Persian Pirates | Clash of Clans

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
وار قبلی هرجوری به نگاه میکردی باید میباختیم و بردن ـش از اون حرکت های تخیلی بود:d.ولی بچه ها نشون دادن توی روز های سخت بهتر کار میکنند و 57-66 تونستیم ببریم.شخصا اول وار گفتم بالاخره موقع باخت رسید:d
تو این عکس میتونید تفاوت دو کلنو ببینید!
ml516quexwu64ae7cfyk.jpg

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
[MENTION=37061]mkh-n71[/MENTION]
:
شما همونی نبودی که اومدی تو کلن و ازت پرسیدم موندگاری یا نه شمام جواب دادی: پ ن پ؟!

بعد خیلی شیک میذاری میری؟!!!

البته مهم نیستا. یه موقع سو تفاهم نشه که نارحتیم از رفتنت.

از این به بعد تا اطلاع ثانوی هیچ کسی رو قبول نمیکنیم. ملت فکر میکنن اینجا منبع درآمدزاییه!! کلنشون جنگ نمیذاره میان اینجا یه لوت تپل بزنن به بدن برن!

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
این چه تاپیکی هست که کلن میزنه تبلیغ میکنه بعد کلن یا کلوزده یا میری kicket میکن.

عزیزکم , قرار نیست هرکی میاد که ما قبولش کنیم .. ما شرایط گذاشتیم صفحه اول همین تاپیک به همراه قوانین ..

الان آقای mkh-n71 با وجود این قوانین هم که گذاشتیم خیلی راحت اومد از ما استفاده کرد و شخصیتش رو نشون داد و رفت ..

و این بررای چندمین بار هست که اتفاق میافته , پس حق بدین که کسی رو راحت قبول نکنیم .

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
@mkh-n71
:
شما همونی نبودی که اومدی تو کلن و ازت پرسیدم موندگاری یا نه شمام جواب دادی: پ ن پ؟!

بعد خیلی شیک میذاری میری؟!!!

البته مهم نیستا. یه موقع سو تفاهم نشه که نارحتیم از رفتنت.

از این به بعد تا اطلاع ثانوی هیچ کسی رو قبول نمیکنیم. ملت فکر میکنن اینجا منبع درآمدزاییه!! کلنشون جنگ نمیذاره میان اینجا یه لوت تپل بزنن به بدن برن!
سلام کیا جان تو بازی هم گفتم به شما متاسفانه من به دلیل اینکه نتونستم تو وار خوب اتک برم از خودم خجالت کشیدم و رفتم! همون جا از دوستان معذرت خواهی هم کردم! ممکن بود با اشتباه من اون وار رو میباختین و رکوردتون خراب میشد و من دیگه خودم رو نمیبخشیدم هیچ وقت!
فکر نکنی دارم بهونه الکی میارم خدایی از ته دلم ناراحت هستم!
در مورد وار این حرفا هم عزیزم اصلا این طور نیست من خودم لیدر کلن هستم و هر وقت دوست داشته باشم میتونم وار بزارم و بحث درآمد زایی و این حرفا معنی نداره!
اومدم پیش شما چون دوست داشتم یه چیزایی یاد بگیرم! اما از خودم خجالت کشیدم و رفتم!
حالا شما میتونی هر جور دوست داری فکر کنی.
اینجا هم از تمام اعضای کلن معذرت خواهی و تشکر میکنم و امیدوارم این حقیر رو ببخشن.
مثل قبل باز هم اخبار کلن شما رو همینجا دنبال میکنم دوستان
به امید تداوم برد های وار!

- - -ویرایش - - -

عزیزکم , قرار نیست هرکی میاد که ما قبولش کنیم .. ما شرایط گذاشتیم صفحه اول همین تاپیک به همراه قوانین ..

الان آقای mkh-n71 با وجود این قوانین هم که گذاشتیم خیلی راحت اومد از ما استفاده کرد و شخصیتش رو نشون داد و رفت ..

و این بررای چندمین بار هست که اتفاق میافته , پس حق بدین که کسی رو راحت قبول نکنیم .
دوست عزیز من فکر نمیکنم قوانین شما رو زیر پا گذاشته باشم! بازم به بزرگی خودتون ببخشید

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
سلام کیا جان تو بازی هم گفتم به شما متاسفانه من به دلیل اینکه نتونستم تو وار خوب اتک برم از خودم خجالت کشیدم و رفتم! همون جا از دوستان معذرت خواهی هم کردم! ممکن بود با اشتباه من اون وار رو میباختین و رکوردتون خراب میشد و من دیگه خودم رو نمیبخشیدم هیچ وقت!
فکر نکنی دارم بهونه الکی میارم خدایی از ته دلم ناراحت هستم!
در مورد وار این حرفا هم عزیزم اصلا این طور نیست من خودم لیدر کلن هستم و هر وقت دوست داشته باشم میتونم وار بزارم و بحث درآمد زایی و این حرفا معنی نداره!
اومدم پیش شما چون دوست داشتم یه چیزایی یاد بگیرم! اما از خودم خجالت کشیدم و رفتم!
حالا شما میتونی هر جور دوست داری فکر کنی.
اینجا هم از تمام اعضای کلن معذرت خواهی و تشکر میکنم و امیدوارم این حقیر رو ببخشن.
مثل قبل باز هم اخبار کلن شما رو همینجا دنبال میکنم دوستان
به امید تداوم برد های وار!

شما اصلا دلیل رقتنت رو ذکر نکردی. تازه اگه هم دلیل رفتنت این باشه واقعا خنده داره. مگه ما همه مون هر جنگ 6 تا 6تا ستاره میگیریم؟! بعد جنگت هم کسی بهت نگفت بالای چشمت ابرو.

الان هم که من دیدم اصلا لیدر جایی نیستی. یه جایی کولیدر هستی. پس مشخصه از اول هم نیومدی واسه موندن. ;)

اگه هم اینجا به روت آوردم فقط خواستم بگم که ما گوشامون دراز نیست!

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
شما اصلا دلیل رقتنت رو ذکر نکردی. تازه اگه هم دلیل رفتنت این باشه واقعا خنده داره. مگه ما همه مون هر جنگ 6 تا 6تا ستاره میگیریم؟! بعد جنگت هم کسی بهت نگفت بالای چشمت ابرو.

الان هم که من دیدم اصلا لیدر جایی نیستی. یه جایی کولیدر هستی. پس مشخصه از اول هم نیومدی واسه موندن. ;)

اگه هم اینجا به روت آوردم فقط خواستم بگم که ما گوشامون دراز نیست!
شاید پیش شما خنده دار بوده باشه! ولی برای خودم نیست!نه شما هم همگی بهم لطف داشتین.
اون کلن رو هم خودم ساختم و تا قبل اینکه خراب بشه لیدرش بودم . دیشب که از کلن شما اومدم بیرون به تک تکشون زنگ زدم و جمعشون کردم!
الان هم هر وقت بخوام میتونم لیدر بشم
اعضای این کلن همشون همه محله هام هستن و میبینی که لول خودم از همشون بالاتره!
شما همون طور که گفتم هر طوری دوست داری میتونی فکر کنی.
البته میتونی یه سر بیای کلن ما و ببینی چه خبره!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا محمد ما هم که همه حمله هامونو 3ستاره نمیکنیم که شما اینقدر ناراحت شدی از خراب کردن حمله دومت ...

تصمیمش با خودت بود دیگه هر جا دوس داری باشی :)

کیا و امین جون ،مطمئنا محمد قصدش اینی که شما فکر میکنین نیست ، حمله اولشو 3ستاره گرفت :)

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
سلام دوستان. من زیاد قوی نیستم میخوام زمانی که تاونم به 9 رسید بیام کلن شما ولی میشه الان اگه وار ندارین و تحت فشار نیستین بیام هوگ پنج برای وار ازتون بگیرم؟ ممنون میشم

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
سلام دوستان. من زیاد قوی نیستم میخوام زمانی که تاونم به 9 رسید بیام کلن شما ولی میشه الان اگه وار ندارین و تحت فشار نیستین بیام هوگ پنج برای وار ازتون بگیرم؟ ممنون میشم

سلام
اسم دهکدت رو بگو دادش که اکسپت کنیم .

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
sinanet62 الان میام

- - -ویرایش - - -

واقعا ممنون از همگی. عذرخواهی می کنم که زود رفتم ایشالا به جمعتون ملحق میشم در آینده ی نزدیک

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
يكى از بهترين و گل ترين بچه هاى كلن امروز از جمعمون جدا شد. همگى واقعا ناراحتيم.
حميد جون جات هميشه خاليه و محفوظ!! ٥٧ تا جنگ كنارمون جنگيدى و ازت ممنونيم.

پ.ن: نمرده ها :| مشكل داشته رفته :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر