PC ا Super Street Fighter IV: Arcade Edition

super-street-fighter-4.gif

پس از شایعات فراوان امروز کپکام رسما تایید کرد عنوان Super Street Fighter IV برای PC نیز منتشر خواهد شد .

Super Street Fighter IV در قالب Arcade Edition در تاریخ June 24 عرضه خواهد شد .

Amir369x

کاربر سایت
Jul 24, 2007
156
نام
Amir Hosein
بچه من نسخه ی skidrow رو دانلود کردم, همه چیز بازی خوبه فقط یه مشکل داره که خیلی میره اعصاب؛ بازی هر 3-4 دقیقه لگ میزنه و چند ثانیه بدجوری کند میشه!
مشکل از سیستم و تنظیمات گرافیکم نیست چون توی بنچ مارک خودش 110FPS روی High و رزولیشن 1440x900 دارم
کسایی که موفق به دانلود یا تهیه بازی شدن چنین مشکلی ندارن؟

Amir369x

کاربر سایت
Jul 24, 2007
156
نام
Amir Hosein
بچه من نسخه ی skidrow رو دانلود کردم, همه چیز بازی خوبه فقط یه مشکل داره که خیلی میره اعصاب؛ بازی هر 3-4 دقیقه لگ میزنه و چند ثانیه بدجوری کند میشه!
مشکل از سیستم و تنظیمات گرافیکم نیست چون توی بنچ مارک خودش 110FPS روی High و رزولیشن 1440x900 دارم
کسایی که موفق به دانلود یا تهیه بازی شدن چنین مشکلی ندارن؟

خوب منبع مشکل رو پیدا کردم, توی تنظیمات باید framerate رو از حالت smooth به variable تغییر داد, البته با این تغییر باز هم هرز گاهی یه کوچولو لگ میزنه ولی دیگه زیاد قابل توجه نیست و رو اعصاب نمیره :)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
ربطی به نسخه کرک‌شده نداره. کلاً Trial نداره واسه این چهار تا. مگه توی نسخه کنسولش داره؟
نداره, اصلا یکی از دلایلی که از سایت ها امتیاز کم گرفت این ِAE همین نداشتن Trial Mode جدید بود واسه همه کرکترها , از اون طرف واسه 4 تا کرکتر جدیدم که کلا نداره :|

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
بالاخره AE رو تونستم تهیه کنم:)
اول رفتم Trial Mode و با کاراکترهای SSF4 یه نمه ور رفتم.ADON برخلاف انتظارم کاراکتر نسبتا سختیه.بقیه تقریبا همون چیزی بودن که انتظارشو داشتم...از بین اونا Cody و DeeJay خیلی دم دست بودن و احتمالا از اونا استفاده میکنم :D
یه نکته جالب...کاراکترا تو Training Mode با Trial Mode خیلی فرق دارن !
از بین جدیدا هم Yun , Yang , Evil Ryu خیلی دم دست بودن ولی از اونور Oni یه کاراکتر کاملا Brand New ـه با کلی Special Mode جدید که بقیه Shoto ها(ریو-کن-آکوما...) ندارن:D
اینکه بگم Main جدیدم کیه در حال حاضر خیلی سخته...
پ.ن : اولترا 2 آکوما = Roflcopter !

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
تو این نسخه AE نسبت به SSFIV چند تا کاراکتر و لوکیشن جدید اضافه شده؟!

در کل ارزش داره کسی که SSFIV رو داره بره AE هم بگیره؟

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
بچه ها keyboard و mouse و joystick من تو بازی کار نمی کنه...USB هستش. باید چیکار گنم؟؟؟
اینجور که شنیدم خیلی ها این مشکل رو دارن...
مشکل از کرکِ , ببین می تونی یکی دیگه پیدا کنی :-؟؟
AE خودم فردا میرسه حالا ببینم چجوریاس :d

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سلام بچه ها یه وقت فکر نکنید من گذاشتم و رفتم، ADSLـــم چند وقت بود بخاطر کنکور و اینا قطع بود تا 2 روز دیگه وصل میشه توی این مدت چند ماه همش داشتم با SSF نسخه PS3 تمرین میکردم و فکر میکنم بازیم نسبت به قبل یه مقدار بهتر شده باشه! دارم سعی میکنم SF رو اصولی بازی کنم نه از روی هوا...
کاراکتر اصلیم هم فعلا Ibuki هست و بعد اونم به ترتیب با Juri و Hakan و Zangief بازی میکنم هروقت نسخه اصلی رو گرفتم به جمعتون میپیوندم.
مشتاق دیدار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر