PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
psn که آفلاین هست، امروز international cup و تموم کردم، خیلی تعجب آور بود، به جای cup جام جهانی ، یک دونه گلدون بالای سر بردند :) این هم از مشکل لایسنس هست؟ واسه من سواله که چرا مدافعین تیم من، توپ که میاد سمتشون گیج میزنن و اصلاً یه طرف دیگه میدوند. استراتژی یا راه حلی هست که این باگ دفاع برطرف بشه؟
توی محوطه جریمه توپ جلوی پای مدافع من هست، r1 می گیرم ، جهت و میدم سمت توپ ولی همینطور وایساده و کار نمی کنه. مهاجم حریف میاد راحت توپ و میگیره و شوت می کنه !!! یه بازی بدون مشکل ساختن اینقدر سخته واقعاً !!! گیم پلی pes 99 تو دفاع باهوشتر بود.

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
یه اتفاقه خوبی که افتاده اینه که بازی برای ps4 و ps3 تخفیف خورده اونم 50 درصد یعنی بازیه 60 دلاری شده 30 دلار..
البته بگم فقط برای استور اروپا...
وسوسه شدم بگیرم..

euphratica

کاربر سایت
Mar 12, 2012
29
آقا شرمنده با فرغون اومدم وسط بحث چندتا مهندس . فقط میخام بدونم چطور باید آنلاین بازی کنم . اکانت و بازی جفتش ریجن یکه . منم پلاس یک ساله رو اکانتم دارم . الان میرم داخل بازی باس کجا برم که آنلاین بازی کنم یا کسی رو ادد کنم که باش بازی کنم ؟

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
آقا شرمنده با فرغون اومدم وسط بحث چندتا مهندس . فقط میخام بدونم چطور باید آنلاین بازی کنم . اکانت و بازی جفتش ریجن یکه . منم پلاس یک ساله رو اکانتم دارم . الان میرم داخل بازی باس کجا برم که آنلاین بازی کنم یا کسی رو ادد کنم که باش بازی کنم ؟

دوست عزیز اگر میخواهید با خارجی ها بازی کنید دو حالت داره یکی online division و دومی online competion که تو هر دو حالت میتونید

آنلاین بازی کنید

برای اینکه با دوستاتون هم فریندلی بازی کنید باید تو منو به قسمت online frindely match lobby برید و در اونجا یک رووم بسازید و سپس

دوستتون رو اینوایت کنید

ضمنا این رو هم در نظر بگیرید با دوستاتون که بازیشون ریجن یک هست فقط میتونید بازی کنید

موفق باشید

pooyan8683

کاربر سایت
Dec 25, 2012
127
نام
پویان
این بازی واقعا رو ps4 داره اجرا میشه؟
والا به نظرم نسخه ps3 گیم پلی روون تری داشت!
خداکنه بعد آپدیت بهتر شه!
حیف 200 تومنی که با پول پست دادم کاش فیفا میگرفتم:(

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa

سریعا ردش کن بره که مفت نمی ارزه:-&

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
منظورت از روان بودن چیه؟ اگه سرعت بازی مد نظرته، game speed رو بذار روی ۱، خیلی خوب میشه. من هم گذاشتم رو ۱.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر