PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

Mahdibabakhani

کاربر سایت
Oct 1, 2018
2
سلام.آقا من pes 2019 رو برایps4 نمیتونم co-op بازی کنم.توی صفحه matchmaking که میرم همون جا حدود یک دقیقه میمونه بعد مینویسه unable to connect with other user ولی پس های قبلی رو میتونستم co-op بازی کنم.کسی میدونه مشکل چیه؟

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
Opera Snapshot_2018-10-02_173705_www.instagram.com.png
Opera Snapshot_2018-10-02_173731_www.instagram.com.png

mehran2190@
تو ستینگ از پورت منوآل استفاده کن جواب میده

پ ن : با رایتل تست کردم در کمال تعجب نت تایپ 2داد چندساعتی خیلی راحت آنلاین میزدم بعد این که کنسول رو خاموش کردم بعد مدتی روشن کردم تو تست کانکشن نت تایپ failed میده:/

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
همش الکیه پارسالم میگفتن با اپدیت داوری درست میکنیم کم خطا بودن که پارسال حل نشد اخرم
امسال تا جایی که اگر پیگیر واکنش فنها باشی ماجرا خیلی شدید تر و بحرانی تر شده برای کونامی و از کمپین دور انداختن دیسک PES 2019 شروع شد و دیروز یکی از شدت عصبانیت دیسک بازیش رو شکوند فقط و فقطم به دلیل ضعفهای هوش مصنوعی و ترمالی درست کردن CPU و همینطور بی تفاوتی کونامی به بخش آفلاین

کونامی اگر عاقل باشه باید درست کنه مشکلات رو... کونامی تیم سازندش هم خیلی ضعیف هست عملکردشون... فیفا 19 سه روز از عرضه نگذشته بود اولین پچ گیم پلی رو دادن براش ولی PES قرار هست اولین پچ گیم پلی اش دومین ماه پس از عرضه بیاد براش:tearsofjoy:

چنین ضعفی در پشتیبانی از تنها بازی ای که کونامی میسازه قابل ستایش هست.... به قول یکی از بچه ها میگفت نمیدونم چرا حس میکنم آ.خ.و.ن.د مدیریت کونامی رو به عهده داره چون هر جا ضعف در مدیریت هست کله یکی از اینها پیدا میشه:tearsofjoy:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
خدا وکیلی من نمیدونم اینا چیزی به اسم تست کردن بازی قبل از عرضه ندارن یعنی اینقدر احمقن که نفهمیدن که هوش مصنوعی ایراد داره یا خودشون رو زدن به نفهمی
اینو به یک بچه بدی بازی کنه میفهمه که هوش مصنوعیش ف ا ک هست
این نسل داره تموم میشه و یک بازی فوتبال که همه جوره به دل ادم بشینه ندیدیم
یکی فیزیک داره,پلیر ایدی داره هوش مصنوعی و لایسنس نداره:-&
یکی لایسنس و هوش مصنوعی نسبتا قابل قبول داره چیزی به اسم فیزیک براش تعریف نشده:-&

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
سلام.آقا من pes 2019 رو برایps4 نمیتونم co-op بازی کنم.توی صفحه matchmaking که میرم همون جا حدود یک دقیقه میمونه بعد مینویسه unable to connect with other user ولی پس های قبلی رو میتونستم co-op بازی کنم.کسی میدونه مشکل چیه؟
.
v
v
v
v
بسیار خوب !! دوستان مشکل کوآپ در پلی استیشن فور فقط از طریق وی پی ان دادن بصورت کامل حل میشه !! از طریق تونل زدن حل نمیشه !! تونل یا تیونل زدن کاریه که برای مثال ( پی اس ایکس دانلود هلپر ) یا برنامه های مشابه مثل ( چالرز پراکسی ) انجام میدن !!وی پی ان کامل یا اینترنت بدون فیلتر دادن به پلی استیشن دوتا راه حل داره !! ۱- با کابل ۲- وای فای !! برای کابل یه سخت افزار جداگانه لازمه که گرون قیمته و تنظیم کردنش نیاز به دانش بالایی در زمینه شبکه داره !! برای وای فای رو توضیح میدم شاید بدردتون بخوره
باید یه اینترنت مثل وایرلس یا ای دی اس ال که دارای نَت تایپ یک یا دو هستند رو با کابل بدید به لپتاپ و بعد از طریق نرم افزارهایی مثل ( کانکتیفای هات اسپات ) یا ( ویرچوال روتر ) اقدام به شیر کردن اینترنت بصورت وای فای کنید و با پلی استیشن به وای فای لپتاپتون وصل شید !! نکته اول اینکه اینترنت هایی مثل ایرانسل و همراه اول و رایتل چون نت تایپشون سه هستش بدرد این کار نمیخورن !! نکته دوم اینکه بهترین نرم افزار برای اینکار ( اوپن وی پی ان ) هستش و نرم افزارهایی مثل کریو یا سیسکو یا نکست وی پی ان به درستی روی نرم افزار کانتیفای عمل نمیکنن !! نکته سوم اینکه بعد از اتمام این مراحل احتمالا نت تایپ سه میشه که اشکال نداره میشه بازی کرد !! در اخر هم اینکه سعی کنید آیپی وی پی انی که استفاده میکنید با ریجن دیسک یا بازیتون یکی باشه ، مثلا اگر گیم شما ریجن یک هست و با اکانت ریجن یک خریداری شده از وی پی ان با آیپی آمریکا و اگر دیسک یا اکانت شما ریجن دو هست از وی پی ان با آیپی اروپایی استفاده کنید

تمام اینا رو گفتم برای اون چهار تا تروفی که ممکنه حالا حالاها نشه گرفتشون که با این روش قطعا میشه

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خدا وکیلی من نمیدونم اینا چیزی به اسم تست کردن بازی قبل از عرضه ندارن یعنی اینقدر احمقن که نفهمیدن که هوش مصنوعی ایراد داره یا خودشون رو زدن به نفهمی
یکی لایسنس و هوش مصنوعی نسبتا قابل قبول داره چیزی به اسم فیزیک براش تعریف نشده:-&
باور کن من این نسل فیفا رو ول کردم چون دیگه حداقل این نسل هشتم بهش امیدی نداشتم و اصلی ترین دلیلش موضوع موتور فیزیک فیفا بود ! بار ها تو تاپیک خود فیفا توضیح دادم اون موتور گرافیکی FB بدبخت موتور گرافیکی عالی هستش ولی موضوع اینه هر گرفتاری داره اون بازی موتور فیزیکش هستش ! که نسل هشتم عوض نشد که نشد . اول با موتور گرافیک Ignite سرهممون رو شیره مالیدن و چقدر بهش امید داشتیم ! بعد نسخه فیفا 17 که هممون با خبر شدیم بازی داره موتور گرافیکیش عوض میشه و چقدر هم خوشحال بودیم و همه خوشحال بودن ! همش فکر میکردیم که بازی به کل زیر و رو شده و از نو ساخته شده و میشه چیزی مثل فیفا 08 که متاسفانه نشد که نشد . و بازی اومد و فقط موتور گرافیکی بازی عوض شده بود و بازم موتور فیزیک بازی همون ایمپکت انچین نسل هفتمی بود که همین نسل هشتم هم داره ازش استفاده میشه . شما برید FB رو در استار وارز بتل فرونت ببینید که وقتی موتور فیزیک HAVOK باهاش آمیخته شده چه گرافیک و انیمیشن ها و فیزیکی بازی داره که آدم بیشتر حرص میخوره که چرا تو بازی های ورزشی EA از موتور فیزیک HAVOK و یا NVIDIA فیزیک استفاده نمیشه !

سازندگان فیفا موتور فیزیک رو عوض نکردن چون باید به کل انیمیشن های بازی رو میرختن دور و همه چیز رو از نو میساختن که به شدت کار سختی هستش و زمان بر و سازندگان فیفا خب این کار رو نکردن و ..... دلایل هم بسیار بسیار زیاد .

و داستان PES :( دقیقا برعکسه ! :( تو نسخه PES 2019 این بازی دیگه قدرت واقعی خودش در مبحث فیزیک رو نشون داده ! از فیزیک بی نظیر توپ بگیر تا انیمیشن های بازیکن ها و فیزیک کلی بازی ! ولی ای داد بیداد که بازی دچار نقص فاجعه باری در بخش محتوا ، مد ها و جزئیات داره و رها کردن عجیب و غریب بخش آفلاین !

من این نسل هشت بیشتر PES رو دنبال میکردم به خاطر این بود سازنده ها زحمت اصلی رو کشیدن و راه سخت تر رو رفتن و موتور فیزیک و گرافیک رو همون اول نسل عوض کردن و بازی رو از نو ساختن و ریشه و پی بازی عالی بنا شده بود و هر سال منتظر بود که دیگه یه مستر لیگ بی نظیر و این جور چیزا رو ببینیم که کاملا شدنی بود برای تیم سازنده و این نوع مد ها رو میشد یه سال یا حداقل دو سال روش کار کرد و بیرون داد ولی متاسفانه به خاطر سیاست های افراطی بخش آنلاین به عمد بخش آفلاین رو قربانی بخش آنلاین کردن و بار ها دربارش صحبت کردم ! اصلا پر بیراه نیست که بگیم PES 2019 یه بازی آنلاین هستش به نوعی . ( این مشکلات وصل نشدن اینا مال ایران و روسیه بود که مال روسیه رو حلش کردن ولی ایران ؟ خب ایران براشون مهم نیست و دلیلش رو هم میدونیم چرا و .... تو بیشتر بخش های جهان سرور های این بازی مشکل خاصی نداره و درسته قدرت سرور های فیفا رو نداره ولی کلا سرور هاش دو ساله که خیلی خیلی بهتر شده و روش کار کردن به خاطر این که میخواستن بازی رو به سمت آنلاین سوق بدن نشون به اون نشونی که پارسال داستان شروع شد و بتا آنلاین حتی داده بودن برای تست سرور های آنلاین بازی ) حتی نسخه PES 2019 هم توجه کنین تست آنلاین داره نسخه دموش و این خودش داره خیلی چیزا رو نشون میده !

نسل هشتم که دیگه داره به پایان خودش نزدیک میشه . نسل بعد داره میاد و شاید نسل نهم شاهد بازی های فوتبالی کاملی باشیم ! ( البته با این وضع افتصادی واقعا دیگه میشه نسل بعد حتی گیم بازی کرد !!!؟؟ و کنسول خرید ؟؟!!:( :| ) عنوان PES که قراره از موتور گرافیکی جدیدی استفاده کنه ( به احتمال بسیار زیاد 4 Unreal Engine ) و فکر کنم موتور فیزیکش همین HAVOK بمونه ( موتور فیزیکی هستش که برای هر نسل بهینه میشه و از نو ساخته میشه و خریداری میشه کرد نسخه های جدیدش رو ) و بازم تو بخش گرافیک و فیزیک میترکونه و شکی توش ندارم و اما فیفا ؟! واقعا نمیدونم ! موتور گرافیک که صد در صد همین FB میمونه و دستور EA از بالا هستش و باید یکپارچه سازی در بازی هاش سر موتور گرافیک صورت میداد و میخواست از موتور گرافیک اختصاصی ساخته خودش در استدیوهای دیگش استفاده کنه ( صد در صد ورژن قوی تریش و نسخه جدید ترش استفاده میشه و کارایی بیشتری از این موتور گرافیکی قدرتمند استفاده میشه در نسل بعد ) ولی واقعا میخواد نسل بعد هم از همین موتور فیزیکشون استفاده کنن ؟! :|x_x

من امیدوارم این طور نشه و حداقل یکی از این دو لعنتی یه بازی کاملی بدن بیرون و لذتش رو ببریم !

منتقد معروف صنعت گیم Gary Clark که اونم PES بازی میکنه این شخص هم اومد گفت که PES تو مبحث گرافیک و فیزیک و ..... به تکامل رسیده و دیگه وقت انقلاب در مد ها هستش که باید انجام بده ! و امیدوارم سازندگان PES این کار رو بکنن .

من یه بار گفتم ادام بتی اومده گفته ما برنامه ساخت سه ساله برای بازسازی کامل مسترلیگ داریم و داریم روش کار میکنیم .

ولی من نمیدونم این بازسازی شروع شده و میخواد نسل بعد رونمایی بشه مسترلیگ جدید ؟؟!! :| و این طوری بشه که ای داد بیداد ! و اگه هم همین نسل رونمایی بشه چه بهتر و امیدوارم نسل هشتم باشه و این بازی همین طور امسال کلی ازش ایراد گرفته شد سر مد ها و بخش مسترلیگ و امتیاز ازش کم شد و نسخه PES 2020 میخواد بازم همین مسترلیگ باشه ؟! :| و همین طور امیدوارم هوش مصنوعی بازی ( زمانی زبانزد بود در سری PES هوش مصنوعی این بازی !! ) رو هم بهش رسیدگی کنن و چون هوش مصنوعی هم به نوعی برای بخش آفلاین هستش ، اینم قربانی شد به نوعی و رها شد برای خودش .....

پاینده باشی .

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد

اتفاقن همین موضوع تسترها یکی از چیزهایی هست که اهل فن دارن هر روز دربارش توییت میزنن به زبانهای مختلف... که شما تسترهاتون بیشتر نقش هویج دارن (البته بماند که هویج کلی خاصیت داره) و هیچی از فوتبال و هوش مصنوعی حالیشون نیست چون حتی دو نفره هم که باشه بازم هوش مصنوعی در هنگام حمله و دفاع در بازی دخیل هست و اینها فقط میشستن گل میزدن به هم به به و چه چه میکردن!! از یه طرفم به خود کونامی هم این روزها میبینم دارن گیر میدن که توپ لیگ آرژانتین قرار هست توی آپدیتهای بعدی به بازی اضافه بشه (توپ لیگ روسیه هم انگار همینطوره) و میگفتن شما عرضه ندارین با لیگی که همکاری میکنید پشت پرده پیگیر طرح توپشون بشید یا جام مسابقاتشون!؟ این در حالیه که این موارد از روز اول در فیفا حضور دارن... کونامی سو مدیریت در همه زمینه ها رو داره
لیگها رو فول لایسنس میکنه ولی خیر سرش اسکوربرد و پخش تلویزیونی اونها رو در بازیش نمیسازه!!! خب خیلی ها براشون شاید مهم باشه این چیزها... و واقعنم هست

با یک فیفا فن کل کل کنید اولین چیزی که برای ترول PES استفاده میکنه اسم جعلی تیمهای انگلیسی و اسپانیایی و یوونتوس در بازی هست که در مقابل شما به کار میبره... و این یعنی لایسنس... لایسنس خیلی مهم هست و از اون مهم تر توجه استودیوی سازنده به رعایت همه جانبه محتویات اون لایسنسی هست که میگیره... به خدا ادیتورها این چیزها رو توی دو سه روز میسازن آدم اینها رو به کی بگه!؟؟:-&:|

هوش مصنوعی دیگه بماند... که درست کردنش پیچیدگی داره یک مقداری

الانم میگم اگر این پچ که آخر اکتبر قرار هست بیاد اگر مشکلات هوش مصنوعی رو به کلی برطرف کرد میرم میخرم اگرم نکرد گور بابای کونامی

یک سال بدون فوتبال دنیا به آخر نمیرسه...بخوام این ضعفها رو تحمل کنم خب PES 2018 رو هنوز دارم تازه مشکل هوش مصنوعی دروازه بان هم نداره و با آپدیتهای آخریش کمی قابل تحمل تر شده بود و میرم همون رو بازی میکنم

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اتفاقن همین موضوع تسترها یکی از چیزهایی هست که اهل فن دارن هر روز دربارش توییت میزنن به زبانهای مختلف... که شما تسترهاتون بیشتر نقش هویج دارن (البته بماند که هویج کلی خاصیت داره) و هیچی از فوتبال و هوش مصنوعی حالیشون نیست چون حتی دو نفره هم که باشه بازم هوش مصنوعی در هنگام حمله و دفاع در بازی دخیل هست و اینها فقط میشستن گل میزدن به هم به به و چه چه میکردن!! از یه طرفم به خود کونامی هم این روزها میبینم دارن گیر میدن که توپ لیگ آرژانتین قرار هست توی آپدیتهای بعدی به بازی اضافه بشه (توپ لیگ روسیه هم انگار همینطوره) و میگفتن شما عرضه ندارین با لیگی که همکاری میکنید پشت پرده پیگیر طرح توپشون بشید یا جام مسابقاتشون!؟ این در حالیه که این موارد از روز اول در فیفا حضور دارن... کونامی سو مدیریت در همه زمینه ها رو داره
لیگها رو فول لایسنس میکنه ولی خیر سرش اسکوربرد و پخش تلویزیونی اونها رو در بازیش نمیسازه!!! خب خیلی ها براشون شاید مهم باشه این چیزها... و واقعنم هست

با یک فیفا فن کل کل کنید اولین چیزی که برای ترول PES استفاده میکنه اسم جعلی تیمهای انگلیسی و اسپانیایی و یوونتوس در بازی هست که در مقابل شما به کار میبره... و این یعنی لایسنس... لایسنس خیلی مهم هست و از اون مهم تر توجه استودیوی سازنده به رعایت همه جانبه محتویات اون لایسنسی هست که میگیره... به خدا ادیتورها این چیزها رو توی دو سه روز میسازن آدم اینها رو به کی بگه!؟؟:-&:|

هوش مصنوعی دیگه بماند... که درست کردنش پیچیدگی داره یک مقداری

الانم میگم اگر این پچ که آخر اکتبر قرار هست بیاد اگر مشکلات هوش مصنوعی رو به کلی برطرف کرد میرم میخرم اگرم نکرد گور بابای کونامی

یک سال بدون فوتبال دنیا به آخر نمیرسه...بخوام این ضعفها رو تحمل کنم خب PES 2018 رو هنوز دارم تازه مشکل هوش مصنوعی دروازه بان هم نداره و با آپدیتهای آخریش کمی قابل تحمل تر شده بود و میرم همون رو بازی میکنم
بزار فرهاد جان داریم واسشون دو ماه دو ماه پچ میدن !! اگه درست نکنن دیگه فحش میکشیم بهشون رحم نمیکنیم به کونامی

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
تو تایپک فیفا میرم یک پست مثبت نمیبینم درباره بازی یا میگن اشغاله برگردون میزنن علاوه بر اون مشکلاتش چیت زدن و کنترل دراوردنم EA به مرحله جدیدی رسونده تو بازی
کلا از این جا رونده از اونجا مونده شدیم امسال برای گرفتن بازی فوتبال انگار باید قید هر دو رو زد

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
سلام دوستان pes باز.در رابطه با بازی ۲۰۱۹ من نسخه لجندری سه ماه قبل از عرضه در استوری خرید کردم ۸۰ دلار شد تقریبا ۵۶۹ هزار تومان.در رابطه با بازی آنلاین فعلا مشکل اساسی بین نت ایران و سرور کونامی وجود داره.جالب اینجاست که همه حریف هایی که برای من پیدا میشه از آمریکا شمالی و جنوبی است!نمیدونم چرا حریفهای اروپایی روی نت ما سوئیچ نمیشه.در قسمت coop که میزنه دسترسی شما به سایر یوزر ها ممکن نیست.بحث اینجاست که کانکت شدن به سرور اذیت کننده هست.در کل میتونم بگم افرادی که تو قست فنی و رفع ایراد در بخش آنلاین کونامی هستن خیلی ضعیف و بیخیال هستن.یه چیز دیگه راستی صدای تماشاگرا و گزارشگر که دیگه افتضاحه و هیچ هیجانی که به بازی نمیده کاربر رو مجبور به بی صدا کردن تی وی میکنه.

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
چرا با ف .ی .ل .ط.ر شکون همه چی خوبه حتی co-op

البته صرفا منظورم امروز نیست . امروز که سرورها off هستن و رفتن زیر آچار

سلام...اگه ممکنه آنلاین چلنج 1v1 مای کلاب رو یه تست بکنید ببینید به حریف جوین میشه؟؟...من با وی...پی...ان... coop جوین میشم ولی چلنج 1v1 اصلا جوین نمیشه...رنک مچ هم که بدون وی...پی...ان وصل میشه....فقط چلنج رو یه نگاه کنید...راستی رنک مچ برای شما روی lv.3 یا lv.5 حریف پیدا میکنه؟؟؟ برای من فقط روی no matchmaking پیدا می کنه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر