Phantom Pain بازی جدید کوجیما؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
در طی مراسم دیشب (Video Game Awards 2012 (VGA 2012 بازی Phantom Pain که توسط استودیو Moby Dick در حال ساخت است، معرفی شد. بنا بر حدس و گمان ها بازی برای نسل بعد خواهد بود اما در وب سایت رسمی استودیو Moby Dick، می توان لوگوی PS3 و X360 را دید. هنوز برای نتیجه گیری در این باره زود است و باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم.

the-phanton-pain.jpg

اما جالب ترین موضوع، نه خود بازی، بلکه حدس و گمان هایی است که مبنی بر درگیر بودن بازی ساز شهیر ژاپنی، هیدئو کوجیما در ساخت و Metal Gear بودن بازی در فضای اینترنت پخش شده است. این حدس و گمان ها با حضور شخص کوجیما در مراسم VGA دیشب، قوی تر شده اند.

استودیو Moby Dick که در استکهلم سوئد قرار دارد، توسط Joakim Mogre تاسیس شده است. حال اگر به کلمه ی Joakim نگاه کنید، می بینید که حروف جا به جا شده کلمه ی Kojima است و همچنین از کلمه Mogre نیز می توان کلمه Ogre را استخراج کرد. آیا این بازی همان Project Ogre کوجیما است؟ شباهت بین شخصی که در تریلر ها به نمایش در آمد و اسنیک (شخصیت اصلی سری متال گیر) که انکار ناپذیر است.

بنا بر سایت رسمی استودیوی Moby Dick، این استودیو یک استودیو بازی سازی واقع در استکهلم، سوئد است که توسط Joakim Mogre (کسی که پیش تر در چند استودیو آمریکایی کار کرده است و برای تاسیس این استودیو چندین بازی ساز مختلف را از منطقه اسکاندیناوی دور هم جمع کرده است) تاسیس شده. هدف آنها ساخت یک بازی مهیج و زیبا برای تمامی مردم دنیاست.

طبق آنچه در سایت رسمی این استودیو آمده است، اطلاعات بیشتری به زودی منتشر خواهند شد.

منبع

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
وال و نهنگ که جفتشون یکی ان :d خب حالا بگیریم نشانه ی OH باشه. :| خب الان به چه کار ما میاد؟ :|:d
بخش دیگه ایی توهمات بیگ باس / نیکد اسنیکه دیگه :D فقط مسئله ایی که پیش میاد اینه که اصلا اون موقع Outer Heaven رو ساخته بودن و همین شکل نهنگ رو داشت ؟

جدا ؟ پس من چرا فکر میکردم وال با نهنگ فرق داره ؟ :D

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
حالا من با موضوع تاپیک کاری ندارم ولی ربط دادن
Project Ogre و​
Kojima به اسم موسس استودیو از اوناش بود که من تو سریالای C.S.I ام ندیده بودم خداییش!! خودتونو مسخره یه چشم بادومی کردین.​

PS Fanــاش غلاف کنن. لازم نیست یادآوری کنم MGS دیگه انخصاری نیست.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بخش دیگه ایی توهمات بیگ باس / نیکد اسنیکه دیگه :D فقط مسئله ایی که پیش میاد اینه که اصلا اون موقع Outer Heaven رو ساخته بودن و همین شکل نهنگ رو داشت ؟

جدا ؟ پس من چرا فکر میکردم وال با نهنگ فرق داره ؟ :D

مسئله همینجاست :d OH رویای بیگ باس بوده ولی عملی نشده.

چرا منو به شک میندازی؟ :d فک کنم نهنگ فارسیشه English ـش که Whale ـه به فارسی خونده میشه وال. :d مثل رایانه و کامپیوتر

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
Project Ogre و

Kojima به اسم موسس استودیو از اوناش بود که من تو سریالای C.S.I ام ندیده بودم خداییش!! خودتونو مسخره یه چشم بادومی کردین.

220px-Kojima_Hideo.jpg
tumblr_mesc7ssV0O1r1omf1.jpg

صد در صد این 2 نفر یکی نیستن=)) ما عاشق مسخره شدنیم
yahoo_6.gif
yahoo_5.gif

و لازم نیست یاد آوری کنم 14 سال پیش من اصلاً نمیدونستم PS3 کیه
biggrin1.gif

killer-whale_591_600x450.jpg

ما تو فارسی به این ها میگیم نهنگ،نهنگ قاتل Killer Whale

humpback-whale_580_600x450.jpg

ما تو فارسی به این ها میگیم وال Whale خالی :D
تو تریلر از اینها بود موبی دیک هم از این هاست
3482.jpg

این ها هم بزرگترین موجودات زنده هستن و از اون هایی که بشون میگیم نهنگ و وال بزرگترن ؛ وال اسپرم

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
کشفیات بروبچ فرنگی ! :D

سربازهایی که توی Ground Zeroes (تصویر بالا) بودن با Phantom Pain (تصویر پایین) دقیقاً یکی هستن و حتی نوشته ها و علامت های روی لباسشون هم فرقی نداره ! :D

اینم جالب بود ! :D یه کم دقت کنین اون چشم بند Big Boss مشخصه !

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
چطوره big boss با اون یارو باند پیچیه تو اول تریلر با هم با همون لباس های بیمارستان تو ماشین هستند ماشین تصادف می کنه یهو بیمارستان رو نشون میده اونا هم با اون لباس هستند؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
حالا خوبه صد بار لوگوی ps3 و 360 رو نشون دادن . چرا ویتا ساپورت نشه ؟
هر دستگاهی قدرت پردازش مشخصی داره و بر اساس اون قدرت براش بازی میسازن:)
به نظر من بهترین موقعیت برای افزایش فروش ویتا میتونه باشه .
شما میتونی بازی نکنی:)///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

منظور من این بود که زیاد روی همین نسخه های 360 و پلی 3 هم حساب باز نکن چون نسخه اصلی بازی میره روی کنسولای نسل بعد
حالا حسابش رو بکن که کیفیت بازی چقدر باید پایین بیاد که روی ویتا اجرا بشه. احتمالش خیلی کمه
در مورد جمله اخرت هم چون اگه روی ویتا بیاد سهام کارخونه پدر من میکشه پایین. دلیلش اینه که دوست ندارم واسه ویتا بیاد. یه مقدار بزرگ شیم خوبه

خداروشكر كه شما فن اين سري نيستي ، البته قابليت فن شدن اين سري هم نداري ، فن شدن اين سري عرفان بالا ميخواد !

هميشه عاشق اين كار هاي كوجيما بودم و اميدوارم بعد از اين هم از اين كارا بكنه ، نشون ميده كه يه آدم خارج از محدوديت ها هستش (به قول شما و بعضي ها مثل شما دلقك و مسخره و ...)
كسي كه خودش رو محدود نميكنه ، عاشقشم.
اره درست میگی قضیه عین لباس جدید پادشاهه
خدا رو هم شکر می کنم که هیچ موقع از این سری خوشم نیومده و وقتم رو تلف نکردم چون من بازی می کنم و هر موقع دوست داشته باشم میرم فیلم می بینم که سری متال گیر تا الانش بیش از اینکه بازی کنی تماشا می کنی که از حوصله من خارجه نه که نوبی و تازه کارم و متال گیر دوستان هاردکورن، این مشکل واسه من هست و شامل حال شما نمی شه.
بله ایشون کشته مرده زیاد داره که هر غلطی هم کنه ازش حمایت می کنن. شما هم یکی از او پیرغلام های استاد

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
میگم یه سوال کسی گیف حضور سارو که میخواد Big Boss رو نجات بده گذاشته!؟:-/

چطوره big boss با اون یارو باند پیچیه تو اول تریلر با هم با همون لباس های بیمارستان تو ماشین هستند ماشین تصادف می کنه یهو بیمارستان رو نشون میده اونا هم با اون لباس هستند؟

میتونه خب تقدم و تاخر رو رعایت نکنه!

یه چیز جالب دیگه
87zwpb5kf9s7ypbuf7dn.png

حالا اگه گفتین کی انگیلیسی بیده!؟
yahoo_7.gif
yahoo_4.gif

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
خدا رو هم شکر می کنم که هیچ موقع از این سری خوشم نیومده و وقتم رو تلف نکردم چون من بازی می کنم و هر موقع دوست داشته باشم میرم فیلم می بینم که سری متال گیر تا الانش بیش از اینکه بازی کنی تماشا می کنی که از حوصله من خارجه نه که نوبی و تازه کارم و متال گیر دوستان هاردکورن، این مشکل واسه من هست و شامل حال شما نمی شه.
بله ایشون کشته مرده زیاد داره که هر غلطی هم کنه ازش حمایت می کنن. شما هم یکی از او پیرغلام های استاد
>:d<
مخلصيم ، پيرغلام كه نه ولي حالا كه اصرار ميكني باشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
دوستان لطفاً به نظرات همدیگه احترام بذارین. یکی از این چیزا خوشش میاد و یکی خوشش نمیاد ، دعوا نداره که !
------------------------
تریلر اصلی با یه صحنه از بیمارستان شروع میشه و بعد ماشین رو نشون میده و دوباره میاد بیمارستان ! :D یعنی ویدئوی کامل مراسم رو ببینین این طوری هست ، ولی توی ویدئوی بی کیفیتی که از بازی اومد اون تیکه اول بیمارستان رو نمیدونم چرا حذف کردن.
البته باز هم فرقی نمیکنه و اون قسمت ماشین رو وسط دو تا سکانس بیمارستان گذاشتن که معلوم نیست دلیلش چیه.

یه چیز جالب دیگه
87zwpb5kf9s7ypbuf7dn.png

حالا اگه گفتین کی انگیلیسی بیده!؟:-/:d
Major Zero و Liquid Snake ! :D ولی نسبت به زمان بازی احتمالاً جریان Major Zero در کار هست.
راستی اون ماشینه هم فرمونش سمت راست هست ، یعنی یه نشونه دیگه از اینکه بازی (یا حداقل این بخشش) توی انگلیس اتفاق می افته.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
Project Ogre و​
Kojima به اسم موسس استودیو از اوناش بود که من تو سریالای C.S.I ام ندیده بودم خداییش!! خودتونو مسخره یه چشم بادومی کردین.​

شما وقتی MGS1 رو بازی نکردی و جریان باس فایت سایکو مانتیس (که دقیقا مثل این تریلر-که اتفاقا توش سایکو مانتیس هم بود) رو نمی دونی چرا توهین الکی به MGS و فن هاش می کنی؟
قضیه اون طور که فکر می کنید نیست.
منظور بچه ها مرحله سایکو مانتیس تو متال گیر سالید1 هست. اون مرحله رو بازی کرده باشید می فهمید دقیقا ماها چی می گیم یه قسمت خیلی خلاقانه و متحیر کننده ست که اولش یهو بازی از اول که کنسول رو روشن می کنید شروع می شه و بعدش حتی کار به عوض کردن دسته و خوندن بازی های مموری کارت می کشه، یادمه مرحله فوق العاده سختی بود و کلی با زحمت مانتیس رو زدم رسیدم به اسنایپر ولف که بعدش بود، یکی از سخت ترین باس فایت هایی بود که داشتم.
ولی اشکال نداره سلیقه شما هم محترم هست. مثلا خود من حالم 99 درصد از هالیوود و سینما و کامیک بهم می خوره و عاشق انیمه و مانگا هستم به جاشون. کامیک سوپرمن و هر چی جلوم بذارن ظرف سه ثانیه می ندازم سطل آشغال ولی یه چپتر گنتز یا برسرک رو ده بار می خونم. هر کس یه سلیقه داره بچه ها هم اگه در مورد سلیقه شما جسارت کردن ببخشید.

---------- نوشته در 05:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:05 PM ارسال شده بود ----------

Major Zero و Liquid Snake ! :D ولی نسبت به زمان بازی احتمالاً جریان Major Zero در کار هست.
راستی اون ماشینه هم فرمونش سمت راست هست ، یعنی یه نشونه دیگه از اینکه بازی (یا حداقل این بخشش) توی انگلیس اتفاق می افته.
آریا لیکوئید کجاش انگلیسی بود خبر نداشتیم؟:D تا جایی که من می دونم لیکوئید از لحاظ ژنتیک به مادرش ایوا رفته بود، یعنی ایوا هم مثل زیر و باس بریتانیایی بوده نمی دونستیم؟:D
ضمنا ماشین فرمون سمت راست تو مستعمرات انگلیس هم بوده، بعید می دونم این بیمارستان تو انگلیس باشه! تو خود انگلیس هم کره شمالی نیست همه جا پرچمشون رو آویزون کنن:D
ولی رو یکی از مستعمرات استوایی انگلیس می شه حساب کرد! مخصوصا اینکه بغل پرچم نقشه دیده می شه! (احتمال بالای 90 درصد یه جزیره دور افتاده-ببینید کی گفتم:D)

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
3e0704b5690a.gif

Metal Gear 2

دکتر Kio Marv به عنوان یک بیوتکنولوژیست و بازی ساز رایانه ای اهل چکوسلواکی معرفی میشود .در داستن اولیه او موفق به ساخت یک نوع جلبک کربنی با نام OILIX میشود و در خلال کنفرانس در مورد انرژی جهانی در پراک توسط سربازان Zanzibarland ربوده میشود .Solid Snake مامور نجات او می شود اما دیر می رسد و او در زندانش کشته میشود هرچند فایل ها و پرونده های مربوط به OILIX را مخفی می کند تا Solid Snake انها را پیدا کند .

خب شک این دکتر ما اهل چکسلواکی هستش و من فکر می کنم بعد از این اتفاقات بیگ باس ایشون رو می دزده تا حسابی از خجالتش در بیاد و باز هم در اتفاقات Zanzibar که خیلی نقش مهمی رو در این نسخه داره سالید اسنیکمون می ره واسه نجات دادنش که دیر میشه !

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ضمنا ماشین فرمون سمت راست تو مستعمرات انگلیس هم بوده، بعید می دونم این بیمارستان تو انگلیس باشه! تو خود انگلیس هم کره شمالی نیست همه جا پرچمشون رو آویزون کنن:D
دقیقاً همینه ماشین رو تا آریا گفت رفتم ببینم کدوم کشورها تو اون دور ورها مستعمره UK بودن دیدم فقط یکیشون تا بعد از 1974 هنوز مستعمره بوده
فک کنم کشور رو یافتم:D
Belize - Wikipedia, the free encyclopedia
تا 1981 هم مستعمره ی UK بوده!!!

از اون مهمتر:>
2h84dvnd69if51426x9z.png

البته ماشین های تو GZ فرمونشون سمت چپه;)
2097365812.jpg
اینجوری نشد:(:|:((،یه جوری باید پای Major Tom رو به ماحرا باز کنم:-?:d
بهتره برم (بریم) کاتسین آخر MGS4 رو ببینم:|:D

فک کنم دیونه شدم:-s8-|

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
صدای kiefer sutherland رو که شنیدم کف کردم! :d خوشم میاد انتخاب های کوجیما برای voice actorها و صداپیشگی ها مو لا درزشون نمیره! :d

درباره ی تریلر هم که whatever dude ... :d مخم هنگ کرد از بس دربارش فکر کردم و تجزیه تحلیل کردم! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر