PhotoMode و PS4 | Screenshot

tonystark

کاربر سایت
Apr 26, 2011
96
نام
به تو هیچ ربطی نداره
سلام به همگی،سوالی داشتم ولی نمیدونستم کجا مطرح کنم ولی چون ربط به اسکرین و ویدیو داره همین جا مطرح میکنم
من از هر بازی جاهای قشنگ ،احساسی و اکشن را فیلم میگیرم اونوقت این طوری هر بازی حدودا 20 ویدیو کوتاه داره،میخواستم ببینم برنامه داخل خود پلی استیشن نیست که همه اینا را به هم بچسبونم و همه را یکی کنم که هر بازی فقط یک ویدیو داشته باشه

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
سلام به همگی،سوالی داشتم ولی نمیدونستم کجا مطرح کنم ولی چون ربط به اسکرین و ویدیو داره همین جا مطرح میکنم
من از هر بازی جاهای قشنگ ،احساسی و اکشن را فیلم میگیرم اونوقت این طوری هر بازی حدودا 20 ویدیو کوتاه داره،میخواستم ببینم برنامه داخل خود پلی استیشن نیست که همه اینا را به هم بچسبونم و همه را یکی کنم که هر بازی فقط یک ویدیو داشته باشه
یه برنامه هست به اسم ShareFactory
من خودم باهاش کار نکردم ولی فکر کنم میشه اینکارو باهاش کرد چون برای ویرایش ویدیو هست ولی باید دانلودش کنی، حجمش یادمه یکم زیاد بود

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
Project CARS

vsejjpri0vnfu7h2scu.jpg

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دوستان میخوام بدونم به نظرتون بهترین بازی ها واسه اسکرین گرفتن چه بازیی هایی هست(غیر از the order و tlou)
خیلی ممنون میشم نظرتون رو بدونم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,085
نام
آریا
یه سری عکس از Bloodborne:

خوراک خوک میل دارین؟! :D

یکی از زیباترین لحظات بازی! :|

کلاً اون لوکیشن فاجعه بود! :|

عکس هایی که شاید (و بعضاً باید) نیاز به اسپویلر داشته باشن:

خیلی با طراحی ایشون حال کردم:

یکی از معروف ترین باس های نسل حاضر! :D

صحنه جالبی بود! اونایی که Arachnophobia (عنکبوت هراسی؟!) دارن، احتمالاً توی این صحنه یا به اون دنیا سفر میکنن یا دسته رو پرتاب میکنن توی تلویزیون! :D

صحنه های پایانی بازی هم به شدت زیبا بودن و از نظر هنری فوق العاده!

این هم حسن ختام عکس ها. الله اکبر! :biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,085
نام
آریا
Batman: Arkham Knight

عکس های زیر هم نیاز به اسپویلر دارن:

یکی از معروف ترین صحنه های کمیک های Batman:

پوستر Gray Ghost! طرفدارهای The Animated Series باهاش آشنا هستن. :biggrin1:

هنوز خیلی مونده تا بازی رو تموم کنم، ولی تا اینجاش فوق العاده بوده! گذشته از کیفیت بالای تک تک بخش های بازی، گرافیکش هم بنیان فکن هست!! یعنی اگه بازی کاملاً خطی بود هم میشد گرافیکش رو شاهکار دونست، چه برسه به این ابعاد بزرگ و کلی سوراخ سنبه و جزییات که از نظر تکنیکی و هنری در اوج هستن. به نظرم بهترین گرافیک نسل رو تا امروز همین بازی داره و بس!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر