PES2009 | PC

:biggrin1:با اجازه ممد و جواد و بقیه دوستان :biggrin1:

PESpcukUK_boxart_160w.jpg

با توجه به سقوط ناگهانی این سری بازی در PES 2008 بسیاری از طرفداران PES نا امید شدند و حتی بسیاری به طرف مقابل یعنی EA FIFA 08 روی آوردند. این در حالی بود که کمپانی EA توانسته بود در FIFA 08 انتظارها را تا حد زیادی برآورده کند و به این ترتیب Konami در نظر بسیاری از طرفداران و منتقدان از دور رقابت فاصله جبران ناپذیری گرفت. و اما Konami در تلاش است در نسخه جدید یعنی PES 2009 شکست خود را جبران کند که مشخصاً کار ساده ای به نظر نمی آید.

pes-2009-pro-evolution-soccer-20080911023244129.jpg

تا به حال از آنچه دیده و شنیده شده است، در رابطه با تغییرات حاصله در نسخه جدید، سازندگان منوی بازی را بسیار کاراتر از قبل و استفاده از آن را برای گیمر ساده تر کرده اند. متاسفانه هنوز مشکل پخش موزیکهای مضحک در منوی بازی وجود دارد که مشخصاً وارد شدن این قضیه از PES 2008 شروع شد و به نوعی یک کپی برداری ناشیانه از EA FIFA بود و همچنان این سری بازی از آن رنج میبرد. در زمین بازی، گرافیک واقعیتر شده و بازیکنان ( مخصوصاً ستاره های بازی ) بیشتر به واقعیت شباهت دارند.

گزینه جدیدی که در منوی اصلی اضافه شده است با نام Become a Legend ثبت شده و شباهت زیادی به Be a Pro در EA FIFA دارد. به این صورت که شما یک بازیکن مهاجم مشخص میکنید و با آن برای رسیدن به مسابقات حرفه ای و تبدیل شدن به یک ستاره فوتبال تلاش میکنید و در واقع نوعی شخصیت پردازی در بازی صورت میگیرد. اگر خوب و خلاقانه عمل کنید و به عنوان عضوی موثر از تیم خودنمایی کنید، توجه مدیران باشگاههای دیگر را جلب میکنید و میتوانید سیر صعودی خود را طی کنید. و اگر توپها را خراب کنید و در خط حمله موثر نباشید باید دقایق طولانی روی نیمکت بنشینید. این سیستم که بسیاری میگویند کپی برداری از EA FIFA است، میتواند جذاب باشد و برای کسانی که از تکرار Master League خسته شده اند تنوع خوبی باشد. البته کمپانی Konami در جواب این شایعات گفته است ما زمانی پیش در نسخه های ژاپنی Winning Eleven این سیستم را داشتیم و اکنون قصد استفاده از ایده های قبلی خود را داریم. تفاوتی که در گیم پلی Become a Legend با Be a Pro وجود دارد این است که در Become a Legend نمیتوانید از هم تیمیهای خود درخواست توپ کنید و درصد پا به توپی شما وابسته به توانایی شما و شناخت تیم از شماست که این باعث میشود بازی واقعیتر و همچنین حساستر جلوه کند. بعلاوه بازیکنان هم تیمی شما برای پاس دادن به شما دقت کافی را میکنند و برای اینکه به شما پاس دهند باید در شرایط خوبی باشید، به عنوان مثال با یک فرار خوب و یا قرار دادن خود در موقعیت شوت و یا ... توپ را در اختیار خواهید داشت.

first-pes-2009-screens-20080623031500958.jpg

در رابطه با گیم پلی Konami هرگز به نسخه قبلی برنخواهد گشت و به گفته سازندگان ملاک گیم پلی بازی بر پایه PES 5 و PES 6 قرار دارد. سازندگان میگویند حرکات بازیکنان و مخصوصاً فیزیک توپ و عکس العمل آن نسبت به شرایط و حتی نوع چمن و شرایط جوی بسیار نزدیک به واقعیت هستند. همچنین تکنیکهای فردی هر بازیکن تا حد توان نزدیک به شخصیت اصلی او طراحی شده است و ترفندهای شخصی هرکدام و مخصوصاً بازیکنان سرشناس بازسازی شده اند.

ظاهراً در Master League اختیار بیشتری به بازیکنان تیم شما داده شده است و قدرت تصمیم گیری دارند. به عنوان مثال اگر بازیکنی قصد رفتن به باشگاهی دیگر را به علت شرایط مساعدتر داشته باشد برای تیم شما خوب توپ نمیزند و بی انگیزه است. قسمت Multiplayer بازی به صورت چهار نفره قابل استفاده است و به گفته سازندگان قرار است خیلی کاملتر از قبل باشد.

first-pes-2009-screens-20080623031512333.jpg

حرکت دیگری که Konami انجام داده است، این است که PES 2009 را برای XBOX360 با دسته جدید طراحی شده توسط مایکروسافت در نمایشگاه Games Convention معرفی کرد که باعث جذابیت بیشتر و تحت تاثیر قرار گرفتن حضار شد. این دسته جدید (D-Pad) دارای 16 جهت حرکتی به جای 4 جهت است و در کنترل بازی بسیار موثر است. در PES 2009 میتوانید با اتصال یک دوربین خارجی به کنسول یا کامپیوتر خود هر عکسی را مستقیماً وارد بازی کرده و از آن در طراحی شخصیتها که گزینه های آن کاملتر از قبل خواهد بود استفاده کنید. سازندگان گفته اند در بازی یک مسابقه مهم بین دو تیم اروپایی به صورت رسمی با تمام جزئیات و مشخصات بازسازی شده است که فعلاً از فاش کردن آن خودداری میکنند.

در یک نگاه میتوان امیدوار بود که Konami باز به روزهای اوج بازگردد و تجربه تلخ نسخه پیشین را جبران کند، در ضمن قرار است که دیگر از اشتباهات فاحش گرافیکی و هوش مصنوعی نسخه قبل خبری نباشد.​

منبع:
ویدیو گیم

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
پس چرا هر تیمی و انتخاب میکنم توی لیگ کشور خودش نیست و با random ای از تیم های کشور های دیگه تو یه لیگ شرکت میکنه !!

تو یه حالتش هم اسن هیچ کدوم از بازیکنا درست نیست و همشون ضعیف و بی خاصیتن :cheesygri
سوال دوم:مزش به همینه که با اون بازیکنای بیخاصیت یه تیم بزرگ رو ببری یا قهرمان جهان بشی. نیم فصل یا اول هر فصل هم میتونی بازیکن بخری. فقط مواظب باش خرجت بیشتر از درآمدت نشه چون ورشکست میشی.:biggrin1:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
پس چرا هر تیمی و انتخاب میکنم توی لیگ کشور خودش نیست و با random ای از تیم های کشور های دیگه تو یه لیگ شرکت میکنه !!

تو یه حالتش هم اسن هیچ کدوم از بازیکنا درست نیست و همشون ضعیف و بی خاصیتن :cheesygri
قرار نیست تیمی که انتخاب میکنی حتما تو لیگ خودش بیفته بصورت random میفته تو یه لیگ حالا شاید یه بار هم بیفته تو لیگ خودش برای اینکه حتما بیفته تو لیگ خودش میتونی بصورت دستی اینکارو انجام بدی!
خوب وقتی تیمو انتخاب میکنی سه حالت داره 1.با بازیکنای ارجینال بری تو لیگ(بازیکنای اصلی)2. با یه تعداد بازیکن ضعیف و کم سن و سال شروع کنی(همون که خودت گفتی) تو این حالت دیگه خبری از بازیکنای اصلی نیست در واقع این تیمیه که خوده کنامی گذاشته و هر تیمی که انتخاب کنی تو این حالت بازیکنا یکسانن3.یه تیم خودت درست کنی مثلا میتونی هرچی بازیکن تاپ هست انتخاب کنی و وارد لیگ بشی

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
میدونستید تو مستر لیگ میشه از همون لیگ دسته 1شروع کرد تا اینکه یه فصل تو لیگ دسته 2باشید بعد بیاید لیگ 1؟ این قابلیتش فکر کنم تو نسخه های قبل نبود!!! البته شایدم من ندیده بودم:cheesygri

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
چرا هر بازیکنی میخام بخرم نمیشه حتی پول بیشتر هم میدم اما لغو میشه !!

البته این موضوع که سیستم خرید وفروش بازی کن در pes کمی ایراد داره هر pes بازی می دونه!!!
ولی شما باید تیمت به درجه A برسه تو کاپهای مختلف مثل:لیگ قهرمانان و... باشی تا بازیکن بزرگ به تیمت بیاد!همه چیز که پول نیست...!!!!:):-"

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
راستی یک پیش نهاد دارم دوستانی که مستر لیگ میزنند اینجا تیم هاشون را باجزئیات معرفی کنند؟!(مثل:چند تا کاپ بردی و روی چه درجه سختی بازی هستی و...)نظرتون چیه؟

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
راستی یک پیش نهاد دارم دوستانی که مستر لیگ میزنند اینجا تیم هاشون را باجزئیات معرفی کنند؟!(مثل:چند تا کاپ بردی و روی چه درجه سختی بازی هستی و...)نظرتون چیه؟
من میگم BAL باز ها بیان معرفی کنن جالبتر میشه با یه عکس از بازیکن و چند تا گل زده یا درجه سختی.

ALEXANDER

کاربر سایت
Sep 20, 2006
94
من هر بازیکنی چه کوچیک چه بزرگ حتی بیشتر از مبلغ درخواستی زدم نشد
تیمم بارسلونا
دو تا جام قهرمان شدم اولش
بعضی بازیکنا هم قبول میکنن اما بعد بروک دان میشه !!!!
حتی یک بازیکن هم نیومد

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
تیمم بارسلونا
حتی یک بازیکن هم نیومد

شما سخت نگیر مزه قهرمانی یه اینه که با بازیکنای ضعیف قهرمان شی کیف نمیده که با منچستر بازی کنی اما منچستر رونالدو رو نداشته باشه

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
تیمم بارسلونا
حتی یک بازیکن هم نیومد
اگه به بازیکنی بیشنهاد میدید و نمی آید باید به موارد زیر دقت کنید:
1-بازی هایی که تو آخر فصل و دوستانه انجام میدید تاثیر زیادی اگر بازی رو ببرید رو بازیکنی که میخواهد بیاد میزاره
2-قرارداد بازیکنان رو بیش از 2 سال قرار ندهید
3-همیشه حقوق بازیکنان رو به آخرین میزان بدهید
4-اگه تو فصل اول هستید این طبیعی است که هیچکی نمیاد چون هنوز حرفه ای نیستید و بعد از 2 یا 3 فصل که قهرمان و.. بشید حتما خیلی هاشون میان
5-تو فصل اول سعی کنید بازیکنایی رو بخرید که باشگاه ندارن 100% خواهند آمد

""سوالی بود در خدمتم"":eek:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
والا نمیشه بلا نمیشه
رفتم تو مسترلیگ تیم دسته D انتخاب کردم
6تا بازی انجام دادم.تا حالا همه بازی هام مساوی کردم فقط یکی باختم....اصلا برد با همچین تیمی که من دارم محاله............
کی میتونم بازیکن بخرم؟؟!!چطور میشه بازیکن خرید...؟؟؟!!هر فصل چندتا بازی انجام میشه معمولا؟؟!!

MAHDIPSP

کاربر سایت
Jul 27, 2008
86
سلام میخواستم بدونم کسی بازی pes 2009 با لیگ ایران و گزارش عادل فردوسی پور شرکت ن . پ بازی کرده یا نه ؟
چون میخوام بدونم توی گزارش اسم بازیکنان لیگ ایران میگه یا نه ؟
باتشکر

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام میخواستم بدونم کسی بازی pes 2009 با لیگ ایران و گزارش عادل فردوسی پور شرکت ن . پ بازی کرده یا نه ؟
چون میخوام بدونم توی گزارش اسم بازیکنان لیگ ایران میگه یا نه ؟
باتشکر
اگه برای گزارشش میخری بهتره نخری چون گزارشش گزارش انگلیسی خود بازیه( به منم گفته گزارش عادل)
ولی لباس های تیم ها عالیه

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
آموزش وارد کیت کردن ( لباس ) به بازی pes 2009

آموزش وارد کردن کیت ( لباس ) به بازی pes 2009​

در همین ابتدا بگم که نظر بدین تا مشکلات شما رو حل کنم و فصل های بعدی رو هم براتون بذارم .

فصل اول

برای شروع باید برنامه های Game Graphic Studio و Dkz Studio را دانلود کنید .

از دو راه می توان در فایلهای بازی تغییرات اعمال کرد :
1 – از طریق کیت سرور . از طریق کیت سرور باز دو راه وجود دارد از طریق GDB و img
2 – از طریق فایلهای اصلی بازی که فرمت img دارند .
راه اول :
از طریق کیت سرور
کیت سرور چیست ؟
کیت سرور یک برنامه یا پچ الحاقی است که در پو شه اصلی بازی ودر کنار فایلهای pes2009.exe ،settings.exe و پوشه img قرار می گیرد و باعث می شود تا ما بدون ایجاد تغییرات در فایلهای اصلی بازی و از طریق کیت سرور تغییرات مورد نظر را اعمال کنیم .

کیت سرور از چه فایلهای تشکیل شده است ؟ درون پوشه کیت سرور تعداد نسبتا زیادی فایل قرار دارد .
یکسری فایل با فرمت dll که شامل : afs2fs.dll - afsio.dll - camera.dll - kload.dll - kserv.dll - kset.dll - libpng13.dll - lodmixer.dll - time.dll - zlib1.dll .
و پوشه های با نامهای : docs – GDB – img – names
و دو فایل اجرایی با فرمت exe به نامهای : setup.exe و config.exe
و یک فایل اصلی txt با نام : map.txt
برای وارد کردن کیت ( لباس ) ما باید لباس تیم مورد نظرمان را در اختیار داشته باشیم .
بطور مثال ما قصد وارد کردن لباس تیم آرسنال را به بازی داریم .
ابتدا باید لباسهای مورد نظر را طراحی کرده یا از طریق اینترنت دانلود کنیم .
Gdb هر تیم از 4 پوشه تشکیل شده است که به این نام هستند : ga (لباس اول دروازبان ) gb (لباس دوم دروازبان ) pa ( لباس اول بازیکنان ) و pb ( لباس دوم بازیکنان )
بسیار خوب ما الان سعی داریم که لبا س تیم آرسنال رو به بازی وارد کنیم برای این کار باید مراحل زیر را بترتیب طی کنیم :

67,"EPL\Arsenal"​

ابتدا فیل map موجودر پوشه کیت سرور را باز می کنیم تا cod یا شماره مربوط به تیم آرسنال رو بدست بیاریم ، کد تیم آرسنال 67 هستش . "EPL\Arsenal",67

درون پوشه gdb پوشه ای بانام uni ایجاد می کنیم سپس درون این پوشه پوشهای بانامهای EPL – LFP – NATIONAL - Ligue 1 – SerieA – Eredivisie ایجاد میکنیم .
در این مرحله فولدر gdb (لباس ) آرسنال رو درون پوشه مربوط به لیگ انگلیس که EPL
قرار میدهیم .
سپس فایل map.txt موجود در پوشه uni را ( در صورتی که و جود ندارد ایجاد میکنیم ) باز می کنیم و آدر لباس مورد نظر را وارد میکنیم به صورت زیر :
67, "EPL\Arsenal"
سپس سیو میکنیم .
نکته مهم : باید در پوشه کیت سرور روی گزینه setup کلیک کنیم و سپس دکمه install را بزنیم تا کیت سرور فعال شود .
ادامه دارد .................................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر