PES2009 | PC

:biggrin1:با اجازه ممد و جواد و بقیه دوستان :biggrin1:

PESpcukUK_boxart_160w.jpg

با توجه به سقوط ناگهانی این سری بازی در PES 2008 بسیاری از طرفداران PES نا امید شدند و حتی بسیاری به طرف مقابل یعنی EA FIFA 08 روی آوردند. این در حالی بود که کمپانی EA توانسته بود در FIFA 08 انتظارها را تا حد زیادی برآورده کند و به این ترتیب Konami در نظر بسیاری از طرفداران و منتقدان از دور رقابت فاصله جبران ناپذیری گرفت. و اما Konami در تلاش است در نسخه جدید یعنی PES 2009 شکست خود را جبران کند که مشخصاً کار ساده ای به نظر نمی آید.

pes-2009-pro-evolution-soccer-20080911023244129.jpg

تا به حال از آنچه دیده و شنیده شده است، در رابطه با تغییرات حاصله در نسخه جدید، سازندگان منوی بازی را بسیار کاراتر از قبل و استفاده از آن را برای گیمر ساده تر کرده اند. متاسفانه هنوز مشکل پخش موزیکهای مضحک در منوی بازی وجود دارد که مشخصاً وارد شدن این قضیه از PES 2008 شروع شد و به نوعی یک کپی برداری ناشیانه از EA FIFA بود و همچنان این سری بازی از آن رنج میبرد. در زمین بازی، گرافیک واقعیتر شده و بازیکنان ( مخصوصاً ستاره های بازی ) بیشتر به واقعیت شباهت دارند.

گزینه جدیدی که در منوی اصلی اضافه شده است با نام Become a Legend ثبت شده و شباهت زیادی به Be a Pro در EA FIFA دارد. به این صورت که شما یک بازیکن مهاجم مشخص میکنید و با آن برای رسیدن به مسابقات حرفه ای و تبدیل شدن به یک ستاره فوتبال تلاش میکنید و در واقع نوعی شخصیت پردازی در بازی صورت میگیرد. اگر خوب و خلاقانه عمل کنید و به عنوان عضوی موثر از تیم خودنمایی کنید، توجه مدیران باشگاههای دیگر را جلب میکنید و میتوانید سیر صعودی خود را طی کنید. و اگر توپها را خراب کنید و در خط حمله موثر نباشید باید دقایق طولانی روی نیمکت بنشینید. این سیستم که بسیاری میگویند کپی برداری از EA FIFA است، میتواند جذاب باشد و برای کسانی که از تکرار Master League خسته شده اند تنوع خوبی باشد. البته کمپانی Konami در جواب این شایعات گفته است ما زمانی پیش در نسخه های ژاپنی Winning Eleven این سیستم را داشتیم و اکنون قصد استفاده از ایده های قبلی خود را داریم. تفاوتی که در گیم پلی Become a Legend با Be a Pro وجود دارد این است که در Become a Legend نمیتوانید از هم تیمیهای خود درخواست توپ کنید و درصد پا به توپی شما وابسته به توانایی شما و شناخت تیم از شماست که این باعث میشود بازی واقعیتر و همچنین حساستر جلوه کند. بعلاوه بازیکنان هم تیمی شما برای پاس دادن به شما دقت کافی را میکنند و برای اینکه به شما پاس دهند باید در شرایط خوبی باشید، به عنوان مثال با یک فرار خوب و یا قرار دادن خود در موقعیت شوت و یا ... توپ را در اختیار خواهید داشت.

first-pes-2009-screens-20080623031500958.jpg

در رابطه با گیم پلی Konami هرگز به نسخه قبلی برنخواهد گشت و به گفته سازندگان ملاک گیم پلی بازی بر پایه PES 5 و PES 6 قرار دارد. سازندگان میگویند حرکات بازیکنان و مخصوصاً فیزیک توپ و عکس العمل آن نسبت به شرایط و حتی نوع چمن و شرایط جوی بسیار نزدیک به واقعیت هستند. همچنین تکنیکهای فردی هر بازیکن تا حد توان نزدیک به شخصیت اصلی او طراحی شده است و ترفندهای شخصی هرکدام و مخصوصاً بازیکنان سرشناس بازسازی شده اند.

ظاهراً در Master League اختیار بیشتری به بازیکنان تیم شما داده شده است و قدرت تصمیم گیری دارند. به عنوان مثال اگر بازیکنی قصد رفتن به باشگاهی دیگر را به علت شرایط مساعدتر داشته باشد برای تیم شما خوب توپ نمیزند و بی انگیزه است. قسمت Multiplayer بازی به صورت چهار نفره قابل استفاده است و به گفته سازندگان قرار است خیلی کاملتر از قبل باشد.

first-pes-2009-screens-20080623031512333.jpg

حرکت دیگری که Konami انجام داده است، این است که PES 2009 را برای XBOX360 با دسته جدید طراحی شده توسط مایکروسافت در نمایشگاه Games Convention معرفی کرد که باعث جذابیت بیشتر و تحت تاثیر قرار گرفتن حضار شد. این دسته جدید (D-Pad) دارای 16 جهت حرکتی به جای 4 جهت است و در کنترل بازی بسیار موثر است. در PES 2009 میتوانید با اتصال یک دوربین خارجی به کنسول یا کامپیوتر خود هر عکسی را مستقیماً وارد بازی کرده و از آن در طراحی شخصیتها که گزینه های آن کاملتر از قبل خواهد بود استفاده کنید. سازندگان گفته اند در بازی یک مسابقه مهم بین دو تیم اروپایی به صورت رسمی با تمام جزئیات و مشخصات بازسازی شده است که فعلاً از فاش کردن آن خودداری میکنند.

در یک نگاه میتوان امیدوار بود که Konami باز به روزهای اوج بازگردد و تجربه تلخ نسخه پیشین را جبران کند، در ضمن قرار است که دیگر از اشتباهات فاحش گرافیکی و هوش مصنوعی نسخه قبل خبری نباشد.​

منبع:
ویدیو گیم

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دست درد نکنه ولی بزرگترین اشتباه من این بود که این فارسی خردیدم به خاطر عادل نمیدونم چی کارش کنم وسط بازی ایرور میده میاد بیرون ایا از دوستان راه حلی برای این مشکل دارند
با تشکر
دوست عزیز فکر کنم شما از شرکت نوین بندار خریدی ولی بهتره دو بندازیش به نظر خود من بازی اورجینالش + این بچی که واستون گذاشتم خیلی بهتر از اون یکی هاست هم از نظر گرافیکی و هم خود بازی

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
سلام...

دوستان آیا پچی هست که با دانلود اون لیگ آلمان و تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ اضافه بشن؟

در ضمن من اینو رو چجوری باید به بازی اضافه کنم؟

1tu5c7.jpg

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
سایت معروف GAMINGACCESS اعلام کرده نسخه جدید پچ PES2009 ورژن چهارمش تا دو روز دیگه یعنی 29 APRIL ریلیز میشه.به محض ریلیز لینکش به همراه آموزش رو اینجا خواهم گذاشت.البته جا داره که از زحمات کاربر گرامی و حرفه ایی آقا مرتضی تشکر کنیم که خیلی به این تایپیک و به بچه هاش لطف دارن.

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
اقا ما یه غلطی کردیم از این شرکت نون پندار خریدیم مشکل داره شدید من فقط یه بار تونستم برم تو بازی بعد دفعه بعد اینت پیغام میده کسی میدونه چرا؟
file corrupted! this program has been mainpulated and maybe its infacted by e virus or cracked. the file wont work anymore
اگه بگید مشکل از کجاست ممنون میشم

hope

کاربر سایت
Aug 6, 2008
22
من زیاد انگلیسیم خوب نیست ولی یک کاری بکن اگر انتی ویروس داری غیر فعال کن شاید کرک بازی پاک کرده اگر خوب نشد دوباره نصبش کن انتی ویروس غیر فعال کن

hope

کاربر سایت
Aug 6, 2008
22
اقا ما یه غلطی کردیم از این شرکت نون پندار خریدیم مشکل داره شدید

اقا من هم همینطور این که هیچی میرسی تو بازی مراحل وسط در راه قهرمانی هستی میاد بیرون هزار مشکل داره

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
دوستان عزیز من تمامی پچهای اصلی بازی رو که مال سایت GAMEACCESS هست رو دارم که البته حجم خیلی بالایی داره و میدونم خیلی از دوستان بخاطر مشکل سرعت اینترت نمیتونن دانلود کنن من حاضرم این پچها رو به صورت رایگان در اختیار دوستان قرار بدم.
فقط نمیدونم چجوری به دستتون برسونم.به نظرم بهتره که با پیک بفرستم فقط پول پیک رو خودتون حساب کنین.یا مثلا آدرس خونم رو بدم بیاین از دم خونم بگیرید.
خلاصه هر کدوم که خودتون راحت ترید.

hope

کاربر سایت
Aug 6, 2008
22
دوستان عزیز من تمامی پچهای اصلی بازی رو که مال سایت GAMEACCESS هست رو دارم که البته حجم خیلی بالایی داره و میدونم خیلی از دوستان بخاطر مشکل سرعت اینترت نمیتونن دانلود کنن من حاضرم این پچها رو به صورت رایگان در اختیار دوستان قرار بدم.
فقط نمیدونم چجوری به دستتون برسونم.به نظرم بهتره که با پیک بفرستم فقط پول پیک رو خودتون حساب کنین.یا مثلا آدرس خونم رو بدم بیاین از دم خونم بگیرید.
خلاصه هر کدوم که خودتون راحت ترید.

درود

ممنون از لطف شما یک مسئله ای میشه لینک دانلود این پچ قرار بدهید و بگید این پچ مثلا کارش چیه و چطور باید اضافه بشه به بازی و یک چیز دیگه ایا به این نسخه نوین پندار ما هم میخوره

با تشکر

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
درود

ممنون از لطف شما یک مسئله ای میشه لینک دانلود این پچ قرار بدهید و بگید این پچ مثلا کارش چیه و چطور باید اضافه بشه به بازی و یک چیز دیگه ایا به این نسخه نوین پندار ما هم میخوره

با تشکر
چشم حتما دوست عزیز
فقط شما کلا این بچی که ماله نوین پندار هست رو پاک کن.این پچهای که شرکتهای ایرانی میدن بیرون فوق العاده آشغال هست و بهترین پچها مال سایت GAME ACCESS هست و بس.PES2009 رو هم از رو سیستمت پاک کن و دوباره نصبش کن و بعد هم این پچ ها رو طبق آموزشی که میزارم نصب کن و برو حالش رو ببر.در ضمن باید کل پوشه SAVE رو پاک کنی.حتما باید پاکش کنی و گرنه پچ ناقص نصب میشه.

http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=36051

http://rapidshare.com/files/228084437/kitserver-812.7z.html این کیت سرور رو هم حتما باید دانلود کنی.و بعد از دانلود و EXTRACT کردنش به محل نصب بازی کپی کنی.

http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=36901

http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=38589

به ترتیب اینها رو دانلود کن و بعد پچ اولی رو نصب کن.بعد از اتمام نصب به محل نصب بازی برو بعد به پوشه KITSERVER برو و اونجا گزینه SETUP رو بزن که بعد یه صفحه برات باز میشه که باید گزینه اول GCP2009.EXE و در گزینه دوم GCP_SETTING.EXE رو انتخاب کنی و بعد گزینه SETUP رو بزن.بعد هم پچهای دوم و سوم رو نصب کن.بعدشم تمام برو حالش رو ببر.

آخرین ویرایش:

hope

کاربر سایت
Aug 6, 2008
22
اقا دمت گرم فقط یک چیزی منظور شما ار پاک کردن پچ نوین پندار چیه من پچ نصب نکردم دو تا دی وی دی نصب کردم پچ نداشت یعنی خودش پاک کنم این رو لطفا توضیح بدهید یک چیز دیگه اقا من تو این لینک که میرم گیج میشم کجا باید برم برای دانلود کردنش یا باید اول ثبت نام کنم برای دانلود

ممنون

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
اقا دمت گرم فقط یک چیزی منظور شما ار پاک کردن پچ نوین پندار چیه من پچ نصب نکردم دو تا دی وی دی نصب کردم پچ نداشت یعنی خودش پاک کنم این رو لطفا توضیح بدهید یک چیز دیگه اقا من تو این لینک که میرم گیج میشم کجا باید برم برای دانلود کردنش یا باید اول ثبت نام کنم برای دانلود

ممنون
اون دو تا دی وی دی رو که نصب کردی پاک کن.کلا اگه PES رو سیستمت هست پاک کن.
نه ثبت نام نمیخواد ولی فعلا سرورش فول هست و امکان دانلود نیست.
در ضمن حجم تمامی این پچها چیزی نزدیک به 500 مگ میشه.شما سه راه داری:
1:صبر کنی تا سرور سایتش خلوت بشه تا بتونی دانلود کنی.که معلوم هم نیست که خلوت بشه.
2:آدرست رو بدی تا با پیک برات بفرستم.
3:آدرسم رو بهت بدم تا خودت بیای بگیری.
حالا هر کدوم که راحت تر هستید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر