Multi Platform Path of Exile

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
PathOfExileTitle.jpg

سلام دوستان می خوام یک بازیرو معرفی کنم تا شما هم در موردش نظرتون رو بگید و ببینیم واقعا بازیه خوبی هست یا نه. ( لطفا منصفانه از بازی ایراد بگیرید.)

این بازی یک بازی بسیار شبیه به بازی Diablo 2 به دلیل محیط تاریک، گیم پلی به همان حالت D2 و چیزهای دیگه هستش. بازی هنوز عرضه نشده و فعلا در مرحله بتا هستش. اگر فکر می کنید کپی هست اینم بخونید :

If you can copy another game and create something even better than I say more power to you!

این بازی به کل مجانی یا همون Free to Play هستش و یک Cash Shop داره که دارای موارد زیر هستش :

1 - انیمیشن های اضافه مثل حرکاتی برای مسخره و متلک انداختن یا همون Taunt در جاهایی مثل PvP
2 - رنگ کردن آیتم ها و اسلحه ها
3 - رنگ و افکت های اضافه برای Spell ها
4 - حیوانات یا Pet ها Social
5 - تغییر اسم و غیره..

همانطور که دیدید اصلا آیتمی وجود نداره که باعث بشه کسی که پول بیشتری پرداخت کنه یک کاراکتر قویتری داشته باشه. فقط و فقط چیز هایی که به گیم پلی بازی هیچ لطمه ای نمی زنند و فقط حالت تزیینی و زیبایی رو دارند در این Cash Shop وجود داره!

این بازی دارای صد ها یا حتی 1000+ شاخه اسکیل داره که به میل خودتون می تونید کاراکترتون رو با انتخاب های فوق العاده زیاد ارتقا بدید و یک نقش آفرینی واقعی داشته باشید.
در این عکس می تونید این Skill Tree رو ببینید که تا چه حد عظیم و بزرگه : (حتی در عکس تمام این Skill Tree گنجونده نشده!)

PathOfExileSkillTree.jpg

screenshot_0011.jpg

در این بازی هم دانجن ها و آیتم ها به صورت رندوم و با حالت های بسیاری تغییر خواهند کرد که باعث میشه انگیزه خیلی بیشتری برای دوباره بازی کردن داشته باشید.
گرافیکی بسیار سطح بالا و فیزیک و افکت های مبارزه بسیار خوبی هم داره و ضربه زدن به دشمن از جهات مختلف باعث میشه به حالت های مختلفی هم به زمین بیفته! محیط های متنوع و تاریک و زیبا هم باعث زیبایی دو چندان بازی شده. چیزی که در D2 با گرافیکی خیلی پایینتر شاهدش بودیم. در ضمن این بازی محیط کاملا باز و Open World ای هم داره.

PathofExileDesertDinos.jpg

PvP و رنکینگ هم داره.

6 کلاس به این ترتیب داره :

1 - Marauder
2 - Ranger
3 - Witch
4 - Duelist
5 - Templar
6 - هنوز در حال ساخت هستش.

اینم چند تا عکس دیگه که با محیط و گرافیک بازی آشنا بشید.

PathOfExileIceBlast.jpg

PathOfExileOcean.jpg

path-of-exile.jpg
hqdefault.jpg

Path-of-Exile-Preview-Slider.jpg

Path_of_Exile_August_Gameplay_Trailer_3.jpg

خیلی ویژگی های دیگه ای هم داره ولی این فقط یک معرفی بود.
منتظر نظرات دوستان هستم !

سایت اصلی بازی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: porfesor and kamyy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,447
نام
مــاکــان
دارم استریم شب دوم POE2 رو میبینم.
داره با کلاسهای مختلف باس راش میکنه و مکانیکهای مختلف اونها رو نمایش میدن.

این حجم عظیم از کیفیت و زیبایی رو من باورم نمیشه که قراره رایگان بازی کنم.
واقعا مقایسش با D4 مثل مقایسه نیدفوراسپید موبایل میمونه با GT7/FM.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,686
دارم استریم شب دوم POE2 رو میبینم.
داره با کلاسهای مختلف باس راش میکنه و مکانیکهای مختلف اونها رو نمایش میدن.

این حجم عظیم از کیفیت و زیبایی رو من باورم نمیشه که قراره رایگان بازی کنم.
واقعا مقایسش با D4 مثل مقایسه نیدفوراسپید موبایل میمونه با GT7/FM.
یعنی از D4 با کیفیتتره؟گرافیکی یا گیم پلی ای؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
چیزی که من میبینم همه جوره.
گرافیکی چیزی از D4 کم نداره.
از لحاظ عمق گیم پلی و... که D4 جلوش مثل بچه خونگی میمونه.
این بازی پی تو وین هست؟ یا چیزای خریدنیش مهم نیست؟
خیلی سخته یادگرفتنش؟ چون تاحالا این سبک ر نرفتم

خیلی تعریف این PoE ر شنیدم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,447
نام
مــاکــان
این بازی پی تو وین هست؟ یا چیزای خریدنیش مهم نیست؟
خیلی سخته یادگرفتنش؟ چون تاحالا این سبک ر نرفتم

خیلی تعریف این PoE ر شنیدم.
نه به هیچ وجه P2w نیست ، خریدنیهاش فقط کازمتیک و جینگول پینگوله.
نه واقعا سخت نیست ، مثل باقی Arpg هاست ولی هاردکورتر و خب لذت بخش تر.
بازی کنی کامل یاد میگیری ، چیز خیلی عجیبی نیست.

بازش کن بزن عقب تر و ببین.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
چند ساعت دیگه قرار لیگ شروع بشه منم بیلد Cold DoT Elementalist انتخاب کردم هم زیاد تعریفش شنیدم و هم زیاد فارم نمیخواد واسه ایتم برای همین میخوام یه 200-250 دیواین فارم کنم بعد برم سراغ blade vortex اونم از نوع magic find :D
بیلد های magic find واقعا یکی از لذت بخش ترین قسمت بازی هست فصل قبل برای اولین بار رفتم سراغ magic find واقعا تجربه لذت بخشی داره نسبت به زدن باس یا.... به همه توصیه میکنم یبار تست کنن عاشقش میشن
ولی نیاز به فارم سنگین داره چون حتما باید یه headhunter داشته باشی!:-q
خلاصه امیدوارم همه این لیگ یه میج بلادی چیزی دراپ کنن!:-bd

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
وضعیت سرورا این بازی چطوریه، مثل دیابلو ۴ قندشکن و اینجور چیزا میخواد یا راحت وصل میشه؟
اگر شیلترشکن نداشته باشی بعضی لودینگ ها رد نمیشه و برای استفاده از بعضی سایت ها مثل سایت ترید و اینحرفها هم قندشکن نیازه

araghorn

عضو جدید
Aug 30, 2023
1
لطفا یک نفر که خوب با بازی Path of exile آشنا هست آدرس ارتباطی بده مثل دیسکورد یا تلگرام!

ممنون

سلام دوستان امیدوارم همگی خوب باشین. به نظرم اینجا تنها جاییه که به زبان فارسی ایرانیا در مورد این بازی صحبت کردن. من هرچقدر گشتم ایدی تلگرام یا دیسکورد یا ادرس چنلی رو ندیدم که ایرانیای عاشق این بازی رو جمع کنه.

پس خودم میخوام دست به کار شم و یه گروه تلگرامی یا یه چنل دیسکورد برای بازی POE بزنم. برای اینکه شروع کنیم دوستانی که انلاین میشن و این پیام رو میبینن اگه poe بازی میکنن به دیسکورد من یه پیام بدن.

ایدی دیسکورد:
Araghorn#1594

Ramin98

عضو جدید
Feb 17, 2023
2
سلام به همگی.
دوستان اگر خودتون و دوستاتون poe پلی میدین و با بوست(boost) هایی مثل : لول اپ کردن,5way levelingو هر بوست دیگه ای اشنایی دارید و دوست دارید ازش کسب درامد کنید به این ای دی دیسکور پیام بدین : .emperius

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,975
نام
نـــــــویـــــــــد

خعلی هم عالی. نسخه اول واقعا بازی فوق‌العاده‌ای بود خصوصا اینکه ف۲پ بود ولی اون اسکیل تری با اون عظمتش قشنگ آدمو فراری میداد :D من هر بار نگاش میکردم استرس میگرفتم. خلاصه خیلی کارشون درسته. به امید موفقیتشون.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
عجب پچی اضافه کردن!!
رسما هرکی هرچی بخواد میتونه الا از جم ها انتخاب کنه و پلی بده :D
موندم چی پلی بدم این لیگ میخوام برم سراغ EA Ballista برای بار سوم یا چهارم:D یا یه بیلد گولم که قشنگ باف شده
یا برای اولین بار lightning arrow بردارم برم سراغ فارم کردن headhunter و magic find...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,975
نام
نـــــــویـــــــــد
عجب پچی اضافه کردن!!
رسما هرکی هرچی بخواد میتونه الا از جم ها انتخاب کنه و پلی بده :D
موندم چی پلی بدم این لیگ میخوام برم سراغ EA Ballista برای بار سوم یا چهارم:D یا یه بیلد گولم که قشنگ باف شده
یا برای اولین بار lightning arrow بردارم برم سراغ فارم کردن headhunter و magic find...

من یه کرکتر نصفه نیمه داشتم قدیما. همینطوری عشقی بازی میکردم و خیلی جدی دنبال بیلد و اینا نبودم. الان برگردم به نظرت؟ گم و گور نمیشم؟ :D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
من یه کرکتر نصفه نیمه داشتم قدیما. همینطوری عشقی بازی میکردم و خیلی جدی دنبال بیلد و اینا نبودم. الان برگردم به نظرت؟ گم و گور نمیشم؟ :D
گم و گور که میشی :D قدیما ملت با دیدن همون اسکیل تری فرار میکردن الا نه تنها اون هست + یه atlas tree هم هست که بسته به اون محتوا که ازش لذت میبری باید شخصی سازی کنی
Atlas Skill Tree - Path of Exile

حالا تو این لیگ یه 3 تا تلنت تر دیگه هم اضافه کردن یه نمونه اش اینه:D
Screenshot 2023-11-11 205730.png

هرچقدر بیشتر بازی نکنی بیشتر محتوا بهش اضاه میشه و وقتی POE 2 بیاد همه اینا هم شاملش میشه که ممکنه نتونی لذت ببری!

از من میشنوی هر لیگ شروع کن تا جایی که میتونی پلی بدی تا برسی به جایی که گم و گور نشی!

خودم من اولین لیگ شروع کردم یه 1 ساعت تونستم تحمل کنم لیگ بعدی تا نصف بازی لیگ بعد تا لول 85 اینا بعد یدفعه دیدم تو بازی غرق شدم و رسما همه چیز لذت بخش برام:D:-bd
کم کم باید یه 2-3 لیگ بازی کنی تا موتورت روشن بشه وگرنه امکان نداره همون بار اول از بازی خوشت بیاد یا همه چیزش بفهمی! ولی بعدش همه چیز میفهمی و از پیچیدگی بازی لذت میبری:)

برگرد سراغ بازی منم تا جایی که که میتونم راهنمایی میکنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر