Phantom Pain بازی جدید کوجیما؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
در طی مراسم دیشب (Video Game Awards 2012 (VGA 2012 بازی Phantom Pain که توسط استودیو Moby Dick در حال ساخت است، معرفی شد. بنا بر حدس و گمان ها بازی برای نسل بعد خواهد بود اما در وب سایت رسمی استودیو Moby Dick، می توان لوگوی PS3 و X360 را دید. هنوز برای نتیجه گیری در این باره زود است و باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم.

the-phanton-pain.jpg

اما جالب ترین موضوع، نه خود بازی، بلکه حدس و گمان هایی است که مبنی بر درگیر بودن بازی ساز شهیر ژاپنی، هیدئو کوجیما در ساخت و Metal Gear بودن بازی در فضای اینترنت پخش شده است. این حدس و گمان ها با حضور شخص کوجیما در مراسم VGA دیشب، قوی تر شده اند.

استودیو Moby Dick که در استکهلم سوئد قرار دارد، توسط Joakim Mogre تاسیس شده است. حال اگر به کلمه ی Joakim نگاه کنید، می بینید که حروف جا به جا شده کلمه ی Kojima است و همچنین از کلمه Mogre نیز می توان کلمه Ogre را استخراج کرد. آیا این بازی همان Project Ogre کوجیما است؟ شباهت بین شخصی که در تریلر ها به نمایش در آمد و اسنیک (شخصیت اصلی سری متال گیر) که انکار ناپذیر است.

بنا بر سایت رسمی استودیوی Moby Dick، این استودیو یک استودیو بازی سازی واقع در استکهلم، سوئد است که توسط Joakim Mogre (کسی که پیش تر در چند استودیو آمریکایی کار کرده است و برای تاسیس این استودیو چندین بازی ساز مختلف را از منطقه اسکاندیناوی دور هم جمع کرده است) تاسیس شده. هدف آنها ساخت یک بازی مهیج و زیبا برای تمامی مردم دنیاست.

طبق آنچه در سایت رسمی این استودیو آمده است، اطلاعات بیشتری به زودی منتشر خواهند شد.

منبع

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
GT5@
زدی هر چی نظریه دادیم خراب کردی :| به نظرم اشتباه پیدا کردی :d اون قرصایی که میگی آبی زرد ـن ولی قرصای تریلر آبی سفید ـن :shrewd:

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
من شک دارم اصلا واقعی باشه!خیلی تابلوئه!بقیه اعضای خانواده از کجا فهمیدن که این بدبخت سوال پیچ و اذیت شده؟!طرف دوتا سوال پرسیده اونیکی میگه الان زنگ میزنم پلیس:|!

حالا ممكنه يك بخت برگشته اي به همين اسم باشه، اما اون صفحه ويكي ديگه آخرش بود رسماً :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من که دیگه حوصله این لوس بازیای این یارو کوجیما رو ندارم :biggrin1:
نوبرشو اورده انگار! همه از Dark Souls 2 و TLOU و Bioshock و... میگن این مردک واسه ما معما طرح میکنه!

دقیقاً به همین دلیل لذت دیدن تریلرش n برابر میشه + حل کردن معمای تریلرش که خودش یه دنیایی داره اصلاً>:d<

من فوتوشاپ کار بهتریم!!:|:D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
Exclusive: The Phantom Pain Interview with Joakim Mogren and His Family

اين بنده خدا از كوجيما شكايت نكنه خوبه.:d

اينم ببينين

Joakim Mogren - Wikipedia, the free encyclopedia

220px-Joakim_Morgen.png

:)):)):)):)) عالی بود. Im Going to Block You :)):))

Thanx Man. Youre Awesome

من شک دارم اصلا واقعی باشه!خیلی تابلوئه!بقیه اعضای خانواده از کجا فهمیدن که این بدبخت سوال پیچ و اذیت شده؟!طرف دوتا سوال پرسیده اونیکی میگه الان زنگ میزنم پلیس:|!

مگه ترول نبود؟ :|

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
از صداگذاری 2 اسنیک:d یعنی عزیز دل David Hayter :x در توییتر سوال کردند و نظرش رو درباره تریلر Phantom Pain خواستن که این طور پاسخ داده:
metal-gear-solid-5-david-hayter.jpg

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
هر چی بلا هست سر این بیگ باس بد بخت میاد :(. امیدوارم دیگه دستش رو به فنا ندن بدبختو... :(.

حالا نیست خیلی SOLID رو سر پا نگه داشته:( پیر مرد صورت سوخته شده:(
پدر رایدن هم در آورده:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر