PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,013
هنوز خیلی سایتهای دیگه موندن نمره بدن

متای کلیه نسخه های نسل هشتی تا به الان به این شکل هست که البته من نقدهای اصلی که روی پلتفرم PS4 انجام شده رو فقط میزارم آمارشو

Pro Evolution Soccer 2015

متا: 82 از 56 نقد

Pro Evolution Soccer 2016

متا: 87 از 54 نقد

Pro Evolution Soccer 2017

متا: 85 از 62 نقد

Pro Evolution Soccer 2018

متا: 83 از 53 نقد

امسالم که تا به الان 81 هست و فکر کنم بین 80-81 سپری کنه متاش رو

البته کوین رو بهنره فقط برای خرید مربی صرف کنن مگر در مواقع خاص برای باریکن کوین بدن که گفتی و اونم در صورتی که کوینشون زیادی باشه یعنی مربی رو گرفته باشن و سیستم لاین آپ خیلی براشون اوکی باشه بعد دیگه هر چی کوین در آوردن خرج ایجنتهای +80 بکنن

سلام اگر دنبال دیسک هستی نهایتش تا دو ماه دیگه بیاد روی 380 این ورا پایین تر امکانش نیست
در مورد مربی درست میگی.البته فرض من این بود که اولویت مربی رو کسی که میاد تو مای کلاب همون اول متوجه میشه.(واسه ترکیب هم باید پول بدی به کونامی:ar!).حالا اگه تیمت 5 ستاره باشه و بخوای ترکیب عوض کنی که دیگه هیچی.گاهی وقتا هم اسکیل بوست واسه مربی کم میاد و مجبوری واسه همون ترکیب یه مربی گرونتر بگیری.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
من صد در صد مخالف لوت باكس ها هستم ولي شما مطمئن باش لوت باكسم جمع بشه كونامي به master league بازم اهميت نميده
بخش انلاين باعث ميشه بازي تازه و fresh بمونه و تكراري نشه اين هم براي سازنده خوبه كه مجبور نيست دم ب دقيقه بازي بسازه كارشم راحت تر ميشه هم براي بازيباز كه مجبور نيست دم ب دقيقه بازي بخره و بازيش تكراري نميشه
در مورد سوني هم من ب واسطه هك نبودن ps3 م بايد عرض كنم كلا سوني توي بخش مولتي و انلاين به شدت ضعيفه و به واسطه فن بيس و كنسولي كه فروخته ميدونه بازيهاي انحصاريش فروش نجومي ميكنن توي بخش مولتي هم كه ضعيفه كلا بيخيال انلاين شده اما توي نسل نهم شما مطمئن باش از اين خبرا نيست
بحث بعدي سليقه بازيبازان هست كه خارجيا مثه ماها نيستن هربازي اي رو بازي كنن حتي متاش بالاباشه يا انحصاري باشه طرف از سبك بازي يا بازي اي خوشش نياد سمتش نميره
بيايم اينقدر انلاين و مولتي رو مثل حوو نبينيم و توي هركامنت تنفرخودمون رو اعلام نكنيم بعضيا ليدر جايي بودن دستور ميدادن تمام انلاين بازهارو اعدام كن
من پست هام رو درباره آنلاین و بخش آنلاین دادم و توضیحاتم رو دادم و مخالف بخش آنلاین هم نیستم(همین PES رو امسال با علی و فرهاد و پدرام بازی کردم امسال بخش آنلاینش رو و خودم بخش PES League رو امسال کلی بازی کردم ) . ولی فوکوس بیش از حد و بازم تکرار میکنم گفتم بیش از حد به بخش آنلاین اتفاقا جلوی نو آوری رو میگیره ! مد هایی که دلالی و قمار و این چیزا توش هست شده تازه نگه داشتن و نو نگه داشتن یه بازی ؟؟!!!! نه عزیز اینا دستگاه پول چاپی هستن ! و کارشون هم همینه ! ( شما علاقه داری به التیمیت و خیلی هم عالی ولی اصل مطلب رو که عوض نمیکنه ) کلا فاز فکری من و شما تو این مورد دو راه متفاوته ! من دنبال جزئیات دنیای وافعی فوتبال تو یه بازی هستم ( نمیگم شما دوست نداری ولی خب این چیزایی که اشاره کردم تو کریر میشه پیدا کرد و گیم پلی تو التیمت هم آرکد تر از جاهای دیگست و هندیکپ هم توش بیشتر از جاهای دیگست . کلا مدی هستش که هر بخشی از گیمر ها رو به خودش جذب کنه و دلیل اصیلش هم پول به جیب زدن ناشر بازی از گیمر ها هستش ) و شما یه بخش مثل التیمیت رو دوست داری که اصلا به من ربطی نداره و خیلی هم عالی و کیفش رو ببر ولی اصل مطلب رو عوض نمیکنه . ( همون فیفایی که شما داریش بازی میکنی و التیمت داره بخش آفلاین خوبی داره و درسته کریرش نسبت به خود فیفا انقلابی توش صورت نداده ولی بازم خوبه و قابل قبول و حتی عالی هم هست و شک ندارم کریرش رو تو همین سال های آینده بازم دستی روش میکشه و تحول دوباره ای توش میده و این رو من شک ندارم و وقتی از اعضای سازندش میاد عکس میذاره و میگه کریر نسخه 2019 تغییرات پایه ای نکرده این حرفش به خودی خود امیدوارم کنندست و منظورش صد در صد اینه که بازم این مد رو رو به جلو میبرن و تحولی توش ایجاد میکنن . )

لوت باکس روزی ممنوع بشه و همه گیر بشه شما میبینی که سازنده ها مجبور میشن که از دوباره به مد های آفلاین رسیدگی بیشتری کنن . فعلا تا اجازه دارن قشنگ دارن شیر دوشیشون رو میکنن .

این تمرکز بیش از حد به بخش آنلاین بودن چه جوری میشه بازی تازه بمونه ؟ الان فیفا از اون ور بودم افتاده ! چیزی که یه بازی رو تازه نگه میداره گیم پلیش هستش که فیفا توش قشنگ درجا زده ! و چیزی که یه بازی رو تازه و نو نگه میداره در مرحله اول گیم پلیش هستش و همین طور مدهاش و نه فقط بخش آنلاین ! . بخش آنلاین هم قسمتی از این تازه نگه داشتنه ولی اولویت اصلی و تازه نگه داشتن اصلی یه بازی نیست .

بخش آنلاین چه ربطی به تازه نگه داشتن یه بازی داره ؟ همین PES تو نمراتی که گرفته درصد بسیار بالاییش از بالا گرفتن نمراتش رو مدیون بخش گیم پلیش هستش و همین بخش هست که اصلا من و امثال من رو مجاب میکنه بریم سمتش ! همون قدر مد هاش فاجعه هست بخش مشتقات گیم پلیش عالی هستش و در تمامی نقد ها صحبت های نقد کننده ها موجوده ! و اتفاقا چیزی که باعث شده بازی کهنه به نظر برسه همین مد های آفلاینش هستش !

صحبت های Gary Clark از منتقدین معروف صنعت گیم .

:Arrowd:
Capture.PNG
ترجمه : ما پیشرفت هایی در زمینه هایی خاصی از بازی دیده ایم و عمدتا بخش مای کلاب بوده اند . به نظر میرسد کونامی قصد دارد به طور وسیعی بر روی این مد تمرکز کند و من متوجه هستم این بخش برای بسیاری محبوب است و این بخش یک حالت بسبار موثر مالی و در آمد زا هستش ولی مسترلیگ و BL به نوعی با بهبود های کمی روبرو شده اند و از بهبود های بزرگ رنج میبرند . و بله مستر لیگ پیشرفت هایی داشته ( توجه کنید گفتم بهبود هایی کوچکی داشته ) اما زمانی که شما این مد را در برابر کریر فیفا مقایسه میکنید که این سال ها برای کریر فیفا سازندگانش انجام داده اند مقایسه این دو مد کریر فیفا و مسترلیگ دقیقا مثل ماشین بوگاتی با little Tikes هستش . البته کونامی دارای منابع محدود تری برای گسترش بازی خود در بخش های دیگر خود طرف هست اما شما وقتی میخواهید باقی بمانید و در زمین رقابت کنید ( بدون زوایای در نظر گرفته شده ) این ها مواردی هستند که دیگر باید از نسخه 2020 به بعد پیشرفت کنند . به علاوه عدم تغییر در حالت های منوها واقعا نیازمند رنگ و شکل تازه ای میباشد . و فقط رنگ آن نیست و مجموعه کلی آن کهنه و از مد افتاده به نظر میرسد و ما در پادکست های خود به این موضوعات اشاره کردیم . و خبر دار هم شدیم تیم سازنده دارند بر روی منوی های کاملا جدید کار میکنند و در مرحله عبور هستند . این منو ها فاقد شکل و شمایلی مدرن هستند و البته بسیاری از بازی های دیگر ( نه فقط عناوین ورزشی ) از آن رنج میبرند و به همین علت من رو جذب خود نمیکند و سرمایه گذاری روی این بخش باید بیشتر شود و با خود رو راست باشیم و تیم سازنده صرفه جویی بیش از حدی روی منو ها انجام میدهد و بنابر این بازی که گیم پلی آن بسیار زیبا به نظر میرسد در مقابل هیچ تطابقی با منوی های فرسوده و پیر ان ندارد و جلوی آن طعم خوشمزه را میگیرد .

کونامی هم داره مسترلیگ رو بازسازی میکنه و برنامه ای سه ساله داره و دارن روش کار میکنن ( اسیم تنویر این موضوع رو اعلام کرده ) و حالا نمیدونم از کی شروع شده این پروژه و کی مسترلیگ جدید رو وارد بازی میکنن اونم نمیدونم و بازی که باید بخش آفلاینش رو درست کنه و کونامی مجبوره این کار رو بکنه چون متاش سال های بعد کم تر میشه و مخاطبان خودش رو هم از دست میده . و باید هم برای رقابت با فیفا دیر یا زود به مد هاش رسیدگی کنه و راهی جز این نداره جون فیفا هم بی کار نمیشینه که ! اونا هم برنامه های خودشون رو دارن . باری احتمال داره مسترلیگ جدید رو بخوان نسل بعد رونمایی کنن که امیدوارم واقعا این طور نشه . ما فشار میاریم بهشون تا شاید فرجی بشه . مثل همون داستان منو ها و .... کاری که از دستمون بر میاد رو میکنیم و بقیش دیگه با تیم سازندست و ....

سونی تو بخش مولتی و این چیزا ضعیف نیست ! کی چنین حرفی زده ؟! ( سرورهاش از مایکرو که صد در صد ضعیف تره ولی بودجه اصلیش رو سونی برای توسعه بازی های داستانی و بخش آفلاین گذاشته ) مگه مولتی بازی TLOU اومده بود بد بود ؟ و یا مولتی آنچارتد و .... ؟!

مایکروسافت که مثلا انقدر سرورهاش قوی بود و بازی های مولتی بزرگی مثل هیلو و گیرز داشت چی شد ؟ موفق شد ؟؟!!! شد ؟؟ نه نشد ! با کله خورد زمین در مقابل سونی ! به نوعی سونی نشون داد که بازی های داستانی و بخش آفلاین هنوز هم مهمه ! مهم سیاست های یه کمپانی هستش که توش موفق باشه و سونی با سیاست هایی که در پیش گرفته موفق بوده ! مهم هم همینه و برنده این نسل کنونی بوده و اتفاقا همین موضوع داره نشون میده سیاست های متعادل تر ! یعنی سونی توجه اصلی به بخش آفلاین و در کنارش بخش آنلاین = موفقیت

و مایکروسافت توجه بیش از اندازه به بخش آنلاین و در کنارش بخش آفلاین = متوسط ! ...... یعنی جلوی سونی کم آورد و شکست خورد در این نسل و همین خودش داره خیلی چیزا رو ثابت میکنه .

این کمپانی ها با مافیا بازیشون هستش که میخوان این طوری نشون بدن که بخش آفلاین مرده و .... که توهمی از سوی اینا بیش نیست . بخش آنلاین در خوش بینانه ترین حالت یه بخش تجاری و فان هستش و باید هم باشه ! من هیچ وقت نگفتم نباشه ! هزار بار گفنم ولی فوکوس اصلی صنعت گیم نباید روش باشه .

ودر ضمن این بازی های داستانی و بخش آفلاین بوده که همیشه صنعت گیم رو رو به جلو برده و باعث پیشرفتش شده و سر رو صدا کرده ! نمونش همین بازی سایبر پانک ! که کلی سر رو صدا کرده این بازی و RDR2 هم بیاد همین داستان هست ! چیزی که صنعت گیم رو تازه و نو نگه میداره همین بخش آفلاین هست . بخش آنلاین هم خوبه ! ازش میشه پول در آورد و اگه از این پول در آوردن برای بخش آفلاین بشه هزینه کرد این طوری عالیه ( حالا کاری ندارم همون فروش بازی های داستانی هم برای کمپانی ها کلی سود داره و .... )

نه عزیز من سونی توجه خیلی ویژه ای تو بازی های انخصاریش به بخش آنلاین نمیکنه چون طرفدارانش نمیخوان ! چون میدونه سیاست هاش رو ببره به این سمت با کله میخوره زمین ! نسل نهم هم شک ندارم همین داستانه و بخش آفلاینش و بازی های داستانی خودش رو نگه میداره و قوی تر هم میکنه حال در کنارش آنلاین هم هست و توجه میکنه که شکی توش نیست ولی سیاست های کلیش همین آفلاین محور بودنه چون جواب داده . چون سیاست های این کمپانی بازی های داستانی آفلاین محور خفنه ! ( در کنارش هم آنلاین هست و من خودم آنلاین TLOU رو ماه ها بازیش کردم و خیلی هم عالی بود ) بازی های انحصاریش هم فروش خفن میکنن به خاطر اینه که بازی آفلاین محور خفن میدن بیرون و فروشش میترکونه و دندون گردی داره نمیکنه سونی . دوست داشته چنین کار هایی بکنه و دندون گردی بکنه و نمونش اوایل و اواسط نسل قبل که دید داره با کله میخوره زمین ! و بعد سیاست هاش رو عوض کرد و بازی های داستانی خفن آخر نسلی نجاتش داد .

در پایان اگه سال بعد ! PES دستی به روی مدهاش بکشه و بخش مسترلیگش رو توسعه درست حسابی بده و مد های خوب به بازی اضافه کنه این بازی میتونه بترکونه ! گیم پلیش که خود ماسودا گفت همیشه برای ما در اولویت میمونه و بازم روش کار میکنن و از این بابت میتونه خیالمون جمع باشه ولی سیاست های آیندشون در قبال مد ها رو واقعا نمیدونم .

آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
من پست هام رو درباره آنلاین و بخش آنلاین دادم و توضیحاتم رو دادم و مخالف بخش آنلاین هم نیستم(همین PES رو امسال با علی و فرهاد و پدرام بازی کردم امسال بخش آنلاینش رو و خودم بخش PES League رو امسال کلی بازی کردم ) . ولی فوکوس بیش از حد و بازم تکرار میکنم گفتم بیش از حد به بخش آنلاین اتفاقا جلوی نو آوری رو میگیره ! مد هایی که دلالی و قمار و این چیزا توش هست شده تازه نگه داشتن و نو نگه داشتن یه بازی ؟؟!!!! نه عزیز اینا دستگاه پول چاپی هستن ! و کارشون هم همینه ! ( شما علاقه داری به التیمیت و خیلی هم عالی و اصل مطلب رو که عوض نمیکنه ) کلا فاز فکری من و شما تو این مورد دو راه متفاوته ! من دنبال جزئیات دنیای وافعی فوتبال تو یه بازی هستم و شما یه بخش مثل التیمیت رو دوست داری که اصلا به من ربطی نداره و خیلی هم عالی و کیفش رو ببر ولی اصل مطلب رو عوض نمیکنه . ( همون فیفایی که شما داریش بازی میکنی و التیمت داره بخش آفلاین خوبی داره و درسته کریرش نسبت به خود فیفا انقلابی توش صورت نداده ولی بازم خوبه و قابل قبول و حتی عالی هم هست و شک ندارم کریرش رو تو همین سال های آینده بازم دستی روش میکشه و تحول دوباره ای توش میده و این رو من شک ندارم و وقتی از اعضای سازندش میاد عکس میذاره و میگه کریر نسخه 2019 تغییرات پایه ای نکرده این حرفش به خودی خود امیدوارم کنندست و منظورش صد در صد اینه که بازم این مد رو رو به جلو میبرن و تحولی توش ایجاد میکنن . )

لوت باکس روزی ممنوع بشه و همه گیر بشه شما میبینی که سازنده ها مجبور میشن که از دوباره به مد های آفلاین رسیدگی بیشتری کنن . فعلا تا اجازه دارن قشنگ دارن شیر دوشیشون رو میکنن .

این تمرکز بیش از حد به بخش آنلاین بودن چه جوری میشه بازی تازه بمونه ؟ الان فیفا از اون ور بودم افتاده ! چیزی که یه بازی رو تازه نگه میداره گیم پلیش هستش که فیفا توش قشنگ درجا زده ! و چیزی که یه بازی رو تازه و نو نگه میداره در مرحله اول گیم پلیش هستش و همین طور مدهاش و نه فقط بخش آنلاین ! . بخش آنلاین هم قسمتی از این تازه نگه داشتنه ولی اولویت اصلی و تازه نگه داشتن اصلی یه بازی نیست .

بخش آنلاین چه ربطی به تازه نگه داشتن یه بازی داره ؟ همین PES تو نمراتی که گرفته درصد بسیار بالاییش از بالا گرفتن نمراتش رو مدیون بخش گیم پلیش هستش و همین بخش هست که اصلا من و امثال من رو مجاب میکنه بریم سمتش ! همون قدر مد هاش فاجعه هست بخش مشتقات گیم پلیش عالی هستش و در تمامی نقد ها صحبت های نقد کننده ها موجوده ! و اتفاقا چیزی که باعث شده بازی کهنه به نظر برسه همین مد های آفلاینش هستش !

View attachment 92288
ترجمه : ما پیشرفت هایی در زمینه هایی خاصی از بازی دیده ایم و عمدتا بخش مای کلاب بوده اند . به نظر میرسد کونامی قصد دارد به طور وسیعی بر روی این مد تمرکز کند و من متوجه هستم این بخش برای بسیاری محبوب است و این بخش یک حالت بسبار موثر مالی و در آمد زا هستش ولی مسترلیگ و BL به نوعی با بهبود های کمی روبرو شده اند و از بهبود های بزرگ رنج میبرند . و بله مستر لیگ پیشرفت هایی داشته ( توجه کنید گفتم بهبود هایی کوچکی داشته ) اما زمانی که شما این مد را در برابر کریر فیفا مقایسه میکنید که این سال ها برای کریر فیفا سازندگانش انجام داده اند مقایسه این دو مد کریر فیفا و مسترلیگ دقیقا مثل ماشین بوگاتی با little Tikes هستش . البته کونامی دارای منابع محدود تری برای گسترش بازی خود در بخش های دیگر خود طرف هست اما شما وقتی میخواهید باقی بمانید و در زمین رقابت کنید ( بدون زوایه در نظر گرفته شده ) این ها مواردی هستند که دیگر باید از نسخه 2020 به بعد پیشرفت کنند . به علاوه عدم تغییر در حالت های منوها واقعا نیازمند رنگ و شکل تازه ای میباشد . و فقط رنگ آن نیست و مجموعه کلی آن کهنه و از مد افتاده به نظر میرسد و ما در پادکست های خود به این موضوعات اشاره کردیم . و خبر دار هم شدیم تیم سازنده دارند بر روی منوی های کاملا جدید کار میکنند و در مرحله عبور هستند . این منو ها فاقد شکل و شمایلی مدرن هستند و البته بسیاری از بازی های دیگر ( نه فقط عناوین ورزشی ) از آن رنج میبرند و به همین علت من رو جذب خود نمیکند و سرمایه گذاری روی این بخش باید بیشتر شود و با خود رو راست باشیم و تیم سازنده صرفه جویی بیش از حدی روی منو ها انجام میدهد و بنابر این بازی که گیم پلی آن بسیار زیبا به نظر میرسد در مقابل هیچ تطابقی با منوی های فرسوده و پیر ان ندارد و جلوی آن طعم خوشمزه را میگیرد .

کونامی هم داره مسترلیگ رو بازسازی میکنه و برنامه ای سه ساله داره و دارن روش کار میکنن ( اسیم تنویر این موضوع رو اعلام کرده ) و حالا نمیدونم از کی شروع شده این پروژه و کی مسترلیگ جدید رو وارد بازی میکنن اونم نمیدونم و بازی که باید بخش آفلاینش رو درست کنه و کونامی مجبوره این کار رو بکنه چون متاش سال های بعد کم تر میشه و مخاطبان خودش رو هم از دست میده . و باید هم برای رقابت با فیفا دیر یا زود به مد هاش رسیدگی کنه و راهی جز این نداره جون فیفا هم بی کار نمیشینه که ! اونا هم برنامه های خودشون رو دارن . باری احتمال داره مسترلیگ جدید رو بخوان نسل بعد رونمایی کنن که امیدوارم واقعا این طور نشه . ما فشار میاریم بهشون تا شاید فرجی بشه . مثل همون داستان منو ها و .... کاری که از دستمون بر میاد رو میکنیم و بقیش دیگه با تیم سازندست و ....

سونی تو بخش مولتی و این چیزا ضعیف نیست ! کی چنین حرفی زده ؟! ( سرورهاش از مایکرو که صد در صد ضعیف تره ولی بودجه اصلیش رو سونی برای توسعه بازی های داستانی و بخش آفلاین گذاشته ) مگه مولتی بازی TLOU اومده بود بد بود ؟ و یا مولتی آنچارتد و .... ؟!

مایکروسافت که مثلا انقدر سرورهاش قوی بود و بازی های مولتی بزرگی مثل هیلو و گیرز داشت چی شد ؟ موفق شد ؟؟!!! شد ؟؟ نه نشد ! با کله خورد زمین در مقابل سونی ! به نوعی سونی نشون داد که بازی های داستانی و بخش آفلاین هنوز هم مهمه ! مهم سیاست های یه کمپانی هستش که توش موفق باشه و سونی با سیاست هایی که در پیش گرفته موفق بوده ! مهم هم همینه و برنده این نسل کنونی بوده و اتفاقا همین موضوع داره نشون میده سیاست های متعادل تر ! یعنی سونی توجه اصلی به بخش آفلاین و در کنارش بخش آنلاین و = موفقیت و مایکروسافت توجه بیش از اندازه به بخش آنلاین و در کنارش لخش آفلاین = متوسط ! ...... یعنی جلوی سونی کم آورد و شکست خورد در این نسل و همین خودش داره خیلی چیزا رو ثابت میکنه .

این کمپانی ها با مافیا بازیشون هستش که میخوان این طوری نشون بدن که بخش آفلاین مرده و .... که توهمی از سوی اینا بیش نیست . بخش آنلاین در خوش بینانه ترین حالت یه بخش تجاری و فان هستش و باید هم باشه ! من هیچ وقت نگفتم نباشه ! هزار بار گفنم ولی فوکوس اصلی صنعت گیم نباید روش باشه .

ودر ضمن این بازی های داستانی و بخش آفلاین بوده که همیشه صنعت گیم رو رو به جلو برده و باعث پیشرفتش شده و سر رو صدا کرده ! نمونش همین بازی سایبر پانک ! که کلی سر رو صدا کرده این بازی و RDR2 هم بیاد همین داستان هست ! چیزی که صنعت گیم رو تازه و نو نگه میداره همین بخش آفلاین هست . بخش آنلاین هم خوبه ! ازش میشه پول در آورد و اگه از این پول در آوردن برای بخش آفلاین بشه هزینه کرد این طوری عالیه ( حالا کاری ندارم همون فروش بازی های داستانی هم برای کمپانی ها کلی سود داره و .... )

نه عزیز من سونی توجه خیلی ویژه ای تو بازی های انخصاریش به بخش آنلاین نمیکنه چون طرفدارانش نمیخوان ! چون میدونه سیاست هاش رو ببره به این سمت با کله میخوره زمین ! نسل نهم هم شک ندارم همین داستانه و بخش آفلاینش و بازی های داستانی خودش رو نگه میداره و قوی تر هم میکنه حال در کنارش آنلاین هم هست و توجه میکنه که شکی توش نیست ولی سیاست های کلیش همین آفلاین محور بودنه چون جواب داده . چون سیاست های این کمپانی بازی های داستانی آفلاین محور خفنه ! ( در کنارش هم آنلاین هست و من خودم آنلاین TLOU رو ماه ها بازیش کردم و خیلی هم عالی بود ) بازی های انحصاریش هم فروش خفن میکنن به خاطر اینه که بازی آفلاین محور خفن میدن بیرون و فروشش میترکونه و دندون گردی داره نمیکنه سونی . دوست داشته چنین کار هایی بکنه و دندون گردی بکنه و نمونش اوایل و اواسط نسل قبل که دید داره با کله میخوره زمین ! و بعد سیاست هاش رو عوض کرد و بازی های داستانی خفن آخر نسلی نجاتش داد .

در پایان اگه سال بعد ! PES دستی به روی مدهاش بکشه و بخش مسترلیگش رو توسعه درست حسابی بده و مد های خوب به بازی اضافه کنه این بازی میتونه بترکونه ! گیم پلیش که خود ماسودا گفت همیشه برای ما در اولویت میمونه و بازم روش کار میکنن و از این بابت میتونه خیالمون جمع باشه ولی سیاست های آیندشون در قبال مد ها رو واقعا نمیدونم .
داداش با کله خوردن زمین مایکرو رو در مورد گیرز و هیلو نفهمیدم
جفت نسخه های اخیرشون پرفروش ترین نسخه تاریخ فرانچایزهاشون شدن و ماکرو از پیش بینیش هم بیشتر خریدن ملت :/ که دارن نسخه بعدیاشونم میسازن
فروش بازی‌های انحصاری پلی استیشن خب معلومه بیشتره،چرا که خود کنسولش فروشش از اکس باکس بیشتره :/ مثال های بهتری بزن با فکر البته
چون همه میدونن هیلو مولتیش نمیشه نباشه :/

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: amir code and WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
جفت نسخه های اخیرشون پرفروش ترین نسخه تاریخ فرانچایزهاشون شدن و ماکرو از پیش بینیش هم بیشتر خریدن ملت :/ که دارن نسخه بعدیاشونم میسازن
فروش بازی‌های انحصاری پلی استیشن خب معلومه بیشتره،چرا که خود کنسولش فروشش از اکس باکس بیشتره :/ مثال های بهتری بزن با فکر البته

یجوری کمپین هاشون مولتی هاشون هاشون قربانی شدن تقریبا گرز ۴ هم انچنان فروش خفنی تج به نکرد تو چارت ها هم اصلا دیده نمیشد بعد یک مدت از عرضه اش
حالا جالبه اینا کلا افلاین بیخیال شدن Nba2k هر سال افلاینش پر و پیمون تر میشه امسال my career جدیدتر اوردن یکسری هنرپیشه بخش جدید مدیریت تیم

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648

در زمینه فکتایی هم که در مورد برتری پلی۴ می ین گاهی لابه لای حرفاتون و سند میکنیدش که آره چون سونی به آفلاین بها داد و آنلاین نداره بازیاش و فلان از مایکرو تو این نسل زد جلو ،فقط باید خندید
همه میدونن مایکروسافت وقتی قافیه رو به سونی باخت که کنسول اکس باکس اولیه از لحاظ وزن کنسول(بحث چرت آداپتور خارجی)،حجم کنسول، رزولوشن و کیفیت اجرایی از رقیبش ضعیف تر بود و همه بخاطر کیفیت اجرایی بهتر و داستان ۹۰۰ پی های اکس باکس در برابر ۱۰۸۰ پلی۴ و ریمسترهای بیش از حد عناوین نسل قبل در آغاز نسل جدید و در کنار اینها لااقل در ایران دروغ و خالی بندی ها و اغواگری های فروشنده ها که آی اکس باکس بخری بن میشی،ایران تحریمه، بازی هارو نمیتونه اجرا کنه :)))) و ... به زور موقع خرید پلی ۴ میکردن تو پاچه ت خود منو بزور میخواست پلی ۴ بفروشه ولی من بچه ۱۴ ساله نبودم که بابام پول داده باشه برو کنسول بخر ، کافیه یه نگاه به جامعه بازیکن های پلی ۴ بندازی ۷۰ درصدشون بچه های زیر ۱۵ ساله :))))) اابته منکر انحصاری های بی‌نظیر پلی۴ نمیشم که لاین آپش از اکس باکس قوی تره
خلاصه تو صحبت هات داداش مثال های بهتر بزن برای توجیه اینکه کونامی بیاد به بخش آفلاین هم بها بده که همه ما موافقیم که باید بها بده ولی با مثال های درست و اطلاعات درست تر

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
در زمینه فکتایی هم که در مورد برتری پلی۴ می ین گاهی لابه لای حرفاتون و سند میکنیدش که آره چون سونی به آفلاین بها داد و آنلاین نداره بازیاش و فلان از مایکرو تو این نسل زد جلو ،فقط باید خندید
همه میدونن مایکروسافت وقتی قافیه رو به سونی باخت که کنسول اکس باکس اولیه از لحاظ وزن کنسول(بحث چرت آداپتور خارجی)،حجم کنسول، رزولوشن و کیفیت اجرایی از رقیبش ضعیف تر بود و همه بخاطر کیفیت اجرایی بهتر و ریمسترهای بیش از حد عناوین نسل قبل در آغاز نسل جدید و در کنار اینها لااقل در ایران دروغ و خالی بندی ها و اغواگری های فروشنده ها که آی اکس باکس بخری بن میشی،ایران تحریمه، بازی هارو نمیتونه اجرا کنه :)))) و ... به زور موقع خرید پلی ۴ میکردن تو پاچه ت خود منو بزور میخواست پلی ۴ بفروشه ولی من بچه ۱۴ ساله نبودم که بابام پول داده باشه برو کنسول بخر ، کافیه یه نگاه به جامعه بازیکن های پلی ۴ بندازی ۷۰ درصدشون بچه های زیر ۱۵ ساله :)))))
خلاصه تو صحبت هات داداش مثال های بهتر بین برای توجیه اینکه کونامی بیاد به بخش آفلاین هم بها بده که همه ما موافقیم که باید بها بده ولی با مثال های درست و اطلاعات درست تر

آقا حالا بیحیال :D و عشق مایکرویی شدید :D و این جا جاش نیست و بیشتر از این هر جا دوست داشتی صحبت میکنیم . چه میدونم تو خود تاپیک گیرز و ...

این دو بازی هم به خاطر این که بخش داستانیشون قربانی شد و ..... آفا دوست داشتی بقیش رو تو پیام خصوصی و خلاصه هر جایی دوست داشتی . قاطی نکن ... باشه شما درست میگی .... :D عجب بدبختی داریم :D

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
دوستان یه مشکل من اکانت بازیو (PES2019) اورجینال دارم و رو این اکانت بچ لباس و ... اوکی کردم حالا رو یه اکانت دیگه چطور می تونم بچ بریزم؟ چون بازی قفل میشه
PES2018 دیسک داستم و مشکلی ازین بابت نبود

اگر منظورت از اکانت دیگه روی یه کنسول دیگه هست و اون اکانت دیگه ظرفیت 1 هست بهتره اکانت رو اکتیو کنی روی اون کنسول و آپشن فایل بریزی و بعد که ریختی کنسول رو دیگه آفلاین کنی
ولی اگر منظورت کنسول خودت هست و اکانتی که باهاش بازی میکنی نیازی نیست روی اکانتهای دیگه پچ بریزی

Photo mode داره بازی!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نه این مربوط به تکنولو‌ژی Nvidia Ansel هست که تنها روی کارتهای گرافیکی این شرکت جواب میده انگار... با استفاده از Ansel میتونی دوربین بازی رو در زاویه های مختلف (حتی بیرون از ورزشگاه) به صورت آزادانه کار بزاری و کلی افکت گرافیکی هم با لنزهای مختلف به عکسی که میخوای بگیری اضافه کنی

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
آقا حالا بیحیال :D و عشق مایکرویی شدید :D و این جا جاش نیست و بیشتر از این هر جا دوست داشتی صحبت میکنیم . چه میدونم تو خود تاپیک گیرز و ...
این دو بازی هم به خاطر این که بخش داستانیشون قربانی شد و ..... آفا دوست داشتی بقیش رو تو پیام خصوصی و خلاصه هر جایی دوست داشتی . قاطی نکن ... باشه شما درست میگی .... :D عجب بدبختی داریم :D
لول
مخلصیم

• Like
Reactions: Romell

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
من پست هام رو درباره آنلاین و بخش آنلاین دادم و توضیحاتم رو دادم و مخالف بخش آنلاین هم نیستم(همین PES رو امسال با علی و فرهاد و پدرام بازی کردم امسال بخش آنلاینش رو و خودم بخش PES League رو امسال کلی بازی کردم ) . ولی فوکوس بیش از حد و بازم تکرار میکنم گفتم بیش از حد به بخش آنلاین اتفاقا جلوی نو آوری رو میگیره ! مد هایی که دلالی و قمار و این چیزا توش هست شده تازه نگه داشتن و نو نگه داشتن یه بازی ؟؟!!!! نه عزیز اینا دستگاه پول چاپی هستن ! و کارشون هم همینه ! ( شما علاقه داری به التیمیت و خیلی هم عالی ولی اصل مطلب رو که عوض نمیکنه ) کلا فاز فکری من و شما تو این مورد دو راه متفاوته ! من دنبال جزئیات دنیای وافعی فوتبال تو یه بازی هستم ( نمیگم شما دوست نداری ولی خب این چیزایی که اشاره کردم تو کریر میشه پیدا کرد و گیم پلی تو التیمت هم آرکد تر از جاهای دیگست و هندیکپ هم توش بیشتر از جاهای دیگست . کلا مدی هستش که هر بخشی از گیمر ها رو به خودش جذب کنه و دلیل اصیلش هم پول به جیب زدن ناشر بازی از گیمر ها هستش ) و شما یه بخش مثل التیمیت رو دوست داری که اصلا به من ربطی نداره و خیلی هم عالی و کیفش رو ببر ولی اصل مطلب رو عوض نمیکنه . ( همون فیفایی که شما داریش بازی میکنی و التیمت داره بخش آفلاین خوبی داره و درسته کریرش نسبت به خود فیفا انقلابی توش صورت نداده ولی بازم خوبه و قابل قبول و حتی عالی هم هست و شک ندارم کریرش رو تو همین سال های آینده بازم دستی روش میکشه و تحول دوباره ای توش میده و این رو من شک ندارم و وقتی از اعضای سازندش میاد عکس میذاره و میگه کریر نسخه 2019 تغییرات پایه ای نکرده این حرفش به خودی خود امیدوارم کنندست و منظورش صد در صد اینه که بازم این مد رو رو به جلو میبرن و تحولی توش ایجاد میکنن . )

View attachment 92288
ترجمه : ما پیشرفت هایی در زمینه هایی خاصی از بازی دیده ایم و عمدتا بخش مای کلاب بوده اند . به نظر میرسد کونامی قصد دارد به طور وسیعی بر روی این مد تمرکز کند و من متوجه هستم این بخش برای بسیاری محبوب است و این بخش یک حالت بسبار موثر مالی و در آمد زا هستش ولی مسترلیگ و BL به نوعی با بهبود های کمی روبرو شده اند و از بهبود های بزرگ رنج میبرند . و بله مستر لیگ پیشرفت هایی داشته ( توجه کنید گفتم بهبود هایی کوچکی داشته ) اما زمانی که شما این مد را در برابر کریر فیفا مقایسه میکنید که این سال ها برای کریر فیفا سازندگانش انجام داده اند مقایسه این دو مد کریر فیفا و مسترلیگ دقیقا مثل ماشین بوگاتی با little Tikes هستش . البته کونامی دارای منابع محدود تری برای گسترش بازی خود در بخش های دیگر خود طرف هست اما شما وقتی میخواهید باقی بمانید و در زمین رقابت کنید ( بدون زوایای در نظر گرفته شده ) این ها مواردی هستند که دیگر باید از نسخه 2020 به بعد پیشرفت کنند . به علاوه عدم تغییر در حالت های منوها واقعا نیازمند رنگ و شکل تازه ای میباشد . و فقط رنگ آن نیست و مجموعه کلی آن کهنه و از مد افتاده به نظر میرسد و ما در پادکست های خود به این موضوعات اشاره کردیم . و خبر دار هم شدیم تیم سازنده دارند بر روی منوی های کاملا جدید کار میکنند و در مرحله عبور هستند . این منو ها فاقد شکل و شمایلی مدرن هستند و البته بسیاری از بازی های دیگر ( نه فقط عناوین ورزشی ) از آن رنج میبرند و به همین علت من رو جذب خود نمیکند و سرمایه گذاری روی این بخش باید بیشتر شود و با خود رو راست باشیم و تیم سازنده صرفه جویی بیش از حدی روی منو ها انجام میدهد و بنابر این بازی که گیم پلی آن بسیار زیبا به نظر میرسد در مقابل هیچ تطابقی با منوی های فرسوده و پیر ان ندارد و جلوی آن طعم خوشمزه را میگیرد .

مایکروسافت که مثلا انقدر سرورهاش قوی بود و بازی های مولتی بزرگی مثل هیلو و گیرز داشت چی شد ؟ موفق شد ؟؟!!! شد ؟؟ نه نشد ! با کله خورد زمین در مقابل سونی ! به نوعی سونی نشون داد که بازی های داستانی و بخش آفلاین هنوز هم مهمه ! مهم سیاست های یه کمپانی هستش که توش موفق باشه و سونی با سیاست هایی که در پیش گرفته موفق بوده ! مهم هم همینه و برنده این نسل کنونی بوده و اتفاقا همین موضوع داره نشون میده سیاست های متعادل تر ! یعنی سونی توجه اصلی به بخش آفلاین و در کنارش بخش آنلاین = موفقیت

و مایکروسافت توجه بیش از اندازه به بخش آنلاین و در کنارش بخش آفلاین = متوسط ! ...... یعنی جلوی سونی کم آورد و شکست خورد در این نسل و همین خودش داره خیلی چیزا رو ثابت میکنه .

شما اطلاعات خوبی در مورد pes و فیفا و nba وتاحدودی موتور های بازیسازی داری وقتی میای در مورد بقیه چیزها و مسائلی که اطلاعات کافی ای ازش نداری نظر میدی ترور شخصیتی برای خودت پیش میاد و به شخصیتت خدشه وارد میشه من بعنوان یه دوست بهت توصیه میکنم در ضمینه هایی که اطلاعات کافی نداری نظر ندی بذار رومل یه کاربر که اطلاعاتش زیاده بمونه شما یه سری کامنتها میدی که معلومه اطلاعات کافی ای ازش نداری

شما تاحالا چندین و چند بار پست دادی جوری که ازانلاین متنفری و حتی غیر مستقیم انلاین بازهارو نوب خطاب کردی تقصیر سازندگان نیست گیمرها بیشتر از انلاین لذت میبرن سازندگان هم میدونن و اون چیزایی گیمرها دوست دارن رو در اختیارشون میذارن اگه گیمرها لذت نبرن خب سازنده ها هم مریض نیستن به این بخش ها اهمیت بدن البته بازم میگم من با لوت باکس مخالفم همینجور با ارکید بودن التیمیت نسبت به بقیه قسمتها در مورد انلاین زدن شما همو خوب میشناسیم از نسل قبل که شما 360 داشتی من کاملا شمارو میشناسم دقیقا میدونم وضع انلاین زدن شمارو.ضمنا وقتی گیمرها مثلا کالاف قبلی که تری ارک ساخته رو بخش کمپینشو خیلی کم بازی میکنن بعد میان توی این کالاف این بخش رو حذف میکنن میبینن پیش فروشهاشون حتی باداشتن رقیبهایی مثه رد دد بیشتر میشه نشون چی میتونه باشه بیایید حقیقت رو قبول کنید درسته شما افلاین دوست داری ولی حقیقت چیز دیگه ای هست این چندمین باره من دارم این مسائل رو توضیح میدم ولی شما گوشت بدهکار نیست
ببین عزیزم بازم حرف اشتباهی میزنی یعنی شما فک میکنی همه بازیهایی که بیس مولتی پلیر دارن لوت باکس دارن الان جی تی ای لوت باکس داره؟بازیهایی که لوت باکس دارن زیاد نیستن اطلاعاتت در این مورد کمه لوت باکس رو هم بردارن بازم اونجور که دوست داری به مد افلاین رسیدگی نمیشه چون تعداد خیلی کمه طرفدارش هستن
من به طور قطع نگفتم که فقط مد انلاین باعث تازه بودن بازی میشه ولی قطعا بخش انلاین و در کنار مدهای خوب 70%باعث تازه بودن بازی میشه درسته گیم پلی هم مهمه منم موافق درجازدن فیفا نیستم شما فک میکنی فیفا بخاطر لایسانس اینقدر میفروشه یا بخاطر پارتی داشتن توی فدراسیون فیفا؟شما که میگی گیم پلی تازه نگه میداره پس چرا pes با داشتن گیم پلی خدا ولی از فروش خیلی عقبه؟
شما وقتی منکر بخش انلاین در تازه بودن بازی هستی این نشان از کمبود اطلاعاتت داره
عده خیلی کمی مثل شما بفکر افلاین و مدهای افلاین هستن که سازنده ها زیاد براشون مهم نیست ضمنا تا حالا چند بار گفتم فیفا غیر مد التیمیت کلی مد انلاین دیگه داره همون التیمیتشم کلی زیر مجموعه داره کونامی توی همون مد ها هم هنوز خیلی کمه من تاحالا چند بار متذکر شدم خواهشا خودت که زبانتم خوبه تحقیق کن دائم نیا بگو مد انلاین کونامی زده شده مثل ea از لحاظ مد انلاین کونامی باید بیشتر به مدهای انلاین اهمیت بده اونم نه داخل مای کلاب یا فقط مای کلاب خالی
بازم میگم اطلاعاتت خیلی کمه در مورد این بخش ها بعله سونی سرورهاش ضعیفه مایکروسافت سرورهاش خیلی قویتره مولتی بازی های سونی سرور اختصاصی نداره و شمارو به یکی از بازیکنها که بهترین کیفیت نت رو داره وصل میکنه همین باعث کلی دیلی و لگ میشه وقتی سرورا اختصاصی باشه پلیر به سرور اختصاصی یا به اصطلاح دی دی کیتد وصل میشه و لگ و دیلی تقریبا صفر میشه مولتی لست اف اس دقیقا همین مولتی ای هست که بخاطر نداشتن سرور اختصاصی به بهترین پلیر وصل میشه سونی کلی توی بخش مولتی پلیر و انلاین بسیار ضعیف هست من از نسل قبل که پی اس 3م هک نبود و انلاین میزدم تا الان میدونم دقیقا این رو بازیهای اختصاصی هم قضیه اش فرق میکنه سونی کلی استودیوی انحصاری داره که براش بازی میسازن وبخاطر اینکه تقریبا دوبرابر مایکروسافت فروخته طبیعیه بازیهاش بیشتر بفروشن

و مایکروسافت توجه بیش از اندازه به بخش آنلاین و در کنارش بخش آفلاین = متوسط ! ...... یعنی جلوی سونی کم آورد و شکست خورد در این نسل و همین خودش داره خیلی چیزا رو ثابت میکنه
متاسفانه بازم کمبود که من مجبورم دلیل عقب افتادن مایکروسافت رو برات توضیح بدم حتما فیل اسپنسر رو میشناسی قبل فیل دونفر بنام دن متریک و بالمر بودن که رئیس قسمت گیمینگ مایکروسافت در نسل قبل بودن این دوشخص تونستن موفقیتهای خوبی در نسل قبل بدست بیارن و نسل قبل نقشه کنسول این نسلشون رو کشیدن اونا فک میکردن کنسول باید کنسول خانواده باشه برای همین کنسول رو ضعیف ساختن بجاش کینکت اجباری روش گذاشتن که باکنسول باهم بود و باعث شد قیمت در روز اول 500 دلار باشه این یعنی کنسولشون ضعیف تر بود ولی گرونتر از پی اس 4 بالمر و دن متریک همچنین drm 24 ساعته گذاشتن یعنی شما 24 ساعت یکبار کنسول رو به نت وصل نکنی کنسول روشن نمیشه همچنین کینکت اجباری گذاشتن که کنسول بدون کینکت اصلا روشن نمیشد و مورد اخر و از همه مهمتر بازیهای دست دوم رو بلاک کرده بودن توی e2013 که من داشتم انلاین میدیدم کنفرانس مایکروسافت دقیقا قبل کنفرانس سونی بود سونی هم از همین کارهای مایکروسافت نهایت استفاده رو برد توی کنفرانس گفتن ما drm نداریم کنسولمون قویتره بازیهای دست دوم رو بلاک نمیکنیم کینکت هم نداریم که اجباری باشه لانچ (بازیهایی که روز اول برای کنسول امدند)مایکروسافت خیلی بهتر از سونی بود ولی بخاطر این حرفها و کنسول ضعیف از همون اول قافله رو بد باخت و تا الانم نتونست قد راست کنه مسئله بعدی اینه که ip هاشونم تکراری شدن و نیاز داشتن که چند استودیوی انحصاری اضافه کنن که این کارو همین چند ماه انجام دادن شما خودت نسل قبل 360 داشتی کنسول بد و بازیهای انحصاری بدی نداشت همچنین مایکروسافت اهمیت خوبی به انلاین داره چون سرورهای خوبی داره ولی استودیو هاش از سونی کمترن در عوض سونی استودیوهای بیشتری داره ولی سرورهای اختصاصی خیلی کمی داره اینکه شما بیای کل پیروزی سونی رو به انلاین ربط بدی اشتباهه ضمنا اگه سونی هم DRM داشت الان وضع ما این نبود چند وقت پیشها دیدم در مورد هک کنسول PS4 توی تاپیکش سوال کردی والا این بازی PES بازی ای هست که به شدت به اپدیت و پچ نیازمنده شما نتونی انلاین بشی پچ و اپدیت هم نمیتونی بکنی مثه 360 نیست هم هک کنی هم انلاین بزنی اوایل نسل نه اکانت هکی بود نه هکی قیمت بازیهای PS4 خیلی سریع کم میشد و بازیهای کار کرده هم رو خیلی سریع میخریدند اما ضعف سونی در بخش امنیت اکانتها وهک شدن کنسولش باعث شده که توی ایران فروش و تعویض دیسک نابود بشه اگر DRM هم بود کار به اینجا نمیکشید شما که اینقدر عاشق افلاین هستی قطعا خیلی بهتر و بیشتر بازیهای افلاین رو تجربه میکردی

شما فک کنم توهم توطئه داری من دارم به شما میگم خیلیا بخش افلاین بازی ای رو تجربه نمیکنن الان ولف اشتاین 2 و ایول ویتین 2 فروششون خیلی کم بوده تاچند ماه پیش حتی کمتر از یه میلیون اینم لابد تقصیر سازنده ها هست؟در صورتی اینکه متای خیلی خوبی کسب کردن باز شما به توطئه متهم میکنی و عوض شدن سلیقه گیمرها رو نمیخوای قبول کنی
خب نمیشه منکر فروش بازیهای افلاین عالی شد سونی رو بخوایم فاکتور بگیریم ایا هر استودیویی میتونه همچین خرجی کنه مثل راک استار میتونه همچین زمانی صرف یه بازی کنه شما میدونی رد دد از سال 2010 دارن میسازنش یا سایپر پانک از بعد ویچر ساختنش استارت خورده بعد میدونی چه بودجه عظیمی از لهستان باری بازیشون گرفتن ایا همه استودیوها و کمپانی ها میتونن همچین خرج و وقتی رو صرف کنن الان راک استار 5سال بازی نداده کی تاحالا راک استار 5 سال بازی نداده؟نکنه اونا هم دستشون توی قمار و لوت باکسه؟شما نمیخوای سلقیه گیمر ها رو قبول کنی هی حرف خودتو میزنی راک استار کلی دی ال سی افلاین قرار بود برای جی تی ای بسازه کنسل کرده برای چی"؟یعنی تنها راه درامد کمپانی ها از انلاین لوت باکسن؟همه هم لوت باکس دارن؟بخش افلاین صنعت گیم رو تازه نگه داشته؟شما متاسفانه اصلا توباغ نیستی قبول هم نمیخوای کنی شما مطمئن باش نسل نهم بیشتر کشیده میشن به بخش انلاین ضمنا مایکروسافت هم از اشتباهاتش درس گرفته سونی دیگه همینجور نمیتونه روی افلاین مانور بده و بفروشه
نه عزیز من سونی توجه خیلی ویژه ای تو بازی های انخصاریش به بخش آنلاین نمیکنه چون طرفدارانش نمیخوان ! چون میدونه سیاست هاش رو ببره به این سمت با کله میخوره زمین ! نسل نهم هم شک ندارم همین داستانه و بخش آفلاینش و بازی های داستانی خودش رو نگه میداره و قوی تر هم میکنه حال در کنارش آنلاین هم هست و توجه میکنه که شکی توش نیست ولی سیاست های کلیش همین آفلاین محور بودنه چون جواب داده
:D میخوره با کله زمین ؟من به شما میگم سرور درست حسابی نداره مثه کپکام عوضش استودیو درست حسابی داره مجبوره اینجوری پیش بره شما نسل نهم ببین باز اینکارها جواب میده یا نه باز مایکروسافت نشسته نگاه میکنه یا نه؟سونی بخواد همینجور بیخیال انلاین نداشتن بازیهاش کنه نسل بعد ممکنه شکست بخوره

عزیزم من دفعه چندمه که دارم توضیح میدم فک کنم کافی باشه توضیحاتم درسته شما افلاین دوست داری منم سنم کم نیست ولی سلیقه گیمرها عوض شده الان نسبت به نسل قبل چقدر بازیهای افلاین کم شده برای چی؟مافیا؟برای چی راک استار الان 5 سال بازی نداده؟برای چی کلی دی اس سی افلاین کنسل کرده؟

wolfomid

کاربر سایت
Dec 8, 2013
3
سلام، من نسخه دمو رو برای ps4 دانلود کردم، توی 2017 خیلی بازیم خوب بود ولی توی 2019 سخت میتونم کامپیوتر رو ببرم، بخاطر نسخه دمو بودن و باگ هست که اینطوریه یا من نمیتونم بازی کنم؟
آخه من بیشتر کارای ترکیبی و 1 و 2 میکنم و تک ب تک میشم، ولی توی این فوتبال هر بار ک این کارو انجام میدم یا توپو از دست میدم یا بازیکنم حرکت نمیکنه ک پاس دوم رو بهش بدم. شما این مشکلات رو ندارید؟ نسخه اصلی چطوریه؟ مثل دمو هست؟ مخصوصا بعد آپدیت

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
@m3rdak
نسل قبل مایکروسافت بیس خیلی کمی توی ایران داشت ولی بخاطر گرون بودن کنسول سونی در اوایل نسل (نسل هفتم)ایکس باکس 360 توی ایران خیلی طرفدار داشت اوایل سونی انحصاری خیلی تاپی نداشت و مایکروسافت انحصاریهاش هم بهتر و هم بیشتر بودن فورزا و گیرزو هیلو هم تازه نفس بودن و بسیار جذاب بعد که سونی فهمید قیمت کنسول رو باید کم کنه و انحصاریهای عالی بزنه و قیمت کنسول تقریبا مساوی شد و انحصاریهاشم خیلی بیشتر میشد خیلیا با دلار 800تومن سال 88 هم ایکس باکس میخریدن چرا؟چون کپی خور بود بازیهای ایکس باکس 360 دو هزار تومن بود بازیهای ps3 نزدیک 50 تومن خیلیا وسعشون رو داشتن ولی بازم 360 میخریدن البته منکر فن بیس قبلی 360 هم نمیشه شد
اما توی این نسل اوایل فنهای وان بخاطر دی ار ام و بلاک بازیهای دست دوم جازدن بعد که بالمر و دن متریک از سمتشون کناره گیری کردن و کینکت رو هم طلاق دادن و دی ار ام و بلاک بازیهای وان برداشته شد برای فنهای 360 ومایکروسافت شد یه بهشت رفتن وان خریدن و به معشوقشون رسیدن تا اینکه بازار ایران یهو تک قطبی شد فنهای وان اون زمان دیدن داره درحقشون اجهاف میشه داره بهشون توهین میشه چرا؟دیدن پی اس 4 دارها دارن اکانت هکی مثه نقل و نبات میزنن و هزینه کمتر از 10 15 تومن خیلیا فروختن و ps4 خریدن و رفتن سمت سونی بعد که کنسول هک شد دیگه وضع بدترم شد الان این عده ای که مثل خودت وان دارن فن واقعی مایکروسافت هستن البته مایکروسافت اشتباهاتی توی این نسل داشته ولی علت اصلی اینکه فنهای ایرانی که نسل قبل 360 داشتن و روشم تعصب داشتن رفتن پی اس 4 گرفتن و سونی فن شدن قطعا مهمترین دلیلش اکانت هکی ps4 هست

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
@m3rdak
نسل قبل مایکروسافت بیس خیلی کمی توی ایران داشت ولی بخاطر گرون بودن کنسول سونی در اوایل نسل (نسل هفتم)ایکس باکس 360 توی ایران خیلی طرفدار داشت اوایل سونی انحصاری خیلی تاپی نداشت و مایکروسافت انحصاریهاش هم بهتر و هم بیشتر بودن فورزا و گیرزو هیلو هم تازه نفس بودن و بسیار جذاب بعد که سونی فهمید قیمت کنسول رو باید کم کنه و انحصاریهای عالی بزنه و قیمت کنسول تقریبا مساوی شد و انحصاریهاشم خیلی بیشتر میشد خیلیا با دلار 800تومن سال 88 هم ایکس باکس میخریدن چرا؟چون کپی خور بود بازیهای ایکس باکس 360 دو هزار تومن بود بازیهای ps3 نزدیک 50 تومن خیلیا وسعشون رو داشتن ولی بازم 360 میخریدن البته منکر فن بیس قبلی 360 هم نمیشه شد
اما توی این نسل اوایل فنهای وان بخاطر دی ار ام و بلاک بازیهای دست دوم جازدن بعد که بالمر و دن متریک از سمتشون کناره گیری کردن و کینکت رو هم طلاق دادن و دی ار ام و بلاک بازیهای وان برداشته شد برای فنهای 360 ومایکروسافت شد یه بهشت رفتن وان خریدن و به معشوقشون رسیدن تا اینکه بازار ایران یهو تک قطبی شد فنهای وان اون زمان دیدن داره درحقشون اجهاف میشه داره بهشون توهین میشه چرا؟دیدن پی اس 4 دارها دارن اکانت هکی مثه نقل و نبات میزنن و هزینه کمتر از 10 15 تومن خیلیا فروختن و ps4 خریدن و رفتن سمت سونی بعد که کنسول هک شد دیگه وضع بدترم شد الان این عده ای که مثل خودت وان دارن فن واقعی مایکروسافت هستن البته مایکروسافت اشتباهاتی توی این نسل داشته ولی علت اصلی اینکه فنهای ایرانی که نسل قبل 360 داشتن و روشم تعصب داشتن رفتن پی اس 4 گرفتن و سونی فن شدن قطعا مهمترین دلیلش اکانت هکی ps4 هست
من ببین چقد فنم که پلی ۴ پرو و وان اسم رو فروختم و وان اکس خریدم
ازونور بوم افتادم دیگه :))))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
من ببین چقد فنم که پلی ۴ پرو و وان اسم رو فروختم و وان اکس خریدم
ازونور بوم افتادم دیگه :))))

من ادم از نزدیک دیدم هر ماه یه گوشی و هر سه ماه یه لپ تاپ عوض میکنه ولی کنسول نمیخره؟چرا چون بازیهاش گرونه =))البته این داستان مال سال دوم ps4 هست الان اون طرف که میره لپ تاپ 12 میلیونی میخره و پی اس 4 چهار میلیونی نمیخره چون همچنان فک میکنه بازیهاش گرونن و از ظرفیتی و اکانت هکی هم خبر نداره همچنان بازیهاش گرونن نمیخره

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
اینکه بازیهای انلاین بازارو گرفتن در این شکی نیست...
همین gta که چندین ساله داره میفروشه همین الانم تو چارتها هست بخاطره مولتی بینظیرشه
اینکه سونی بره سمت مولتی با کله میخوره زمین جوکی بیش نیست...
اینکه سلیقه بازیها عوض شده و به سمت مولتی داره حرکت میکنه یه حقیقت محضه...
ببینید انقدر قضیه تابلو هستش که بتسدا تو vga یه کلیپ ساخت برای سینگل پلیرها...اینکه اهمیت بدید به سینگلا..
ببینید قضیه به کجا کشیده شد که بارلوک با حالت انتقام میگفت بازیهای تک نفره نمرده اند.
خب اینها همه فشار بازیهای مولتی هستن که چپ و راست سازنده ها دارن صحبت میکنن...بعد شما میگی با کله میره تو زمین...
همین هیلو 5 رکورد عالی بجا گذاشت با توجه به تعداد ایکس باکس...
ما ایرانیا فقط میخوایم حرفامونو تحمیل کنیم ولی یخورده منطقی باشیم متوجه تغییرات میشیم...
فیلم جدید اسپیلبرگ رو نمیدونم دیدید یانه ولی بعید نیست در آینده بازیها فقط مولتی باشن...همونطور که تو فیلم ready one player این مسئلرو عنوان میکنه.
بحرحال ما مولتی بازها دوست داریم تعادل حفظ بشه...چون مولتی بازها نیاز به یه سبک بازی مولتی دارن...ولی سینگل پلیرها دوست دارن کل بازیها سینگل بشه...ما یه رفیق داریم همین به بازیهای مولتی فحاشی میکنه که ادم شک میکنه که نکنه...:D
همین ولف 2 اگه نسل قبل میومد جزو پرفروشترین بازیها بود ولی الان.....
ببینید مولتی تو این نسل چقدر مهم شده که راک استار بار ها گفته تمرکز ویژه ای روی مولتی رددد 2 داریم...
خیلی ها هم میگفتن پارسال بخاطر مولتی بهتر بازی رو تاخیر زدن...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر