One Piece - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اینقدر حرف زدید از دخترای وان پیس که فکر ما منحرف شد! :D. اگر بشه تنها 4 تا از دخترای وان پیس رو انتخاب کرد برای زنده شدن و پیوستن به شما (!!) کدوم ها رو انتخاب میکنید؟

1. خانوم خونه. 2. خدمتکار. 3. منشی. 4. دوست.

ببینم چیکار میکند :D.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
عجب عکسیه این خداییش ، دست سازنده ـشو از همینجا میبوسم :d :

الکی نیست بانو هنکوک عاشق لوفی شده ، میفهمه در آینده قراره عجب چیزی بشه
274.gif
گوشواره ـشو برید فقط ! :d ... انصافن با اینکه Fan Made ـه ولی بنظرم فوق العاده ـس ، یعنی من تو ذهن خودم هم مثلن اگه بخوام 5 سال دیگه ی اینارو تصور کنم عمرن نمیتونم بهتر از این عکسه در بیارمشون ! :d
اینقدر حرف زدید از دخترای وان پیس که فکر ما منحرف شد! :D. اگر بشه تنها 4 تا از دخترای وان پیس رو انتخاب کرد برای زنده شدن و پیوستن به شما (!!) کدوم ها رو انتخاب میکنید؟

1. خانوم خونه. 2. خدمتکار. 3. منشی. 4. دوست.

ببینم چیکار میکند :D.
عجب سوالی لامصب ... :d
خانوم خونه رو بانو هنکوک میکنم ، چون بنظر میاد اصلی ترین گزینه ـست بین این چهار تا و کیه که ندونه بانو سالاره کلن ... ؟ :d
خدمتکار میشه
Baby 5 ، چون هرکاری ازش بخوای واست انجام میده بدون اینکه ناراحت بشه ... >:d
منشی و دوست هم Monet و
Violet

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
ما کلا یه گزینه بیشتر نداریم، اونم خانوم خونه بانو روبین:p (حالا گزینه ی دوم، وی وی ساما رو به عنوان دوست هم قبول میکنیم :d )
بقیه ی دخترها میتونند برن بمیرن :-"
---
این آرت هم جالبه:p

فقط زورو! :bighug:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
کاور Volume 71 وان پیس هم مشخص شد :bighug:

رنگ و روی ملت معلوم شد بالاخره! :bighug:
فقط ربکا با این موهای صورتی من رو خیلی یاد شیراهوشی انداخت :-"
بارت هم که مثل همیشه رو اعصاب من :|
کلاه حصیری ها هم که ... =))

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
خانوم خونه بشه بوا . خدمتکارم ویوی ( خوراکشه که به فکر بقیه باشه :D ) منشی هم فقط نامی با وجود این 3 تا دوستی لازم نداری دیگه ولی دوست هم رابین :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چه باحال خودم یادم رفته بود اینو :D.

هوس وایف: نوجیکو (خواهر نامی).
خدمتکار: کالیفا (عصو Cp-9).
منشی: مو'نت.
دوست: Shakuyaku (یا همون Shakky خودمون :D).

آخرین ویرایش:

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
.: Darkness :.

یعنی اگه روزی این اتفاق بیوفته ، تمام کسایی که تو این تاپیک پست دادن یه شب شام مهمون من خواهند بود ... ! :crying1:

===

انیمه هم که نداشتیم این هفته ، لعنتی یا مانگا یا انیمه هــِــی تاخیر میخورن :| ... به هر حال فردا مانگا میاد ، بسیار هیجان زده میباشیم . نظرتون راجع به این پیش بینی در مورد ادامه ی آرک چیه ؟ :-/ من ننوشتمش ولی خیلی حال کردم باهاش ... :d
خب لوفی و Chinjao با هم میجنگن ، بعد چینجائو [؟ :-/] یهو جوگیر و عصبی میشه اون حرکت ضربه سر خفنشو که به یارو بونتی هانتره زد میاد رو لوفی اجرا بکنه ، که لوفی جا خالی میده میپره و یکی از ضربات خیلی خفنش ، مثل اون آتشی ـه که به هودی زده بود به اینم میزنه . بعد Chinjao سر 70 کیلوییش :d با شدت هرچه تمام تر میخوره زمین ، و کلن اون میدون جنگش خراب میشه و دیگه هرکی به هرکی میشه ، ینی یه زمین Free for all بوجود میادش .
بعد Cavendish از رو عقده های درونیش :d میاد به لوفی حمله کنه که در کمال تعجب میبنیم Bartolomeo از لوفی دفاع میکنه ! این تیکه سورپرایز خفنی میتونه باشه انصافن :d بهش میگه که Mera Mera رو واسش بدست میاره ، البته لوفی هم سریع صحنه رو ول نمیکنه بره و در مورد دلیل و اینا میپرسه ...
بعدش لوفی بیرون میاد ازونجا و زورو ، رو میبینه که خودش نمیدونه داره کجا میره :d زورو هم بهش میگه که تو Green Bit چه خبره ... دیگه لوفی هم میره به کمک لاو و با دوفی میجنگه . فوجیتورا رو نمیدونم چون به هر حال یبار گذاشته که فرار کنه لوفی .
همونطور که گفتم اینا همش پیش بینی بوده ، ولی خب همین چند خط از کل آرک فیشمن آیلند واسه من جذاب تر و هایپ کننده تر بود :d ... ذهنیت خودم راجع به ادامه ی این آرک خیلی ساده تر بود ، یعنی فکر میکردم لوفی برنده بلاک C میشه ، بعدشم Block D fight یه 2-3 تا چپتر میگیره ، دیگه تا فینال و اینا ، ولی خب اون یکی پیش بینی رو خیلی بیشتر دوست دارم ، چون با این تورنمنت ـه کلن زیاد حال نمیکنم ، مخصوصن قسمت هایی که لوفی نیست :d دلیلش بیشتر اینه که تمام تمرکز میره رو جنگ اینا اصن از بقیه خبردار نمیشیم ، من الان نگرانم لاو بیچاره در شرف مرگ باشه :d ... البته این پیشبینی که نوشتم هم کامل نیست و Plot hole زیاد داره ، مثلن اون کشتی کج کاره از گروه بلک برد چی شد پس ؟ یا چی سر ربکا میاد و اینا ... ولی خب هرچی که هست امیدوارم اودا سنسی حسابی بهمون حال بده ، و اینکه زودتر بلاک C و در صورت وجود بلاک D فایت رو تموم کنه بره ، بریم فینال عاقا ، ببینم این یارو دیامانته چقدر قویه بلاخره ؟ در حد ورگو هستش ینی ؟ :-/:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
به مناسبت 16 سالگی انتظار یه عکس خفن تری رو داشتم :d (یه چیزی مثل عکس 699 که انگار عکس یادگاری گرفتن :d )
گرچه اینم قشنگه:x:x:x
دیشب صبرم برای چپتر جدید تموم شده بود،این عکس رنگی رو رفتم دیدم=))
و همچنان منتظرم مانگا بیاد...:-s (ترجمه میخونم :d ) احتمالا اینم صبرم به زودی تموم میشه:-"

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
به مناسبت 16 سالگی انتظار یه عکس خفن تری رو داشتم :d (یه چیزی مثل عکس 699 که انگار عکس یادگاری گرفتن :d )
گرچه اینم قشنگه:x:x:x
دیشب صبرم برای چپتر جدید تموم شده بود،این عکس رنگی رو رفتم دیدم=))
و همچنان منتظرم مانگا بیاد...:-s (ترجمه میخونم :d ) احتمالا اینم صبرم به زودی تموم میشه:-"
واااااااااای ینی یه چپتر خدایی بود ، اصن WTF رسمن ، نمیدونی که ... ! :d
شوخی کردم :d چپتر از نظر داستانی خوب بود ، اطلاعات زیادی داد ولی هیجانی عادی بود تقریبن ... :-/:d

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
مثلن فکرشو بکنید آخر این آرک دوفی از لوفی شکست بخوره ولی یجوری فرار کنه بره پیش Gorosei بعد یکی ازونا بگه Shame on you , my stupid son ...
274.gif
:d

حالا جدا از شوخی این CP0 هم تو این آرک واسم خیلی جالب بودن :d ینی کارشون فقط این بود که بیان بگن دوفی هنوز جزو شیچیبوکای هست و بعدش برن ؟ همین ؟ :-/ ... من خودم ترجیح میدم یه آرک جداگونه ی کامل هم با اینا به عنوان دشمن داشته باشیم ، صرفن جهت اینکه یاد خوش خاطرات انیس لابی میاد تو ذهنم ! :d
و اینکه همین الان هم تعداد دشمنا خیلی زیاده ، این اعضای CP0 هم که فکر کنم نزدیک به Admiral ـی چیزی باشن ، هرچی هست از CP9 قوی ترن پس یعنی Fu*k ! :d بخوان همین الان حرکتی بزنن کل Strawhat Crew باز باید یه استراحت 2 ساله بکنه ... :-/:d

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
به نظر من لوفی با فوجیتارو درگیر میشه چون تاحالا همه نوع دشمن شکست داده ولی ادمیرال تاحالا شکست نداده!:>

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
به نظر من لوفی با فوجیتارو درگیر میشه چون تاحالا همه نوع دشمن شکست داده ولی ادمیرال تاحالا شکست نداده!:>
دقیقن ، دلیلش هم اینه که لوفی کلن زورش به یه ادمیرال نمیرسه هنوز :d این ادمیرال ـا تقریبن در حد یونکو ـن ، یکی-دو لول پایین تر شاید ، اگه لوفی بتونه شکستش بده که خیلی بی مزه میشه :d ... همون دوفی رو این آرک شکست بده more than enough ـه بنظرم :d .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر