Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
فریم؟

1qt0_screenshot_16-11-08_16-24-18-000.jpg

ان علامت شبیه هفت که میدونم برای رنکینگ هستش. منظورم فریم برنز رنگ هستش که اطراف عکس هیرو وجود دارد!

• Like
Reactions: Void Knight

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
براساس lvl ...
براساس لول بندی معمولی؟ من کاربر لول 300 دیدم که هیچ چیز دور عکسش نداشت و ساده بود ولی کاربر لول مثلا 70 دیدم که فریمش کامل بود!

ویرایش: اها فهمیدم! اگر مثلا به لول 100 برسی یک عدد ستاره بهت میده و این فریم ساده میشه.

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
دوستان میخواستم این بازی رو بخرم سایت مطمئنی سراغ دارید؟
منم میخوام بخرم ولی متاسفانه جایی نیست که بازی رو با تخفیف بفروشه
من میخوام یه کاری کنم گیفت بلیزارد بخرم بعد وی پی ان مکزیک بزنم از ریجن مکزیک بخرم بازی رو
اونجا ۲۵ دلار در میاد

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
دوستانی که بازی میکنن یه سوالی دارم
الان من ریجن اکانتم آمریکا باشه میتونم تو لانچر بازی ریجن رو اروپا انتخاب کنم یا قفله رو آمریکا ؟

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
دوستانی که بازی میکنن یه سوالی دارم
الان من ریجن اکانتم آمریکا باشه میتونم تو لانچر بازی ریجن رو اروپا انتخاب کنم یا قفله رو آمریکا ؟

سلام ، نه فرقی نمیکنه رو هر سروری میتونی بازی کنی . حداقل من که ریجنم اروپا هست رو امریکا هم میتونم بازی کنم

اگر نگران پینگ هستی نگران نباش ، کل تایپیک رو بگرد جز 1-2 باری که حمله DDOS شد کسی تاحالا مشکل پینگ نداشته رو هیچ سروری

Ghost.

کاربر سایت
Oct 14, 2014
49
نام
پویا
Capture_PNGt.PNG

دوستان من بازی رو گرفتم ولی هرکاری میکنم لانچر بتلنت وارد نمیشه این ارور رو میده.اعصابم خرد شد کسی میدونه چیش بکنم؟؟

Ghost.

کاربر سایت
Oct 14, 2014
49
نام
پویا
Capture_PNGt.PNG

دوستان من بازی رو گرفتم ولی هرکاری میکنم لانچر بتلنت وارد نمیشه این ارور رو میده.اعصابم خرد شد کسی میدونه چیش بکنم؟؟
اين مشكلم حل شد.الان ميرم تو اكانت ميگه بازي رو نخريدي!درحالي مه ديشب كه كد رو زدم تو سايت مشكلي نبود ولي الان ميزنه نخريدي.كدم دوبارع ميزنم ميگه شما قبلا اين كدو ثبت كردين.چه خاكي بريزم سرم؟

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
اين مشكلم حل شد.الان ميرم تو اكانت ميگه بازي رو نخريدي!درحالي مه ديشب كه كد رو زدم تو سايت مشكلي نبود ولي الان ميزنه نخريدي.كدم دوبارع ميزنم ميگه شما قبلا اين كدو ثبت كردين.چه خاكي بريزم سرم؟

شما اکانتت رو فعال کردی ؟ پیامی چیزی نفرستاده تو ایمیلت تا فعال بشه اکانتت ؟ از اونجایی که کد رو گرفته و نمیذاره دوباره بزنی ، به احتمال خیلی زیاد مشکل از اکانتت باید باشه یه نگاهی بنداز و چون من میتونم وارد بشم بعید میدونم قضیه بلاک و تحریم و از این چیزا باشه

• Like
Reactions: Ghost.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ار کجا خریدی بازی رو؟

• Like
Reactions: Ghost.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,545
واقعا هدف بلیزارد از قرار دادن Ana تو بازی چی بوده :| بقیه Healer ها باید یه هفته جون بکنن HP یه هیرو رو پر کنن این میاد یه E میزنه با یه تیر اسنایپر یهو پر میکنه :|

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
الان triple tank & ana متا ـه و تاموقعی که bionic grenade انا نرف نکنن درست نمیشه . جلو همچین کامپ هایی junkrat پیک خوبیه و خوب می تونه سریع ult پر کنه و با ult هیلر های گروه و بکشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر