Phil Spencer: نمی توانیم اطمینان دهیم Gears of War انحصاری Xbox باشد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
GOWXboxOne.jpg
Gears of War در سال اول لانچ Xbox 360 توسط Epic Games برای این کنسول توسعه داد شد وآخرین نسخه بازی برای Xbox 360 با نام Gears of War Judgment در اوایل 2013 منتشر شد. بازی هایی که در ابتدا انحصاری Xbox 360 بودند شامل Mass Effect و Dead Rising بودند که مولتی پلتفرم شدند و به نظر فقط Gears of War باقی مانده است.

Phil Spencer معاون رئیس استدیو های مایکروسافت به Kotaku گفت:"

نمی توانیم به طرفدارن Xbox اطمینان دهیم که نسخه بعدی در انحصار برند Xbox باشد. من نمیتوانم چیزی در مورد Gears of War بگویم زیر این بازی فرنچیز Epic Games است. و من نمی توانم درمورد فرنچیزهای دیگر اطمینان بدهم.
من طرفدارا بزرگ این فرنچیز هستم. من فکر می کنم هنوز پتانسیل زیادیی در این فرنچیز باقی مانده است. ما دیروز یک بحث داخلی در این مورد داشته ایم. ما درمورد برخی از کارهایی که می توانیم با Gears انجام بدهیم بحث کردیم. مشخصا من مدیران Epic یعنی که شامل Tim Sweeney, Mark Rein, Jay Wilbur هستند را به خوبی می شناسم. پس بنابراین فعلا چیزی برای تایید کردن نداریم, بله خوب من میگویم چیزی مهمی را برای تایید و برسی نداریم. من متوجه اهمیت این فرنچیز برای پلتفرم Xbox و گیمران هستم. من می گویم اول گیمران, باید کاری کنیم که این فرنچیز رو به جلو حرکت کند.
این بازی برای Epic Games می باشد و ما باید با آنان در این مورد صحبت کنیم و برای همکاری ببینیم آنان چه کاری می خواهند آنجام بدهند. شما باید بدانید که آنان در حال حاضر برروی بخش های دیگر کاری خود تمرکز کرده اند."

Kotaku درمورد انحصاری بودن نسخه بعدی برای برند Xbox از Epic Games سوال کرد ولی آنان پاسخی ندادند. Phil Spencer هم درمورد وضیعت فعلی بازی و نظر Epic Games پاسخی نداد.

منبع :

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
یعنی اگه مایکرو بزاره گیرز مولتی بشه فقط خریت خودشو نشون می ده :D اما به هر صورت in Spencer we trust :bighug::>

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,600
نام
حسین
چه یهو گیرز اینجا محبوب شد8-|این همون سری بازیست که با اومدن نسخه ی فرعی جاجمنت آبروشو بدید و در حد یه بازی درجه 3 پایین کشیدیدش:-/
خاک بر سر ماکرو و فیل اسپنسر یعنی واقعا نمیفهمن بعد HALO بزرگترین بازی که میتونه مردمو ترغیب به خرید کنسول کنه هرجور شده باید اپیکو راضی کنن
همین الان هم میگیم GEARS:J اصلا در حد اندازه سه گانه نبود فقط از لحاظ گرافیک خوب بود
هیلو هم همون واسه XBOXباشه بهتره ،بیاد نیاد فرقی نداره بحال ما انشالله نسخه شونصدومش رو بازی کنید لذت ببرید

آخرین ویرایش:

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
مایکرو هر جوری هست باید این فرانچایز رو حفظ کنه . بعد از اون تعریف های اپیک از ps4 انتظار شنیدن همچین خبری رو داشتم:|

البته هنوز هیچی معلوم نیس ولی همیشه سر این gears داستان داشتیم :|

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
این فقط یه صحبت خنده داره اپیک و مایکرو همیشه باهم هستند و به نظر از دست دادن Gears یه خیال الکی هست.

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
خبر خوبی این حداقل میشه به 1080P شدن بازی امیدوار بود ! :d

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
این صحبت و اظهار نظر فقط یه چیزو میرسونه ...
GeOW دیگه انحصاری نیست
حالا کاری نداریم که کی این بازیرو دوسش داره و نداره

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
خب بیلی یه دو کیلو از اون روغن حیوانیات رو بیار سیبیل مارک نیاز به چرب شدن داره.:d

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
چیزی که عوض داره گله نداره! :d این در واقع عوض مولتی شدن MGS تو این نسل هست :d
البته تایید نشده هنوز ولی بشه دیگه جای گله نداره!
yahoo_4.gif

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
خداییش مایکرو باید هر جور شده این انحصاری باارزش و پرطرفدارو حفظ کنه ...

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
البته امیدوارم یه کالکشن از سه شماره اول واسه PS4 بدن بیرون اگه قرار باشه از انحصار در بیاد!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
داره میگه :من می گویم اول گیمران, باید کاری کنیم که این فرنچیز رو به جلو حرکت کند.

دقیقا الان گیمر ها باید چیکار کنن.90% دوستای من گیرز بازن.خیلی هم شدید.اونا از بازی های دیگه میزنن و سمتشون نمیرن و فقط گیرز بازی میکنن.بازی که نه سرورهای درست و حسابی داره و نه ساپرت میشه.ولی اونا به گیرز وفادار موندن .
خوب الان دیگه باید چیکار کنن.

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
من به این بازی اصلا علاقه ندارم ولی طرفدارایه خیلی زیادی از جناه ایکس باکس بازا داره . این IP درستش اینه که انحصاری بمونه . ببینیم چی پیش میاد

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
934
نام
کیوان
راستش من بعید میدونم دیگه گیرزی ساخته بشه!

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
همون طوری که unreal tournement رو دیگه کشش نداد و رفت سراغ gears به احتمال زیاد دیگه بذاره این هم به صورت خوشی تو ذهنمون بمونه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر