Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

shayannick

کاربر سایت
Mar 3, 2018
13
سلام دوستان. من تازه اومدم این سایت. یک مشکل اساسی دارم تو فروم خود بلیزار مطرح کردم هیچکس جواب نمیده. امیدوارم اینجا مشکلم حل بشه.
من یک هفتس این بازی رو برای pc خریدم. مشکلم اینجاست که به محضی که وارد بازی ( بعد از انتخاب هیرو) میشم . اورواچ شروع به دانلود میکنه ! و پینگم میره روی 1500 ! عملا هیچ کاری نمیتونم بکنم. دیابلو 3 دارم استارکرفتم دارم هیرو آف استورم هم دارم هیچ کدوم این مشکل رو ندارن. با نرم افزارهای مشاهده دانلود تست میکنم فقط و فقط اورواچ شروع به دانلود میکنه.
اینترنتم 1 مگه مخابرات هست. تو بازی های دیگه هیچ مشکلی ندارم نه مشکل پینگ نه هیچی ! ولی این اورواچه عجیب رو مخه ! نمیدونم چیکار باید بکنم. اگه کسی میتونه کمک کنه خوشحال میشم. مرسی از همتون.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
سلام دوستان. من تازه اومدم این سایت. یک مشکل اساسی دارم تو فروم خود بلیزار مطرح کردم هیچکس جواب نمیده. امیدوارم اینجا مشکلم حل بشه.
من یک هفتس این بازی رو برای pc خریدم. مشکلم اینجاست که به محضی که وارد بازی ( بعد از انتخاب هیرو) میشم . اورواچ شروع به دانلود میکنه ! و پینگم میره روی 1500 ! عملا هیچ کاری نمیتونم بکنم. دیابلو 3 دارم استارکرفتم دارم هیرو آف استورم هم دارم هیچ کدوم این مشکل رو ندارن. با نرم افزارهای مشاهده دانلود تست میکنم فقط و فقط اورواچ شروع به دانلود میکنه.
اینترنتم 1 مگه مخابرات هست. تو بازی های دیگه هیچ مشکلی ندارم نه مشکل پینگ نه هیچی ! ولی این اورواچه عجیب رو مخه ! نمیدونم چیکار باید بکنم. اگه کسی میتونه کمک کنه خوشحال میشم. مرسی از همتون.
من تو اورواچ این مشکلو نداشتم ولی تو wow این مشکلو داشتم
تو wow که داشت یه سری فایل سینماتیک دانلود میکرد مثل اینکه تو اورواچ نمیدونم مربوط به چیه ولی ممکنه فایلای آپدیت بعدی باشه یا یه چیزی.
تو تنظیمات سرعت دانلودی که مربوط به پچ های بعدی میشرو محدود کن شاید حل بشه
اگه نشد بذار خودش دانلود کنه تمومشه که بهترین راهه

shayannick

کاربر سایت
Mar 3, 2018
13
من تو اورواچ این مشکلو نداشتم ولی تو wow این مشکلو داشتم
تو wow که داشت یه سری فایل سینماتیک دانلود میکرد مثل اینکه تو اورواچ نمیدونم مربوط به چیه ولی ممکنه فایلای آپدیت بعدی باشه یا یه چیزی.
تو تنظیمات سرعت دانلودی که مربوط به پچ های بعدی میشرو محدود کن شاید حل بشه
اگه نشد بذار خودش دانلود کنه تمومشه که بهترین راهه
خیلی اقایی داداش مرسی از جوابت. والا لامصب تا بازی پلی میشه دانلود میشکنه ! به محث اینکه پینگم به علت دانلود میره بالا ارتباطم با سرور قطع میشه و دیسکانکت میشم به محض اینکه برمیگردم تو منووی اورواچ دانلود قطعع میشه ! یعنی فقط زمانی که بازی پلی میشه دانلودم شروع میشه به محض اینم که میوفتم بیرون دانلود قطع میشه. کف کردم دپرس شدم. فقط فحش میخورم میوفتم بیرون...

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
خیلی اقایی داداش مرسی از جوابت. والا لامصب تا بازی پلی میشه دانلود میشکنه ! به محث اینکه پینگم به علت دانلود میره بالا ارتباطم با سرور قطع میشه و دیسکانکت میشم به محض اینکه برمیگردم تو منووی اورواچ دانلود قطعع میشه ! یعنی فقط زمانی که بازی پلی میشه دانلودم شروع میشه به محض اینم که میوفتم بیرون دانلود قطع میشه. کف کردم دپرس شدم. فقط فحش میخورم میوفتم بیرون...
یه شب بذار تا صب دانلودش کنه تمومشه
منم سر wow همینکارو کردم

shayannick

کاربر سایت
Mar 3, 2018
13
نتم مخابراته تو بقیه بازیا نه والا اینجوری نمیشه این اخه خیلی عجیبه تا من میمیرم ی دور یهو پینگ میره بالا تا 5000 قبلش هیچ مشکلی نیس,با قند شکنم امتحان میکنم خبرشو میدم چش
سلام دوست عزیز. منم دقیقا نت مخابرات دارم مشکل شمارو داشتم. به محض اینکه میمردم و میخواست بره تو قسمت انتخاب هیرو پینگ میرفت بالا. یکی از دوستان راهنمایی کردن مشکل کاملا برطرف شد. نت ما چون سرعت دانلودش پایینه بعد از مردن نیازمند دانلود گویا محتوایی چیزی هست که نت ما نمیکشه و دیسی میشیم.
داخل option بخش gameplay گزینه های
always skip killcam
limit client send rate
limit server send rate رو on کنید مشکل برطرف میشه . برای من که درست شد !
** ممنون از کاربر Moriarty**

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
خب من چون اورواچ اولین بازی انلاینی بود که رو pc درست بازی میکردم از‌ برونز شروع کردم و خودمو بزور کشیدم سیلور و دیگه همون جا موندم :D
الان به طور سورپرایز کننده ای پلیسمنت های سیزن‌ ۹ رو تموم کردم اونم در حالی که ۲ بازی نتم قطع شده بود SR بهم داده ۲۲۵۰ :D

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
با سلام دوستان...
آقا یکی از دوستان برای گیم نتش میخواد بازی رو بگیره ولی مطمئن نیست سیستم هاش بکشه یا نه بعد این سیستم پیشنهادی ها هم اعتمادی بهشون نیست و خیلی دقیق نیست حالا میخواستم ببینم بنظرتون دوستانی که بازی کردن بازی روی PC با این سیستم بازی اصلا اجرا میشه یا باید سیستم هاشو ارتقا بده ؟
Graphic:Nvidia GT730 2GB
Ram: 4GB DDR3
CPU: Intel® Pentium® Processor G640
و اینکه فرق نسخه اوریجینز با استاندارد در چیه ؟
و در اخر بهترین راه برای خریدن بازی که ارزون تر بیوفته چیه ؟

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
با سلام دوستان...
آقا یکی از دوستان برای گیم نتش میخواد بازی رو بگیره ولی مطمئن نیست سیستم هاش بکشه یا نه بعد این سیستم پیشنهادی ها هم اعتمادی بهشون نیست و خیلی دقیق نیست حالا میخواستم ببینم بنظرتون دوستانی که بازی کردن بازی روی PC با این سیستم بازی اصلا اجرا میشه یا باید سیستم هاشو ارتقا بده ؟
Graphic:Nvidia GT730 2GB
Ram: 4GB DDR3
CPU: Intel® Pentium® Processor G640
و اینکه فرق نسخه اوریجینز با استاندارد در چیه ؟
و در اخر بهترین راه برای خریدن بازی که ارزون تر بیوفته چیه ؟
حدود 30-40 فریم با پایینترین تنظیمات.
فرق خاصی ندارن نسخه اوریجینز چندتا اسکین و آیتم انحصاری داره که تغییری تو گیم پلی نمیده.
از ریجن روس,فعلاً صبر کن تا بازی تخفیف بخوره اونوقتا میشه 70-80 تومن.

• Like
Reactions: depth

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
باگ تاخیر در حالت تانک بسشن(آلتیمیتش),که از زمان بتا تو بازی وجود داشته به زودی فیکس میشه.
بریگیتا چطوره به نظرت؟
خییلی cooldown هاش کمه، شیلد بش و range melee ش هم‌جفت stun دارن کسی با بریگیتا خوب بلد باشه بازی کنه گنجی تریسر کارشون تمومه! الام تو OWL با فاصله زیاد حیاطی ترین شخصیت تریسره و تیمایی که تریسر خوب ندارن تقرییا همه سوراخن، اومدن اینو بالانس بکنن ولی به قول خود کپلن she's not in a good place!

• Like
Reactions: Moriarty

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
بریگیتا چطوره به نظرت؟
خییلی cooldown هاش کمه، شیلد بش و range melee ش هم‌جفت stun دارن کسی با بریگیتا خوب بلد باشه بازی کنه گنجی تریسر کارشون تمومه! الام تو OWL با فاصله زیاد حیاطی ترین شخصیت تریسره و تیمایی که تریسر خوب ندارن تقرییا همه سوراخن، اومدن اینو بالانس بکنن ولی به قول خود کپلن she's not in a good place!
احتمالاً به عمد هیروهای ساپورت جدید رو op کردن تا همه dps پلی ندن.

• Like
Reactions: koorosh

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
من امروز بعد یه ماه بازی دانلود کردم دوباره و یه بار رفتم qp. تیم حریف هم این ساپورت جدید رو داشت,اولش فکر میکردم رفتم سرور کاستوم که hp رو چند برابر کردن بعدش فهمیدم تو خواب نیستم و این هیرو اصن تو 1v1 نمیشه کشتش :| حتی نیاز به ایم هم نداره که بگیم بخاطر تفاوت اسکیل بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر