PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
laliga رو لايسانس انحصاري كنه ea ادم بشه بره بازيو عين nba 2k كنه يه ذره ب خودش فشار بياره
انحصاری که از محالاته بشه مصطفی جان ولی احتمال فول لایسنس بودنش هست !

و EA ??? واقعا امیدوارم تو بخش گیم پلیش یه تکون اساسی به خودشون بدن ! کلا پیشرفت هر دو تاشون به نفع همه ما ها هستش .

کلا دعا کن هر دو تاشون بیخیال انحصار و این چیزا بشن و این طوی هر دو تاشون مجبور میشن برن رو بازی کار کنن و نصف انرژیشون صرف این حبر های مسخره پارتنر و این چیزا نشه و واقعا حال به هم زنه !

به جای این که بیشتر خبر های بخش فنی بازی ها رو مشاهده کنیم همش خبر پارتنر و لایسنس و ... میشنویم !!! :|

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خب خبر جدید تر و کامل تر بدم درباره رئال مادرید و داستان اسکن چهره هاش برای بازی PES 2019

رئال مادرید مثل این که تا همین نسخه 2018 با فیفا قرار داد بسته بودن ( سه سال پارتنر EA بودن ) که پارتنر EA باشن و حالا هم به پایان رسیده این پارتنر بودن با فیفا !!! خب اگر این طور باشه کونامی رفته با رئال پارتنر کرده و اگه این طور باشه این رسما میشه اعلام جنگ با EA چون اگه این طور باشه استادیوم رئال از فیفا میپره ! ولی من فکر نکنم این طور باشه ! :-/ یا حداقل فکر میکنم کونامی این کار رو نکرده و جراتش رو نداره :D چون اگه کرده باشه EA انتقام بدی میگیره و از این کار ها EA به راحتی از دستش بر میاد ! :D

یا احتمال فول لایسنس هستش که لیگ اسپانیا شده ! و یا این که !!!! :D نمیدونم دیگه گیج شدم !

Capture.PNG

Real Madrid have renewed their agreement with EA SPORTS | Real Madrid CF

داستان هر چه هست اینه که رئال تو PES لایسنس شده هستش و نکته گیج کننده داستان اینه که چهره های سه بعدی فقط در تیم هایی در PES لایسنس شدن تا حالا که پارتنر کونامی بودن و تا حالا سابقه نداشته که تیم های غیر پارتنر اسکن سه بعدی بشن !!! و همین طور شاید احتمال فول لایسنس بودن لیگ اسپانیا هم اضافه شده باشه ! که به این موضوع هم میشه توجه کرد !

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
خب خبر جدید تر و کامل تر بدم درباره رئال مادرید و داستان اسکن چهره هاش برای بازی PES 2019

رئال مادرید مثل این که تا همین نسخه 2018 با فیفا قرار داد بسته بودن ( سه سال پارتنر EA بودن ) که پارتنر EA باشن و حالا هم به پایان رسیده این پارتنر بودن با فیفا !!! خب اگر این طور باشه کونامی رفته با رئال پارتنر کرده و اگه این طور باشه این رسما میشه اعلام جنگ با EA چون اگه این طور باشه استادیوم رئال از فیفا میپره ! ولی من فکر نکنم این طور باشه ! :-/ یا حداقل فکر میکنم کونامی این کار رو نکرده و جراتش رو نداره :D چون اگه کرده باشه EA انتقام بدی میگیره و از این کار ها EA به راحتی از دستش بر میاد ! :D

یا احتمال فول لایسنس هستش که لیگ اسپانیا شده ! و یا این که !!!! :D نمیدونم دیگه گیج شدم !

Real Madrid have renewed their agreement with EA SPORTS | Real Madrid CF

داستان هر چه هست اینه که رئال تو PES لایسنس شده هستش و نکته گیج کننده داستان اینه که چهره های سه بعدی فقط در تیم هایی در PES لایسنس شدن تا حالا که پارتنر کونامی بودن و تا حالا سابقه نداشته که تیم های غیر پارتنر اسکن سه بعدی بشن !!! و همین طور شاید احتمال فول لایسنس بودن لیگ اسپانیا هم اضافه شده باشه ! که به این موضوع هم میشه توجه کرد !

به نظرم ممکن نیست تا وقتی کونامی با بارسا پارتنره

مگر اینکه قید بارسا رو بزنه بره سمت رئال که اونم به نظرم نشدنیه حالا قرار داد دارن با بارسا تریلر معرفی هم که فوکوس داشتند رو بارسا و کوتیینیو

• Like
Reactions: .:Ranger:.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
به نظرم ممکن نیست تا وقتی کونامی با بارسا پارتنره

مگر اینکه قید بارسا رو بزنه بره سمت رئال که اونم به نظرم نشدنیه حالا قرار داد دارن با بارسا تریلر معرفی هم که فوکوس داشتند رو بارسا و کوتیینیو
بارسا که پرمیوم پارتنر کونامی هستش ! و به همین خاطر تبلیغات اصلی رو بارسا انجام میده و اصولا داستانش جداست !

مم احتمال پارتنر بودن رئال رو خیلی کم میدونم و اصلا بعیده این موضوع !

رئال لایسنس شده در pes ولی حالا چه جوری رو نمیدونم ! این که تو تریلر اولیه که اون هم تیزر بوده و خبری از رئال نبود اینه که چون تازه دارن بازیکن های رئال رو میسازن و هنوز چیزی آماده نیست ! و بسیاری از پارتنر ها بعد مدتی باهاشون قرار داد بسته میشه و گفتم بارسا پرمیوم پارتنر کونامی هستش و چیزی فرا تر از پارتنر هستش و تبلیغات اصلی رو بارسا انجام میده

رئال لایسنس شده ولی حالا چه جوری رو نمیدونم ! :-/

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خب خبر جدید تر !!! :)):D

آقا مثل این که گزینه سومی هم هستش ! :|8-|

منبع : کانل تلگرام ( WEPES) :Arrowd:

توجه! برای دوستانی که آگاهی لازم رو درباره قانون استفاده کونامی از چهره های اسکن شده توسط کمپانی Staramba برای PES ندارند این توضیح رو بدم که اعلام اسکن چهره بازیکنان رئال مادرید توسط کمپانی ذکر شده به معنی پارتنر شدن یا لایسنس شدن تیم رئال و یا لالیگای اسپانیا نخواهد بود چرا که هم باشگاه رئال مادرید و هم لالیگای اسپانیا تا سال 2019 در انحصار بخش ورزشی کمپانی EA خواهند بود

با وجود اینکه اسکن چهره بازیکنان و استفاده از اونها تنها و تنها نیاز به همکاری تجاری بین کونامی و باشگاه مورد نظر نیاز داره این وسط یک تبصره! وجود داره... و اون هم اینکه این کمپانی (Staramba) با باشگاهها و فدراسیونهایی که در زمینه ساخت عروسکهای واقع گرایانه بازیکنانشان قرارداد تجاری داره میتونه الگوی اولیه اسکن چهره و بدن بازیکنان اون باشگاه رو در اختیار کونامی قرار بده چرا که کونامی یکی از شرکهای تجاری این کمپانی میباشد ، پس اگر خبرهایی تحت عنوان لایسنس رئال در PES 2019 به گوشتون خورد باور نکنید چرا که بسیاری از افراد بی اطلاع از این موارد هستند

یعنی این دیگه چه مسخره بازی هستش من موندم توش !:))8-|:D

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
سال پیش هم پس به همین دلیل تیم اتلتیکو یه سری از بازیکن ها اسکن سه بعدی شده بودن در صورتی که پارتنر کونامی نبود !!! :| یعنی عجب کلکی زد کونامی :D:)) پس امسال به احتمال زیاد بازیکنای بایرن هم اسکن سه بعدی میشن !:)):D البته بایرنی وجود نداره ! پس شاید چهره های بازیکن های بایرنی که در تیم های ملی مختلفی هستن رو بسازن ! آقا من دیگه روانی شدم از دست اینا و برم پیاده روی بعد از این پست !!! :lol::Cursing: ( البته گفتن منهای ریبری ! این رو دیگه نمیدونم چرا !!!! و شاید به همون دلیلی که در تیم ملی نیست نمیتونن قرارش بدن و اگه این طور باشه روبن و .... هم اضافه نمیشن . حالا اگه لایسنس بایرن رو بگیرن خب داستانش جداست و میتونن همه بازیکن های بایرن رو اضافه کنن ......... دیگه دیوانه شدم خداییش !!! @-)B-( )

باشگاه ها و تیم ها و لیگ دسته 2 انگلیس !! که که Stramba باهاشون قرارداد داره و به احتمال زیاد در نسخه PES 2019 چهره اسکن شده یه سری از این تیم ها و بازیکن ها مثل رئال به بازی اضافه میشه !

Capture.PNG

آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
حدسشو میزدم و بالاتر گفتم... به ما خبر خوش نیومده...
سال پیش هم پس به همین دلیل تیم اتلتیکو یه سری از بازیکن ها اسکن سه بعدی شده بودن در صورتی که پارتنر کونامی نبود !!! :| یعنی عجب کلکی زد کونامی :D:)) پس امسال به احتمال زیاد بازیکنای بایرن هم اسکن سه بعدی میشن !:)):D البته بایرنی وجود نداره ! پس شاید چهره های بازیکن های بایرنی که در تیم های ملی مختلفی هستن رو بسازن ! آقا من دیگه روانی شدم از دست اینا و برم پیاده روی بعد از این پست !!! :Cursing: ( البته گفتن منهای ریبری ! این رو دیگه نمیدونم چرا !!!! و شاید به همون دلیلی که در تیم ملی نیست نمیتونن قرارش بدن و اگه این طور باشه روبن و .... هم اضافه نمیشن . حالا اگه لایسنس بایرن رو بگیرن خب داستانش جداست و میتونن همه بازیکن های بایرن رو اضافه کنن ......... دیگه دیوانه شدم خداییش !!! @-)B-( )

باشگاه ها و تیم ها و لیگ دسته 2 انگلیس !! که که Stramba باهاشون قرارداد داره و به احتمال زیاد در نسخه PES 2019 چهره اسکن شده یه سری از این تیم ها و بازیکن ها مثل رئال به بازی اضافه میشه !

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
امین جان یه چیزی این وسط با عقل جور در نمیاد. اونم اینکه تقریبا غیرممکنه اینا بیان کلی زحمت بکشن و وقت بزارن, اونم برای تیمی که لایسنس نیست!!! میدونی چی میگم؟ اگه به قول تو یه سری از بازیکنای اتلیتکو اینجوری اسکن شدن بخاطر اینه که اتلتیکو لایسنس شده. نظرت چیه؟

پ.ن: سر هرچی بگین حاضرم شرط ببندم رئال لایسنس شده:D

Last edited by a moderator:

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
اقا این حرفا چیه اتلتیکو لایسنس کامله تو بازی اکثر بازیکنا اسکن شدن حتی ورزشگاهشم ساختن اگه لایسنس نیس پس چیه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اقا این حرفا چیه اتلتیکو لایسنس کامله تو بازی اکثر بازیکنا اسکن شدن حتی ورزشگاهشم ساختن اگه لایسنس نیس پس چیه
کونامی مثل این که میخواست سر نسخه 2018 با اتلتیکو پارتنر کنه ولی بعدش فیفا اومد با لگد کونامی رو پرت کرد کنار و خودش با اتلتیکو قرار داد بست و اون ورزشگاه اینا شایعش هست که امکانش هست امثال میپره !!! و من گفتم پارتنر !!! یعنی تیم های پارتنر اسکن سه بعدی میشن و نه تیم های لایسنس شده عادی ! و سر اتلتیکو هم داستان زیاده کلا !
امین جان یه چیزی این وسط با عقل جور در نمیاد. اونم اینکه تقریبا غیرممکنه اینا بیان کلی زحمت بکشن و وقت بزارن, اونم برای تیمی که لایسنس نیست!!! میدونی چی میگم؟ اگه به قول تو یه سری از بازیکنای اتلیتکو اینجوری اسکن شدن بخاطر اینه که اتلتیکو لایسنس شده. نظرت چیه؟

پ.ن: سر هرچی بگین حاضرم شرط ببندم رئال لایسنس شده:D
آقا بخدا من دیگه نمیدونم و عقلم قد نمیده و منتظر بمونیم و ببینیم میخوان چی کار کنن !

منطقی بخوایم نگاه کنیم کاملا درست میگی و من دیگه راستش نمیدونم چی به چیه !!!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,957
نام
محمد حسین
من نظرم اینه بگیم شرلوک هلمز و هرکول پو آرو بیان و بعد آگاتا کریستی مرحوم از این لایسنس یه داستان بنویسه
خداییش این لایسنسها خودش یه داستان معمایی جنایی ورزشی مالی علمی فرهنگی اقتصادی هنریه
امیدوارم از اون دو تا لیگ یکیش بزرگ باشه ،حداقل صدا و بخش افلاینشو درست کنن
جزییات بازی رو از فیفا یا بگیرن
یه ماد خیابانی یا داخل سالن هم اضاف کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر