PES2009 | PC

:biggrin1:با اجازه ممد و جواد و بقیه دوستان :biggrin1:

PESpcukUK_boxart_160w.jpg

با توجه به سقوط ناگهانی این سری بازی در PES 2008 بسیاری از طرفداران PES نا امید شدند و حتی بسیاری به طرف مقابل یعنی EA FIFA 08 روی آوردند. این در حالی بود که کمپانی EA توانسته بود در FIFA 08 انتظارها را تا حد زیادی برآورده کند و به این ترتیب Konami در نظر بسیاری از طرفداران و منتقدان از دور رقابت فاصله جبران ناپذیری گرفت. و اما Konami در تلاش است در نسخه جدید یعنی PES 2009 شکست خود را جبران کند که مشخصاً کار ساده ای به نظر نمی آید.

pes-2009-pro-evolution-soccer-20080911023244129.jpg

تا به حال از آنچه دیده و شنیده شده است، در رابطه با تغییرات حاصله در نسخه جدید، سازندگان منوی بازی را بسیار کاراتر از قبل و استفاده از آن را برای گیمر ساده تر کرده اند. متاسفانه هنوز مشکل پخش موزیکهای مضحک در منوی بازی وجود دارد که مشخصاً وارد شدن این قضیه از PES 2008 شروع شد و به نوعی یک کپی برداری ناشیانه از EA FIFA بود و همچنان این سری بازی از آن رنج میبرد. در زمین بازی، گرافیک واقعیتر شده و بازیکنان ( مخصوصاً ستاره های بازی ) بیشتر به واقعیت شباهت دارند.

گزینه جدیدی که در منوی اصلی اضافه شده است با نام Become a Legend ثبت شده و شباهت زیادی به Be a Pro در EA FIFA دارد. به این صورت که شما یک بازیکن مهاجم مشخص میکنید و با آن برای رسیدن به مسابقات حرفه ای و تبدیل شدن به یک ستاره فوتبال تلاش میکنید و در واقع نوعی شخصیت پردازی در بازی صورت میگیرد. اگر خوب و خلاقانه عمل کنید و به عنوان عضوی موثر از تیم خودنمایی کنید، توجه مدیران باشگاههای دیگر را جلب میکنید و میتوانید سیر صعودی خود را طی کنید. و اگر توپها را خراب کنید و در خط حمله موثر نباشید باید دقایق طولانی روی نیمکت بنشینید. این سیستم که بسیاری میگویند کپی برداری از EA FIFA است، میتواند جذاب باشد و برای کسانی که از تکرار Master League خسته شده اند تنوع خوبی باشد. البته کمپانی Konami در جواب این شایعات گفته است ما زمانی پیش در نسخه های ژاپنی Winning Eleven این سیستم را داشتیم و اکنون قصد استفاده از ایده های قبلی خود را داریم. تفاوتی که در گیم پلی Become a Legend با Be a Pro وجود دارد این است که در Become a Legend نمیتوانید از هم تیمیهای خود درخواست توپ کنید و درصد پا به توپی شما وابسته به توانایی شما و شناخت تیم از شماست که این باعث میشود بازی واقعیتر و همچنین حساستر جلوه کند. بعلاوه بازیکنان هم تیمی شما برای پاس دادن به شما دقت کافی را میکنند و برای اینکه به شما پاس دهند باید در شرایط خوبی باشید، به عنوان مثال با یک فرار خوب و یا قرار دادن خود در موقعیت شوت و یا ... توپ را در اختیار خواهید داشت.

first-pes-2009-screens-20080623031500958.jpg

در رابطه با گیم پلی Konami هرگز به نسخه قبلی برنخواهد گشت و به گفته سازندگان ملاک گیم پلی بازی بر پایه PES 5 و PES 6 قرار دارد. سازندگان میگویند حرکات بازیکنان و مخصوصاً فیزیک توپ و عکس العمل آن نسبت به شرایط و حتی نوع چمن و شرایط جوی بسیار نزدیک به واقعیت هستند. همچنین تکنیکهای فردی هر بازیکن تا حد توان نزدیک به شخصیت اصلی او طراحی شده است و ترفندهای شخصی هرکدام و مخصوصاً بازیکنان سرشناس بازسازی شده اند.

ظاهراً در Master League اختیار بیشتری به بازیکنان تیم شما داده شده است و قدرت تصمیم گیری دارند. به عنوان مثال اگر بازیکنی قصد رفتن به باشگاهی دیگر را به علت شرایط مساعدتر داشته باشد برای تیم شما خوب توپ نمیزند و بی انگیزه است. قسمت Multiplayer بازی به صورت چهار نفره قابل استفاده است و به گفته سازندگان قرار است خیلی کاملتر از قبل باشد.

first-pes-2009-screens-20080623031512333.jpg

حرکت دیگری که Konami انجام داده است، این است که PES 2009 را برای XBOX360 با دسته جدید طراحی شده توسط مایکروسافت در نمایشگاه Games Convention معرفی کرد که باعث جذابیت بیشتر و تحت تاثیر قرار گرفتن حضار شد. این دسته جدید (D-Pad) دارای 16 جهت حرکتی به جای 4 جهت است و در کنترل بازی بسیار موثر است. در PES 2009 میتوانید با اتصال یک دوربین خارجی به کنسول یا کامپیوتر خود هر عکسی را مستقیماً وارد بازی کرده و از آن در طراحی شخصیتها که گزینه های آن کاملتر از قبل خواهد بود استفاده کنید. سازندگان گفته اند در بازی یک مسابقه مهم بین دو تیم اروپایی به صورت رسمی با تمام جزئیات و مشخصات بازسازی شده است که فعلاً از فاش کردن آن خودداری میکنند.

در یک نگاه میتوان امیدوار بود که Konami باز به روزهای اوج بازگردد و تجربه تلخ نسخه پیشین را جبران کند، در ضمن قرار است که دیگر از اشتباهات فاحش گرافیکی و هوش مصنوعی نسخه قبل خبری نباشد.​

منبع:
ویدیو گیم

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
اون دو تا دی وی دی رو که نصب کردی پاک کن.کلا اگه PES رو سیستمت هست پاک کن.
نه ثبت نام نمیخواد ولی فعلا سرورش فول هست و امکان دانلود نیست.
در ضمن حجم تمامی این پچها چیزی نزدیک به 500 مگ میشه.شما سه راه داری:
1:صبر کنی تا سرور سایتش خلوت بشه تا بتونی دانلود کنی.که معلوم هم نیست که خلوت بشه.
2:آدرست رو بدی تا با پیک برات بفرستم.
3:آدرسم رو بهت بدم تا خودت بیای بگیری.
حالا هر کدوم که راحت تر هستید.

اقا دمت گرم شما هر جا بگی من میام من سمت میردامادم شما کجایی؟ ما که با این dial up قید پچ زدیم اما اگه شما محبت کنی که ممنون میشیم نمیدونی من چقدر دنبال این پچ گشتم حتی میخواستم پولم بدم!!!:cheesygri شما بگو کدوم سمتی اگه تونستم میام میگیرم اگه نتونستم میگم با پیک بسندی پول پیکش با خودم
بازم ممنون

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
من مخلصت هم هستم ولی مشکلی که وجود داره من اهواز هستم :cheesygri شما فکر کنم تهران باشی
شما سرور ما هستی
خوب الان موضوع یکم پیچیده شد.:biggrin1:
بزار یکم فکر کنم.:biggrin1:
آهان فهمیدم.
خوب کاری نداره آدرس کامل منزلت + کد پستی 10 رقمیت که تو قبض تلفن خونت هست رو تو یه پیام خصوصی بهم بده برات پست میکنم.حداکثر یک هفته ایی میرسه دستت.
خوبه؟:confused:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
اقا دمت گرم شما هر جا بگی من میام من سمت میردامادم شما کجایی؟ ما که با این dial up قید پچ زدیم اما اگه شما محبت کنی که ممنون میشیم نمیدونی من چقدر دنبال این پچ گشتم حتی میخواستم پولم بدم!!!:cheesygri شما بگو کدوم سمتی اگه تونستم میام میگیرم اگه نتونستم میگم با پیک بسندی پول پیکش با خودم
بازم ممنون
من پونک هستم.حالا هر طوری که خودت راحت هستی اگه مایل هستی که بگو تا آدرسم رو تو یه پیام خصوصی بهت بدم.اگرم نه که آدرست رو تو پیام خصوصی بده تا با پیک بفرستم.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
آقا این پچ جدید که گفتی 2 روز دیگه میاد چی شد؟نیومده؟
نه قرار بود APRIL 29 ریلیز بشه که به خاطر یه سری مشکلات قرار شده هفته بعد ریلیز بشه خیلی پچ توپی هستش.
اینا توضیحات در مورد این پچ هست که خودم ترجمش کردم:
خبر خوب اینه که ما تونستیم بازیکنان جدید به علاوه تیم های جدید در این پچ اضافه کنیم.
مثل کورینتیانس و رونالدو.و بسیاری تیم دیگر که شما در نظر سنجی بهش رای داده بودید.
من به شدت احساس خستگی میکنم و به خاطر همین تصمیم گرفتم مدتی کار رو متوقف کنم .چهارشنبه تعدادی عکس جدید از این پچ رو در سایت قرار میدم و در هفته آینده پچ رو عرضه میکنیم.
خلاصه خیلی پچ توپی هست.مثلا MACHEDA که جدیدا تو منچشتر داره بازی میکنه و 17 سالش هست تو این پچ اضافه شده و قیافش هم عین خودش هست.

hope

کاربر سایت
Aug 6, 2008
22
اقا مرامت من یکی کشته دمت واقعا گرم

اقا دارم پچ 400 مگ دانلود میکنم فقط یک سوال برام پپیش اومده این است که چطور من بازی به گفته شما پاک کزدم این خودش بازی میشه یا نه ؟
چون گفتید مال نوین پندار پاک کنم ؟

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
اقا مرامت من یکی کشته دمت واقعا گرم

اقا دارم پچ 400 مگ دانلود میکنم فقط یک سوال برام پپیش اومده این است که چطور من بازی به گفته شما پاک کزدم این خودش بازی میشه یا نه ؟
چون گفتید مال نوین پندار پاک کنم ؟
نه بعد این که تمام این پچها دانلود شد بازی رو باید از اول نصب کنی و این پچها روی بازیه اصلی نصب میشه.بله برای نوین پندار رو پاک کنید.اصلا هر چیزی که مربوط به PES2009 میشه رو از سیستمت پاک کن.یادت نره SAVE ها رو پاک کنی باید تمام SAVE رو پاک کنی.
اینم توضیحاتی در مورد تغییراتی که این پچ اعمال میکنه:
لایسنس شدن رنگ تمامی تیمهای ملی و باشگاهی.
تغییرات اساسی در گیم پلی بازی که بازی رو از اون حالت اولیه و به قولی شل و ول در میاره.
یعنی دیگه خوب میشه دفاع کرد دیگه الکی مهاجم نمیتونه از تو مدافع رد بشه.(خود من با اینتر میلان در طول یک فصل فقط 18 گل خوردم:eek: که آمار فوق العاده ایی هست)
واقعی شدن اسم تمامی استادیوم ها و اضافه شدن چند استادیوم جدید.
منوی جدید و بسیار زیبا.
جدیدترین نقل و انتقالات.
تغییرات اساسی در نمودار بازیکنان.
خلاصه که خیلی توپه حتما دانلودش کن و لذتش رو ببر.

hope

کاربر سایت
Aug 6, 2008
22
ه بعد این که تمام این پچها دانلود شد بازی رو باید از اول نصب کنی و این پچها روی بازیه اصلی نصب میشه

ممنون که جواب میدید با صبر
ولی من متوجه نمیشم اگر نوین پندار پاک کنم بازی پاک میشه من همه با هم خردیم گزارش عادل فردوسی پور نصب میکنم هیچ پچ چیزی نداره پس از نصب فارسی بازی و مال شرکت نوین پندار حالا من باید کجا این بازی پاک کنم ؟
اصلا هر چیزی که مربوط به PES2009 میشه رو از سیستمت پاک کن

اگر پاک کنم بازی که نمیمونه ؟

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
ممنون که جواب میدید با صبر
ولی من متوجه نمیشم اگر نوین پندار پاک کنم بازی پاک میشه من همه با هم خردیم گزارش عادل فردوسی پور نصب میکنم هیچ پچ چیزی نداره پس از نصب فارسی بازی و مال شرکت نوین پندار حالا من باید کجا این بازی پاک کنم ؟

اگر پاک کنم بازی که نمیمونه ؟
عزیزم شما وقتی تمامی پچهایی رو که من گذاشتم دانلود کردی برو و هرچی که مربوط به PES 2009 میشه رو پاک کن خب.
بعد از اول ورژن اصلی رو نصب کن یعنی اونی که ماله هیچ شرکتی نیست و بازیه اصلی هست.بعدشم که پچها رو طبق آموزش.
شما اصلا" نسخه اصلی بازی رو داری؟

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
من پونک هستم.حالا هر طوری که خودت راحت هستی اگه مایل هستی که بگو تا آدرسم رو تو یه پیام خصوصی بهت بدم.اگرم نه که آدرست رو تو پیام خصوصی بده تا با پیک بفرستم.

اقا دمت گرم بهت پیغام خصوصی دادم بازم ممنون

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
اقا دمت گرم بهت پیغام خصوصی دادم بازم ممنون
دوست عزیز.بهتون پیام خصوصی دادم و اونجا آدرسم رو هم دادم.اگه پیامم بهتون رسید یه خبر بدید.آخه ظاهرا مشکل داشت نمیومد.اگه اومده بود بهم بگو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر