PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
تو سایت pesfan یه نفر این سوال و پاسخ داده
چگونه می توانم یک حساب هنگ کنگ ایجاد کنم؟
Create a new PSN (bog standard, NOT PS+) account, with a new email.
Say your address is Hong Kong, pick any destination in Hong Kong, then sign in to the usual PSN, create a new PSN ID, and download the demo.

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
خب بالاخره بازی دانلود شد...:bighug:
تیم ها: رئال-اتلتیکو مادرید و اتلتیکو بیلبائو-ناپولی-بایرن- یوونتوس-بارسلونا
نکات مثبت:
1-player id به وضوح در بازی دیده میشه...از تیکی تاکای بارسلون تا بیرون اومدن های نویر پشت دفاع...
2-شوت ها و پاس ها حالت طبیعی به خودشون گرفتن و از شوت زدن های مسخره ی نسخه ی قبل خبری نیست...دیگه بازیکنا نمیتونن در حالت های نا متعادل شوت های خوب بزنن(چیزی که تو PES های قبلی اصلا رعایت نمیشد)...
3-چمن بازی از نکات مثبت بازیه که باعث شده روح فوتبال توی بازی زنده باشه...
4-لاین آپ بازی خیلی بهتر شده و دستو بال بازیکن رو برای چیدن ترکیب مورد نظر باز گذاشته...
5-توپ بازی خیلی خوبه و سنگینی توپ کاملا حس میشه...چیزی که تو فیفا15 اصلا رعایت نشده سنگینی توپ هست...
6-دریبل زدن ها کاملا منطقی شده...اینطوری نیست که با رونالدو یا مسی بتونید 5 نفرو دریبل کنید...
7-استایل بازیکنا عالی کار شده...ینی تو زمین فرقی بین دویدن مسی با اینیستا و اینیستا با سایر بازیکنا وجود داره...(البته شاید به نوعی اینم برگرده به Player id)
8-انیمیشن های بازی هم خیلی خوب کار شدن...
9-فیس بازیکنا حرف نداره...
10-گرافیک بازی کاملا نسل هشتمیه...
نکان منفی:
1-متاسفانه دروازه بان ها خیلی راحت توپ های تک ب تکو گل میخورن...
2-داور بازی روی آوانتاژ ها اصلا خوب کار نمیکنه...
3-هنوز اون فلش های مسخره موقع ضربه های آزاد و کرنر وجود داره...(این فلش ها سلیقه ای اند و شاید یکی خوشش بیاد و این نظر شخصیه منه که وجود فلش ها بازی رو آرکید نشون میده...)
4-تور دروازه هنوز خوب نیست و وقتی توپ بهش برخورد میکنه انگار به ی جسم سخت برخورد کرده...البته از تور دروازه های PES14 خیلی خیلی بهتره ولی هنوز هم کار داره تا طبیعی بشه...
5-پاس های هوایی بیش از حد دقیقه...
6-جو ورزشگاه طوری نیست که هوادارا به اتفاقات بازی سریع واکنش بدن(چیزی که تو رقیب PES فوقالعاده کار شده...)
7-متاسفانه اورال ها هنوز منطقی نیست...البته بازم میگم از PES14 خیلی بهتره ولی هنوز باید منطقی تر بشه...
8-به نظر من بازی روی دیفیکالتی super star باید سخت تر از اینا باشه...شاید 5-6 دست اول براتون چالش به حساب بیاد بعد از 5-6 دست دیگه رون میشه که خوب نیست...
حرف آخر اینکه PES15 واقعا خوب شده و داره رقیب سر سختی برای فیفا میشه...هنوز جای کار زیاد داره ولی مطمئنا PES16 یا PES17 تهدید جدی برای فیفا به حساب خواهند اومد البته اگه تیم سازنده همین روند رو پیش بگیره...اینم بگم که بازی ارزش خریدن رو داره من خودم علاوه بر فیفا حتما PES رو هم خواهم خرید...اینا همه نظر شخصی من بود و منتظر نقد بقیه دوستان هستیم...

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
تو آپارات نشد ، قسمت آخر آپلود این پیغام رو میداد " دسترسی به این قسمت مجاز نمی باشد. "
از اکسپرس لیچ آپلوود کردم .
بعد از کانورت شده ویدیو یه خورده سرعت بازی کم شده .

لینک دانلود
یه خرده که چه عرض کنم خیلی کند بود
اولش گفتم به به چه خورشید زیبایی برای بازی درست کردن بعدش فهمیدم فلاش گوشیت بوده:d
اون پاس اشتباهی که دروازبان داد به نظرت رو مخ نمیره در اینده؟

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
خوب منم بازیش کردم و اگر فرصت کنم یه چیزی در مورد این بازی و مقایسه اش با FIFA15 تو تاپیک همسایه میزارم ولی کلی بگم که PES امسال اگرچه شاهکار نیست و نمیتونه کسی رو از بازی کردن FIFA15 منصرف کنه اما شما در انتخاب یکی ز این دو بازی به شدت تو منگنه میزاره چون پیشرفت به سزایی داشته...
در واقع اولین فکری که به سرتون میزنه هنگام امتحان این بازی اینه که حتما باید تهیه اش کنید.
در گرافیک بصری بازی واقعا پیشرفت داشته اما تمام تمرکزش روی این بخش نبوده...
هر چند چمن بازی از نمای نزدیک از فیفا عقب تره اما در نمای اصلی بازی بسیار زیبا به نظر میرسه...
طراحی صورت بازیکنان عالی کار شده و شیدرها باعث طبیعی تر شدن چهره ها میشه...
کلا PES یه گرافیک خوب ولی بدون زرق و برق رو ارائه داده...
گیم پلی هم که همون چند خط اولم نشان از پیشرفت بازی است.

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
از فیلمی که دیدم حدس میزنم هنوز دروازه بان ها فقط دو نوع واکنش براشون تعریف شده.
هنوز هم این مشکل وجود داره که موقع ضربه ایستگاهی وقتی مدافع آفساید رو پر میکنه مهاجم های حریف هیچ تکونی نمیخورن که بیان جلو؟
هنوز هم کارت زرد بعد از آوانتاژ تعریف نشده؟
هنوز هم همه ی تک به تک ها گل میشه؟

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
Just got done with my first game, 100% day one purchase for myself. It's sooooooo much better than 14. Player movement, control, shooting, likenesses. Everything is better, seems PES has finally got their shit together. Oh and players yelling when they get tackled hard and goalkeeping is amazing this year.
نوشته صد در صد بازی رو میخرم با اولین بازی که کردم
بسیار تا بسیار از 14 بهتره
حرکات بازیکنها کنترل شوت زدن شبیه سازی همه چیز خوب شده
بقیشو خودتون ترجمه کنید
:d

- - -ویرایش - - -

3-هنوز اون فلش های مسخره موقع ضربه های آزاد و کرنر وجود داره...(این فلش ها سلیقه ای اند و شاید یکی خوشش بیاد و این نظر شخصیه منه که وجود فلش ها بازی رو آرکید نشون میده...)
عزیز باید با شوک جهت ضربه رو مشخص کنیم یا میشه با جهت های چپ و راست هم جهت رو عوض کرد

بارون و برف داره بازی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر