranger برداشتم با یه خرس:d.
الانم یه زوبین پیدا کردم میزنم دشمن میوفته:d.
جلوتر بهت یه Ranger میده(sagani).. الان من یه wizard تو Guilded Vale گرفتم(Aloth) انصافا خوب دمیج میده. درضمن Wizard نسبت به بقیه Endurance و Health کمی داره ولی Attackهاش خوبن.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یک سوال:

آیا امکان انتخاب همراه ها و مبارزه کردن در نقش اونها هم وجود داره و یا اینکه اونها فقط همراه هستن و کمک میکنن؟

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
دوستان گیم پلی بازی به Diablo3 و Gauntlet شبیه هستش یا به بازیهای wasteland 2 و Xcom؟
اگر پست های صفحات قبل رو مطالعه میکردین گفته شده بود که هیچ شباهتی به این بازیها نداره. سیستم مبارزات بازی شبیه Dragon Age : Origins هست. pause/play

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
به نظر شخصی من بازیهای انحصاری pc خیلی افت کردند دیگه اون حس و حال سابق رو به ادم نمیدن و خیلی هنر میکنن میخان با بازگشت به عقب و ایجاد حس نوستالوژی موفق بشوند یعنی با کیفیت پایین گرافیک یاداوری بازی قدیمی به گیمر حس بدهند خلاقیت و پیشرفت رو به جلو تو pc انحصاری از بین رفته.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
به نظر شخصی من بازیهای انحصاری pc خیلی افت کردند دیگه اون حس و حال سابق رو به ادم نمیدن و خیلی هنر میکنن میخان با بازگشت به عقب و ایجاد حس نوستالوژی موفق بشوند یعنی با کیفیت پایین گرافیک یاداوری بازی قدیمی به گیمر حس بدهند خلاقیت و پیشرفت رو به جلو تو pc انحصاری از بین رفته.
خیر،اینطوری نیست.همه بازی‌ها رو همه کنسول‌ها همیشه در حال پیشرفت هستن و هر سال بازی‌های خیلی‌ بهتری عرضه میشن (فقط بازی نیست،همه زمینه‌ها که مربوط به تکنولوژی نوین میشن).ولی‌ به خاطر اینکه کلا مردم نوستالژی پرست هستن و نوستالژی دوست دارن همیشه چیز‌های قدیمی‌ بهتر به نظر میان براشون.همین POE هم از کلی‌ المنت گیمپلی و حتا گرافیکی جدید استفاده می‌کنه،ولی‌ فقط اون قسمت بازسازی‌RPGهای قدیمیش دیده می‌شه و چیز‌های جدیدی که به سبک اضافه کرده عملا نادیده باقی‌ میمونن.اونطوری نیست که فقط با کپی از‌RPGهای قدیمی‌ موفق شده باشه.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,593
اگر پست های صفحات قبل رو مطالعه میکردین گفته شده بود که هیچ شباهتی به این بازیها نداره. سیستم مبارزات بازی شبیه Dragon Age : Origins هست. pause/play

مرسی دوست خوبم دیدم ولی آخه من Dragon Age : Origins رو بازی نکردم ولی اون چهارتا رو بازی کردم برای همین پرسیدم.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
مرسی دوست خوبم دیدم ولی آخه من Dragon Age : Origins رو بازی نکردم ولی اون چهارتا رو بازی کردم برای همین پرسیدم.
نحوه کنترل کاراکتر ها و... شبیه wasteland 2 هست با این فرق که توی این بازی مبارزات نوبتی نیستن و همزمانه،ولی توی هر زمان امکان pause کردن بازی وجود داره...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خیر،اینطوری نیست.همه بازی‌ها رو همه کنسول‌ها همیشه در حال پیشرفت هستن و هر سال بازی‌های خیلی‌ بهتری عرضه میشن (فقط بازی نیست،همه زمینه‌ها که مربوط به تکنولوژی نوین میشن).ولی‌ به خاطر اینکه کلا مردم نوستالژی پرست هستن و نوستالژی دوست دارن همیشه چیز‌های قدیمی‌ بهتر به نظر میان براشون.همین POE هم از کلی‌ المنت گیمپلی و حتا گرافیکی جدید استفاده می‌کنه،ولی‌ فقط اون قسمت بازسازی‌RPGهای قدیمیش دیده می‌شه و چیز‌های جدیدی که به سبک اضافه کرده عملا نادیده باقی‌ میمونن.اونطوری نیست که فقط با کپی از‌RPGهای قدیمی‌ موفق شده باشه.

میگن تا حد زیادی بازی تونسته Min/Maxing رو متعادل کنه و کلاً بازی رو گسترده تر کنه از نظر Build، نظرت چیه کاوه؟:D موفق بوده؟
وقت ندارم بازی کنمش فعلاً:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر