Pandora's Battery Creator Tutorial

4minab

کاربر سایت
Aug 27, 2007
52
بله روش دانگريد هم همينه، براي فريمور هاي زير 3.60 از اين استفاده كنيد.
اگه 3.60 به بالا هست از اون روش دارك الكس بريد.
سلام .

من PSP SLIM دارم

فریم ویر هم 3.60 هستش .

چطوری میتونم دانگرید کنم و بعد به 3.71m33 آپدیت کنم . چون شنیدم اول باید به 3.52 داونگرید کنم .

اگه یه راهنمای کامل و جامع + لینک تمامی برنامه های مورد نیازش هست بهم بگین لطفا

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام .

من PSP SLIM دارم

فریم ویر هم 3.60 هستش .

چطوری میتونم دانگرید کنم و بعد به 3.71m33 آپدیت کنم . چون شنیدم اول باید به 3.52 داونگرید کنم .

اگه یه راهنمای کامل و جامع + لینک تمامی برنامه های مورد نیازش هست بهم بگین لطفا
كي گفته به 3.52 بايد دانگريد بشه؟ اصلا اينطور نيست.

براي دانگريد Slim بايد از روش پاندورا بريد، يعني شما به يه PSP كه كپي خور شده باشه احتياج داريد.

براي دانگريد كردن هم ميتونيد به تاپيك زير مراجعه كنيد:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=7585

البته از روش Dark_Alex's Universal Unbricker هم ميتونيد استفاده كنيد كه اونم همين روش پاندورا هست كه يكم تغير توش ايجاد شده كه بازم به يه PSP كپي خور شده نياز هست:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8342

4minab

کاربر سایت
Aug 27, 2007
52
كي گفته به 3.52 بايد دانگريد بشه؟ اصلا اينطور نيست.

براي دانگريد Slim بايد از روش پاندورا بريد، يعني شما به يه PSP كه كپي خور شده باشه احتياج داريد.

براي دانگريد كردن هم ميتونيد به تاپيك زير مراجعه كنيد:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=7585

البته از روش Dark_Alex's Universal Unbricker هم ميتونيد استفاده كنيد كه اونم همين روش پاندورا هست كه يكم تغير توش ايجاد شده كه بازم به يه PSP كپي خور شده نياز هست:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8342
PSP کپی خور شده ، باید SLIM باشه ؟ یا قدیمیا هم باشه موردی نداره ؟ فریم ویرش چی باید باشه دوست من ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
PSP کپی خور شده ، باید SLIM باشه ؟ یا قدیمیا هم باشه موردی نداره ؟ فریم ویرش چی باید باشه دوست من ؟
نه فرقي نميكنه چي باشه، فقط كپي خور باشه كه بتونه برنامه رو اجرا كنه.
فريمور هم هيچ فرقي نميكنه. OE يا M33

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
فايلهاي
msipl و msipl.bin رو از طريق كامپيوتر اجرا كنيد تا فيلهاي IPL رو تو مموري استيك بنويسه.

آقا وقتي اين دو تا رو اجرا ميكنم آخر سر مينويسه نميتونه فايل رو تو مموري رايت كنه ...:(چيكار كنم:confused::confused:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
فايلهاي
msipl و msipl.bin رو از طريق كامپيوتر اجرا كنيد تا فيلهاي IPL رو تو مموري استيك بنويسه.

آقا وقتي اين دو تا رو اجرا ميكنم آخر سر مينويسه نميتونه فايل رو تو مموري رايت كنه ...چيكار كنم
از برنامه نصب اسان easy setup که در صفحه اول اموزش هم هست استفاده کنی که واقعا عالی هست و 100% بدون هیچ مشکلی میتونید باطری pandora درست کنید !!

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
از برنامه نصب اسان easy setup که در صفحه اول اموزش هم هست استفاده کنی که واقعا عالی هست و 100% بدون هیچ مشکلی میتونید باطری pandora درست کنید !!

سلام gpod جان لینک دانلودی که دادی همونجوری زده Download Link: Please wait... link is loading... میشه لینکه یه سایته دیگرو بدی

tehrani

کاربر سایت
Nov 9, 2006
59
psp من سوخت ولی با این روش برنمیگرده !
تمام کارها رو درست انجام دادم و همه چیز تا آخر درست پیش میره
بعد که روشن میکنم توی صفحه سیاه میمونه و خاموش میشه

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام gpod جان لینک دانلودی که دادی همونجوری زده Download Link: Please wait... link is loading... میشه لینکه یه سایته دیگرو بدی
با IE کار کن درست میشه لینک مشکلی نداره !

psp من سوخت ولی با این روش برنمیگرده !
تمام کارها رو درست انجام دادم و همه چیز تا آخر درست پیش میره
بعد که روشن میکنم توی صفحه سیاه میمونه و خاموش میشه
اگر منظورتون از سوختن psp بریک کامل هست یعنی وقتی روشن میکنید و فقط چراغ سبز روشن میشه با همین روش 100% باید جواب بده ! مگر اینکه در هنگام درست کردن باطری اشتباهی انجام داده باشید یا اینکه کاری رو انجام نداده باشید !

MerlinManson

کاربر سایت
Jun 27, 2006
89
نام
پویان
خسته نباشید
من امروز با یه اشتباه باعث شدم psp م brike بشه وقتی روشن میکنم فقط همون لامپ سبز رنگ روشن میشه و صفحه سیاه میمونه ورژن پی اس پیم هم 3.71 M33 هست البته update 1 می خواستم بدونم از همین روش برم مشکل حل میشه:confused:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
خسته نباشید
من امروز با یه اشتباه باعث شدم psp م brike بشه وقتی روشن میکنم فقط همون لامپ سبز رنگ روشن میشه و صفحه سیاه میمونه ورژن پی اس پیم هم 3.71 M33 هست البته update 1 می خواستم بدونم از همین روش برم مشکل حل میشه

هیچ مشکلی نیست از تمام آموزش هایی که در صفحه اول هست میتونی استفاده کنی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر