PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,766
نام
امین
امین جان یک نکته ای رو هم در نظر داشته باش به هر حال محدودیت سخت افزاری یکم دست و بال توسعه دهنده رو میبنده حالا برات یک مثالی بزنم اخیرا سازنده Cyberpunk 2077 ازش پرسیده بودن محیط ها تا چه حد تخریب پذیره ؟ ایشون در جواب گفته بود ما با توجه به محدودیت های سخت افزاری که داریم رو هر دستگاهی با استفاده از اون تصمیم میگیریم که اینجاش مهمه تخریب پذیری بیشتر در دستور کار قرار بدیم یا از سیستم نورپردازی بهتری استفاده کنیم یا هوش مصنوعی پیچیده تری طراحی کنیم یعنی کل ماجرا میشه که یکیش میره زیر سایه اون یکی و کمرنگ تر میشه تو بازی به نظر من اینجا هم اینا واقعا مشکل دارن ولی مسکل اصلی که باهاش مواجهه هستن سالیانه بودن بازی هست و وقت کم بیین به نظر من pes در مقابل fifa با این وضع بد لایسنس احتیاجی نداره سالیانه عرضه بشه این زور برای چی هست حتی اگه این بازی دو سال یکبار عرضه میشد امسال قسنگ یک مستر لیگ متحول شده داشتیم تو بازی نه اینکه مجبور باشن بخاطر وقت از سر یکسری چیزا بزنن من شک ندارم اینا سال دیگه میرن مستر لیگ و. بازسازی میکنن ولی چه فایده هر سال باید هی یکجاش درست کنن تا ناقص به نظر نیاد هر چند به نظر من اگه کونامی لایسنس سه چهار لیگ مهم داست اینجوری زیر فشار نمیرفت و کمتر به چشم میومد مستر لیگ به عینه دارم میبینم که فیفا هر سال کوچکترین توجهی به بخش افلاینس نمیکنه الان یکم ثدای طرفداراش دراومده که بیاید این کریر یک دستی بهش بزنین
حالا این جا سایبر پانک که یه مثال گذرا زدم و رو کنسول های همین نسل هم میاد و میترکونه و تو بخش های گرافیکی اینا هم اپتیمایزش میکنن و اون بازی که اصلا انقدر سطحش بالا هست که ... بگذریم این جا تاپیکش نیست و ....

من صحبتی از پیشرفت های خیره کنننده گرافیکی نزدم برای PES و سر گرافیک که این نسل عالی کار کردن و ترکوندن و مثلا نگفتم لباس های بازیکن ها مثل واقعیت تکون بخوره و انتظار شوکه کننده ای نداشتم ! تا همین جاش هم سر گرافیک بسیار قابل قبول کار کردن و دمشون هم گرم . نقد ها هم همشون ! همشون از گرافیک بازی به شدت تعریف کردن . اصلا من کاری به گرافیک و این چیزای بازی ندارم و بازی تو این موارد که سطح بسیار بالایی داره و تیم سازنده عالی کار کرده رو گرافیک بازی به خصوص نسخه 2019 . چه فنی و چه بصری . یک سال این سطح گرافیک انقدر پیشرفت کرده باشه یعنی دم بخش توسعه دهنده های گرافیکی بازی گرم . من با بخش توسعه دهنده های مد های این بازی کار دارم و رو صحبتم هستن و یعنی تعطیل تمامن . فکر کنم قلیون گذاشتن کنارشون و دارن حالش رو میبرن :))

روی صحبتم ساختن مد هستش . ساختن مد هم که اصلا به سخت افزار و این چیزا ربطی نداره که عزیز من ! همه چیز اسکریپت نویسی و مد سازی هستش و به راحتی میشه ساخت مثلا مستر لیگ PES 2013 نجومی از این مسترلیگ PES 2019 بهتره و حتی از همین کریر فیفای کنونی هم بهتره !! و به شدت خنده داره این موضوع . به نظر من کمبود وقت و زمان بهانه هستش برای تیم سازنده و اینا از عمد کاری میخوان بکنن که همه رو به زور ببرین سمت آنلاین و .... چوبش رو هم میخورن و قبلا هم گفته بودم و ....

آقا برید خبر های بخش کریر NBA 2K 19 رو بخونید ! دقیقا شوکه میشین ! :fearscream::o ( بعد ببینید که من چی میگفتم ! :)) یه سری تو تاپیک فیفا میگفتن اینا نیازی نیست و بازی هستش و یه بازی نیازی به این چیزا نداره و .... :)) حالا خود NBA 2K یه بخش هایی از همون گفته هام رو به بازی اضافه کرده :))=))) یه سری چیزا هم اضافه کرده که :o مثلا برای بخش نقل و انتقالات و همین طور قرار داد ها هم هم اسلایدر اضافه کرده :)):o بعد سطح آسون و متوسط و سخت و همین طور دستی ساز هم گذاشته که خودمون تنظیم کنیم . بخش سخت رو مثلا گفته عاشقان شبیه ساز و حرفه ای ها و انتخابش کنن و انقدر گستردست که یعنی هر کسی دوست داشته بره بخونه و اسلایدر ها برای بخش های دیگه بازی هم هست و ....:)) ( این دو بازی فوتبالی بیشتر شبیه باقالا هستن تو این موارد ! برو بازیکن افسانه بخر !! :)) بعد عکس بگیر و بذار تو پیجت و کلاس بذار من خریدمش و ....:)) ) قسمت مصدومیتش هم بخش ریکاوری داره و ....:)) و بقیش رو دیگه ادامه ندم بهتره ..... :)) . یکی دیکه از دوستان دیگه هم بهم میگفت این چیزا رو میخوای برو فوتبال منجر بازی کن و .... :)) یاد یه بنده خدایی افتادم میگفت بیاین سر کوچه ما گوجه و این چیزا بخرین ارزونه :)) .......

ولی بازی بسکتبالی هستش تمامی اینا رو با خودش داره :))

51561651.PNG

52374357353.PNG

بخش TRADE Slider :Arrowd:
و بازم خیلی چیزای دیگه هست و دوست داشتین تو ساینتش برید بخونید . و این تازه یه مدش هست و دیگه خستتون میکنه بازی ؟ قشنگ یک سال سرگرمتون میکنه و بنا به سلیقه شخصی خودتون بازی رو تنظیم میکنین و یا حوصله هم نداشتین رو درجه هایی که سازندگان گفتن انتخاب میکنین و .....

52374357353.PNG 165165.PNG

خیلی دوست داشتین میتونین این جا و توضیحات مربوط به بخش کریر رو بخونید و من فقط میخواستم بهتون نشون بدم تعصب بی موردی برای این دو بازی فوتبالی نداشته باشین و سازندگانش تو یه سری چیزا قشنگ دارن سر همه ما رو شیره میمالن و ....

NBA 2K19 | News | MyLEAGUE and MyGM Blogs NBA2K19

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,136
نام
حسین
حرفای امین 100 درصد تائید میشن. مسترلیگ خیلی مهمه. حتی مهم تر از مای کلاب. فقط فرقش اینه که مسترلیگ براشون پول نداره ولی مای کلاب چرا. من خودم اصلا با این مدها حال نمیکنم. اون موقع هم که فیفا بازی میکردم با FUT حال نکردم. حوصله مای کلاب هم نداشتم. ولی سال گذشته به علت افتضاح بودن مسترلیگ دیگه حوصلم سر رفت و مجبور شدم برم سمت مای کلاب. دقیقا مجبور شدم. دقیقا حرفی که امین میزنه درسته و سازنده ها کاری میکنن که شما مجبور شی بری مای کلاب و اونجا پول خرج کنی و سازنده هم به ریش ما بخنده.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با این منوال اگه اینا بخوان یک فوتبال کامل تحویل بدن دیگه ما پیر شدیم رفته و به عمر ما قد نمیده و جوونیمون رفته بخوایم انتظار بکشم هر سال مجبوریم بسوزیم و بسازیم دو تا بازی فوتبالی داریم که دقیقا هر کدوم نقطه ضعفی دارن که قابل چشم پوشی نیست اونور لایسنس و مدها و استادیوم و .. داره اینور گیم پلی عمیق نه سمت چپ مشکل حل میکنه نه راست:Surrender:

pc fan

کاربر سایت
Jul 25, 2018
143
نام
مازیار
شما واضحه اصلا طرفدار pes نیستید و احتمالا بخاطر بازی های دیگ دارین با این شرکت و ناشر الکی فاز منفی برمیدارین
اخر جمله هاتونم یه استیکر خنده بذارین دلیلی بر چیزی نمیشه.
همه میدونن چند ساله لایسنس اینجوریه چه چیز خنده داری داره؟
شما مرتب بازی رو می کوبین چه نیازیه که بیاین بگین بده فلانه بهمانه؟ دیدی تاحالا من بیام توی تایپک فیفا مرتب بگم پی اس بهتره؟ اون قشنگتره؟

اولا خودم از اولین نسخهpes تا نسخه 2016گیم میزدم و فقط مشکل لایسنس(گوربابای لایسنس:D) نیست،هوش مصنوعی تو بازی پایینه(مگر اینکه با بالا ترین درجه سختی رفت)باز fifa تو هوش مصنوعی یکمی مشکل داره ولی ازpes بهتره،[دیدی تاحالا من بیام توی تایپک فیفا مرتب بگم پی اس بهتره؟]شما اختیار خودتی داری،خواستی بگو یا هم نگو چی به من میرسه؟

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
623
نام
آرش
این دیگه عین بی انصافیه شما چون با هوش مصنوعی و مستر لیگ مشکل داری پارسالم داشتی الان میای میکوبی بازی رو بازی کاملا تو زمین از هر نظر پیشرفت داشته و پیشرفت هاشم ملموسه نسبت به سال پیش و واقعا به جرات میشه گفت از نظر گیم پلی به تکامل رسیدن حالا اینکه بیای هر سال بگی اره هوش مصنوعیش فلانه بازی پیسرفت نداشته !! والا تا کی میخواید تو فوتبال دنبال هوش مصنوعی باشید اگه به امید هوش مصنوعی میخرید که باید گفت این دیگه امکان نداره روش کار بشه
من بازی رو نمیکوبم. چیزی که دیدم و مشخصه میگم. بیام دروغ بگم به به چه چه کنم 4 که حالا یه چند نفرم خوششون بیاد لایک کنن. من نظرم و چیزی که دیدمو میگم نمیتونم دروغ بگم. هرکی هم میخواد مشکلات سی پی یو و مسترلیگ رو انکار کنه مشکل خودش من نمیتونم مخالفت کنم . نورپردازی و کم شدن هندیکپ هم که دیدم و واضح بود گفتم نکات مثبته ولی اینقدر مشکل داره و زود تکراری میشه بازی واقعا گم میشن. در ضمن دیگه با این سن و سال اونقدر دیگه علاف نیستم بیام 480 واسه بازی که دوست دارم پول بدم کاری که 90% شما نکردین (بحث پولداری اینا هم نیست، گیمرا سالی 7،8 تا بازی میگیرن همون 200 تومن حساب کنید من سالی دو تا فوتبال فقط که با این وضع دلار هم دو تا فوتبال من باز کمتر خرج بقیه در میاد) بعد بیام از رو قصد اینجا بازی رو بکوبم. چیش به من مگه سهام داره کمپانی رقیبم یا چی.

نمیدونم چرا دوستان نمیخوان قبول کنن تیم سازنده یا کمپانی کم کاری میکنه بودجه نداره یا هرچی... کافیه حجم بازی رو با دیگر بازی های ورزشی یا همون فیفا فقط مقایسه کنید. بعد جالبه روشونم زیاده میان که بزنن تو دهن هوادارا میگن جا نداشتیم فلان لیگ فیک رو بزاریم ! یعنی سر همون هم میخوان با منت و قطره چکونی نیازمونو بر طرف کنن. بلوری 50 گیگ جا داره این دروغا چیه.

خلاصه ببخشید اگه کسی با نظر شخصی من ناراحت میشه و حس میکنه یا برداشتش اینه به بازی مورد علاقش توهین شده. من چیزی رو که دیدم میگم از نظر خودم هم درسته و وجدانم راحت.

پ.ن : پلاس هم ندارم وگرنه میومدم نشونت میدادم دنیا دست کیه داش :D

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
981
نام
Ahmad
سلام خدمت همگی.
تو my club قسمت coop وقتی حریف پیدا میکنه،پیغام unable to connect with opponent v رو میده.بیش از ده یازده بار تلاش کردم و همینه.چه casual چه clan همین وضعه.میخواستم بپرسم دوستان هم همین مشکل رو دارن؟

• Like
Reactions: spiritpalsy

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
سلام خدمت همگی.
تو my club قسمت coop وقتی حریف پیدا میکنه،پیغام unable to connect with opponent v رو میده.بیش از ده یازده بار تلاش کردم و همینه.چه casual چه clan همین وضعه.میخواستم بپرسم دوستان هم همین مشکل رو دارن؟
بعله
من از وقتی گرفتم بازی رو یکبار هم به این مدها نتونستم وصل شم
بخش چلنج های آنلاین هم برای پیدا کردن حریف هر بازی حدودا یک ربع طول میکشه آخرش هم ایرانی پیدا میکنه. هم به دلیل کمبود کاربر هم سرورهای درپیت و سیستم مچ میکینگ شخمی، مدهای چرت آنلاین و مای کلاب پس هم نمیشه بازی کرد. کافیه کوالیفای بشی تو فوت‌چمپیونز فیفا یا تو التیمیت بخوای آنلاین بزنی به محض ورود حریف پیدا میشه اونم با پینگ سه خط سبز

منکه پس رو برای سر کردن این یک ماه گرفتم و مثل هرسال برای تنوع در کنار فیفا هر از گاهی بزنم وقتی فیفا اومد
هرسال هم بابت پولی که پاش میدم میسوزم که یه بازی ناقص چرا شصت دلار ولی خب هرسال هر دو رو باید گرف هرکدوم لذت های خودشونو دارن و کنار هم ب نظرم میتونن آدمو سرگرم کنن

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: Siamak61

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,902
نام
malek
حالا این جا سایبر پانک که یه مثال گذرا زدم و رو کنسول های همین نسل هم میاد و میترکونه و تو بخش های گرافیکی اینا هم اپتیمایزش میکنن و اون بازی که اصلا انقدر سطحش بالا هست که ... بگذریم این جا تاپیکش نیست و ....

من صحبتی از پیشرفت های خیره کنننده گرافیکی نزدم برای PES و سر گرافیک که این نسل عالی کار کردن و ترکوندن و مثلا نگفتم لباس های بازیکن ها مثل واقعیت تکون بخوره و انتظار شوکه کننده ای نداشتم ! تا همین جاش هم سر گرافیک بسیار قابل قبول کار کردن و دمشون هم گرم . نقد ها هم همشون ! همشون از گرافیک بازی به شدت تعریف کردن . اصلا من کاری به گرافیک و این چیزای بازی ندارم و بازی تو این موارد که سطح بسیار بالایی داره و تیم سازنده عالی کار کرده رو گرافیک بازی به خصوص نسخه 2019 . چه فنی و چه بصری . یک سال این سطح گرافیک انقدر پیشرفت کرده باشه یعنی دم بخش توسعه دهنده های گرافیکی بازی گرم . من با بخش توسعه دهنده های مد های این بازی کار دارم و رو صحبتم هستن و یعنی تعطیل تمامن . فکر کنم قلیون گذاشتن کنارشون و دارن حالش رو میبرن :))

روی صحبتم ساختن مد هستش . ساختن مد هم که اصلا به سخت افزار و این چیزا ربطی نداره که عزیز من ! همه چیز اسکریپت نویسی و مد سازی هستش و به راحتی میشه ساخت مثلا مستر لیگ PES 2013 نجومی از این مسترلیگ PES 2019 بهتره و حتی از همین کریر فیفای کنونی هم بهتره !! و به شدت خنده داره این موضوع . به نظر من کمبود وقت و زمان بهانه هستش برای تیم سازنده و اینا از عمد کاری میخوان بکنن که همه رو به زور ببرین سمت آنلاین و .... چوبش رو هم میخورن و قبلا هم گفته بودم و ....

آقا برید خبر های بخش کریر NBA 2K 19 رو بخونید ! دقیقا شوکه میشین ! :fearscream::o ( بعد ببینید که من چی میگفتم ! :)) یه سری تو تاپیک فیفا میگفتن اینا نیازی نیست و بازی هستش و یه بازی نیازی به این چیزا نداره و .... :)) حالا خود NBA 2K یه بخش هایی از همون گفته هام رو به بازی اضافه کرده :))=))) یه سری چیزا هم اضافه کرده که :o مثلا برای بخش نقل و انتقالات و همین طور قرار داد ها هم هم اسلایدر اضافه کرده :)):o بعد سطح آسون و متوسط و سخت و همین طور دستی ساز هم گذاشته که خودمون تنظیم کنیم . بخش سخت رو مثلا گفته عاشقان شبیه ساز و حرفه ای ها و انتخابش کنن و انقدر گستردست که یعنی هر کسی دوست داشته بره بخونه و اسلایدر ها برای بخش های دیگه بازی هم هست و ....:)) ( این دو بازی فوتبالی بیشتر شبیه باقالا هستن تو این موارد ! برو بازیکن افسانه بخر !! :)) بعد عکس بگیر و بذار تو پیجت و کلاس بذار من خریدمش و ....:)) ) قسمت مصدومیتش هم بخش ریکاوری داره و ....:)) و بقیش رو دیگه ادامه ندم بهتره ..... :)) . یکی دیکه از دوستان دیگه هم بهم میگفت این چیزا رو میخوای برو فوتبال منجر بازی کن و .... :)) یاد یه بنده خدایی افتادم میگفت بیاین سر کوچه ما گوجه و این چیزا بخرین ارزونه :)) .......

ولی بازی بسکتبالی هستش تمامی اینا رو با خودش داره :))

View attachment 92182

بخش TRADE Slider :Arrowd:
و بازم خیلی چیزای دیگه هست و دوست داشتین تو ساینتش برید بخونید . و این تازه یه مدش هست و دیگه خستتون میکنه بازی ؟ قشنگ یک سال سرگرمتون میکنه و بنا به سلیقه شخصی خودتون بازی رو تنظیم میکنین و یا حوصله هم نداشتین رو درجه هایی که سازندگان گفتن انتخاب میکنین و .....

View attachment 92183 View attachment 92184

خیلی دوست داشتین میتونین این جا و توضیحات مربوط به بخش کریر رو بخونید و من فقط میخواستم بهتون نشون بدم تعصب بی موردی برای این دو بازی فوتبالی نداشته باشین و سازندگانش تو یه سری چیزا قشنگ دارن سر همه ما رو شیره میمالن و ....

NBA 2K19 | News | MyLEAGUE and MyGM Blogs NBA2K19
انصافا محتوای pes13 خارق العاده بود.آنلاینش هم با نت اون دوره خیلی لگ و تاخیرش کمتر بود.جالب اینکه هر کشور واسه خودش یه روم مجزا داشت و هر هفته بهترین روم رو انتخاب میکردن و سر این قضیه خیلی کل کل میشد

• Like
Reactions: pc fan

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,902
نام
malek
بعله
بخش چلنج های آنلاین هم برای پیدا کردن حریف هر بازی حدودا یک ربع طول میکشه آخرش هم ایرانی پیدا میکنه. هم به دلیل کمبود کاربر هم سرورهای درپیت و سیستم مچ میکینگ شخمی، مدهای چرت آنلاین و مای کلاب پس هم نمیشه بازی کرد. کافیه کوالیفای بشی تو فوت‌چمپیونز فیفا یا تو التیمیت بخوای آنلاین بزنی به محض ورود حریف پیدا میشه اونم با پینگ سه خط سبز

منکه پس رو برای سر کردن این یک ماه گرفتم و مثل هرسال برای تنوع در کنار فیفا هر از گاهی بزنم وقتی فیفا اومد
هرسال هم بابت پولی که پاش میدم میسوزم که یه بازی ناقص چرا شصت دلار ولی خب هرسال هر دو رو باید گرف هرکدوم لذت های خودشونو دارن و کنار هم ب نظرم میتونن آدمو سرگرم کنن

هر سه تا گزینه فیلتر رو no بزار حریف راحتتر پیدا میشه

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
981
نام
Ahmad
بعله

من دو ساله که مشتری ثابت مای کلاب هستم. غیر از اینترنت درخشان ایران مشکلی نبوده. غیر از دو سه سال که فیفا گیم پلی عالی داشت،همیشه pes زدم. البته دو سه روزه که اینترنت مشکل داره(بیش از مشکلات همیشگی). گفتم شاید واسه این باشه. در مورد سخت پیدا شدن حریف هم درست میگی. امسال که امکان انتخاب رجین گذاشتن،امیدوار شدم به آنلاین بهتر. خدا کنه درست بشه.

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
508
دوستانی بازیو خریدن تو ps 4 هم مشکل پیدا کردن بازیکن‌ داره ؟! کلا وضع انلاینش داغونه یا نه ؟! اگه اره که همین الان فاتحه اشو بخونیم بره پی کارش امسال بی خیالش بشیم :|

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
من دو ساله که مشتری ثابت مای کلاب هستم. غیر از اینترنت درخشان ایران مشکلی نبوده. غیر از دو سه سال که فیفا گیم پلی عالی داشت،همیشه pes زدم. البته دو سه روزه که اینترنت مشکل داره(بیش از مشکلات همیشگی). گفتم شاید واسه این باشه. در مورد سخت پیدا شدن حریف هم درست میگی. امسال که امکان انتخاب رجین گذاشتن،امیدوار شدم به آنلاین بهتر. خدا کنه درست بشه.
خود پس کلا پلیرهاش کمن که البته من چون روی اکس باکس بازی میکنم باز هم این کمتر میشه.
تو بخش کواپ هم هیچ گزینه ای روشن نیست که بخوام آف کنمش کلا خاموشه و پیش فرضه ولی کسی رو پیدا نمیکنه

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
بخش مای کلاب واقعا رو اعصاب و پر از ایراده
شما کلا برای بدست آوردن بازیکن دو راه داری، اگه بازیکن خاصی رو بخوای باید ایجنت های مورد نیازش رو (سه تا) داشته باشی ، خود ایجنت هایی که آخر بازیها میده یک ستاره یا نهایت دو سه ستاره ن که بدرد لای جرز دیوار هم نمیخوره پس باید بری چکش بزنی توی بخش آکشن که ماشالا قیمت ها نجومی . من خواستم یه ایجنت پنج ستاره بازیکن از لیگ فرانسه بگیرم اولا که buy now نداره حتما باید چکش یا همون بید بزنی، تایم ها هم که همگی بالا بادش جالبه من رو اوتومات بید بستم که تا ته پولم رو چکش بزنه که ۳۱ هزار بود( این پول رو هم اول بازی یا هودش بخشی رو حال داد یا چلنج رفتم خلاصه از بازی کردن بدست نیومد) پیش خودم گفتم خب حالا با این پول دیگه یدونه ایجنت از سه ایجنت رو میشه گرفت رفتم بیرون و کارامو کردم اومدم دیدم بید آخر ۱۰۱ هزار بوده :)))))) تازه حساب کنین یدونه از سه تا صد هزارتا پوینت ... یعنی شما مثلا کاوانی رو بخوای بخری دیت کم باید سیصد هزار تا پیاده شی :)))) با یه حساب کتاب از پول های ۱۰۰۰ تا ۳_۴ هزار تا در بهترین حالت که از یک بازی بگیرین شما باید صدتا بازی کنی تا بتونی یه کاوانی بخری با این روش تازه من این وسط تموم شدن قرار داد بازیکنا رو هم لحاظ نکردم که برای هر ده کانترکت یک بازیکن دو سه هزارتا پیاده شی ... که خب اون کانترکت هایی که به عنوان گیفت هم بهت با انجام چالش ها میده تو صدتا بازی فوقش بتونی ی بازیکن رو باش پوشش بدی که نصفشو بازی کنی باش
راه بعدی سیستم مزخرف تخم مرغ شانسی یا همون پک باز کردنه. خب هر پک چقدره؟! ۲۵ هزارتا . برای جمع کردن این مبلغ باید حدودا ده تا بازی کنین :)))) بازم از تموم شدن کانترکت و خسته شدن بازیکنا چشم پوشی میکنم
توی پک چی بهت میده؟! فقط بازیکن ... اونم شانس شخمی مثه من داشته باشی همش بازیکنای سیلور یا سفید میده حتی گلد هم نمیده :)))) ۲۵ هزارتا برای بازیکن اورال ۶۰_۷۰ مسخره س
بعد جالبه نمیتونی تیمت رو هم هرکی دوست داری بذاری توی لیست چون سیستم گیر میده که توتال کاست تیمت از حد مجاز زده بالا
باید بری مربی بخری:)))) بیشترین مقداری هم که با پوینت داخل بازی میشه مربی خرید ۲۹۰_۳۲۰ هست برای کاست بالاتر که مربی های بهتری هستن باید کوین خرج کنی که اگه چالش هارو انجام دادی و کوین هاتو مثه من برای باز کردن پک هدر دادی مثه آهو تو برف میمونی چون با پوینت داخل بازی نمیشه خرید پس باید دلار خرج کنی که یه مربی بخری :))))))
تو پک های ۲۵ هزارتایی هم نه کانترکت هست نه مربی نه کارت رفع خستگی ...هیچی
یعنی باید گل گرفت این کونامی رو
حتی وقتی میبینن هیچ گوهی نیستن تو مدهای آنلاین، حتی برای جذب مخاطب این مد مای کلاب از فیفا هم سخت تر و شخمی تره
بعد ما این همه ایراد به ea میگرفتیم مه از پک ها چیزی در نمیاد ۷.۵ هزار سکه دادیم لعنتی چرا بازیکنای ۷۰ ۸۰ میدی:))) عوضش توش چندتا اینم دیگه میداد که مجبور نشی برای افزایش قرار داد یه بازیکن کل پول یک بازی که گیرت میاد رو خرج کنی توی فیفا با انجام یک بازی بدون بوست ۶۰۰_۷۰۰ تا میگیری که میشه سه تا کارت افزایش قرارداد اونم نه ده بازی ، خیلی بیشتر بگیری :))))
واقعا آینده شخماتیکی رو برای پس میبینم و همون‌جوری ک قبلا گفتم واقعا ب درد سر کردن به مدت یکسال نمیخوره حیف گرافیک و گیم پلی ش هرچند سلیقه من توی گیم پلی به فیفا نزدیکتره بخاطر عادتی که کردم ولی هرسال دارم به نوبه خودم برای حمایت از پس این بازی رو میخرم و هرسال ناامیدتر میشم چرا ؟ چون تو مواردی که ضعیفن هم دارن سخت میگیرن :))) شما با ۲۵ هزار تا توی فیفا میتونی یه بازیکن ۸۵ بگیری :))) تازه قابلیت فروش هم داره اگه پشیمون شدی :)))) آشغال ترین مد بازی پس همین مای کلابشه که هیچ حرفی برای گفتن نداره

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
بخش مای کلاب واقعا رو اعصاب و پر از ایراده
شما کلا برای بدست آوردن بازیکن دو راه داری، اگه بازیکن خاصی رو بخوای باید ایجنت های مورد نیازش رو (سه تا) داشته باشی ، خود ایجنت هایی که آخر بازیها میده یک ستاره یا نهایت دو سه ستاره ن که بدرد لای جرز دیوار هم نمیخوره پس باید بری چکش بزنی توی بخش آکشن که ماشالا قیمت ها نجومی . من خواستم یه ایجنت پنج ستاره بازیکن از لیگ فرانسه بگیرم اولا که buy now نداره حتما باید چکش یا همون بید بزنی، تایم ها هم که همگی بالا بادش جالبه من رو اوتومات بید بستم که تا ته پولم رو چکش بزنه که ۳۱ هزار بود( این پول رو هم اول بازی یا هودش بخشی رو حال داد یا چلنج رفتم خلاصه از بازی کردن بدست نیومد) پیش خودم گفتم خب حالا با این پول دیگه یدونه ایجنت از سه ایجنت رو میشه گرفت رفتم بیرون و کارامو کردم اومدم دیدم بید آخر ۱۰۱ هزار بوده :)))))) تازه حساب کنین یدونه از سه تا صد هزارتا پوینت ... یعنی شما مثلا کاوانی رو بخوای بخری دیت کم باید سیصد هزار تا پیاده شی :)))) با یه حساب کتاب از پول های ۱۰۰۰ تا ۳_۴ هزار تا در بهترین حالت که از یک بازی بگیرین شما باید صدتا بازی کنی تا بتونی یه کاوانی بخری با این روش تازه من این وسط تموم شدن قرار داد بازیکنا رو هم لحاظ نکردم که برای هر ده کانترکت یک بازیکن دو سه هزارتا پیاده شی ... که خب اون کانترکت هایی که به عنوان گیفت هم بهت با انجام چالش ها میده تو صدتا بازی فوقش بتونی ی بازیکن رو باش پوشش بدی که نصفشو بازی کنی باش
راه بعدی سیستم مزخرف تخم مرغ شانسی یا همون پک باز کردنه. خب هر پک چقدره؟! ۲۵ هزارتا . برای جمع کردن این مبلغ باید حدودا ده تا بازی کنین :)))) بازم از تموم شدن کانترکت و خسته شدن بازیکنا چشم پوشی میکنم
توی پک چی بهت میده؟! فقط بازیکن ... اونم شانس شخمی مثه من داشته باشی همش بازیکنای سیلور یا سفید میده حتی گلد هم نمیده :)))) ۲۵ هزارتا برای بازیکن اورال ۶۰_۷۰ مسخره س
بعد جالبه نمیتونی تیمت رو هم هرکی دوست داری بذاری توی لیست چون سیستم گیر میده که توتال کاست تیمت از حد مجاز زده بالا
باید بری مربی بخری:)))) بیشترین مقداری هم که با پوینت داخل بازی میشه مربی خرید ۲۹۰_۳۲۰ هست برای کاست بالاتر که مربی های بهتری هستن باید کوین خرج کنی که اگه چالش هارو انجام دادی و کوین هاتو مثه من برای باز کردن پک هدر دادی مثه آهو تو برف میمونی چون با پوینت داخل بازی نمیشه خرید پس باید دلار خرج کنی که یه مربی بخری :))))))
تو پک های ۲۵ هزارتایی هم نه کانترکت هست نه مربی نه کارت رفع خستگی ...هیچی
یعنی باید گل گرفت این کونامی رو
حتی وقتی میبینن هیچ گوهی نیستن تو مدهای آنلاین، حتی برای جذب مخاطب این مد مای کلاب از فیفا هم سخت تر و شخمی تره
بعد ما این همه ایراد به ea میگرفتیم مه از پک ها چیزی در نمیاد ۷.۵ هزار سکه دادیم لعنتی چرا بازیکنای ۷۰ ۸۰ میدی:))) عوضش توش چندتا اینم دیگه میداد که مجبور نشی برای افزایش قرار داد یه بازیکن کل پول یک بازی که گیرت میاد رو خرج کنی توی فیفا با انجام یک بازی بدون بوست ۶۰۰_۷۰۰ تا میگیری که میشه سه تا کارت افزایش قرارداد اونم نه ده بازی ، خیلی بیشتر بگیری :))))
واقعا آینده شخماتیکی رو برای پس میبینم و همون‌جوری ک قبلا گفتم واقعا ب درد سر کردن به مدت یکسال نمیخوره حیف گرافیک و گیم پلی ش هرچند سلیقه من توی گیم پلی به فیفا نزدیکتره بخاطر عادتی که کردم ولی هرسال دارم به نوبه خودم برای حمایت از پس این بازی رو میخرم و هرسال ناامیدتر میشم چرا ؟ چون تو مواردی که ضعیفن هم دارن سخت میگیرن :))) شما با ۲۵ هزار تا توی فیفا میتونی یه بازیکن ۸۵ بگیری :))) تازه قابلیت فروش هم داره اگه پشیمون شدی :)))) آشغال ترین مد بازی پس همین مای کلابشه که هیچ حرفی برای گفتن نداره

الان ی سری میگن چلنجارو برو بازیکن میده :))) اولا چلنج های بلک کم هستن باقی چلنج ها هم که گلد یا سیلورن توو مد آنلاینه که سه ساعت طول میکشه حریف پیدا کنه اون بخش آفلاینشم انگار اصن نمیخواد یه پلیر سیلور هم بده جونش در میاد میگه چهاربازی با سی پی یو کن اولی psg بعدی یونتوس بعدی بارسا آخری هم رئال :))))) سختیاشونم به ترتیب بازی میره بالا طوری که اخرین بازی روی top player با رئال میفتی باید با تیم شخمیت که اورال ۵۰_۶۰ دارن جلوشون سوپرمن شی :)))) جمع کنین بابا این کمپانی رو بخدا منه نوعی بیشتر عقلم میرسه این بازی چه تغییراتی نیاز داره یه مشت شاسکول دور هم جمع شدن هرسال یه چرتی رو ۶۰ دلار منتشر میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر