Outlast | PC

news_survive_hell_in_outlast-13500.jpg

ناشر:
Red Barrels Games
سازنده:Red Barrels Games
پلتفرم:PC/PS4
تاریخ انتشار:
September 4 2013

با تشکر از امیر حسین(Dark War)

امروز طي خبري در سايت Game Informer اعلام شد كه استوديويي تازه تاسيس از يك عنوان بزرگ Survival-Horror به نام Outlast پرده برداري كرده است كه شايد در نگاه اول چيز جالبي به نظر نرسد اما وقتي سخن از كاركنان اين استوديو به ميان بيايد همه چيز تغيير ميكند.

اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

اولين بازي اين استوديو به نام Outlast در تابستان 2013 به صورت انحصاري براي PC عرضه مي شود.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween Trailer
m29038.jpg

Download

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser Trailer
m28865.jpg

Download

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ترسناک ترین زوج تاریخ بازی های رایانه ای!!:|

هیچ وقت فراموششون نمی کنم!!:|:d
حالا نمیدونم بازی رو تموم کردی یا نه ولی یه چیز فوق العاده جالب در مورد این 2تا و در کل در مورد داستان و باقی دشمنا وجود داره که به موقعش میفهمی:d>:)

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
حالا نمیدونم بازی رو تموم کردی یا نه ولی یه چیز فوق العاده جالب در مورد این 2تا و در کل در مورد داستان و باقی دشمنا وجود داره که به موقعش میفهمی:d>:)

بازی رو که تموم کردم ولی از اونجایی که حوصله خوندن هیچ کدوم از documentها رو نداشتم هیچی نفهمیدم از داستان!!:|:d

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
بازیش آدم رو از کارو زندگی که نمی اندازه؟:-/
دانلودش تموم شده موندم نصب کنم آخره ترمی یا نه!
اگه نیم ساعت بیشتر بتونی بازی کنی تو هربار ورودت به بازی پسره شجاعی هستی..!! به کاروبارت برس این وحشتناکه ..من میترسم:((:d

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
دوستان نسخه ی کم حجم بازی که 1گیگو900 مگه موقع نصب یه آهنگ پخش میکنه آ.. اونو کسی لینکی ازش داره؟؟ خواننده ش زنه و یکی از ابیاتش اینه get Some Sleep:d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان نسخه ی کم حجم بازی که 1گیگو900 مگه موقع نصب یه آهنگ پخش میکنه آ.. اونو کسی لینکی ازش داره؟؟ خواننده ش زنه و یکی از ابیاتش اینه get Some Sleep:d

یه مقدار از آهنگو (مثلا نیم دقیقه) ضبط میکنی (مثلا با Sonarca Sound Recorder Free) بعد میری سایت زیر و اونو آپلود میکنی, معمولا ظرف کمتر از 12 ساعت بهت میگن اسم آهنگ چیه: WatZatSong.com - Let the community name your tunes!

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
یه مقدار از آهنگو (مثلا نیم دقیقه) ضبط میکنی (مثلا با Sonarca Sound Recorder Free) بعد میری سایت زیر و اونو آپلود میکنی, معمولا ظرف کمتر از 12 ساعت بهت میگن اسم آهنگ چیه: WatZatSong.com - Let the community name your tunes!
یه روش بهینه تر پیدا کردم..!! هروقت میخام آهنگو گوش بدم SetUp ــه بازی رو اجرا میکنم..:d

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
قسمتی که دوتا پمپ روشن میکنی و mail breaker رو میزنی...بعد میای به پنل مربوطه همش تیک خوردن ولی اتفاقی نمی افته.باید چیکار کنم؟

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
قسمتی که دوتا پمپ روشن میکنی و mail breaker رو میزنی...بعد میای به پنل مربوطه همش تیک خوردن ولی اتفاقی نمی افته.باید چیکار کنم؟
داداش یه تصویر بزار تا بدونم کجایی دقیقا بعد راهنماییت کنم;)...
----------------------------
راستی بچه ها میتونین داستان بازی و معرفی کامل شخصیت ها ی بازی outlast رو توی این مقاله بخونین:
http://forum.bazicenter.com/thread84876/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر