Phantom Pain بازی جدید کوجیما؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
در طی مراسم دیشب (Video Game Awards 2012 (VGA 2012 بازی Phantom Pain که توسط استودیو Moby Dick در حال ساخت است، معرفی شد. بنا بر حدس و گمان ها بازی برای نسل بعد خواهد بود اما در وب سایت رسمی استودیو Moby Dick، می توان لوگوی PS3 و X360 را دید. هنوز برای نتیجه گیری در این باره زود است و باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم.

the-phanton-pain.jpg

اما جالب ترین موضوع، نه خود بازی، بلکه حدس و گمان هایی است که مبنی بر درگیر بودن بازی ساز شهیر ژاپنی، هیدئو کوجیما در ساخت و Metal Gear بودن بازی در فضای اینترنت پخش شده است. این حدس و گمان ها با حضور شخص کوجیما در مراسم VGA دیشب، قوی تر شده اند.

استودیو Moby Dick که در استکهلم سوئد قرار دارد، توسط Joakim Mogre تاسیس شده است. حال اگر به کلمه ی Joakim نگاه کنید، می بینید که حروف جا به جا شده کلمه ی Kojima است و همچنین از کلمه Mogre نیز می توان کلمه Ogre را استخراج کرد. آیا این بازی همان Project Ogre کوجیما است؟ شباهت بین شخصی که در تریلر ها به نمایش در آمد و اسنیک (شخصیت اصلی سری متال گیر) که انکار ناپذیر است.

بنا بر سایت رسمی استودیوی Moby Dick، این استودیو یک استودیو بازی سازی واقع در استکهلم، سوئد است که توسط Joakim Mogre (کسی که پیش تر در چند استودیو آمریکایی کار کرده است و برای تاسیس این استودیو چندین بازی ساز مختلف را از منطقه اسکاندیناوی دور هم جمع کرده است) تاسیس شده. هدف آنها ساخت یک بازی مهیج و زیبا برای تمامی مردم دنیاست.

طبق آنچه در سایت رسمی این استودیو آمده است، اطلاعات بیشتری به زودی منتشر خواهند شد.

منبع

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
باز هم یه چرت دیگه از یه کمونیست)x
اخه این کوجیما آدمه؟
نظر شخصی بود لطفا موضع نگیرید
این بازی هم میخواهد mgs باشه میخواهد نباشه فوقش دوباره میاد میگه رسیدم وسط بازی نمیدونم چی شد نتوستم بسازیم پپس میدم یکی دیگه(دقیقا کاری که با meta gear rising ) کرد

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
باز هم یه چرت دیگه از یه کمونیست)x
اخه این کوجیما آدمه؟
نظر شخصی بود لطفا موضع نگیرید
این بازی هم میخواهد mgs باشه میخواهد نباشه فوقش دوباره میاد میگه رسیدم وسط بازی نمیدونم چی شد نتوستم بسازیم پپس میدم یکی دیگه(دقیقا کاری که با meta gear rising ) کرد

الان من اگر بپرسم "آخه ممد هکر آدمه؟" بعد بگم نظر شخصیم لطفا خورده نگیرید، شما خورده نمیگیری؟

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
باز هم یه چرت دیگه از یه کمونیست
)x
اخه این کوجیما آدمه؟
مسئله موضع گیری نیست ومن خودم به شخصه فوق العاده از Geow و Cliff B بدم میاد ولی هیچ جا بهش بی احترامی و توهین نمیکنم،چون میدونم Geow بازی واقعا بزرگ و مطرحیه.خیلی از MGS هیتر هارو میشناسم با اینکه علنا گفتن از MGS بدمون میاد ولی هیچ جا بهش توهین نکردن.

در ضمن همین حیوون(کوجیما) سازنده MGS ئه و همین آشغال(MGS)تمامی نسخه های اصلی متای بالای 90 داره،کاراکتر هاش پای ثابت تمامی رای گیری های بزرگن و جز TOP 5 ئن و......

آقا جان هیتری،خب باش:|!لازم نیست بیای تو تاپیک به این و اون توهین کنی!

این بازی هم میخواهد mgs باشه میخواهد نباشه فوقش دوباره میاد میگه رسیدم وسط بازی نمیدونم چی شد نتوستم بسازیم پپس میدم یکی دیگه(دقیقا کاری که با meta gear rising ) کرد​

چند بار کوجیما اینکاررو کرده که میگی اینم همونجور میشه؟کوجیما میتونست سریع بازی رو بده بیرون و از سودش استفاده کنه،ولی دوباره از قید اون همه کار زد و دادش به PG چون میدونست بهتر از پس اینکار بر میان!

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
بابا چرا به کوجیما اینقدر گیر میدین شاید منظورش پسوند بازی بوده باشه مثل

Call Of Duty BLACK OPS 2

اینجا هم شاید منظورش همین بوده و فقط اسم پسوند رو گفته یا بزرگتر کرده مثل

MODERN WAFER 2 call of duty

پس میشه نتیجه گرفت کسی رو مسخره و .... نکرده و منظورش این بوده که خواستی یکطورایی بگه این بازی متال گیر سالید 5 مستقیم به بازی گراند زیروز که شعارش

FROM FOX TWO PHANTOM WERE BORN

بوده باشه اگر این نتیجه گیری باشه بوده منظور کوجیما وافعا آدم خوبی هست

پس :

METAL GEAR SOLID V :PHANTOM PAIN = MGS GROUND ZEROES FROM FOX 2 PHANTOM WERE BORN

پس منظور رو غیر مستقیم رسونده ;;)

Directly From POST #852

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
باو بنده ی خدا یک حرفی زد نا سلامتی فروم هستش هر کی یک نظری داره زور که نیست حتما باید بگه کوجیما خالق بهترین بازی های جهان:|

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
مشکل اینه که معلوم نیست این خوابه یا واقعیت !
ولی قشنگ درست شده و از کوجیما هم انتظار همچین صحنه هایی اونم توو رویا میره، مخصوصا اون اسب شاخ دار و نهنگ

حالا یا اینا توهمن و خوابن یا اینکه بخاطر حال وخیم بیگ باس اینطوری دیده میشه ! اونم که بیگ باسه شکی توش نیست !
در مورد زمانشم اصلا حدسی نمیشه زد چون نمی دونیم واقعیته یا بیگ باس توهم زده ! اما در هر حال چون این بازی یه جورایی از GZ جدا شده اصلا نمیشه حدس زد..

من فکر می کردم می تونه جایی باشه که پروژه Les Enfas Terribels باشه حتی تو توهمات بیگ باس اما بازم نمیشه حدس زد..

بهتره بگم فعلا سر کاریم :d اما هیبت اسنیک باز هم مارو گرفت. واقعا این کوجیما در عین احترام گذاشتن به شعورت کاری بهت می کنه که نمی تونی بگی کی به کیه این کیه ! اون کیه ! و در خیلی هم منطقی و رو اصول معما طرح می کنه و جوابش هم جوریه که مطمئنن متحیر کننده است..

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
من که صبح تا تریلرو دیدم فهمیدم این یار, بیگ باس هست ولی اصلا درک نمیکنم چجوری میشه اخه
هنوز عرق معرفی mgs:gz خوش نشده اینا یکی دیگه دادن اینقدر هم گنگ معرفی کردنش که کلا هیچی نفهمیدیم
ولی فکر میکنم این فانتوم همون gz باشه

آخرین ویرایش:

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
الان من اگر بپرسم "آخه ممد هکر آدمه؟" بعد بگم نظر شخصیم لطفا خورده نگیرید، شما خورده نمیگیری؟

نه ! شما بگو:d
من دلیل و استدلال خودم رو دارم که این حرفو میزنم
هیچ وقت یه کمونیست رو استاد خودم نمیدونم این کوجیما فقط ادعاش میشه

مسئله موضع گیری نیست ومن خودم به شخصه فوق العاده از Geow و Cliff B بدم میاد ولی هیچ جا بهش بی احترامی و توهین نمیکنم،چون میدونم Geow بازی واقعا بزرگ و مطرحیه.خیلی از MGS هیتر هارو میشناسم با اینکه علنا گفتن از MGS بدمون میاد ولی هیچ جا بهش توهین نکردن.

در ضمن همین حیوون(کوجیما) سازنده MGS ئه و همین آشغال(MGS)تمامی نسخه های اصلی متای بالای 90 داره،کاراکتر هاش پای ثابت تمامی رای گیری های بزرگن و جز TOP 5 ئن و......

آقا جان هیتری،خب باش:|!لازم نیست بیای تو تاپیک به این و اون توهین کنی!

چند بار کوجیما اینکاررو کرده که میگی اینم همونجور میشه؟کوجیما میتونست سریع بازی رو بده بیرون و از سودش استفاده کنه،ولی دوباره از قید اون همه کار زد و دادش به PG چون میدونست بهتر از پس اینکار بر میان!

بی احترامی نکردم(لفظ حیوون رو از کجا اوردی؟!) من از MGs بدم نمیاد از سازنده اش و سیاستش بدم میاد کاری هم به امتیاز و... ندارم چون امتیاز همون نظر شخصیه فقط ماله یه عده ادم شاخ و مشهور هست وگرنه منم میتونم امتیاز بدم اما جایی ثبت نمیشه پس مشهور هم نمیشم!

خوبه پایین پست نوشتم موضع نگیرید نا سلامتی از یه کشور و خاک هستیم یه آدم ارزش این کار ها رو نداره ارث پدریتون هم نیست

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
حالا که چی ؟ اینجا الان بحثه شخصیت کوجیما ؟
اصلا کوجیما آدم نیست ! چه ربطی به این تاپیک داره ؟ منم از خیلیا بدم میاد اما نمی رم تو تاپیکش بگم !
باشه شما خوبی یه دنیا اشتباه می کنن ! یادم رفت باید ببینیم زندگی شخصی بازی ساز رو ببینیم اگه آدم خوبی بود به فقرای سومالی کمک کرد بعد بازیش رو بخریم !

چه ربطی داره که شما بیای گند بزنی تو تاپیکی که میشه خیلی بحث های فنی تر توش کرد !

خسته نشدید از هیتر بازی ؟؟ نه خدا وکیلی ؟
همیشه باید بیاید تو تاپیک یه چیزی بپرونید یه سری ام بیان جوابتونم بدن بعد دوباره شما جواب بدید.. و این قضیه باعث بشه گند زده بشه به کلی از صفحات این تاپیک ؟

آقایون اگه کسی حرفی خارج از بح تاپیک زد خواهشا پاسخش رو ندید که اینجوری داستان شه !

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
یذره تحقیق درباره شخصیتش بد نیست
سایتهای خارجی رو بگردید و ایرانی ها رو بیخیال
تو MGS3 و Peacewalker که هم به کاپیتالیسم و هم به کمونیسم حمله کرده.
اگه واقعا این طور بود کمونیستها رو به اون شکل نمایش نمی داد.

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
حالا که چی ؟ اینجا الان بحثه شخصیت کوجیما ؟
اصلا کوجیما آدم نیست ! چه ربطی به این تاپیک داره ؟ منم از خیلیا بدم میاد اما نمی رم تو تاپیکش می گم !
باشه شما خوبی یه دنیا اشتباه می کنن ! یادم رفت باید ببینیم زندگی شخصی بازی ساز رو ببینیم اگه آدم خوبی بود به فقرای سومالی کمک کرد بعد بازیش رو بخریم !

چه ربطی داره که شما بیای گند بزنی تو تاپیکی که میشه خیلی بحث های فنی تر توش !

خسته نشدید از هیتر بازی ؟؟ نه خدا وکیلی ؟
همیشه باید بیاید تو تاپیک یه چیزی بپرونید یه سری ام بیان جوابتونم بدن بعد دوباره شما جواب بدید.. و این قضیه باعث بشه گند زده بشه به کلی از صفحات این تاپیک ؟

آقایون اگه کسی حرفی خارج از بح تاپیک زد خواهشا پاسخش رو ندید که اینجوری داستان شه !

من نظر شخصیم رو دادم و به شخص تو ربطی نداره
من داردم درباره این کارهای چند وقت اخیرش در معرفی بازیهاش صحبت میکنم
دیگه هم نقل قول نکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر