PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
ای کاش بجای پوز دادن یه آموزش کامل میزاشتید که چجوری با PS4 کووآپ بازی میکنید.
عزیز آخه کونامی هم پوز دادن داره من همین جا به یکی از دوستان گفتم تو بخش خرید بازیکن تجربه دارن یکیش گفت از نبوغ خودت استفاده کن یه توضیح ناقصی داد رفت.دوما تو پستهای قبلی راه های اتصالو گفتیم.یکی از دوستان هم بهش گفتم مودم یا روتور داری راهنمایی کنم گفت ندارم نمیتونم دیگه وقتی ابزارشو نداره چیکار میشود کرد‌.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: beh1382

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
چیزی که از خصوصیات موتور گرافیکی Unreal Engine 4 تا حالا به دست آوردیم .

1 - ایجاد انیمیشن هایی بسیار پویا تر و بهتر

2 - ایجاد به وجود آوردن و طبیعی در آوردن احساسات چهره که این موتور بسیار بر روش قدرتمند هستش .

3- ایجا شیدر های بهتر و طبیعی تر پوست

3 - انتقال سریع پورت هر نرم افزاری بر روی این موتور گرافیکی . تطبیق پذیری بی نظیر این موتور با هر نرم افزار جانبی دیگه مثل موتور های فیزیک و نور پردازی دیگه . ( همین طور به راحتی میتونن مشتقات ساخت استادیوم هایی که در PES کنونی هستش رو به راحتی رو Unreal Engine 4 پورت کنن و بعد سال به سال از قابلیت های اصلی خود موتور گرافیکی استفاده کنن . )

4 - ساخت ادیتور های بیشتر و راحت تر با استفاده از این موتور گرافیکی و این موتور گرافیکی در ساخت و وسعت ادیتور ها زبان زد هستش .

5 - بودن مهندسین بیشتری و دم دست تری که کار با این نرم افزار را بسیار بهتر بلد هستن تا موتور گرافیکی اختصاصی خود کونامی به نام فاکس انجین ( به همین خاطر دو سال هستش که دارن جذب نیرو میکنن برای ساخت PES نسل بعدی )

6- توانایی و راندمان بهتر این موتور گرافیکی با سیستم عامل های مختلف که باهاشون اپتیمایز تر و بهینه تر هستش .

7 - کد نویسی بهینه تر این موتور گرافیکی با سخت افزار های گوناگون و نسل بعدی .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siamak61 and db07

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
طرفدارای بیشتر pes اولا بخاطر عادت به این بازی و بعد سخت بودن فیفا هست من اندازه موهای سرشما گیم نت رفتم pes بازم کلی دیدم هروقت باهاشون حرف زدم یا گفتن عادت کردیم به pes یا گفتن فیفا سخته
فیفا سال پیش بین 22 تا 24 میلیون فروخته این حرفا که گیم پلی بچه گونه ای داره توهین به خود هست و مثه تف سربالاست والا ما هر گیم نتی رفتیم بازیهای دو پِس باز رو دیدیم توی همه نسخه ها دست روی سرعت میذاشتنو دائم گاز میدادن انگار نیدفوراسپیده حالا اینجا اساتید شبیه ساز میدوننش لابد یه نسخه ادیشن دیگه دارن بازی میکنن
این فروش بی نظیر فیفا رو هم که صحبتش رو کردیم و اگه فیفا بی نظیره و فروشش دلیل خیلی بهتر بودنش پس چرا در کشور هایی مثل منطقه آمریکای جنوبی و اون طرفا که لایسنس های تیم ها و استادیوم ها در PES بهتر هستش فروش PES و بازارش بهتره ؟؟!! و فروش فیفا کم تر و ضعیف تر و بازار ضعیف تری داره ؟؟!! این فروش میلیونی فیفا بخش بزرگیش به خاطر داشتن لایسنس ها هستش و درباره این چیزا هزاران بار صحبتش رو کردیم . هر دو تا بازی هم نیمه شبیه ساز هستن و به شبیه ساز نزدیک هم نشدن و از دید من که PES حداقل یه سری اصول ها رو رعایت کرده و گیم پلی فیکس تر و بالانس تری نسبت به فیفا داره ! ( کم ترین ایراد تو این دو سال اخیر به بخش گیم پلی یوزر با یوزر شده ........ که البته نواقص و بدبختی های خودش رو هم داره این بازی ولی هر چی داره این بازی سر همین گیم پلیش داره وگرنه که نه استادیوم درست حسابی داره و نه مد های عالی و نه لایسنس لیگ های معتبر جهان و کلی مشکلات دیگه که داره ! این بازی هر چی داره از همین مشتقات داخل زمین و گیم پلیش داره و اگه همینم نداشت که متای بازی زیر 50 هم شاید به راحتی میرفت !!!!

این عادت کردن به یه بازی که کسایی که فیفا هم بازی میکنن همین طوره و موضوع دو طرفه ای هستش و فیفا و سخت ؟ و PES آسون !!! این صحبت ها والا دیگه قدیمی شده و بیشتر شبیه به کل کل میمونه و بازی نید فور اسپید و اونم PES ?!!! ( با سیسم خستگی جدید هم که عملا با بازیکن سرعتی تو بازی شما زیاد ور بری که نابود میشه سریع به خصوص سن بالا باشه که دیگه بدتر ! همون بازیکن جوون سرعتیش هم زیاد باهاش بدوی و توپ رو دم به ساعت بهش بدی نیمه دوم نابود میشه ! تو حالت منطقیش هم بازی کنی بازیکن سرعتی از دقیقه 70 به بعد دیگه اون کارایی عالی رو نداره و بستگی به سبک بازی هم داره و حتی نمیشه به طور دائم کاری کرد که فول بک ها کل زمان بازی رو طول زمین رو بدون و هر کسی PES رو امسال بازی کرده باشه قشنگ به این نکات مثبت بازی پی برده .

پارسال هم با هم یه بار صحبت کردیم و من به شما گفتم تو گیم نت خیلی ها سرعت رو میبرن رو +2 که بعدا شما رفتی دید همین طوره و سرعت بازی رو زیاد میکنن و دقت پاس رو هم میذارن رو PA3 !!!! و همینم شما گفته بودی انجام میدن اگه یادت باشه ! همین مای کلاب باز معروف PES به نام PESEP هم که درجه پاس رو میذاره رو آرکد ترین حالت (PA3 ) و گیم پلی بازیش رو میبینه آدم حالش به هم میخوره !

شما یادتونه که یه بار سر همین موضوع با هم صحبت کردیم و رفتی دیدی دقیقا داستان همینه !

و PES سال هست فاکتور سرعت ( به صورت افراطی ) اصلا معنی ای نداره تو این بازی ! اصلا خنده داره که فاکتور سرعت رو بخوای تو PES بهش ایراد بگیری ! یا اسکیل زدن تو PES که دهن سرویس کنه ! شما تو فیفا سال های قبل که دکمه دارین میتونین پاس سرعتی بدین با هر بازیکنی !! بچه های سایت زومجی که هر دو تاشون فیفا باز هستن وقتی داشتن PES بازی میکردن ( برای نقد بود و ویدئوش هست و میتونی بری ببینی ) میگفتن چرا پاس ها انقدر کنده و نمیشه با بازیکن ها پاس سرعتی داد و میگشتن دنبال دکمه پاس سرعتی ؟!!! :tearsofjoy: ( که اصلا دکمه پاس سرعتی وجود خارجی نداره تو PES و بازیکن هایی میتونن چنین پاس هایی بدن که تو مهارت هاشون باشه و به حسب توانایی خودشون میتونن چنین پاس هایی بدن )

فیفا هم خوبی های خودش رو داره و تو بخش اسلاید تکل ها و تنوع توپ گیری جذاب تر هستش به نظر خود من !

شما هم که میری گیم نیت و فقط میبینی و صحبت های دیگران رو میشنوی و ... فیفا بازی دیگه مصطفی عزیز ! سال هاست فیفا داری بازی میکنی و به فیفا شما هم عادت کردی . و نمیگم بده یا خوبه و به خودت مربوطه و خیلی هم عالی و لذتش رو ببر ولی من میگم PES دست شما اومد و دوستی کسی داشت به شما قرض بده یه بار با هم بازی کنیم ببینیم بازی نیدفور اسپید هست ؟ و میشه با بازیکنای سرعتی کولاک کرد و یا نه !! راحت چند دستی با هم بازی کنیم مشخص میشه که بازی نیدفور اسپید هستش و یا نه !

و شما هم میگین PES آسونه دیگه و فیفا باز ها هم هاردکور !! پس شما باید خیلی راحت مقابل من بازی کنی !! چون به قول خود شما بازی سخت تر و شبیه ساز تر یعنی فیفا رو داری بازی میکنی و ما هم PES آرکد و سرعتی و PES دستتون اومد باید به راحتی بازی کنی !

الان این بازی من تو درجه سختی لجند هستش و سی پی یو داره روم پرس میکنه و اصلا فضایی برای بازی سرعتی و میگ میگ هست ؟!! PES مدت هست فاکتور سرعت افراطی رو از بازیش حذف کرده و تو دوران افولش این مشکلات سر بازی اومده بود و نه سال های اخیر ! شما با کریس و اوبامیانگ و هر بازیکن سرتی تو PESحداکثرش مثل واقعیت بتونی تو ضد حملات و یه زمان هایی مثل واقعیت بتونی از فاکتور سرعتشون استفاده کنی و نه این که کل زمین رو باهاشون بدوی و بری بزنی تو گل ! و این صحنه گیم پلی که گذاشتم بازی گروهی رو قشنگ داره تو PES نشون میده ! ( میگم دوست داشتی بازی رو از کسی بگیرین و ببینیم این مشکلات سرعت و میگ میگ هست یا نه !! امتحانش اصلا ضرر نداره !!!!! )

ثانیه دوازه با بن طالب داشتم سرعت میرفتم پرسنیگ بازیکن و فشار روی بن طالب قشنگ کاری کرد توپ از پاش جدا بشه و تو PES کلا بازی فشرده هستش و سبک و سیاق گیم پلی این طوریه ! مابقی صحنه ها رو هم میتونی قشنگ ببینی که سی پی یو چه جوری فضا ها رو میبنده ! تو بازی یوزر با یوزر هم بستگی با سطح بازی حریف داره و نوع بازیش که چه جوری بازی کنه !

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این فروش بی نظیر فیفا رو هم که صحبتش رو کردیم و اگه فیفا بی نظیره و فروشش دلیل خیلی بهتر بودنش پس چرا در کشور هایی مثل منطقه آمریکای جنوبی و اون طرفا که لایسنس های تیم ها و استادیوم ها در PES بهتر هستش فروش PES و بازارش بهتره ؟؟!! و فروش فیفا کم تر و ضعیف تر و بازار ضعیف تری داره ؟؟!! این فروش میلیونی فیفا بخش بزرگیش به خاطر داشتن لایسنس ها هستش و درباره این چیزا هزاران بار صحبتش رو کردیم . هر دو تا بازی هم نیمه شبیه ساز هستن و به شبیه ساز نزدیک هم نشدن و از دید من که PES حداقل یه سری اصول ها رو رعایت کرده و گیم پلی فیکس تر و بالانس تری نسبت به فیفا داره ! ( کم ترین ایراد تو این دو سال اخیر به بخش گیم پلی یوزر با یوزر شده ........ که البته نواقص و بدبختی های خودش رو هم داره این بازی ولی هر چی داره این بازی سر همین گیم پلیش داره وگرنه که نه استادیوم درست حسابی داره و نه مد های عالی و نه لایسنس لیگ های معتبر جهان و کلی مشکلات دیگه که داره ! این بازی هر چی داره از همین مشتقات داخل زمین و گیم پلیش داره و اگه همینم نداشت که متای بازی زیر 50 هم شاید به راحتی میرفت !!!!

این عادت کردن به یه بازی که کسایی که فیفا هم بازی میکنن همین طوره و موضوع دو طرفه ای هستش و فیفا و سخت ؟ و PES آسون !!! این صحبت ها والا دیگه قدیمی شده و بیشتر شبیه به کل کل میمونه و بازی نید فور اسپید و اونم PES ?!!! ( با سیسم خستگی جدید هم که عملا با بازیکن سرعتی تو بازی شما زیاد ور بری که نابود میشه سریع به خصوص سن بالا باشه که دیگه بدتر ! همون بازیکن جوون سرعتیش هم زیاد باهاش بدوی و توپ رو دم به ساعت بهش بدی نیمه دوم نابود میشه ! تو حالت منطقیش هم بازی کنی بازیکن سرعتی از دقیقه 70 به بعد دیگه اون کارایی عالی رو نداره و بستگی به سبک بازی هم داره و حتی نمیشه به طور دائم کاری کرد که فول بک ها کل زمان بازی رو طول زمین رو بدون و هر کسی PES رو امسال بازی کرده باشه قشنگ به این نکات مثبت بازی پی برده .

پارسال هم با هم یه بار صحبت کردیم و من به شما گفتیم تو گیم نت خیلی ها سرعت رو میبرن رو +2 که بعدا شما رفتی دید همین طوره و سرعت بازی رو زیاد میکنن و دقت پاس رو هم میذارن رو PA3 !!!! و همینم شما گفته بودی انجام میدن اگه یادت باشه ! همین ای کلاب باز معروف PES به نام PESEP هم که درجه پاس رو میذاره رو آرکد ترین حالت (PA3 ) و گیم پلی بازیش رو میبینه آدم حالش به هم میخوره !

شما یادتونه که یه بار سر همین موضوع با هم صحبت کردیم و رفتی دیدی دقیقا داستان همینه !

و PES سال هست فاکتور سرعت ( به صورت افراطی ) اصلا معنی ای نداره تو این بازی ! اصلا خنده داره که فاکتور سرعت رو بخوای تو PES بهش ایراد بگیری ! یا اسکیل زدن تو PES که دهن سرویس کنه ! شما تو فیفا سال های قبل که دکمه دارین میتونین پاس سرعتی بدین با هر بازیکنی !! بچه های سایت رومجی وقتی داشتن PES بازی میکردن میگفتن چرا پاس ها انقدر کنده و نمیشه با بازیکن ها پاس سرعتی داد و میگشتن دنبال دکمه پاس سرعتی ؟!!! :tearsofjoy: ( که اصلا دکمه پاس سرعتی وجود خارجی نداره تو PES و بازیکن هایی میتونن چنین پاس هایی بدن که تو مهارت هاشون باشه و به حسب توانایی خودشون میتونن چنین پاس هایی بدن )

فیفا هم خوبی های خودش رو داره و تو بخش اسلاید تکل ها و تنوع توپ گیری جذاب تر هستش به نظر خود من !

شما هم که میری گیم نیت و فقط میبینی و صحبت های دیگران رو میشنوی و ... فیفا بازی دیگه مصطفی عزیز ! سال هاست فیفا داری بازی میکنی و به فیفا شما هم عادت کردی . و نمیگم بده یا خوبه و به خودت مربوطه و خیلی هم عالی و لذتش رو ببر ولی من میگم PES دست شما اومد و دوستی کسی داشت به شما قرض بده یه بار با هم بازی کنیم ببینیم بازی نیدفور اسپید هست ؟ و میشه با بازیکنای سرعتی کولاک کرد و یا نه !! راحت چند دستی با هم بازی کنیم مشخص میشه که بازی نیدفور اسپید هستش و یا نه !

و شما هم میگین PES آسونه دیگه و فیفا باز ها هم هاردکور !! پس شما باید خیلی راحت مقابل من بازی کنی !! چون به قول خود شما بازی سخت تر و شبیه ساز تر یعنی فیفا رو داری بازی میکنی و PES دستتون اومد باید به راحتی بازی کنی !

الان این بازی من تو درجه سختی لجند هستش و سی پی یو داره روم پرس میکنه و اصلا فضایی برای بازی سرعتی و میگ میگ هست ؟!! PES مدت هست فاکتور سرعت افراطی رو از بازیش حذف کرده و تو دوران افولش این مشکلات سر بازی اومده بود و نه سال های اخیر ! شما با کریس و اوبامیانگ و هر بازیکن سرتی تو PESحداکثرش مثل واقعیت بتونی تو ضد حملات و یه زمان هایی مثل واقعیت بتونی از فاکتور سرعتشون استفاده کنی و نه این که کل زمین رو باهاشون بدوی و بری بزنی تو گل ! و این صحنه گیم پلی که گذاشتم بازی گروهی رو قشنگ داره تو PES نشون میده ! ( میگم دوست داشتی بازی رو از کسی بگیرین و ببینیم این مشکلات سرعت و میگ میگ هست یا نه !! امتحانش اصلا ضرر نداره !!!!! )

ثانیه دوازه با بن طالب داشتم سرعت میرفتم پرسنیگ بازیکن و فشار روی بن طالب قشنگ کاری کرد توپ از پاش جدا بشه و تو PES کلا بازی فشرده هستش و سبک و سیاق گیم پلی این طوریه ! مابقی صحنه ها رو هم میتونی قشنگ ببینی که سی پی یو چه جوری فضا ها رو میبنده ! تو بازی یوزر با یوزر هم بستگی با سطح بازی حریف داره و نوع بازیش که چه جوری بازی کنه !

خیلی یک جانبه صحبت کردی از امین خیلی بیشتر انتظار میرفت منطقی صحبت کنه بنظرشما درسته اون استاد بیاد بگه فیفا مال بچه هاست؟
من والا دقیق نمیدونم اینا چیارو دستکاری میکنن ولی هر وقت میرم میبینم که در حال میگ میگ و نیدفوراسپید بازی هستن
در مورد بازی هم این دوتا بازی زمین تا اسمون فرق داره این که فک میکنی این بازی شما چون اسونتره من راحت میبرم نه اینطورام نیست از همون پرکردن شوت بگیر تا دفاع لگسی که در pes استفاده میشه و دفاع تاکتیکال استفاده نمیشه وشما خیلی راحت نادیده میگیریش و میای همش از مزایای پِس میگی فیفای امسال طوری شده با بازیکنان سرعتی هم نمیشه کاری کرد خیلیاگذاشتن کنار اصلا بازی رو در هرحال من برام زیاد مهم نیست فوتبال کی بهتره کی چمیدونم فلانه بهمانه ولی اون پروفسور وقتی میاد میگه فیفا مال بچه هاست یکی باید جوابشو بده
ضمنا از روزهای اوجت فاصله گرفتی اون امینی که همش میومد اطلاعات میداد و کل کل کشکی نمیکرد و روی افلاین هی پافشاری کرد اثری ازش نمیبینیم شما متاسفانه سنت داره میره بالا تعصبتم بالا میره یادته یه زمانی چقدر کاربرها دورو برت بودن ولی الان خودتو تک بعدی کردی حسار دورت کشیدی همش در مورد فواید افلاین و پِس بحث میکنی من به عنوان برادر کوچکترت این مسائل رو گفتم خوب نیست ادمی مثه شما با این سن اینقدر تعصبی برخورد کنه ضمنا خیلی ها توی تاپیک از بچه های خودتون گفتن به گیمپلی پِس عادت کردیم و دستمون بهش نمیره حتی نسل قبل هم دوستان پِس میزدن من هرسال دمو و نسخه لایت پِس رو میگیرم ولی خیلیا همون دمو رو بازی نکرده میان نظر میدن الان امسال eaبدجور داره بازی رو بالانس میکنه با اپدیتهاش

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خیلی یک جانبه صحبت کردی از امین خیلی بیشتر انتظار میرفت منطقی صحبت کنه بنظرشما درسته اون استاد بیاد بگه فیفا مال بچه هاست؟
من والا دقیق نمیدونم اینا چیارو دستکاری میکنن ولی هر وقت میرم میبینم که در حال میگ میگ و نیدفوراسپید بازی هستن
در مورد بازی هم این دوتا بازی زمین تا اسمون فرق داره این که فک میکنی این بازی شما چون اسونتره من راحت میبرم نه اینطورام نیست از همون پرکردن شوت بگیر تا دفاع لگسی که در pes استفاده میشه و دفاع تاکتیکال استفاده نمیشه وشما خیلی راحت نادیده میگیریش و میای همش از مزایای پِس میگی فیفای امسال طوری شده با بازیکنان سرعتی هم نمیشه کاری کرد خیلیاگذاشتن کنار اصلا بازی رو در هرحال من برام زیاد مهم نیست فوتبال کی بهتره کی چمیدونم فلانه بهمانه ولی اون پروفسور وقتی میاد میگه فیفا مال بچه هاست یکی باید جوابشو بده
ضمنا از روزهای اوجت فاصله گرفتی اون امینی که همش میومد اطلاعات میداد و کل کل کشکی نمیکرد و روی افلاین هی پافشاری کرد اثری ازش نمیبینیم شما متاسفانه سنت داره میره بالا تعصبتم بالا میره یادته یه زمانی چقدر کاربرها دورو برت بودن ولی الان خودتو تک بعدی کردی حسار دورت کشیدی همش در مورد فواید افلاین و پِس بحث میکنی من به عنوان برادر کوچکترت این مسائل رو گفتم خوب نیست ادمی مثه شما با این سن اینقدر تعصبی برخورد کنه ضمنا خیلی ها توی تاپیک از بچه های خودتون گفتن به گیمپلی پِس عادت کردیم و دستمون بهش نمیره حتی نسل قبل هم دوستان پِس میزدن من هرسال دمو و نسخه لایت پِس رو میگیرم ولی خیلیا همون دمو رو بازی نکرده میان نظر میدن الان امسال eaبدجور داره بازی رو بالانس میکنه با اپدیتهاش
حالا دیر تر میام کمی صحبت بیشتری میکنم و گرفتار کار و زندگی هستیم و تازه کمی سرم خلوت شده و فردا وقت شد کمی بیشتر صحبت میکنم ...

و درباره فیفا و بازی بچه ها و همون پستم رو میخواستم ویرایش کنم و درباره همین موضوع هم کمی بنویسم که خب شما بهش اشاره کردی والا نه اصلا ! فیفا هم هر کسی بیاد بگه مال بچه ها هستش والا هیچ منطقی توش نیست و اصلا جای بحثی نمیذاره و یعنی چی فیفا مال بچه هاست و من تو پست قبلیم گفتم هر دو بازی نیمه شبیه ساز هستن و اصلا به بازی شبیه ساز نزدیک هم نشدن . ( گیم پلی PES رو با توجهبه سلیقه خودم بهتر میدونم که خب نیازی به گفتن نیست و همون طور که خودت گیم پلی فیفا رو بیشتر دوست داری با توجه به سلیقت و .... ) تو بخش گیم پلی هر کدومشون یه سری نکات مثبت و منفی خودشون رو دارن و صحبت ها رو کردم تو پستم قبلیم و ....

حالا فردا وقتی بود کمی شاید صحبت بیشتری بکنم . و درباره نبود دوستان دیگه و کم شدن مخاطب و بالا رفتن سن و تعصب و کمی فردا نظرم رو میگم ببینیم داستان چی هستش و ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siamak61

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
سلام دوباره به مصطفی گرامی .

خب یه سری سوال و بازم مثل همیشه انگ متعصب و این صحبت های کلیشه ای زده شد و شما و به جای این که بیشتر درباره خود بازی صحبت کنی بازم رفتی به سر تعصب و امین همیشگی نبودم و فلان و بیسار !

درباره نیدفور اسپید و ... که صحبت هام رو کردم ....

درباره دوستان که والا من خودم 35 سالمه و دوستای هم سن و سالم یا دیگه بازیسنتر نیستن و یا زن گرفتن و یا کم میان و کلا بازیسنتر ریزش پیدا کرده و دلایل زیادی هم داره ! یه بخشیش تلگرامه و الان همین تاپیک کانال WEPES داریم و صد و خورده ای عضو داره و بچه ها اخبار رو همون جا دنبال میکنن ( ولی خودم که به شخصه با تاپیک و فرم و این چیزا به شدت بیشتر حال میکنم ) و همون جا پست میذارن یه صفحه دیگه هم هست که فقط اخبار بازی گذاشته میشه . ( خود منم بیشتر الان اووب و توییتر فعالم تا این جا ) یکی از دوستای کار درستمون به نام علی 2520 عزیز ما که ادیتور چهره هستش که دیگه ایران نیست و سرش شلوغه و صحبتی هم باهاش بشه همون تلگرام باهاش صحبت میکنم و حتی فرهاد عزیز هم تلگرام باهاش در تماسم و اونم کم پیدا شده و خودم هم کم پیدا بودم در این ماه های اخیر و تازه یک ماه هستش تازه بازی رو خریدم ! و مدتی هم که مشغله کاری و گرفتاری های زندگی . فرهاد گرامی هم تازه بازی رو خریده ! خیلی ها هم به خاطر مشکلات اقتصادی هنوز بازی رو نخریدن !

نسخه پی سی هم که کرک نشده و اینا همه دلیل میشه که کلا خیلی ها سر و کلشون پیدا نشه . بازم توضیح بیشتری میخوای میدم و فعال هم هستیم وقرار نیست کل سال رو خبر بازی و اخبار و این چیزا رو بذاریم و همیشه هم باشیم نسخه دمو که اومد نقد من همراه با ویدئو ها بود و همین طور ویدئو فیدبکی رو درست کردم و فرستادم برای تیم سازنده و من و تعصب !!؟؟ :tearsofjoy: نکته خنده دار میدونی چیه ؟ منی که در نسل های مختلف این دو بازی رو در سال هایی کوچ کردم متعصبم ؟؟!! یا کسی که همین طور طرف یه کدوم از بازی ها به طور ثابت هستش !؟ از فیفا 94 و 95 و بعد سری PES تا برو نسل هفت و بعد کوچ به فیفا 08 که همین طور بازی کردم تا خود فیفا 15 ( یعنی 6 سال یک سره طرف فیفا بودم و بازیش میکردم و نسل هفت به طور کامل و صد در صد طرف فیفا بودم ) و نسل هشتم هم فیفا 14 و 15 رو هم که بازم فیفا بازی میکردم به طور کامل . بعد از دوباره از نسخه PES 2016 رفتم طرف PES و اگه به این تعصب میگن صحبتی ندارم :think: . قبل فیفا 94 هم که فوتبال هایی بودن از فوتبال بی نظیر دریمسکت بگیر تا پاناسونیک و قبل ترش هم آمیگا و سگا و .... که کلی بازی فوتبال بود ولی خب انقدر پیشرفت نکرده بودن و ... !!!

الان شما یک سره از نسل هفت تا به الان داری همین طور فیفا میزنی و بازم میگم به خودت مربوطه ولی نمیتونی به منی که به این دو بازی حداقل بیشتر از شما کوچ کردم انگ تعصب بزنی !! این از این !!

ویدئو فیدبک من رو هم دیده باشی بخش هایی از نکات مثبتی از بازی فیفا رو که در اون زمینه ها عالی کار کرده گذاشتم و برای تیم سازنده PES فرستادم و هیچ متعصبی این کار رو نمیکنه !!! دوست داشتی میتونی بری ببینی و یه متعصب چنین کاری میکنه !! ؟؟ فکر کنم معنی تعصب یه تفاوت هایی داره تو ذهن شما و اینم بازم به خود شما مربوطه ! و خود من آرزومه که سازندگان فیفا نسل بعد جاهایی رو که از دید خودم دوست دارم بازسازی کنن و دیگه راحت میشیم و مشکل استادیوم و لایسنس و هزار تا بدبختی دیگه رو تو فیفا نداریم و من بیشتر از شما حتی آرزو دارم سر سازندگان فیفا به سنگ بخوره و انقلابی تو بخش انیمیشن ها و فیریک بازیشون بدن تا شاهد یه بازی کامل نسل بعدی باشیم و از چیزی که فکرش رو هم میکنی خیلی راحت میرم طرف فیفا و برام اصلا مهم نیست فیفا باشه و PES باشه و یا استدیوی دیگه ای بازی رو بسازه و ببینیم بازی اون چیزی که باید باشه میرم طرفش و PES نسل بعد هم بازم بازی ناقصه و شکی توش ندارم ....

و درباره دفاع لگسی !!!! آقا من میگم شما زیاد بازی نکردی همینه دیگه ! خدا دفاع لگسی رو در PES بیامرزه و روحش شاد و یادش گرامی و شما برو به صورت لگسی دفاع کن در PES جلوی یه PES باز و ببین چه بلایی به سرت میاره و با دریبل های ریز و ترکیبی و دو طرفه :R1: راحت شما رو جا میذاره . صد البته سیستم دفاع کردن تو PES با فیفا فرق های زیادی داره ( تو بازی PES یه زمان هایی لگسی باید دفاع کرد ، یه زمانی هایی تاکتیکال و بین این دو هی در حال سوییچ شدن هستیم وسط بازی ) تو PES دیگه دفاع لگسی خالص نیست و مشخصه اصلا با سبک و سیاق گیم پلی PES خیلی آشنا نیستی خب طبیعیه چون فیفا بازی میکنی و تو اون مهارت داری ! و کسی هم نگفت فیفا بده و والا میلیون ها نفر هستن دارن بازیش میکنن و ... بقیش سلیقست و .... خود PES هم کم بدبختی نداره و گرفتاری های خودش رو داره و ...

درباره آفلاین هم صحبت ها رو کردم و قبلا طولانی هم صحبت کردم باقیش تکرار مکررات هستش و صحبت بیشتری تو این زمینه اصلا ندارم . ( رای گیری همون کریر و التیمیت هم تاپیک فیفا گذاشتم و دیدین که طرفدارای کریر بسیار بیشتر هستن و صحبت های من پس بی مورد نبود )

و یک بار تاپیک فیفا درباره داینامیک تاکتیک فیفا صحبت کردم خون به پا شد ! دیگه میدونی که سیستم های تاکتیکی PES قشنگ امسال کپی پیست شده تو فیفا !!!! ( الگو برداری خیلی هم خوبه و سازنده های فیفا پس یه چیزی تو PES دیدن که ازش الگو برداری کردن و تو نسل هفت داستان دقیقا برعکس بود )

قشنگ باز پرس میشدی شیره اون بدبخت مورد اتهام رو میکشیدی :tearsofjoy: سوال دیگه ای بود در خدمت شما هستم .

پاینده باشی ....

آخرین ویرایش:

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
بچه های سایت زومجی که هر دو تاشون فیفا باز هستن وقتی داشتن PES بازی میکردن ( برای نقد بود و ویدئوش هست و میتونی بری ببینی ) میگفتن چرا پاس ها انقدر کنده و نمیشه با بازیکن ها پاس سرعتی داد و میگشتن دنبال دکمه پاس سرعتی ؟!!! :tearsofjoy: ( که اصلا دکمه پاس سرعتی وجود خارجی نداره تو PES و بازیکن هایی میتونن چنین پاس هایی بدن که تو مهارت هاشون باشه و به حسب توانایی خودشون میتونن چنین پاس هایی بدن )

متاسفانه یکی از مشکلاتی که با فیفا دارم همینه یعنی با هر بازیکنی (حتی دفاع ) آخر میتونی تیز پاس بدی بیوفته جلو پای مهاجم و گل ! این مشکل در مورد سانتر هم هست فرق نداره باکی سانتر کنی در 98% مواقع میرسه ب مقصد

من قصدم vs کردن نیست مثل بعضی ها (مصطفی رو میگم:D) بخوام vs کنم با کلی ویدئو ریز بینانه و امثال اعهم اوضاع فیفا خیلی داغون میشه بذار از دور فشنگ باشه:p

ولی تو pes با جهت منوآل(L2 ) کلی دقت میکنم برای پاس سرعتی تازه اونم باهربازیکنی نمیتونی همچین پاسی بدی هافبک هایی همچو راکیتیچ -مودریچ-کروس و...نیازه . درمورد شوت هم در Pes با هر بازیکنی نمیشه شوت خوب زد تازه بازیکن خوب ش هم کلی ارور شوت داره یه سری نکاته که تو فیفا رعایت نشده متاسفانه ولی pes شدیدا بهش تاکید داره

• Like
Reactions: mehran2190

supi

کاربر سایت
Sep 25, 2018
7
دوستانی که تو وصل شدن به co-op تو play4 مشکل دارن 3 تا روش برای وصل شدن هست:
1- شیر کردن درایو .یلتر شکن از طریق دانگل wifi یا wifi لپتاپ
2- شیر کردن درایو .یلتر شکن از طریق کابل usb به lan
3- روتر یا مودمی که قابلیت کانفیگ کردن .یلتر شکن رو داشته باشه
روش سوم ساده تره ولی هزینه اش بیشتره. تو روش اول و دوم .یلتر شکن تون باید از طریق یه درایو وصل بشه تا اون رو تو network connection بتونید با درایو کابل usb به lan یا wifi شیر کنید. رو درایو .یلتر شکن تو network connection راست کلیک میکنید و properties رو میزنید و تب sharing رو انتخاب میکنید و تیک گزینه اول رو میزنید و پایینتر گزینه home network connection درایو کابل usb به lan یا wifi رو انتخاب میکنید و ok میزنید
تو روش سوم هم یوزر نیم و پسورد و آدرس سروری که از سرویس دهنده .ی پی ان تون میگیرید تو تنظیمات روتر یا مودمتون وارد میکنید
باید چند تا سرویس و سرور رو امتحان کنید تا ببینید کدومش جواب میده. من از طریق کریو نتونستم وصل بشم ولی با اپن .ی پی ان سرور هلند و انگلیس و فرانسه و ... وصل شدم. بعضا وسط بازی با اینترنت مخابرات دو سه ثانیه فریز میشه اما با اینترنت همراه اول روونه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر